Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hejka,ale napisałyście:D cafka-zapraszaj kogo chcesz.Ja się nie przejmuje i zapraszam tylko tych co uważamy,że ok, a reszta jak nie rozumie, to niech się obraża.Każdy może przyjść do kościoła na ślub zawiadomienia dostaną,a wesela wielkiego nie robimy i nie martwię się,czy ktoś się obrazi czy nie.Na kawę i ciasto do nas zawsze można wpaść jak ktoś będzie chciał. kati-uważaj na paluchy;) przed ślubem to chyba miesiąc urlopu,abyś paluchów nie obcięła;P;) waikiki-gratuluję zespołu:) babitku-ja dalej przygaszona:( minął mi entuzjazm:( może pójdziemy jutro zobaczyć do jubilera obrączki i jak będą nam się podobały to kupimy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam śpiochy:D;D ja już do pracy,potem po obrączki i próba.szybki dzień i napchany:P u mnie brzydka pogoda,życzę wam ładniejszej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Co tam u was slychac ?Czy Wojtus i Yza nadal sa w szpitalu prosze pozdrowcie ja odemnie:) Pytalyscie sie ...o wodke ...u nas jest taki zwyczaj ze tyle ile osob na weselu tyle wodki 0.5 l obojetne czy sa to dorosli czy dzieci .My w niedziele bylismy u Szwagra...Fajnie sobie wyremontowali pokoj ...i dalismy im juz zaproszenie wiec pierwsze zaproszenie rozdane :) mILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) witam porannie :) wczoraj starsznie kafe muliło :o Dzis mam w planach pisanie pracy :) i sprztanie :) z mieszka nie dzwonia i dobrze :) ja chyba nie widze sie w handlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🌻 Rybnik - Iza u mnie też tak wódke sie kupuje, czyli u mnie 80 osób = 80 flaszek (ale nie wiemy czy na wszelki wypadek nie weźmiemy 90) kala321 u mnie też brzydko i zimno i tak jakos nieprzyjemnie i w ogóle to już drugi dzien mam masykryczny spadek nastroju i nic zupełnie nic mi się nie chce!!!!!!! gagatka ale ty duzo sprzątasz!!!! ale to dobrze, bo nie dość, ze masz czysto to jeszcze spalasz kalorie przy tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które z Was planuja podróż poślubną? i jakie macie pomysły na taką wycieczkę?? jakie miejsca?? bo ja się tak własnie zastanawiam i troche jestem zdezorientowana :-O ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ja duzo sprztam, moze i tak ale raczej nie w moim pokoju !! Wiec jakbys weszła do niego to bys sie przestraszyła :P Bo zawsze pokuj zostawiam na koniec i juz nie mam sily na niego!! teraz robie pranie :) I zabieram sei za prace na sobote :) suuper, ale przynajmniej mam temat :) Ja chciałam jechac gdziers w gory, myslałam o Zakopcu :) michal chcial nad morze ale w sierpniu to chyba juz nie jets tak cieplo!! zreszta ja chce w gory i juz!! Musze go troche przegonic po gorach!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogladam jeszcze te obrączki i wydaje mi się że te co wybrałam są ok, pasuja mi i mojemu narzeczonemu ale zastanawiam się, czy takie nie sa ładniejsze: http://www.wec.com.pl/product/Obraczki-z-dwu-i-trzech-kolorow-zlota/Obraczki-Kolekcja-Oryginalna-H522-21-1133-1.html tylko takie, zeby całe były błyszczące, nie matowe! albo: http://www.wec.com.pl/product/Obraczki-z-dwu-i-trzech-kolorow-zlota/Obraczki-z-kolekcji-Stelmach-model-120-21-643-1.html a w gruncie rzaczy to te sa najbardziej podobne do tych co sobie wymysliłam :-) : http://www.wec.com.pl/product/Obraczki-z-dwu-i-trzech-kolorow-zlota/Obraczki-z-kolekcji-Stelmach-model-75-21-602-1.html co sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka jak masz juz temat to jest ok, tylko sie musisz rozkręcić w pisaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temacik juz mam :) tylko najgorzej sie jest zabrac :) ale musze dzis, bo w piatek mama musi mi to drukowac!! Tak wiec ja zabieram sie za pisanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę powodzonka :-) ja tez mam do napisania ale prace zaliczeniową, zupełnie nie wiem jak się za to zabrać! chyba dopiero w przyszłym tygodniu się za to wezmę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol :) Gagatku, ja w kwestii winka polegam na zdaniu Kocurka :) - moja prywatna konsultantka winna :P Zabusia - bardzo ladne tablice :) Kala, no to moze dzis lepszy nastroj? 🌼 U mnie snieg pada, w sumie nie moge powiedziec, ze jest brzydko - bo bardzo ladnie, tylko cholernie zimno :) Hej Iza :) Milego i Tobie :) jesli chodzi o ilosc wodki, to my liczylismy na czesc osob 1L na glowe, na czesc wcale, na czesc 0,5. generalnie chodzilo o to, zeby zostalo troche na nastepny dzien itp. wiec w sumie na 120 osob kupujemy 180 butelek. Waikiki - podroz poslubna..jakie miejsca? obojetne tak naprawde :) byleby bylo cieplo, byle bylo morze, piasek...no i nie turcja - bo juz bylismy..moze grecja? bardzo chcialabym na majorke - ale tam jest drozej, wiec zobaczymy...no a marzenie to bora bora :):):) Gagatku, a na jaki temat piszesz? A Ty Waikiki, na jaki bedziesz pisac? obraczki Waikiki - wg mnie tez pierwsze, albo ostatnie. ja