Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Babitek , dziekuje za pamiec:) ja spedzalam ostatnie swieta z moim TZ, sami, nie powinnam narzekac, ale swieta nalezy spedzac z rodzina. taka prawda. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam po dluuuuuuuuugiej nieobecnosci :) ktos kiedys sie pytal co mozna kupic tesciowej co wszystko ma-mialam ten sam problem i kupilam jej po 15 dkg kawy i herbaty z firmy Oxalis(wpiszcie sobie w google Oxalis i bedziecie widziec ile rodzai kaw i herbat jest na swiecie) ja kupilam herbate Roża Jerycha (z paczkami rozy i 1000 innych drobinek) i kawe kokosowa-zapachy niedoopisania swoje sklepy maja w calej polsce wiec niema problemu z kupnem Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze mi ktoras doradzi co kupic narzeczonemu ktory nic nigdy niepotrzebuje a ciuchow ktore dostaje w prezencie nieubiera i interesuje sie wylacznie samochodami i sprzetem-roznego rodzaju a wiadomo kina domowego mu nie fundne a auta tym bardziej poradzcie cos pliiiiiiiiis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ....jednak jeszcze do was zajrzalam :) Dziekuje wam wszystkim za zyczenia ....Ja rowniez wam Zycze Wesolych Zdrowych Swiat :) A niektore powinny z was otrzymac specjalnego emaila odemnie w Wigilie :) Ja jestem juz spakowana ...Teraz tylko kapiel,pozniej pojde sie polozyc ale nie wiem czy zasne bo bede czekac na telefon od meza ...i najpozniej o 4 rano WYJEZDZAMY :) mam nadzieje ze mimo opadow sniegu droga przeniknie milo . Co do prezentu dla Narzeczonego ....moze troszke smieszny ale mozesz np.kupic mu jezeli Pali zapalniczke w ksztalcie samochodu lub jakis model samochodu a do tego cos jeszcze ...albo glosniki do auta ....:( w sumie to nie wiem jak pomoc . Mam nadzieje ze chociaz troszeczke za mna zatesknicie :) :) :) hehe . Pozdrawiam was serdecznie i do uslyszenia ....prawdopodobnie w Sylwestra :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś Rybnik:) udanej wyprawy i śnieżnej gwiazdki :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam do domu,a wyszłam do pracy o 7:30.Praca do 16,a potem próba i koncert w Sopocie,właśnie wróciłam i padam z nóg,a jutro znowu praca od rana do 16.Kto to wymyślił?:P idę myć i spać,jestem padnięta. ps,dzięki za pomysły może coś z tąkawą i herbatą:) dzięki i miłych snów😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) jestem pierwsza :) :) Rybnik-Iza pewnie juz mnkie do rodziny :) szczesliwej podrózy kochana :) :D dzis do szkoły!! Ledwo wstałam o 7 (jak ja bede wstawac o 6??!!) Kala i dlatego ja nie widze sie w handlu i w sklepach :) Miłego dnia :) AA dzis idziemy kupowac troche piwa Piwo Brok 5-pak za 8,59 (kupimy 100 butelek) i pepesi w 6-paku za 14, z czysm!! (4 zgrzewki). I wiecie gdzie sobie to schowam :) do do szafek :P (zamiast ibran bede miała piwo i picie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wczesnie sobie wstałam i teraz siedze na necie :) dzis nie prostuje włosów!! Strajk!! Babitku sniło mi sie ze sprawdzałam czy snieg jest dobry na lepienie bałwana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja miałam dzis przespaną noc-w przeciwieństwie do Sławka-ale sam nie pozwolił mi wstawać:) a teraz moi panowie obaj śpią.. w styczniu zamierzam wsiąść się za siebie tzn,w sprawie wesela i .