Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kocurku, dzieki - zawsze sie przyda, choc czasem wydaje mi sie, ze na glowe juz za pozno ;) Ja sluze soba - jesli znajdziesz zapotrzebowanie na leczenei Twojej psychiki :P Kochana, ladunku naprawde szukali - na stacji metra centrum :) pewnie jak zwykle blef...no ale niech szukaja, lepiej znalezc nic, niz zignorowac cos.. do mnie dotarl 1 orzeszek, a Gagatka, materializowala cala miseczke - zginela i miseczka i orzechy! Fajnie z ta ciaza i Twoja intuicja..niezle..ale cos w tym jest :D Yza, kazdy transparent jest dobry! :) czekamy na Ciebie, mamy juz 3 osobowa demonstracje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i fantastyczne, ale wczoraj już na męża krzyczała bo co minutę próbował ją przytulać:D:D:D Przyszły tatuś popada już w stany maniakalne;) Yza już tylko czekasz kiedy urodzisz? :) Babitku z twojej pomocy chętnie skorzystam - jak zadzwonię to przyjeżdżaj od razu z kaftanem:D:D:D zaczniemy się w takim razie leczyć na nogi jak na głowę już za późno:D Wiem że ładunku naprawdę szukali i już skończyli. Pozostaje pytanie: nie było nic czy nic nie znaleźli? dla mnie to jednak różnica... Nie jade dzisiaj metrem;) Już mam transparent: Oddajcie nam nasze orzeszki!!! A intuicja pomaga w życiu - polecam:D i teraz mówię poważnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no bo przeciez sie musi nacieszyc mysla no :) No to bedziemy sobie Kocurku wzajemnie pomagac :) wiazac sie kaftanami, leczyc nogi i strajkowac :D To dobre pytanie..ja takze metrem jechac nie bede.. :D:D:D dopisz mniejsza czcionka na dole (...i miseczke tez!) Intuicja - pewnie, ze pomaga, mi tez juz nie raz pomogla, tyle, ze czasem sie zastanawiam, czy sluchac jej, czy rozsadku - bywaja sprzeczne w opiniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że się musi myslą nacieszyć, tylko żeby żonki nie zamęczył:D:D:D Wczoraj juz z kumplem z procentami się cieszyli, hehe;) Widzisz Babitku ile mamy wspólnego: wiazanie sie kaftanami, leczenie razem nóg, strajki, podobny gust (np \"tandecie mówimy nie\"), ta samą sale itp itd blebleble:D:D:D O miseczce właśnie dopisuję...;) cholera.... no i jak zwykle usmarowałam się cała farbą (od tego transparentu)... A intuicja i rozum to u mnie są przeważnie sprzeczne w opiniach:D wybieram losowo i na razie jakoś się udaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie, zameczyc nie moze. ale powinien porozpieszczac :) no trudno ukryc Kocurku, ze wieeele nas laczy :) zapomnialas o tym samym kamerzyscie :D to nic nic, nie szkodzi z ta farba, bedzie widac, ze zaangazowalas sie maksymalnie w projekt :) ale sluchajcie, kto chcial strajkowac - ciemno sie juz zrobilo i co teraz? transparenty musza byc podswietlone, bo nikt ich nie rozczyta, proponuje takze polaczyc strajk ze zbiorka funduszy na jakis mily cel wspolny, postawimy wiaderko (zeby nie zabraklo miejsca) i uzbieramy habiliard pln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak na jakiś szczytny cel ta zbiórka, myślę że może byśmy na Wiejskiej stanęły co????? z transparentami oczywiście :):):) najlepiej na browarki:)drinki i soczek dla IZUNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A CEL TO MOżE:) wieczór panieński:):):):):)):):):):):) co tydzień ................ślubu bym jeszcze nie miała a juz po rozwodzie dawno:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dziwie że tu tak pusto...a to piątek wieczór:):):) no cóż udanych imprezek wam życzę i do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej i zmykam do łóżeczka bo jutro trzeba lecieć na warszawkę na uczelnie oj ciężko ciężko chciało sie dalej studiować to teraz trzeba za...dzielać cierp ciało jak chciało:-/ dobranoc wszystkim : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cześć czołem :) ja przed momenetm wstałam jak zwkle było ciezko otworzyc oczy ! :) Dzis szkoła mnie wita i zajecia pt \"Postępowanie administracyjne i sądowe\" no ciekawe :) Zmykam na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja wstalam przed 8 ale wzielam sie za sprzatanie .Juz skonczylam zostalo tylko odkurzanie.Maz zmienia opony na zimowe.I za chwilke zjemy sniadanie. PAMIETAJCIE ZE DZISIAJ ZMIENIAMY CZAS NA ZIMOWY DLUZEJ SPIMY !!! Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołłł :) a co tu takie pustki??????!!!!! :P tak wiem wiem, szkoła, spotkania ze znajomymi, rodziną itd itp :D no ale moglybyscie wpasc i napisac jak mija weekend?? :P u mnie nawet ok, dzisiaj była super ciepła pogoda, az milutko :) to zycze zeby ciag dalszy weekendu minal wam miło u boku przyszlych Mężów :D buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi minął dzionek na lenistwie:):):):):) a teraz będe ze Sławciem pic szampana-Pikolo żeby nie było:):):):) ponieważ mamy dzisiaj mała rocznice-1,5 roku ze sobą jesteśmy:):):):) papatki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje Yza :) miłego swietowania!! ja juz niedługo bede swietowac 5 lat Razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiaczku 🖐️ a co sie stało jesli mozna wiedziec? nie smutasuj sie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem Na wykładach było suuuper!! przez 7 godzin non stop pisaliśmy, ja mam zwykły zeszyt A5 chyba i spisałam 55 stron!! Horror!! I mam prawy kciuk nadwyrezony!! A co najlepsze za 2 tygodnie mam egzamin z tego!! :o:o:o:o A reszte dnia spedziłam na mizaniu z michałem :) jutro ciag dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wczoraj bylam ostatnia dzis pierwsza :) właśnie jem :) dzis na szczescie nie mam wykladow, ale juz troche stresuje sie jutrzejszym dniem probnym :) no ale trzeba go przezyc :) jak spiochy dzis spałyscie (albo spicie) godzine dłuzej :) ja z tego powodu obudzialm sie po 8 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz zmykam kochane :) miłej niedzieli :) u mnie nawet ciepło :) Babitku a co ty sie tak nei odzywasz?? Jak tam sakramenty?? A moge ten specifik na włosy zrobic z oliwki dla niemowlat?? Tak sie zastanawiam ?? Bo akurat posiadam takowo??!! Jak myslisz?? 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! No wczoraj poprostu moja mama miała jakiś cudaczny humor i o wszystko się mnie czepiała..normalnie nie do wytrzymania - o wszystko!!!! A dziś już mamy niedzielę jutro idę do kancelari sprawdzić czy ksiądz nas przepisał do nowego kalendarza i popytać o pare szczegułów!!! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):):) witam niedzielnie:):) Sławek szedł do pracy dzisiaj na 5:30 i jakimś cudem nastawił budzik na .......2:45 a powinien na 4:45....nieważne.... wstał jak zadzwonił budzik,ubrał się i zamierzał wyjść ale coś go tchnęło i zapytał się mnie gdzie jest moja komórka,to mu mówie żę tam gdzie zwykle:):):) pod łóżkiem albo gdzieś na ziemi:):):) pyta się czy ja przestawiałam godzinę to mu mówie że nie..... biedak stracił orient...włączył tv i okazało sie że jest 2:45 i ma jeszcze dwie godzinki snu:):):) ale by były jaja jakby pojechał do pracy wcześniej:):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ale to cicho dzis :o ja jak zwykle spedzilam dzien na jedzeniu!! Ale juz sobie obiecałam, jak dostane prace to zamierzam sie odchudzac!! A jak nie to tez :P Jutro mam ten dzien probny i juz troszke sie stresuje :o chciałabym juz jutro!! No Yza rzeczywiscie Sławek miał ciekawa noc :P ja jak byłam młodsza (podstawówka) to budziłam sie w nocy wstawałam świeciłam światło patrzyłam na zegarek i zdawało mi sie ze jest 7:10 wiec szybko sie ubierałam!! Po 5 minutach nagle mi sie zrobiła 8:10!! Wiec wtedy zorientowałam sie ze jest cos nie tak, ze jest ciemno i jakos cicho w domu!! Ta sytłacja powtarzała mi sie co najmniej kilka razy!! Po pary takich razach przestawiłam sie na elektroniczny zegarek!! :) ale dobrze ze sie chociaz zorientował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim :) ide juz spac (jak zasne oczywiscie) jutro moj wielki dzien :) trzymajcie kciuki :) pewnei sie jutro nie odezwe rano pewnie dopiero wieczorem :) wiec jeszcze raz zyczcie mi powdzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):):) dzisiaj my(ja i Wojtuś)jesteśmy pierwsi....faktycznie cisza w eterze:):) gagatka:) trzymam kciuki i daje duuuużego kopa na szczęście:):):) miałam nieprzespaną nockę,dosłownie co jakiś czas się budziłam... więc za chwilkę zmykam spać...papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja chce straszy czas ....Kurcze wczoraj juz o 20 spalismy tacy bylismy zmeczeni. Gagatka 3mam kciuki ...JA do pracy napewno na 12 wiec bede rankiem odpoczywac. Milego dnia,a Wy przyzwyczailyscie sie juz do tego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×