Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

janne-ciekawe czy to zaraźliwe:P cieszę się,ale od czasu kiedy teściowa mówiła mi jedno,a J.i córeczce co innego-nie wierzę,że wszystko jest ok.nawet jeśli ona tak mówi:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - ja ze swoim kotem :) Wlasciwie to nie dziwie sie, jak juz raz taka zajdzie za skore to pozniej ciezko zmienic zdanie...no coz sweet mummy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :D Ja wczoraj byłam 12 godzin poza domem, jak wszyszłąm przed 9 to wrociłam po 22. :) Byłam w szkole gdzie dostałam na ćwiczeniach i na zaliczenie 5 :) siedzenie dlugo w szkole zle wplywa na moja psychike, wczoraj an zajeciach mi juz odbijało i to dosc konkretnie :) cud ze nas z sali nie wyrzucono :) Pozniej byłam u michała na zupie dyniowej, potem pojechalismy na impzere :) Kala mam nadzieje, ze sie nie pobrudze, zreszta i tak bedzie w inny dzien :) Kati a co z tatą bo chyba przegapiłam, sorrki ale zakrecona jestem ostatnio. Janne Ty też masz Czesia?? heheh Kala tesciowa pewnie wie ze lubisz gotowac :) witaj tuśka_martuska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze takie pytanko, ile alkoholu kupic!! Powiedzmy ze osob ktore moga pic bedzie 100, na dzein dzisejszy wiec czy wystarczy kupic 150 flaszek?? I czy słyszałyscie o Nicoalusie czy jakos tak, wodka słowacka?? Podobno pyszna, a mam mozliwosc zakupu. Bo jest jeszcze do wybory Bols ale wszyscy twierdza ze Nicolaus jest o niebo lepszy, sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstajemy, wstajemy :) Własnie kawusie bede pic :) Yza Was serdecznie pozdrawia, pisze ze chce wyjsc, a Wojtus jest tego samego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka gratuluję 5:)🌼 zróbcie degustację i sprawdź która lepsza:P;P my tak zrobimy z winkiem:D miłego dnia,idę na śniadanko,które J. przygotował,ach jak ja go kocham😍 miłego dnia wszystkim 🌼 iza-wychodź z Wojtusiem i wyślij zdjęcie:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wrociłam niespodzianka sie udała :D nazbieralam sily na kolejny tydzien niewidzenia sie... a My mamy kamerzyste, bardzo fajny pan, smieszny :) a ja lubie jajcarzy z ktorymi byle co sie pogada ;) wiec ciesze sie ze juz go mamy z głowy. jest ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawno mnie nie było hihi ale tyle miałam na głowie :( Dzis mój Skarbek idzie na pierwszą nocke :) A za dwa tygodnie zaczynamy rozdawanie zaproszeń :) ciesze się i już nie moge się doczekać zaczynamy od mojej świadkowej i przyjacióki w jednym :) W lutym ide wybrać koronki do sukni :) Mam tylko jedną nadzieję że mój Skarbek nie zostawi mnie na święta i spedzimy je razem bo bez niego bedą beznadziejne ...... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Zabusia :) Ja juz zmykam :) zycze Wam miłej leniwej niedzieli :) U mnie pogoda tylko zacheca do jednego do łóżeczka :) papap zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Ja w pracy jak zwykle (uroki bycia pracodawcą). gagatka tacie nic nie jest. Chodziło o to trzymanie kciuków (trochę dla mnie, trochę dla niego). Ze zdrowiem itd jest wszystko dobrze. Problem innej natury. Wczoraj nigdzie nie pojechaliśmy. Darek był bardzo zmęczony - dzień wcześniej skończył pracę o 2 w nocy. W sumie cały tydzień miał bardzo pracowity więc mu się nie dziwię. Wczoraj usnął jak niemowlak więc może dzisiaj gdzieś się wybierzemy. Mam dziś małą imprezkę - brata i bratowej 6 rocznica ślubu. Wczoraj siedziałyśmy w kuchni do 23. Sałatki, jakiś kurczak po diabelsku itp. Mniam mniam, aż mi się do domku chce iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wpadłam zerknac czy cos napisalyscie ;) przez weekend rzeczywiscie malo dziewczyn sie udziela ale wiadomo uroki weekendu :) ja nie moge sie juz doczekac nastepnej niedzieli, bedziemy swietowac 5 lat bycia Razem :D ciagle o tym mysle :D ciekawe jak tam mały Wojtuś :) no i mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłego świętowania rocznicy miłej zabawy też dla kati-odpręż się:P;) my szybki obiadek z moją mamą i jedziemy na ur.do dziewczynek:) wejdę wieczorem papatki🖐️ fajny film oglądaliśmy z J.