ślubu już zacząć załatwiać to co zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja jak zwykle w pracy (jejku ile ja pracuję). Dziś szalony dzień bo jest zjazd na studiach obok nas. Ale to oznacza też pieniążki :) Na szczęście jest D. więc mi pomaga. Jedziemy zaraz po pracy do weterynarza po zaświadczenie o zdrowiu dla naszych zwierzaków, bo jutro idziemy na wystawę kotów i fretek i nie wpuszczą nas bez tego. Także jutro mam dzień wolny :) Zobaczę duuuużo kotków i fretek :) Nigdy nie byłam na takiej wystawie. Mam nadzieję że będzie fajnie :) No to zmykam na kawkę :) YZA ucałuj Wojtusia. Śliczne to ostatnie zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno. Wczoraj przyszła do mnie koleżanka i po krótkiej gadce okazało się że bierze ślub w sierpniu 2008r. Nie wspominała o tym nikomu. Powiedziała, że nie wie czemu ja się tak szybko za wszystko wzięłam itd (półtora roku przed naszą datą zamówiliśmy salę). Ona jedzie jutro podpisać umowę z salą (i to naprawdę ładną salą bo tam byłam). Po moim długim niedowierzaniu, że udało jej się znaleźć salę i zespół w tak krótkim czasie okazało się że ślub mają 3 sierpnia czyli... W NIEDZIELĘ! I sprawa się rozwiązała. Był przy tej rozmowie mój kolega, którego brat stwierdził, że się ożeni. Właśnie zamówili salę - na lipiec 2009r. :) Jak sobie przypomnę że i ja musiałam tyle czekać to ehh. Dobrze że zostało już tylko 6 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga to ja Zareczona. Pamieta mnie ktos jeszcze? Tydzien temu wrocilismy z Polski, nie sorki to juz dwa tyg. temu. Ale ten czas leci jak szalony. Po powrocie grypa+goraczka+10 godzin pracy dziennie = nie wiedzialam o co chodzi za bardzo. Powoli doszlam do siebie no i klikam do Was. Oczywiscie, ze za 30 minut jade do pracy od 15-21, ale co tam. No wiec. Wodka stoi w domu - Pan Tadeusz 150 butelek 0,5l po 19,80zl. Taniej niz w MAKRO, REALU i HURTOWNI. Zaproszenia kupione w ksiegarni za 1,50 zl. To nie sa te co mi sie podobaja, ale co tam. Czesc ludzi, ktorych bedziemy zapraszac powiedzieli, ze nie potrzebuja w sumie zaproszen. Te co nam sie podobaly kosztowaly 4 zl. Wiec roznica jest dosc duza na 70 sztuk zaproszen. Ogolnie olalismy system - wszystko super i najdrozsze. Rozmawialismy z parami, u ktorych bylismy na weselu i mieli dosc tanim kosztem zorganizowane wesele, a mysmy byli swiecie przekonani, ze wszystko bylo z najwyzszej polki. Wiec znajomi sprowadzili nas troche na ziemie. YZA! Wojts super rycerz. Prosze mnie nie pomijac jakbyc wysylala fotki na maila. :-) Gagatka85! To jak Ci bedzie zimno to zamiast kurteczki to wypij sobie pare piwek z szafy. Heh... Dziewczyny, ktore wracaja na swieta do Polski to troszke Wam zazdroszcze. My spedzimy te swieta z mezem (sami). Pierwszy raz od trzech lat nie spedze ich z moja rodzina. Szwagierka z rodzina nas zaprosila, ale my jakos chcemy sprobowac sami. Wielka 2 metrowa, zywa choinka juz stoi, wiec klimat jest super. Pachnie pierniczkami, uszka juz zrobione. Mysle, ze nie bedzie mi smutno spedzac swiat z moja milostka. 