Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cafka - i co podpowiedziała? a gdzie robicie panieńskie?bo zastanawiam się co,gdzie,jak? arianka,a Tyjuż masz wszystko?jak daleko,bo Ty chyba marzec,co? summer-jak test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem. Muszę się w końcu zająć zaproszeniami. Mam już wszystkie materiały. Czas wezwać świadkową i drukować, wycinać i wiązać :) Efekt końcowy pokażę. Dziś miałam jechać z tatą kupić wódkę (miał płacić), ale ze względu na \"małe\" komplikacje odkładam te zakupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak przygotowania?ja też nie mam kasy:( zaproszeń nie chce mi się robić:(a tu wydatki i wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chcieliśmy bez alkoholu,tylko winko i szampana(tym bardziej ,że wesele jest o 15, a bawimy się do ok 23-24),ale nie wiem czy tak wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUTRO O GODZINIE 13:00 BARDZO WAŻNA SPRAWA!!! proszę o wsparcie ,westchnienie do Najwyższego w pewnej intencji!,aby wszystko się udało w jedności siła proszę nie zapomnijcie:) dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak winko jakieś dobre postawisz, i białe i czerwone i może coś mocniejszego jeszcze (nie wódka) a jakiś wermut (czy jak to się pisze) + szampan to wg mnie spoko. Też bym z chęcią wódki nie brała, ale u mnie to nie przejdzie. Nikt nigdy co prawda pod stołem nie leżał jeszcze, ale lubią sobie popić na takich imprezkach. A ja chcę by się dobrze bawili. Sama zaproszenia robisz? Masz jakiś wzór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak winko jakieś dobre postawisz, i białe i czerwone i może coś mocniejszego jeszcze (nie wódka) a jakiś wermut (czy jak to się pisze) + szampan to wg mnie spoko. Też bym z chęcią wódki nie brała, ale u mnie to nie przejdzie. Nikt nigdy co prawda pod stołem nie leżał jeszcze, ale lubią sobie popić na takich imprezkach. A ja chcę by się dobrze bawili. Sama zaproszenia robisz? Masz jakiś wzór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię sama proste,białe z wytłacznego papieru,bordowa taśma z organzy i borowe różyczki,ręcznie pisane.a częśc malowane:złote obrączki z taśmą,też ręcznie wypisywane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Was proszę o wstawiennictwo jutro o 13. Trzeba poruszyć Niebiosa w mojej intencji (będę co prawda siedzieć normalnie w pracy, ale to bardzo ważna dla mnie sprawa). Jeśli któraś z Was zechciałaby więc wspomóc mnie dobrą myślą to będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala tak mam kamerzyste, ale sama znalazlam :) a na wieczor panienski nie mam pomysla zadnego!! tak ostatnio mi przez mysl przeszło czy razem nie zrobic jakies imprezy... :) nie mam pojecia bo nie mam jeszcze wybranow swiadkow a duzo od niech zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Was proszę o wstawiennictwo jutro o 13. Trzeba poruszyć Niebiosa w mojej intencji (będę co prawda siedzieć normalnie w pracy, ale to bardzo ważna dla mnie sprawa). Jeśli któraś z Was zechciałaby więc wspomóc mnie dobrą myślą to będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię sama proste,białe z wytłacznego papieru,bordowa taśma z organzy i borowe różyczki,ręcznie pisane.a częśc malowane:złote obrączki z taśmą,też ręcznie wypisywane:) ale muli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, kto Wam świadkuje? Rodzeństwo? Znajomi? Mi świadkuje siostra cioteczna, a Darkowi przyjaciel. Będą wesoło ze sobą wyglądać bo siostra wysoka i szczuplutka, a świadek wysoki i gruuuuby :) Ja z Darkiem troszkę niżsi od nich i szczupli. Wieczoru panieńskiego nie planuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka-my chyba najpierw w domu się wszystkie spotkamy by się zebrać,a potem może kręgielnia z dobrze zaopatrzonym barkiem,i dyskoteka(wszytko 5 min drogi od mojego domu:);) ale może jeszcze coś się zmieni;) a J. w tym samym czasie u świadka w domu i co dalej nie wiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati świadkiem mojego M bedzie jego brat a moja swiadkowa bedzie pewnie jedna z dobrych kolezanek :) ale to dopiero po nowym roku ja pionformuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati 24 czemu nie robisz panieńskiego? mi świadkuje przyjaciółka, a J . przyjaciel, oboje wysocy a my niscy.Dodatkowo świadkowa jest w ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala nie wiem czy to jutro to juz jutro, ale bede trzymac kciuki za ta sprawe. Ps. U nas jest zwyczaj, ze przyjaciolki organizuja panienski dla panny mlodej. A ona o tym nic nie wiem. Z tego co wiem, to jedna mi sie wygadala, ze cos szykuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie robię? hmm... po pierwsze to chyba świadkowa powinna to organizować a nie panna młoda, a świadkowa raczej tego nie zorganizuje bo: 1. nie wpadnie na taki pomysł 2. nie zna reszty moich koleżanek więc zebranie ich bez mojej wiedzy zajęłoby jej bardzo dużo czasu (przez mojego D, do którego nawet tel nie ma) 3. nigdy sama nie była na takim wieczorze więc pewnie nie wie jak się do tego zabrać No, chyba ze sobie sama taki zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaręczona-jutro czyli w piątek-dzięki:) u nas robi się razem ze świadkową panieński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię sama proste,białe z wytłacznego papieru,bordowa taśma z organzy i borowe różyczki,ręcznie pisane.a częśc malowane:złote obrączki z taśmą,też ręcznie wypisywane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-podpowiedz jej ,że chcesz panieński.Numery tel. do znajomych i osób które chcesz by były daj jej na kartce.A reszta niech będzie niepodzianką:) lub zróbcie to razem w końcu to Twoja ostatnia imprezka jako panna;P a więc szalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślę :) Zmykam już do domu, muszę posiedzieć przy dokumentach a potem odpoczywam ile wlezie. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mam już jedzonko,herbatkę i dobrą komedię \"a właśnie ,że tak!\" na samotny wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto? jutro mam zamiar sie wybrac do kwiaciarki i zapytac jakby przystrojenie auta wiazanka i te inne pierdolki by wyszły cenowo :) mysle tez nad fryzjerka i nie mam pomysłu... wiecie co dziewczyny ja sobie powoli zaczynam uswiadamiac ze to juz niedługo!!!! ze to tak szybko zleci ze hej :) jej nie moge uwierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu mi tak gwiazdki wyszły to nie wiem hmm. przeciez nie pisałam brzydko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Byłam dzis u ginekologa i nei mam dobrych wiesci!! Mam nadzieje tylko ze przypuszzcenia pani doktor okaza sie bez podstawne. Dostałam skierowania na badnia PRL (nie wiem na co to??)i na USG TV. Bardzo miła Pani doktor, dobrze ze jest tez lekarz-położnik jakby co to bedzie mi odbierac porod, jezeli w ogole bede mogla miec dzieci.... To nic okaze sie. Widze ze gadałyscie o wieczore, ja niew iem czy ktos wpadnie na taki pomysł i mi zrobi!! Kala i Kati bede jutro za Was trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gagatka :) PRL hmm moze prolaktyna? nie wiem ja tez sie nie znam... bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×