Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kala goń, goń!! Bo nie wiem dlaczego ale przoduje :) zjadlam 5 i na tyle koniec!! Jutro ode na badania wiec na dzis juz skoncze moja przygode z paczkami :P wlasnie pocwiczylam 30 minut (dobre i to) a ja nadal nie wiem co chce trzymac w lapach, co miec na głowie!! Na razie nie mam nastroju, zreszta znajac mnie i tak mi sie odmieni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chyba pekne zjadłam 5 pączków hehehe A co do targów byliśmy rok temu w Spodku duża impreza i tyle dużo wystawców jedyne co to folderów dużo nabraliśmy troszke sukienke podobną bede mieć jak na jednym z folderów a tak to szkoda tych 20zł wydanych na bilet wstepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś nie zjadłam ani jednego pączusia :) Jakoś nie mam na nic apetytu :D Jakieś to podejrzane jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Babitku, ale mam nadzieje ze mnie pamietasz?:P a ja dzis zjadlam ''az'' male 2 paczki, i to z musu:/ bo ja w odroznieniu od innych to sie odchudzam:P, ludzie to maja problemy, co nie?hihi:D jest jedna rzecz, z ktroej jestem zadowolona, to ze ja bardzo lubie slodkie, a od 01 stycznia, ani razu mnie nie ciagnelo do slodyczy, i tak jak powiedzialam wczesniej, dzis pierwszy raz.heh ps. ja tez nie wiem co w dlonie, co na glowie (w dodatku jestem niska i w welonie wygladam jak pol d..y za krzaka:( no nie masakra. poszukuje takich butkow, co ma modelka na 5 zdjeciu. sandaly wiazane wokol kostki koronka. http://emmimariage.pl/index.php/main/pl/offer/2/20 bo ja mam kozaczki koronkowe, ale chcialabym raczej cos delikatnego. kala321 - sliczne bukieciki zapodalas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj panie rozpisałyście się strasznie :) Co do odchudzania to od przyszłego tygodnia idziemy mieszkać na swoje więc tak czy siak człowiek coś zrzuci he he he :p ;) Tyle się dziś tu naczytałam o tych pączkach że chyba się wreszcie skuszę na jednego :) aneczka - co do targów jeśli nigdy nie byłaś a chcesz pozbierać trochę ulotek, pooglądać kiecek i pościskać się z ludźmi to śmiało :) Nie tak dawno byłam na targach w Sosnowcu tu poznałam moją krawcową i teraz jestem z nią umówiona na targach w Katowicach jadę jeszcze raz zobaczyć to co wybrałam i się upewnić. ZABUSIA25 - pozdrawiam również jestem z Sosnowca :) A spokojniejsza będę jak 23 lutego zobaczę swoją sukienkę prawie skończoną na przymiarce, bo może być tak że znów będę szukać po salonach :( oby już nie :) Idę po pączka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz bedzie, ze w ogole zadnej z Was nie pamietam :P pamietam pamietam, przeca codziennie z Wami rozmawiam :P tak tak Calineczko...Ciebie to jakos tak przez mgle...ale cos mi swita :P :P :P moj stan paczkow - 2 na razie, ale wieczor jeszcze mlody ;) (uwazam, ze 2 na caly dzien to nie taka tragedia :) ) Kala, nic sie nie martw, poleci wszystko jak trzeba :) ja bardzo dlugo nie robilam nic - czekalam na nie wiem co, ale na pewno cos :P a jak czas zmusza to sie i organizacja rusza! :) Baaardzo duzo fajnych bukietow jest pod tym linkiem :) Calineczko, ja mam 159cm wzrostu i chce welon - taki do lopatek i czynie to z nadzieja, ze nie bede wygladala jak pol dupy ;) wiec moze i z toba nie jest az tak zle :P o patrz, a butkow dla Ciebie juz kiedys w necie szukalam! pamietam :):):) (ale nie znalazlam..tylko wtedy szukalas wiazanych kozaczkow wlasnie koronkowych - taaaaka mam pamiec! wtedy chyba jeszcze pod poprzednim nickiem :) ) takich, jak teraz szukasz niestety nie widzialam.. Welonka, ja jeszcze nawet nie wiem, jaki projekt bedzie mojej sukienki :P wpedzasz w kompleksy :) a o kt masz slub? nasz o 17 :) moze bedziemy mowic sakramentalne TAK w tym samym momencie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_wariatak
Agatak wymiata: zjadla 7 paczków :):):):):):) jak szalec to szalec :) a od jutro koniec ze słodyczami!! papapa słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te linki bukietów,któraś z Was już kiedyś podawała,a ja zapisałam(i przydało się) ja też jestem niska-i wg.krawcowej powinnam mieć max do pasa welon i taki też przymierzałam super wygląda:) taki też będę miała uszyty-pozdrawiam tak tak,czas...ale zostały 3 miesiące ledwo:( a misię nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek - ślub mamy o 16 więc będę pierwsza jakby ty będziesz mieć jeszcze godzinkę więcej na zastanowienie ;) Co do sukni to nie chcę cię straszyć w salonach to panie mi mówią 2-5 miesięcy przed datą proszę zamówić a u tej krawcowej co szyję to trzeba na pół roku przed, ale i są takie co nie mają problemu z figurką że i na tydzień przed coś ze stojaka w salonie zdejmą :) ale na ciebie już czas żebyś nie usłyszała :proszę panią to już za późno - jedno jest pewne że bez kiecki nie zostaniesz tylko lepiej mieć taką co zapragniesz a nie taką co będzie osiągalna. Więc w weekend szturm na salony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jaki ten komputer nadgorliwy miało być "proszę panią" a on mi połączył : z "p" i wywalił buźkę z jęzorem - sorki babitek za ten języczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek - a ostanio poszukuje takich bucikow, bo wlasnie kozaczki koronkowe mam juz na stanie (a te sandalki potrzebuje rowniez do salonu) :) ja mam 156cm, i poprzymierzalam 60 welonow (roznych rodzajow), i najbardziej do sukni, a przede wszystkim do mojego wzrostu, nie moze byc welon pod spodem, pod fryzura tylko unoszacy sie nad, taki jak pojawia sie przez chwile na tej glownej stronie: http://www.welony.