sie chyba jednak zdecyduje na klasyczne, cale z zoltego zlota. dzwonilam wczoraj do krawcowej (udalo sie ;) ), mam sie pojawic w lutym, bo teraz za wczesnie. powiedziala, ze z wymyslaniem gadzetow wyjdzie maks 1500pln - szycie i material, a jesli nie kupie zbyt drogiego materialu i nie powymyslam cudow, to kilka stow mniej :) podoba mi sie cena.. Warszawskie dziewczynki, nie wiem czy wiecie - 1-2 grudnia jest festiwal mody slubnej (targi slubne) na torwarze przy trasie lazienkowskiej - bilety po 15pl (to w najblizszy weekend). http://www.targislubne.waw.pl/ (nawiasem mowiac, duzo tu roznych slubnych roznosci - informacyjnych, jest tez dolujacy kalkulator kosztow :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Babitek ja mam masakrycznie nudny temat - porównanie pedagogii mam porównac m.in. # Pedagogika serca # Duchowa pedagogia miłości # Pedagogika niedyrektywna # Pedagogika nieautorytarna # Pedagogika Gestalt # Pedagogika antyautorytarna # Pedagogika radykalnego humanizmu okropienstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bleeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym w grudniu mam juz się okreslic o czym chce pisac prace mgr :-o jeju jak szybko!!!!!!! nie mam jeszcze pojecia co chce pisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, bede trzymala kciuki :) jakos Ci powinno pojsc...najpierw definicje kazdej z nich, a pozniej pomydlenie na temat roznic i z glowy :) zobaczysz, ze poleci. Gagatko, Tobie tez niech sie milo pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pamietam, kiedy wybieralam temat mgr, ale tez chyba jakos na pcozatku semestru a pisalam o serwisach internetowych partii politycznych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek dzieki!!! 🌻 wiesz, że nawet mi pomogło to co napisałaś, tzn tak mi dodało otuchy ;-) serio! a mgr nie wiem czy nie będę pisała o jedynakach (tylko nie wiem jeszcze w jakim konkretnie kontekście) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wypłodziłam 5 stron (no troszke sciagnełam z neta,a le troszke tez pozmieniałam ) Pisze na tema Społecznośc Tranowa czyli o historii, jakei zabytki, jakei gazety, radia blebleble A na temat sweojej pracy mgr to chciałabym cos o historii, jak mi nikt nie zakosi tematu to chciałbym o Wielkiej Brytanii pod panowaniem 2 Elżbiet :) fajny temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie ciesze Waikiki, ze dodalam Ci otuchy :) Gagatku, no tak, politycznie i politologicznie :) mi sie od politologii udalo troche odstapic schodzac wlasnie na strony www - no ale partii politycznych :) A weselne wpadki z przyjemnoscia obejrze - ale dopiero w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku trzeba poczytac te wpadki niesety :) U mnie tez sypie sniezek i nawet fajnie jest, bo siedze w domku, ciepełko jest :) a za oknem pruszy sniezek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadki poczytam tez w domku, teraz nie moge, bo jeszcze popłacze się ze śmiechu jak Ty gagatka i mój szef wypadnie z gabinetu sprawdzać co się dzieje ;-) a u mnie pada śnieg, ale od razu topnieje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki jak chcesz to zaraz Ci sie zmaterializuje ze sniegiem ktory nie topnieje :D bo u mnei nie topnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) nie wiem dlaczego ale widze wy normalnie moglyscie pisac posty a mi ciagle jakis blad na kafe wyskakiwal i nawet nic nie moglam napisac buuuuu!!!! Kala obejrzalam \"nauki przedmalzenskie\" swietny film :D Gagatka a przyjedziesz do mnie i mi posprzatasz? :P Babitku fajnie jak juz z krawcowa sie umowilas i tanio powiem Ci :) ciekawe czy w ogole wysle mi tego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to skoro tak, to troche sobie wpadki poczytam, z doskoku :) Balwana? Balwana? ja tez chce! idziemy lepic balwana? :) Jol Cafko, ja tez rano nie moglam, dopiero pozniej. ja sie z krawcowej toze bardzo ciesze :) i tez uwazam, ze niedrogo :) - a to cena juz z welonem - caly sukienkowy bajzel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kciuki które miałyście trzymać dzisiaj zostały odłożone na za tydzień, dlatego nic nie pisałam. Kala fotkę widziałam, fajna z Was para :) Babitek co do wódki to kupujemy dokładnie tyle co Ty. Dla każdego gościa 0,5l + jakieś 40 czy 50 butelek. Waikiki my miejsce podróży poślubnej musimy wybrać do przyszłego tygodnia. Idziemy wtedy do biura podróży, mówimy gdzie jedziemy i czekamy pod telefonem na fajną promocję. Wybieramy między Egiptem, Grecją i Tunezją. Obrączki chcemy łączone białe i żółte złoto. Jak łączone jeszcze nie wiem :) Babitek super że umówiłaś się z krawcową, no i cena atrakcyjna. Na festiwal mody ślubnej chciałam się wybrać, ale nie mam pojęcia jak to będzie. Waikiki tematu Twojej pracy nawet nie rozumiem, a co dopiero napisać coś na niego. gagatka 5 stron to już coś :) a wpadki rewelacyjne. Też się uśmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×