Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Cafko, bo urosne z dumy :) daj spokoj, przeciez to nasz kalendarz, kazda z nas w nim jest i link nie jest moj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):):) oto i jestem:):)):) witam cieplutko cafke:) i Biedroneczkę:) po krotce o sobie:) wspaniała,inteligentna,dowcipna,oczytana........:):):):):) a tak poważnie to mam na imię Iza mieszkam w okolicach łodzi,ze Sławciem jestem półtora roku a dokładniej będzie 27 października.... śłubik będzie 30 sierpnia 2008 .....a Wojtuś za miesiąc i dwa tygodnie ale może wczesniej zechce się pojawić:) nawet nie spodziewałam się że aż tyle stronek bedzie dzisiaj do czytania:):):) gosiaczku:) po groszu?????to mnie wychodzi po prawie złotówce ale będe miała recepte wiec mam nadzieje nie zbankrutować:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Yza :) ale fajnie juz nie dlugo zostaniemy kafeteryjnymi ciotkami hehe :) to Świeta spedzicie bardzo milutko :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem kobity :) ja juz po pracy na szczescie :) ależescie dzis na płodziły!!?? Ale juz wszystko nadrobiłam :P I specialnie dla Cafki i Gosiaczka :) przesyłam siebie w sukience :P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/21724eb65681413c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/54de82533012e84a.html zdiecie dostepne jeszzce dzis :) i zaraz poczytam sobie Kasiatkowego bloga, choc jej nei znałam :P ale mam dzis kolejny samotny wieczor bo michal musial zostac dluzej w szkole!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):) Wojtuś się troszkę zawstydził:):): ale kopie mnie teraz co znaczy że dziękuje za komplementy no bo to dzięki niemu mam brzuszka.....:):):):):):):) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze ze Biedroneczka zminila nicka z smutnego na radosna :P Jakos tak caly dzien wydaje mi sie ze dzis piatek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Gagatka wygladasz! dziekuje ze specjalnie wkleilas linka :) jesli chodzi o welon to ja albo go nie bede miala albo bedzie dlugi na rowni z suknia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zastanawiam sie wciąż nad welonem...mieć czy nie mieć oto jest pytanie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza - to chyba zależy od stylku sukienki i od Twojego chcenie lub nie ;) mnie się nie podobał na początku pomysł z welonem, ale teraz myslę, że chciałabym go mieć :P chociaż myslę o czym takimś jak diadem ... ale nie wiem :| :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia gustu :) kazda z Nas ma jakies inne widzi misie :) kazdej z nas co innego pasuje, jedna czuje sie dobrze w tym druga w czyms innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce z duuuuuuzm dołem :):):):):)suknie ale nie aż takim cosię w nim zgubie i myślę sobie że to będzie wystarczająca ozdoba a jakbym miała jeszcze welon to bym wyglądała jak strach na wróble:):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i np. Yza chce z duzym dołem a ja wole skromna :) wiec tyle ile nas jest tyle jest roznych koncepcji, pomyslow itd :) ale to dobrze, bo przeciez nudne by to bylo gdybysmy wszystkie chcialby to samo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, ale napisalysc ie przez poltorej h :) Cafko, dziekuje dziekuje :) (zdrowa tak taaak, duza nie chce! :) ) Jol Yza :) fajnie, ze masz dobry humorek :) Gagatku, ja uwielbiam piatki :) Zgadzam sie z Cafka - kwestia gustu. Ale wyobrazcie sobie, ze podobala by nam sie jedna i ta sama sukienka, obskoczylybysmy wszystkie slub w jednej :D czasem troche poszerzajac, czasem troche zwezajac :D co by to byla za oszczednosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam wole nie szyc, jak sie nie ma sprawdzonej krawcowej to lepiej nie kombinowac i kupic juz gotowa!! tak jak aj :P Kurcze cos by se zjadła :) cos pysznego, kalorycznego :) i zebym nie musiała przygotowywac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ciekawe w jakim stanie ta ostatnia dziewczyna dostalaby ta suknie Babitku ;) biorac po duwage nasza polska poczte :D no chyba ze specjalnym kurierem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym nie szyła, ale po 1 moja szwagierka uszyła już niejedną suknie ślubną- ma dziewczyna do tego talent i oko :), po 2 to ma byc prezent ślubny ..więc :) w każdym razie- jak zrobi ze mnie potwora to ja już się nią rozlicze ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×