Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ok.spadam na próbę do Gdańska-jutro wielki koncert pa🖐️ dzięki za posprzątanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa tak mnie boli brzuch moge tylko lezec, nie wiem czy moge zazyc 3 tabletke przeciwbólowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Ja jak zwykle w pracy. Dziś skracamy sobie dzień i siedzimy do 15. Czekam też na dostawę. Znów będę składać komputer. Chyba poproszę D bo nie chcę sobie pociąć palców na święta :) gagatka do kina idziemy na \"Dziewczyna moich koszmarów\". Mam nadzieję, że psychicznie sobie odpocznę na tym filmie :) summer też myśleliśmy o tunezji, grecji i egipcie. Wybieraliśmy z tych trzech, ale zostało na Egipcie. W folderach pięknie wyglądały wszystkie kraje :) I też wykupiliśmy teraz bo potem byłoby inne rzeczy do roboty i inne przeznaczenie pieniędzy :) co do \"męża\" i \"żony\" to my mówimy normalnie po imieniu, np. ja mówię, że \"przekażę Darkowi.....\", a klienci sami: \"ok, to jak mąż ....\". :) A niech sobie gadają :) zaproszenia już widziałam, ale z chęcią zobaczę już te właściwe, więc jak już zrobisz fotkę to wstaw proszę. gagatka ja też mogę choinkę ubrać :) Nawet to lubię. Darianka smutno tak przed samymi świętami kogoś żegnać :( Trzymaj się 🌼 kala jak zwykle zakręcona :) No taki domek ominąć w mailach :D gagatka dlaczego Ty o tej porze na necie siedzisz i śniadanie jesz?? Przecież to środek nocy. Albo ja zakręcona jestem i nie doczytałam czemu tak wcześnie wstałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie o tej porze (czyli o 1) próbuje zasnac. Ide sprztac :o choc wolalabym lezec!! (chyba jednak zazyje ta 3 tabletke). Oki to ja w tym roku nie ubieram choinki, poczekam az Wy mi ubierzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Wam pośpiewam: Biegnie, biegnie renifer przez Łotwę i Estonię biegnie biegnie renifer opuścił już Laponię Biegnie, biegnie renifer grzeje go kaloryfer biegnie przez Suwałki skręca już na marki Biegnie biegnie renifer przez szosę białostocką pewnie zdąży przed nocką bo szybciej białostocką Reniferze, wierne zwierze czy Mikołaj Święty wie że w gorączkowej atmosferze My czekamy:ufnie,szczerze... " :D O jej odbija mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam juz dość tych świat, a przynajmniej sprztania!!! Co posprztam to mi na brudza i tak w kółko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati zaspiewaj nam jeszcze cos :) A to ze nie trzeba za kazdym razem wpisywac hasła to ponoc nowosc na kafe!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę. Oto kolejna pieśń. Bardzo twórczy początek piosenki Ani Szarmach :D Heeee jeee Coraz bliżej święta Coraz bliżej święta Coraz bliżej święta Coraz bliżej święta Coraz bliżej święta Coraz bliżej święta Coraz bliżej święta Coraz bliżej święta Coraz bliżej nas.... lalalalalalalala lalalalalalalala Najlepsze prezenty ukryte są w sercach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dobre: Gdy Polacy się rozkręcą Piją wódkę jedzą mięso Rzeźnia duże ma obroty Przed świętami i w soboty Jest cudownie i rodzinnie W telewizji serial płynie Są kolędy na kompakcie Pieką ciasta wszystkie babcie Nastrój wszędzie jest świąteczny Dziś rodzinka kaca leczy U sasiadów brak nastroju Bo ich syn się zabił w woju Idą świeta idą święta W rzeźni kwiczą już zwierzęta Bombki wiszą na choince Wszyscy w domu zjemy szynkę Idą święta idą święta Każdy myśli o prezentach Tata został Mikołajem Bo już forsy nie miał wcale Wozi worki po mieszkaniach I do pensji tak dorabia Mama się o niego martwi Bo ma w domu wannę karpi Gwiazdka świeci śnieżek prószy I na sankach marzną uszy Tata karpia nam nie zabił Bo Mikołaj ostro zapił Ps. :D Niech ktoś mnie powstrzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati skad Ty te cudne pieśni bierzesz?? :):classic_cool: Spiewaj kochana spiewaj :) ile wlezie?? A spiewasz na głos?? czy moze jak czesio w Włatcy Móch w środku czesia?? ZTzn w Środku Kati???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny hit :) Tańczy bałwan - grubasek w swym śniegowym kaftanie, gra zimowa muzyczka, dzwonią dzwonki u sanek. Zając, borsuk i wrona usłyszeli to granie. Zaprosili sarenkę, niech zatańczy z bałwanem. Tańczy bałwan z sarenką, zając kic, kic, za nimi, wrona ogon zgubiła, borsuk kroki pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) byliśmy u moich rodziców z małym i wróciliśmy niedawno... waikiki:) dom:P:P:P:P:P:P:P:P kati:) superowe sa te futrzaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gagatko i Yzo i reszta :D:D:D:D Ja niedawno wrócilam do domku, bo byłam na zakupach. Przydźwigalam wieeeeeeeeeeeeelką torbę. Musiałam kupic składniki na ciasta. Podzieliłyśmy sie w tym roku z mamą i ja piekę makowca i piernik a ona sernik. Tak więc w tym roku dowiozę ciasta :D:D:D Mam nadzieję, że nie będzie zakalców, spalonych itp. Tfu tfu, odpukać :P Yza kartka śmiszna :D Gagatka, a czego masz dość? Bo nie czytałam Waszych wcześniejszych wpisów niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Darionko:) ja tym roku robie rybę po grecku i sałatkę pieczarkowa/////już mi ślinka cieknie:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) jak tam u Was nastroje przedswiateczne?? -) m z mama gotujemy od rana praktycznie... mnie sieudalo wyjsc jeszcze do kosmetyczki i kupilam sobie przy okazji bardzo ladne wdzianko, bedzie akurat na wigilie :-) co do podrozy poslubnej to myslimy jeszcze o chorwacji ale jakos nie umiem znalezc zadnych ofert... jesli sie ktoras natknela na jakies biuro godne zaufania ktore organizuje chorwje podeslijcie plissss :-) zaproszeia wklej obiecuje -) yza, ja uwielbiam rybe po grecku :-) prosze mi tu zaraz cos podeslac jak bedzie gotowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Summer i reszta :D:D:D:D:D:D Fajnie, że kupiłaś nowy ciuszek, ja ostatnio sprawiłam sobie tunikę, też jak ulał na święta się przyda :D Piernik wlazł do pieca, za 50 minut (tak podaje przepis) zobaczymy czy będę ryczała czy też się cieszyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) ja też :P jak byłam w ciąży to potrafiłam zjeść dwa kg.brzoskwiń i pół kg,ryby po grecku ........kilka dni pod rząd:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko właśnie stroimy choinkę:D uważaj nie podepcz lampek zrób herbatkę nie kręc się w kółko,a i dzięki świtnie posprzątane,aż miło było pospać,gdy tak czysto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) dzieki :) za choinke pewnie ze zrobie herbatki :) nawet z prądem :) marzenia marzeniami ale jutro mnie czeka choinka :o Darianka jak ciasto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×