\"Nauki przedmałżeńskie\"-komedia:D polecam:D w sam raz przed ślubem;);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala sciagam sobie ten filmik jutro powinnam go juz miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sloneczka! ale sie wscieklam, przewczoraj dowiedzialam si,ze moja kuzynka robi slub przede mna 2-3 tygodnie!! no marnie zmasakrowala mnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu sie porobilo??:D mialo byc: \'\'witam sloneczka! ale sie wscieklam, przedwczoraj dowiedzialam sie,ze moja kuzynka robi slub przede mna 2-3 tygodnie!! normalnie zmasakrowala mnie:/\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Calineczka :) no ja tak własnie czytam o tych ktorzy robia wesela bo np. brat, siostra robi, albo ktos inny z rodziny, dla mnie to jest szczerze powiedziawszy bez sens, jesli ktos to robi bo np. \"moj brat tez robi\", albo zazdrosna dziewczyna brata tez chce i juz! to ja nie wiem gdzie tu sens? ale jesli ktos robi bo planuje nie wyskakuje jak filip z konopii to rozumiem, ale nie zrozumiem jesli ktos robi to z zazdrosci... nie wiem jak jest u Ciebie Calineczko, ale nie martw sie 🌻 wiem ze latwo sie mowi, bo jednak ci sami goscie i tez na to moga tak spojrzec ze np. ich nie stac na 2 wesela albo i wiecej w roku, nie balabym sie o porownanie wesel, tylko o to ze to Twoje wesele jest drugie, nie zrozum mnie zle Calineczko bo to ze jest drugie napewno nie jest gorsze, chodzi mi o gosci i wydatki zwiazane z weselem... ale napewno bedzie wszystko dobrze, chociaz nie powiem ze tez bym sie zezlosciła! bo specjalnie sie trabi wczesniej zeby goscie wiedzieli, a co jak sa postawieni przed faktem dokonanym? to jest wtedy nie fer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza wysłała mi właśnie smsem zdjęcie wojtusia sliczny aniołek:D:D:D [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a330b0c5711515d3.html] TO JEST WOJTUŚ:D:D:D Gagatka gratuluję fotografa:) A alkohol - 0,5 na osobe plus kilka szt zapasu. My wlaśnie wczoraj kupiliśmy:) w selgrosie luksusową. Wzięliśmy 120 szt i dostaliśmy do tego 7 szt gratis - na promocji była taka dziewczyna którą dało się zbajerować;) koszt butelki dzięki tym gratisom nam się zmniejszył z 16,89 na niecałe 16 zł:D Jeszcze tylko winko zostało do kupienia - wczoraj robiliśmy degustację... ciężko było:P ale najmilej wspominam półsłodkie, czerwone winko mołdawskie:) No i co żadna się na świadkową nie zgłosiła????:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek czesc:) jej Wojtuś jest śliczny :D rzeczywiście aniolek :) czekamy na was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczny ten \'\'nasz\'\' Wojtusiek!:D kocurek83 - przy okazji znajdz dla mojego TZ swiadka jakiegos!:D cafka- slub mam w 16 sierpnia 2008, rodzina juz wie o tym fakcie od lutego tego roku. kuzynka, powiedziala mi wtedy ze ona za 4-5 lat gora, wezmie slub, a tu taki zonk??!! hm... co do mojej rodziny, kuzynka jest na miejscu, widza sie z nia czesto, a ja mieszkam w Londynie, wiec tak sie troszke nasze stosunki rozluznily, a reszte dopowiedzcie sobie sami....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczny jest Wojtuś :) czy Yza jutro do nas wraca??Tzn.do nas to pewnie nie będzie miała siły i czasu napisać ale czy wraca do domku jutro?? Ja miałam dziś okropny dzień :( ciągle płakałam i byłam jakaś taka drażliwa aż się Marcin pytał czy ja aby w ciąży nie jestem :) no ale już mi trochę lepiej W pełnym napięciu czekam na nasze obrączki :) jeszcze trochę ponad tydzień i będą w domku :) Następna w programie ślubnym jest spotkanie naszych rodziców w drugi dzień świąt :( a w styczniu zamawiamy zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka nie martw sie na zapas, wszystko sie ułozy!! trzymam kciuki. Gosiaczek Wy to macie tempo :) juz obraczki jej :) cos ostatnio rzadko do nas wpadasz... i nie dołuj sie 🌻 a moze to stres przedslubny sie juz objawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem:) będzie dobrze:)ja też robię w maju,a moja kuzynka powiedziała,że w czerwcu.Tylko,że ja robię kameralnie, a ona duże i ok.Ja się tym nie martwię,każdy robi kiedy chce:D fajny Wojtuś,słodki:D miłego wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka - no trochę rzadko bo jakoś łapie mnie jakiś dołek :( niby czytam Was ale już czasem brakuje mi sił żeby odpisać :( może się poprawię :) apropo stresu przedślubnego ostatnio śnią mi się straszne śłubne horrory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie juz prawie :) bylam z rodzicami na wsi wiec nie wiem co sie dzialo poza tym, ze WOJTUS JEST CUDNY :-) jeszcze raz gratukacje dla Mamusi :-) wklejam nowy suwaczek :-) tym samym uroczyscie oznajmiam ze nasz slub odbedzie sie 12.06.2008 :-D pozniej przeczytam co napisalyscie i postaram sie cos odskrobac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie pochwaliłam Yzie dzidzie :) :) calineczka nie przejmuj sie tym, ze kuzynka robi wesele wczesniej, jej wybór!! Nie ma co sie dołowac :) głowa i uszy do góry :) U mnie w rodzinie w przysżłym roku bede 2 wesela, jedno kuzynki i moje. Nie wiem czy bede zaproszona do kuzynki bo robi tez ponoc skromne, ale sie tym nie przejmuje :) summer czyzbys przyspieszyła date??? gratuluje :) Yza napisała, ze chyba jutro nie wyjdzie bo mały moze miec zóltaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku głowa do góry :) slub to nie taka straszna rzecz hehhe :) my sie tylko bedziemy stresowac do pierwszego tańca :) a potem jakos juz pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×