Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

choinka stoi i balkon też ustrojony:D jeszcze kuchnia i mały pokój:D ach-czuję święta a J.mi dzielnie pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yza, a mnie sie twoj link nie otwiera. pisze ze strona zawiera tresci erotyczne i mnie wywala :-) cos ty tam dala kochana :-D :-P mama wlasnie skonczyla pasztet a ja,.... dodalam sobie nowa fotke na naszej klasie :-) z gotowaniem u nie raczej licho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:):):) ciekawa prezentacji:P:P:P a niektóre teksty...no takie życiowe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza gdyby nie było życiowe to bym nie wysyłała :D :P dzis po raz pierwszy nałozyłam sobie jedwab na włosy :) no ciekawa jestem czy pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko to codziannie lub kilka razy w tygodniu na końcwówki więcej,a trochę tylko jak mały orzech laskowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka zrobiłam sie głodna :o przez pierniczka :) siostra obcioła mi grzywkę, to był pierwszy i ostatni raz!! Dobrze ze grzywka szybko odrosnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrr
gagatka, Boże jaka Ty jesteś beznadziejna i dziecinna...masakra:o przestan klepać choc na jeden dzieN. :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nocnie :) Gagatku, ja ubierania Twojej chinki sie nie podejmuje :) (choc pewnie juz ubrana, to moglabym sie podjac :P ) Darianka 🌼, mam nadzieje, ze Ci juz lzej na serduchu Kati, spiewaj spiewaj :) ja Cie nie bede powstrzymywala :) Yza :P coz za kartka Darianka, piernik wyglada smacznie :) Gagatku, Twoje teksty - wiele prawdy :D Jedwab podobno b.dobry jest, tez musze sprobowac Gagatku, slusznie - grzywka nie reka ;) nie lam sie kochana wrrrrrrrrrrrr - s p i e r d a l a j, ze sie tak swiatecznie wyraze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc przemilcze wypowiedz wrrrrrrrrr (mam pewne podejrzenia kto to pisze, ale zostawie je dla siebie) Dla pozostałych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Wchodzę, czytam a tu tak ostro, że aż wrrrrr :D Babitek jak świątecznie :D Darianka piernik wygląda przepysznie :) gagatka ja tam grzywkę sobie sama przycinam. Mam takie nożyczki do cieniowania i sobie ciacham. Kiedyś dałam skrócić całe włosy mojej bratowej. Miałam takie do łopatek. Zaczęła z jednej strony ciąć i jak skończyła z drugiej to wyszło 5cm za wysoko :D Migiem biegłam do fryzjera na wyrównanie :) Nigdy więcej :) A jedwab naprawdę jest super. Babitek śpiewać chyba już nie będę. Zachrypłam. Yza kartka pięęęękna. Ile Mikołajów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie panny:D{kwiatek}powinnabyć choinka ,ale nie wiem jak:( gagatka -olej te głupie teksty❤️ Darianka mi i J. podobał się piernik biegliśmy po nóż by odkroić,ale się nie dało:( Yza-gdzie ty spotykasz takich mikołajów?:D 1 dzień do Wigilii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to wysłałaś mu? Myślałam że mieszkacie razem i po prostu mu je pokażesz :) Nie gadacie ze sobą, że maile mu musisz wysyłać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam mu ,bo on w pracy,a ja jadę na koncert i będę dopiero wieczorem:D:P miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Babitek) cóż za języczek:):):):) gagatka:) 🌼 a dla reszty:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza dzisiaj. Chyba wszystkie zapracowane. Sprzatanie, gotowanie itd. My zamykamy dziś sklep o 14 a nie o 16 i lecimy do domku trochę pomóc w przygotowaniach. Ubiorę choinkę, popakuję prezenty itd. Cieszę się bardzo z tych świąt bo pierwszy raz D będzie u nas na wigilii. Zawsze widzieliśmy się w pierwszy dzień świąt. Tym razem będzie ze mną. A we wtorek wyjeżdżamy :) Aaaaa chciałam Wam pokazać kilka fotek z wystawy fretek, na której ostatnio byliśmy. Oto one: Nasza Zuzia z jakąś dziewczynką http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6fbeb03b44abd3a4.html Nasz Psiak z jakimś chłopcem http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fc7b49b4572e86d6.html Nasza Zuzia z kolejną dziewczynką http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/affaf8e67572bb9f.html Jakaś obca fretka z superowym języczkiem :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ca1f65de46742fc2.html Moje Kochanie z naszą Zuzią http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c696968008be06cc.html To by było na tyle :) Ja już zmykam z forum. Nie będzie mnie całe święta na internecie więc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT dla Was i Waszych połówek. Będę po świętach w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-) gagatka, nie nerwuje sie nic :-) grzywka odrosnie glowa do gory :-D ja sie araz zabieram do wycierania kurzy ktore sie gdzieniegdzie zapuscily na dobre u ojej mamy ... przez jej chroniczny brak czasu niestety... pozniej przyjezdza marcin i jedziemy jeszcze po jakies prezenty dla niego 9w sensie ze on kupuje te ktore mu jeszcze brakuja :-)) dzis wnocy snily mi sie taie pierdoly ze szok.... mi jendak nie przeszkodzilo spac do 11 :-P spadam, czolem babeczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa z nowosci slubnych to nie pamieta czy pisalam ale we czwartek ide mierzyc sukienki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja jeszcze po naszej rocznicy nie zeszlam na ziemie. Dostalam sliczny pierscionek od meza. Z roku na rok kocham go jeszcze bardziej. A dla Was... W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany - życzę Wam zdrowia, życzę miłości. Niech mały Jezus w sercu zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta. Kochanej twarzy co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi.. WESOŁYCH ŚWIĄT ! Trzymajcie sie i sie nie smuccie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja się zaraz zabieram za makowca :) Tomek pojechał do wujka wymieniac płyn do chłodnic i znów jestem sama, wrrrrr :) Byliśmy na ostatnich zakupach, po posypkę do ciasta :) i Pepsi bo miałam smaka :P Kurde no , jakie koooooooleeeeeeejkiiiiii :D:D:D:D:D Kati fretki superaśne, jak maskotki :D:D:D Kala, Ty mi lepiej ze swoim Połówkiem piernika nie kradnijcie :D Wczoraj mi się udało cudem uchronic go przed Tomkiem :D Dzisiaj mija nam 4 lata razem :) A jutro mamy 3 rocznicę zaręcznyn :) Rzeczywiście już pora na ślub i zmiany :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą nam wiele radości, Niech uśmiech zagości w domach, Niech ogarnie nas ciepło wigilijnej świecy, a jej blask zamieni się w żywe iskierki w oczach, Niech samotność odejdzie w niepamięć, Niech zima otula nas białym puchem, jak ciepły koc przy kominku, Niech bieluteńkie gwiazdeczki skrzypią wesoło pod naszymi butami na wieczornym spacerze. Niech dobry Bóg namaluje szczęście na naszych twarzach, Niech miłość dotyka nas delikatnie, lecz bez ustanku, Niech marzenia płyną wysoko w górę i spełniają się... Wesołych Świąt życzą Iza,Sławek i Wojtuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×