Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

tragedia nic nie idzie wpisać:(zawsze jest za krtki czas lub inne tym podobne teksty idę spać:( yza 23 ty chyba umiesz czytać w myślach,że o 15 wiedziałaś o grzankach i grzańcu;);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Jestem smuuutna. Dziś o godzinie 20.35 zmarł mój dziadek :(:(:( Nie mogę spać.... Dziadziu - dla Ciebie Pozdrawiam Was i zyczę spokojnej nocy.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj pomarancz
gagatka- nikt cie tu już znieść nie może, ciezko to zauważyć? jestes meczaca, rozdarta i zlosliwa. zmien sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Darianka przykro mi bardzo, wiem jakei to bolesne. a co do tej pomaranczki to nawet mam podejrzenia kto to napsiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko-westchnę do Najwyższego w intencji Twojego dziadka głowa do góry:) gagatko-my Cię lubimy:):P miłego dnia 5 dni do Wigilii-czas kończyć przygotowania i pakować prezenty dla mnie znaczy to więcej prób ikoncertów,ale co tam w końcu to lubię,tylko będę żadziej na cafe(ale to nie z Twojego powodu-Gagatko:P:D:P) pa lecę pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Darianko przykro mi, mi zostala tylko babcia ma juz 80 lat i nawet nie chce myslec.... dla twojego dziadka Gagatka nie przejmuj sie, my Cie lubimy i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:0 Darianka❤️❤️❤️ bądź dzielna wiem ze cięzko,moi dziadkowie zmarli 3 miesiące po sobie...z miłości. najpierw dziadek w sierpniu,a potem babcia w listopadzie.Byli ze sobą 58 lat.... babcia już z tęsknoty nie wytrzymała i słyszała jak ja dziadek woła,ale co się dziwić tyle lat przeżyć ze sobą. mam nadzieje że ja i Sławcio tez doczekamy takiego wieku. gagatka:) ja Cię lubię🌼 Calineczka:) małemu troszkę sie pomyliła noc z dniem ale pracuję nad tym,:):) mały mnie za to znienawidzi ze mu nie pozwalam spać w dzień...no nie cały ale wieczorem go wybudzam i głupoty gadam do niego a on patrzy i myśli: odejdź kobieto!:P a z dnia na dzień jest inny,zmienia się strasznie:):) kala:) coś się z godzinką pochrzaniło na kafe i ja to pisałam wieczorem:):):) byliśmy przedwczoraj u księdza i mamy iść w lutym to da nam zaświadczenie do kościoła u Sławka w sprawie chrztu,robimy w Wielkanoc.a my musimy do urzędu cywilnego zawitać i załatwić ze ślubem wszystko ale to po nowym roku... no i co do auta to będzie albo BMW 5-czarna,volvo-czarne,albo audia8-kolor nie określony bo będzie dopiero kupowane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wczoraj nie mogłam się odezwać na cafe bo wyświetlało się ciągle, że za mało upłynęło czasu od ostatniej wypowiedzi :( Narazie weszłam tylko na chwilkę. Zaraz biegnę do fryzjera :) D. jest więc mogę się wyrwać. Ma dziś imieninki :) Dostał ode mnie klocki :D Takie z allegro, układanka logiczna. Bardzo chciał spróbować to ułożyć więc niech się głowi teraz :) Jutro jeśli to możliwe to proszę o trzymanie kciuków. Godzina 11.00. Potrzymać proszę tak z pół godzinki :) Kolejna część pewnego głupiego problemu. Mam nadzieję, że ostatnia. Chociaż od jutra jeszcze będziemy jeszcze czekać na decyzję. Zmykam na śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Darianka - ja mam tylko jedna babcie (z mamy strony), od narzeczonego tez jedna babcie, i ani jednego dziadka. A szkoda, bo bardzo przezylam smierc obu dziadkow, bo z dziadkami mnie duzo laczylo emocjonalnie. co do gagatki, to fakt, ma ona swoje humory, ale tez ja lubie, i na tym forum powinnismy sie wspierac:) poza tym, powinnismy tu sobie mowic prawde, a nie komus slodzic, jesli taka prawda nie jest, tylko nie rozumiem, dlaczego ktos (powyzsza pomaranczka) boi sie pisac pod swoim nickiem, tylko sie ukrywa. ja tam zawsze pisze co mysle. i mozecie mnie za to nie lubic:D ale nie bede komus slodzic, jesli tak nie uwazam:p poza tym powinnismy przyjmowac rozne zdania, te dobre i zle:) a gdzie Babitek? YZA :) calfka i zareczona 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka moja babcia ma 84 lata a dziadek prawie 90, tylko ze dziadek lepiej sie czuje od babci. Yza, Cafka, kala dziekuje 🌼 kati bezdiemy trzymac kcikuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sprawdźcie pocztę....jak ja dostałam tą wiadomośc to......a zresztą sama prawda:P:P:P:Pi ja się do tego przyznaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa i pocieszenie... Pogrzeb będzie w piątek. W ogóle nie myślę teraz o świętach, że to już za 5 dni no i w ogóle nie mam nastroju :( No ale muszę się wziąć w garść i może w piątek po pogrzebie jakoś mi się troszkę świątecznie zrobi, mam nadzieję... A nam dziś stuknęło 100 dni do ślubu :) Stówka, setka, stówa, setunia ;) Ach, jak to już blisko... całuję Was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) na początku sie zbulwersowałam...ale potem nie mogłam powstrzymać ze śmiechu,bo to kurcze prawda jest:P:P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne, dzięki. Dostałam to kiedyś od koleżanki, ale nie w wersji świątecznej :) A tak to mi Yza humorek poprawiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię dziś na obiado-kolację, na poprawę humoru LENIWE PIEROGI :) Lubicie???? Ja mam straszliwą ochotę, już od kilku tygodni, hehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z ponad 3-godzinnego pobytu u fryzjera :) Ach jak ja to lubię :) Fryzjerką jest koleżanka więc się nagadałyśmy w końcu. Zrobiła też porządek z moimi paznokciami. W sam raz na święta :) YZA dzięki za maila. Szczera prawda niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka:):) właśnie patrzyłam na Twoje suwaczki...i ten ostatni......hmmmmmmmmmmmmm-dobrze interpretuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poproszę :) Jestem straaaasznie głodna. Zaproszenia fajne. Te ludziki są strasznie sympatyczne :) To drugie chyba fajniejsze, ale wolałabym w innym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia :) źle interpretujesz, hihihihihh. To odliczanko naszych znajomych, nawiasem mówiąc tatuś dzidziusia jest Tomka świadkiem :D:D:D Żona jego miała być świadkową, ale \"zafasolkowała\" :) i termin mają na 13 marca, więc 2 tyg. przed naszym ślubem. No i trza było nową świadkową szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka - napisalas w stopce \'\'Bedziemy zgrana trojka\'\':D wiec kazdy-nawet i ja- zinterpretowalismy ze wasza trojka , to ty twoj Tz i wasze bejbe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×