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 150 cm i przymierzałam delikatny bez zakończenia do pasa, a włosy w kok i welon pod spód.Mi i świadkowej,panią w salonie-się podobało:) same ocenicie na zdjęciach po 3 maja:);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 - ciesze sie ze dobrze masz dobrany welon:D ja poprostu gine pod welonem, mam mala buzie, i wyglada to tak: welon i nogi i niec wiecej. dlatego pasuje mi taki nastroszony welon, jak zapodalam linka wczesniej:) no i welony pod koka, i dlugie nie pasuja mi do sukni. a najwiekszy problem jest w tym - ze nie lubie welonow, zlesie z nimi czuje, jak mi majta cos kolo glowy:D a mozna pojsc z welonem do kosciola, a po kosciele sciagnac, czy czekac az do oczepin? chyba ze do pierwszego tanca sciagne i juz pozniej go nie wloze, i dopiero ''przypomni mi sie o nim'':P jak beda oczepiny:D ale mam plana:D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mierzyłam taki do połowy pleców i taki do pasa i w tym drugim czułam się znacznie lepiej. Tamten jakiś taki... krótki :) Mam 170 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko możesz zdjąc kiedy chcesz welon możesz wogóle go nie zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie spie:D no, ja bym nie chciala. ale u mnie wszsycy mieli, nawet zaciazone, i jakis taki dziwny obyczaj z welonem, ze u mnie na weselach musi byc.heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, mi sie udalo wciagnac 3 paczki :) i basta.. Kala, zachce sie jeszcze :) Welonka, spoko spoko - wszystko pod kontrola, mam swoja sprawdzona krawcowa (przyjaciolce szyla piekna suknie slubna, mi szyla na Jej wesele jak swiadkowalam i szyla w ostatniej edycji tanca z gwiazdami) - sprawdzony pewniak i z nia wlasnie w lutym mam sie spotkac - wszystko obliczone :) moja figurka raczej nie z tych, co to w salonie ze stojaka zdejma ;) aleee, mimo to planuje zdarzyc :D Tyyyy, to po swoim TAK daj mi znac, czy warto :P jak nie to bede miala czas na odwrot szybki :P Calineczko, jak mi wpadna w oczy takie butki niezwlocznie dam Ci znac :) Welon fajny - inny :) Ja tam uwazam, ze mozesz szarzowac z welonem do woli :) zdejmowac/zakladac kiedy Ci sie podoba, a coooo! w koncu Twoj welon, Twoje wesele! :) mi zostalo osiemdziesiat cos dni....brrrr..malooooo :) ide do wanny i spac..do jutra lobuzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek - wlasnie:D a na podkarpaciu, jak na oczepianch ktoras z panien zlapie welon, to jest juz jej. Tak moim kolezankom sie zdarzylo, i moim klientkom. ile rejonow, tyle obyczajow, az czasem za glowe mozna sie zlapac!:D ja tam bede go pilnowac, szkoda byloby go stracic:D a co tanczycie na pierwszy taniec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko, wlasnie nie wiem jak bedzie u nas z welonem - oddam czy nie oddam po oczepinach? jak powinno byc? na roznych weselach bywalam - raz panny oddawaly, raz nie :) to nawet nie tylko rejony - ile rodzin, tyle obyczajow :D a tanczyc pewnie bedziemy walca :) chyba ze instruktor podpowie cos innego :) zdam sie na niego/nia. Yza, ale stary poprawiony czy nowy nowy? :) a teraz juz ide spac :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem co tańczyć? czy walca?J. nie umie,ja umię,ale czy go uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Nie zajrzalam wczoraj bo nie mialam zbytnio czasu :) Wczoraj Niemcy a szczegolnie panie swietowali kto chce to niech sobie poczyta A ze ja dzisiaj musze isc od rana do pracy nie poszlam wczoraj swietowac ...Widze ze duzo napisalyscie ale nie mam teraz czasu was poczytac .http://pl.wikipedia.org/wiki/Karnawa%C5%82 (Karnawal w Niemczech) Ktos pytal ile kosztuje fryzura probna ja chyba bede placic 30 zl a slubna 100 plus 10% dlatego ze przyjedzie do mnie do domu ...ja tez chce miec welon ... Milego dnia nam zostalo 169 dni ....ale czas ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam was co napisalyscie i teraz odpisuje Diasem mozna zakupic w salonach sukien slubnych lub z bizuteria sztuczna tak jak niektora z was napisala.Aneczka trudno doradzic do ktorego fryzjera isc nie wiem idz zobacz jak robia jedni i pozniej idz do drugich i zobaczysz ktorzy sa lepsi ale napewno kazda fryzjerka zrobi dobrze fryzure slubna .powodzenia. Agatka -GRATULUJE !!!!! Czarna ja tez ogladam bukiety mam narazie wybrane 3 ale napewno wiem ze nie chce zeby to byly Kalie - O kurcze pierwsza mloda para w topiku 2008 juz teraz w ta sobote ale fajnie wszystkiego najlepszego :) Aha ja wczoraj zjadlam symbolicznie 1 paczka. Yzulka i jak tatuaz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×