22 grudnia mamy rocznice slubu - pierwsza. Gosiaczek86!!! Wspomnialo mi sie jak pare miesiecy temu wybieralismy kafelki i wanne do lazienki. Super sprawa. Teraz jestem na etapie projektowanie kuchni, bo mamy pana na luty zamowionego co przyjedzie na pomiary. Wiec tez sie super bawie. Babitku co Wy tam macie za haslo \'balwan\'. Jestescie szalone.... Dobra dziewczynki lece, ale naskrobalam. Dla tych co o nich zapomnialam to wielkie Buziolki... Aha...dostalam maila z zapytaniem o krawcowa z Opola....przepraszam.Mail sie jakos ulotnil. Wiec pisze numer tutaj. Napisze tylko numer - bez nazwiska, bo po co. No wiec numer do Pani Krawcowej z OPOLA to 774563047 no to lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka :) swieta z ukochanym nie sa zle..ale, zgadzam sie z Toba w pelni, w swieta powinien byc maly gwar, cala bliska rodzina \'pod reka\'..no i dlatego domyslam sie, jak bardzo sie cieszysz z wyjazdu :) witaj Ania, nie mam pojecia, co Ci podpowiedziec z prezentem :) zawsze sie glowie z adrianem, ale cos mi sie w koncu udaje wymyslic :) Iza, mam nadzieje, ze droga minela milo :) do nastepnego! :) Gagatku, nie łam sie, ja w szafach mam 180 butelek wodki :D i 60 butelek wina :D i tez mysle, ze jakby co - rozgrzeje mnie ;) A z balwanem masz juz chyba mala fobie ;) ale dobrze dobrze, ja czekam na haslo :P Yza, no kiedys musisz spac :) dobrego masz tego Slawka :) Kati, no nie dziwne, ze kolezanka znalazla wszystko tak szybko...prawde mowiac pierwszy raz slysze, zeby w niedziele robic wesele...jesli slub bez wesela, to ok. ale wesele w niedziele? obawiam sie, ze wiele gosci moze nie przyjsc z tego powodu. sobota, piatek - zawsze nastepnego dnia jest wolne...ale watpie, zeby masy gosci chcialy sobie brac urlopy na ta okolicznosc.. Jol Zareczona :) kochana, ja tez mam juz w domu pana tadeusza :) tez 0,5 butelki :) a kupowalismy w hurtowni po 19,60, no i faktycznie jest to taniej, niz makro itd. Ze swietami - my w tym roku bedziemy mieli wyjatkowo \'ludne\' - bedzie nas w domu az 10 osob i strasznie sie ciesze :) Rocznica tuz tuz :) fajnie A haslo balwan :) no bo my balwana chcemy nooo :P ide sprzatac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a o mnie to już chyba nikt nie pamieta :) Ja dzis wysprzatałam łazieneczke a mój Skarbek poinstalował coś tam tam na kompie .... ale popołudnie należy do nas Rafał zabiera mnie do kina i może potem jeszcze gdzies skoczymy :) ale sie ciesze już tak dawno nigdzie nie bylismy razem tylko dla siebie idziemy na pokój 1408 :) aż strach sie bać co do weselnej wódki to dokupimy zołądkową gorzką z limitowanej przeżroczystej serii smakuje jak normalna wódka i kosztuje w makro 16zł za 0,5l Butki ślubne rozchodzone :) kolejna zaliczka na suknie wpłacona :) Kolejne zaproszenia po świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek uważam podobnie. Nawet jeśli sporo osób przyjedzie to wesele potrwa do północy i koniec. Chyba bym tak nie chciała. Ale chwaliła się że udało jej się załatwić i dlaczego ja tak wcześnie szukałam sali, zespołu itd. No i sprawa się rozwiązała. No, ale skoro tak chcieli to tak mają. Ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja wlasnie udaje ze sie ucze :) Dzis w szkoel wysiedzialam tylko 50 minut, potem pojechalismy na zakupy :) misiek kupil sobie spodnie ode mnie pod choinke i spodnie i swetr, ja jak zwykle nic!! Ale spoko i na mnie nadejdzie czas :) Pepesi nie kupilismy bo data waznosi nie jest taka jaka bysmy chcieli :o piwo tez :( Kupilsmy 18 sokow litrowych po 1,45 (dobre i tanie). Kati to milych fretek i kotków jutro :) Kati no wlasnie wesele w niedziele to dla mnie nie wesele, juz bardziej w piatek mi sie widzi!! Zareczona witaj :)Pamietam Cie :) a jak :) ja tez mam w domu Pana Tadeusza ale tylko jedengo, ma około 80 kg i jest zywy :) to moj father :) Zareczona i my tak wlasnie chcemy zrobic, jak najmiejszym kosztem a zeby było ładnie :) i z klasa :) Zabusia pamietamy tez :) Buzka dla pozostałych dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku, jak zwykle dziekuje za pamiec:) to bardzo mile:) kati24 - slub w niedziele czy piatek to wcale nie latwa sprawa jak sie wydaje. bo jak sluby sa standardowo w sobote, to trudniej znalezc fotografa ,zespol czy kamerzyste, ktory jest wymeczony po sobocie a kolejny slub odbywa sie w niedziele, lub odrotnie- bedzie zmeczonyw sobote po piatkowy slubie, wiec sprawia to wiekszy problem niz standardowa sobota. moze byc ciut tylko lzej przy zalatwianiu sali, to wszystko:) ja obstaje przy max czasie, czyli 1 rok to maximum na zalatwianie wszystkiego ale 4-6 to standard:) niektore reczy sobie same wyolbrzymiamy:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka :) soki jednak powedrowały (na moich nózkach) do piwnicy :) tak bedzie im chłodniej i milej przy wódeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane moje koleżanki :D:D Jejciuś, tyle naskrobałyście, że nie wiem od czego zacząć :P Yza ---->>> za co te podziękowania??? Bo nie wiem :) Myślę i myślę... hihihihii i nie wiem :) gagatka---->>> toś się dziś urwała ze szkółki, oj niedobra :D:D:D:D Ale grunt, że się zabawilaś w Mikołaja :) No ja właśnie od kilku dni truję Tomciomi, że mu chcę kupić spodnie pod choinkę, ale on nie cierpi zakupów i marudzi, że ma... że teraz mu się nie chce.... że zdążymy do świąt :) Oj, coś mi się zdaje, że to się jakąś nie daj Boże kłótnią skończy... Fajnie, że się zaopatrzyliście w soki, tylko ich nie wypijcie jak np. będziecie \"zdrowieli\" po sylwestrze :P:P:P Kolejny świetny tekst, ten o panu Tadeuszu :) nie wiem co lepsze, ten o psie czy ten o tacie :D:D:D A czy jest może wódka Pan Remigiusz???? :D:D:D mój tata by się ucieszył :) Zabusia---->>> i ja równiez Cie pamietam :) I jak film????? Straszny.... ale fajny ;) Miałam okazję oglądać :) Grunt, że rozchodziłaś butki, przynajmniej nie będziesz cierpiała na imprezce :):):) A propos butów, przypomniala mi się słynna opowieść w mojej rodzince, dotycząca butów ślubnych brata mojej mamy. Kupił on sobie do ślubu jakiś drogie, extra buty. No i na ślubie, w kościele tak go zaczęły paluchy boleć, że ledwo stał... Wesele to była istna udręka... ledwo tańczył. Dziwił się tylko, czemu te buty takie ciasne, skoro w sklepie jak mierzył leżały idealnie. Po weselu z ulgą pozbył się buciorów z nóg. Po jakimś czasie chciał te buty wyrzucić, bo stwierdził że skoro za małe to nie ma sensu żeby je trzymał w szafie. Włożył do nich rękę i... z czubków wyciągnął kule gazety :D:D:D:D Okazało się, że po przymierzeniu babka wpakowała mu te papiery do butów, żeby się ładniej prezentowały :P Od tego momentu buty znów były super wygodne :):):) a on przez wiele lat pukał się w czoło i ubolewał nad własną głupotą :D:D:D:D Babitku ---->>>> fajowo, że u Was na święta będzie kupa ludzi. U nas będą 4 osoby, my i moi rodzice, ale mam nadzieję, że bedzie miluto, jak co roku zresztą :D:D:D Calineczka ---->>>> troszkę Wam zazdroszczę świąt we dwoje :) To ma swój urok :) U nas w domciu atmosfera świąt się wczoraj zrobiła, bo ubraliśmy choinkę :D:D:D:D Hura!