Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja z swiatkowa nie mam problemu bo bedzie to moja siostra gorzej ze swiatkiem tez jeszcze nie wie ze ma byc i nie spodziewa sie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no ja mam problem ze świadkami nie wiemy z moim narzeczonym kogo wziąć, czy jego siostre i mojego kuzyna czy jego dobrego kolege i moja przyjaciółkę gagatka nie załamuj mnie, ze Ty już 9 stron napisałaś!!!!! ja całą prace planuje na 10-11 str zonqa - sliczne zaproszenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór przed TV mam zaliczony :) No aj na razie mam 9 i tak se pisze i mam wrazenie ze nie na temat!! No ale sie zoabczy :) Zonqa zaproszenia na prawde ok szkoda ze takei drogie!! A ja mierzyłam sobie sukienke, jak slicznie wygladam w niej :P heheh Tylko w dalszym ciagu ledwo sie zmiesciłam w zwiazku z tym obecnie jestem głodnaaaaa, starszanie :) No :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki a z kim masz lepszy kontakt?? Bo ja bym wolała moja psiapsiółke :) ale biore siostre!! Bo ja tez byłam jej swiadkowa i nie wypada zebym brała kogo innego!! Natomista Michał nie wie kogo jeszzce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam siostry ale gdybym miała napewno nie miałabym wahań kogo wybrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bym wolała przyjaciółke, ale jak mój narzeczony stwierdzi, ze chce siostre, a nie kumpla bo ...nie wiem co! to nie bedę miała wyjścia :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ja tez nie mam brata ani siostry ;) tyle ze ja ze swojej strony chce kobiete, bo ja jestem kobieta a ze strony M. mezczyzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chetnie sie siostrami dzielicie :) ciekawe co one na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jest 5 lat starsza i bardzo mnie czasami denerwuje, wiec oddma w dobre rece :) za darmo :) niech strace :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliśmy zobaczyć obrączki i podobaja nam się,czekam do wypłaty i chyba zamówimy,a wy już macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala łądne tradycyjne:) Gagatka moj tez mowi Gps :D poprotu nabijamy sie z tego ze bedzie Gpsek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam doła:( nie wiem już czy chce ślubu;( nie mam kasy,nie mam siły załatwiać:( J.mówi,że mam się nie martwić,ale ja mam dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala co jest???? Halo usmiechamy sie i tu juz :) zle mysli wypedzamy!! Bedzie dobrze :):) Pozytywne myslenie to połowa sukcesu :) Kochana dzis mało kto ma pieniedzy!! Powiem Ci na moim przykladzie, poki co zarabiam 500 zł na reke, jak pojde na staz bede miec 650 zł!! Moj michał ma jakies 1000 na reke!! I tak obydwoje sciólamy powoli, a awesele robimy na 100 osob!! Nie wydaje teraz na zadne ciuchy, kosmetyki na razie to te konieczne!! Jest ciezko ale daje rade!! Wiec kochana prosze mi sie tutaj nie mazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) Długo mnie nie było, ale nie miałam siły pisać :( Jestem od piatku znów chora. Po prostu mam wrażenie, że na poprzednie przeziębienie dostałam zbyt słaby antybiotyk i zaleczyłam zamiast wyleczyć. Ech.... teraz to jestem dopiero chora. Wciąż temp. 38 i tak dzień za dniem. Poza tym tak kaszlę, że pluca wypluję :( Leżeć nie mogę, bo wtedy się praktycznie duszę od tego kaszlu, więc dziś w nocy o 2.00 wyniosłam się z wyrka i \"spałam\" siedząc na fotelu. Mam już dość i wiecie... tracę nadzieję, że wyzdrowieję. Cały miesiąc, od 4 listopada walczę z chorobą, buuu... Wybaczcie, że tak marudzę, ale mi cholernie źle...Jestem senna, no ale jak tu spać... Dobra, koniec smętów :D Zaraz poczytam, co naskrobałyście, mimo że poczytywalam Was regularnie :) 🌻 dla Was i wybaczcie moje marudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zamki w samochodzie zamarzly walczylam z nimi 15 min i... w koncu pojechalam do pracy pociagiem buu :( kala niesmuc sie tez mam tak ze casami mam dosc szperania w info zalatwiania wszystkiego samemu ale tydzien odpoczynku od przygotowan i znow swieci slonko i biore sie za zalatwianie my obraczki mamy zaklepane zaliczke wplacona rozmiar nam zdejma w kwietniu a w domku bedzie mieli je w maju a cena listopadowa :) wiec podwyzki nam nie grozne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Kala prosze Nam sie tutaj nie dołowac🌻 mnie tez nie raz takie obawy dopadaja jak damy rade finansnowo, z mieszkaniem itd:( ale jakos to bedzie!! Gagatka dobrze mowi :) Darianka zdrówka kochana 🌻 Zonqa pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnei kawke popijam :) potem do wanny, potem do (nie śmiac sie) do sprztania (ale to nie moja wina, ze po kolacji kuchnia wyglada jak po wojnie) na pewno zaczne dzis od pokoju bo znow mi sie syfik zrobił :) Zonqa takie uroki zimy :) to zamki zamarzna, to autobus nie dojedzie!! :) Cafka joł, joł, joł :) Darianka powrotu do zdrówka życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety tylko dlaczego ukurad dzis kiedy byl potrzebny samochod?? a nadokladke jezdze na dojazdowce kupa smiechu z tym samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×