Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

summer odwiedzaj nas częściej, odwiedzaj. My wszystkie tu zapracowane, ale jakoś znajdujemy czas na odwiedziny topiku :) Jak masz fotkę zaproszeń to poproszę :) Z chęcią zobaczę. A na wycieczkę gdzie planujecie? My wykupiliśmy na początku grudnia - też z promocji. Zaliczka wpłacona i już nie ma wyjścia, trzeba jechać. Co mnie bardzo cieszy bo w last minute byśmy się nie zdecydowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż to się z logowaniem stało? hmm Mam dłuuuugie hasło, to chociaż wpisywać nie muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalala 40 min i do domku :) kolacyjka i do łóżeczka, grzać się :) lalalala 🌼 dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol Summer :) kope lat. Kati slusznie prawi, odwiedzaj nas, odwiedzaj :) Kati kochana :) nie jestes sama! :) ja, choc na chwile, ale zajrzalam :) skonczylam sprzatac, ide zjesc obiad :D (rychlo w czas ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Babitek :D miło Cię widzieć :) Bo tak gadałam do siebie jak głupia. Ja obiadek będę miała koło 20.30 :) I nijak przytyć nie mogę heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Kati niestety moge :) albo :( no nie gadalas do siebie - w koncu ktos czyta ;) a ja zjawilam sie calkiem szybko ok, ja zmiatam do kuchni robic obiad, a Tobie kochana milego wieczoru zycze :) a to logowanie - nie logowanie calkiem fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leci leci :) I bardzo dobrze :) Do mnie ciągle klienci mówią teksty typu "jak Pani mąż będzie to....", albo "kiedy mąż będzie?". A jak mnie nie ma to do D np: "z żoną już ustaliłem wczoraj, że...". I co najśmieszniejsze żadne z nas nie mówi ludziom, że my jeszcze nie małżeństwo :) I bardzo nam z tym dobrze :) Zmykam do domku. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ciesze sie ze zdazyłas z Vatem, ze nie zdemolowąłas Pana i ze ubyło Ci 600 zł do płacenia :) 3 punkty dla Ciebie :) Babitku tak psa wysprzatałam, on tez tego nie lubi,a le za to pożniej lata jak opetany i tzeba przed nim zamykac pokoje bo z łożek robi sobie tor wyscigowy i recznik w jednym. Zadam pytanie po raz drugi: Kto chce ubrac choinkę za mnie :P:P:P:P wysprztam za to :) Kati fajne te Twoje gady :) A na co idziecie do kina?? I nie prwada nie piszesz sama do siebie :) ktos to potem czyta (tzn nie ktos tylko my) A u tej powiedzi był starsznie dziwny ksiadz!! A okresu jak nie była tak nie ma :(:o Summer witaj słonce moje, wyjątkowo Cie oszczedze i nie ebde krzyczec na Diebie ze nie zagladaął, bo u spowiedzi dzis byłam :) A widziałąm Twoje zaproszenia?? A mogłąbys jeszcze raz pokazac?? :) plis plis :) My na podróz poslubna wybieramy sie do Zakopca :) Kati chyba nikt nam tak nie spiewał jak Ty dzis :) miłego dzionka tzn, wieczorka :) Ja tradycyjnie spedze go na kurniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati, fotki wysle ale to juz po swietach bo niestety jest mi do tego potrzebny marcin :-) chcem pojechac albo do tunezji albo do grecji a trzecia opcja to zorganizowany przez nas objazd po europie... ja bym wolala jednak cos wykupic bo sie boje ze jak bedziemy mieli sami organizowac to niewybierzemy sie w koncu nigdzie... my mam do slubu 5 miesiecy 3 tygodnie i 3 dni :-) dzis sie przypadkiem dowiedzialam ze moja bardzo dobra kolezanka ze studiow (niestety juz nie teraz, bo z malo dla mnie jasnych powodow zerwala te znajomosc) jest w ciazy... kurcze, dziwnie jakos sie o tym dowiadywac tak od innych jak sie tyle lat mialo ze soba tak duzo wspolnego... kati, u nas tez jest tak z tym 'mezem' i 'zona' :-) a powiem ci, ze nawet my jak cos zalatwiamy z ludzmi to tak mowimy o sobie nawzajem :-) jakos to tak powazniej brzmi :-D a zreszta jakbym miala mowic :-) moj narzeczony? przyszly maz? bez sensu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku litosciwy, badz mi milosciwy :-) ze tak sie podniosle wyraze :-) zaproszenia widzialas, nawet pisalas ze ladne :-D tylk drogie :-P ale wkleje ci jeszcze raz linka :-) http://zaproszenia-itd.pl/gg.php?co=rys&no=1 425.jpg&nazwa=1425&katalog=bordowy&cena=3.75 to sa nie nasze bo jak pisalam wyzej nie mam sprzetu zeby nasze wrzucic na kafe ale zrobie to niebawem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A faktycznie widziałam :) ale dziekuje ze litosciwe wkleiłas jeszcze raz :) a summer wiesz, ze skleroza nie boli :) i moze dobrze. Jutro mam msze za dziadkiem o 6 rano!!!???? ło matko cóż za barbarzynska godzina :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z próby teraz was poczytam:) gagatka J.woła,że my ubierzemy Twoją choinkę,a ty nam posprzątasz:) woła,że jak mieszkasz daleko to cię przenocujemy:Dprzyjeżdzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jadę Kala :) ja tez Was przenocuje :) ale jest jeden problem :) czy moge liczyc na rozbieranie choinki tez?? bo jedno i drugie mnie zajecie mnie nie bawi. To co?? A ile macie pokoji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dostała okres!!! Szkoda tylko ze bóle okresowe mam juz od 12 godzin!!! Chyba pojde juz spac, bo jak mam tak wczesnie jutro wstac to niech chociaz sie połoze juz, co nie znaczy ze usne teraz (obstawiam 1 najwczesniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko -2 pokoje,zapraszamy.Rozbieranie też wchodzi w grę;D:P ale tylko choinki:P waikiki ja nie dostałam meila:(😭 kala321@wp.pl nie mogę wysłać przepisów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) My już po pogrzebie. Było smutno i zimno :( Teraz pora pomyśleć o świętach. Całuję Was i idę spatinku :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki sorki już wysyłąm,nie wiedziałam,że ty to Ewka.Myślałam ,że to jakiś spam i mówię do J. znowu jakiś dom na sprzedaż przeciaż ja nic nie chcę kupić:D ale masz pewnie ubaw ale ten domek chętnie kupię z zawartością:P ps.już piszę przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłych snów😴 chyba zostałam sama.Jutro będę:P lecę do J. tylkomiotłę wezmę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha -gagatko u nas łazienka wolna wchodź jak musisz:P:D:P ale w pokoju będzie wygodniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj ja juz jem sniadanko :) Ale mi sie bedzie dzis dzien dłuzył :) Własciwie to bym wrociłą do łóżka, bo spaąłm tylko 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×