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a ja zamiast sie uczyc bzbeiram baty na kurniku :o Darianka no prosze nie wiedziałam ze moje teksty az tak Cię bawią :) miło mi :) To powiem Ci cos jeszcze o moim prywatnym Panu Tadeuszu, daaawno daaawno temu jak w kinach grali Pana Tadeusza to moi rodzice szli na ten film :) tata przed wyjsciem do kina bierze bilet do reki i sie dziwi \"Hmmm nie wiedziałem, że teraz robia imienne bilety\" przez chwile nie moglsmy załapac o co mu chodzi :) a po chwili ubaw był z tego (do dzis mu to wypominamy) :) Co do kłotni to ja dzis z Michałem zaliczyłam 1 juz miałam ze sklepu wysjc i go atm zostawic, bo tak mnie wkurwil ze szoook!!! Czasami jest nie do wytrzymania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znowu sobie narobilam zaleglosci na afe 😡 wesela w niedziele sie zdarzja... szczegolnie gdy ludziom zaley na konkretnej knajpie w niedalekim terminie. wie bo gdy szukalismy sali to w jedne facet nam powiedzial ze moze sprzeac niedziele lub pitek bo soboty ma zajete... mysmy nawet myslelinad tymi dniami ale piatek to jakos t dziwnie ludzie prosto z roboty a niedziela... kwestie praktyczne typu kosmetyczka fryzjer to klopot... gagatka do nauki ;-) musisz odrobic swoje... ja juz odrobilam wczoraj i dzis na uczelni... okropnosc.... i nie denerwujemy sie gagatko facetami :-) w kwestii dokladnie sklepu to ja juz raz wychodilam :-) i z restauracji, i z domu :-D wszystko po to zeby w miae lagosnie zakonczyc klotnie :-) my dzis tez kupilismy choinke :-) zywa :) super jest :-) dzis bylau nas w gosciach rozine marcina. matka, dziadek i brat matki z rodzina.. ten ostatni najnormalnieszy. jego zona ania tez jakos sie swietnie nie czuje w rodzinie meza wiec nie jestem sama... matka sie w ogole nie odzywala bo niby mia jakies bolesci zoladka.... teraz to mnie juz tylko wino moze doprowadzic o rownowagi :-D w kwestii slubu wyszly do nas zaproszenie wiec niedlugo mamy odbior :-) fajnie :-) powiem wam ze wcale nie czuje ze za tydzien swieta... mam huk roboty i w pacy i dom jakos trzeba by bardziej ogarnac, prezenty jeszcze nie kupione, koszmar. no wiec ide pod prysznic i jesl mnie nie pochlonie winko :-D to jeszcze zajrze do was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania868-Mój J. chciał Ci coś doradzić.Pyta jakim autem jeździ Twój nażyczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi,że doradzi ci.Może coś do samochodu,tylko musi wiedzieć jakie autko ps.A propo ja kiedyś J. kupiłam końcówkę rury wydechowej-ulter.Był bardzo zadowolony.Nie są drogie,a J. był bardzo zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer prezentów może nie masz,ale masz już choinkę:) a to zmieszany,zakłopotany:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tez nie idzie :-( jesli moge powtorzyc nasze szacwne Kolezanki :-P choinka juz sobie nas pachnie :-) fakt . ale reszta w lesie. ale nie bede sio to zabijac, najwyzej nie bede miala w domu na wysoki polysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×