Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Czesc wam :) W weekend nie zajrzalam do was bo nie mialam zbytnio czasu . Ja w tym tygodniu pracuje jak narazie do wtorku ...w srode mam wolne bo Chantal ma roczek,w czwartek Niemcy pracuje do 11:11 bo od tego czasu swietuja rotpoczecie karnawalu i w tym dniu panny moga obcinac pana krawatu a w piatek nie wiem czy pojde a na weekend chcemy jechac do Schwerte ....wiec caly tydzien zaplanowany a jeszcze musimy jechac w tym tygodniu do rodzinki G ,bo wczoraj bylismy ale ich nie bylo .POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka no wiesz ....autko sprawuje sie SUPER I BEZ ZARZUTOW :) W koncu mamy tam 2.0 motor wiec musi chodzic ...NARAZIE JESTESMY ZADOWOLENI I MYSLE ZE TAK POZOSTANIE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze skasowała sie:):) nio to od nowa:P:dzwoniła do mnie dziś i przełożyli ślub na 19 jak było na początku a i kościół sami ubierają-ale dopiero jak my wyjdziemy i jak Monika posprząta po nas:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie boli głowa od tych przygotowań. Mam o tyle mniej załatwiania, że zdecydowaliśmy się tylko na ślub cywilny. Już się tym strasznie stresuje...a ta chwila się zbliża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatma właśnie miałam kolędę:) ale dyskusja się wywiązała, na temat ślubu,kartek do spowiedzi i wogóle,bo mieszkamy w innej parafii(ani moja,ani J.) przeżyliśmy:P teraz lecę po prezent na chrzciny mojego siostrzeńca:)nie mam pomysłu,tym bardziej,że niedawno był roczek i pomysły poszły:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) co wy dziś strajkujecie?????????????????????????????? zmieniłam pseudonim bo 24 już wskoczyło(rocznikiem) na kark a nie 23:):):):) i nie chce mi sie co roku zmieniacz:P:P:P no to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala:) jeszcze 96 dni:):):) a my 215 no to wieczność normalnie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja nie strakuje :) ja pisze jak zwykle :) zaproszenia mam juz w domu teraz tylko musze wykombinowac z drukowaniem ich :)nawet jednno zaproszenie gratis dostalam :P Yzaulka ja tez mam cos kolo 187 chyba, zgadzam sie z Toba to wiecznosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo :) dziś zapowioada się troszke spokojniejszy dzień :) Życze miłego dnia Doszliśmy do porozumienia z Misiem -- KOCHAM CIĘ RAFAŁKU ❤️ ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja tak od czasu do czasu tu zaglądam :) mam nadziejże że nikomu to nie przeszkadza.... :) mój ślub ma byc 16 sierpnia :) tak dla przypomnienia :) no i ostatnio byłam u nas w mieście obejrzeć sukienki :( i powiem wam że nawet nic nie przymierzyłam :( nic mi sie nie podobała wprawdzie było ich około 15 ale nic :(. Powiedzcie ile wcześniej kupujecie sobie sukienkę i może macie jakieś fryzurki ślubne fajne? I jaka wódkę kupujecie ?:) kochane pomóżcie :) Ja się kurczę czasami stresuję tym aby wszystko posżło dobrze :( boję sie czasami .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Aneczka ja mam slub koscielny w lipcu a sukienke mam zakupiona juz od lata ale dlatego ze nie mieszkam na miejscu . Wodke jaka kupie to jeszcze nie wiem tym zajmujemy sie dopiero tydzien przed jak przyjedziemy do Polski pojedziemy do hurtowni i zakupimy. A co do fryzury to ja juz wklejalam ale moze wkleje ci jeszcze raz http://images23.fotosik.pl/148/7454aa1c5deeb9b9.jpg http://images31.fotosik.pl/124/45792d6f6d54c398.jpg http://images29.fotosik.pl/148/db5668656374abc7.jpg Zabusia fajnie ze wszystko sie poukladalo ...a dla Babitka :) Witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :). Aneczka115a - ja także mam ślub 16 sierpnia. Wódkę mam już kupioną (\"Zawisza czarny\") - odkupiliśmy od znajomych, którym zostało z ich wesela i bardzo tanio nas wyszło. Kiecki jeszcze nie mam, zamierzam się zacząć kręcić ok, kwietnia -maja. Co do fryzurki to ja mam króciutkie włosy i nic specjalnego z nimi nie będę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakies obrzydzenie internetem, kompem i w ogole!! Zaraz po wypiciu kawki zabieram sie za pranie, sprztanie!! Belletyn sie nie matrw poprawka na pewno bedzie zdana :) A mi sie wlasnie zcyna najwiekszy mlyn na uczelni, wszystyki letkie zaliczenia mam juz za soba teraz to juz bedzie tylko gorzej. aneczka ja mam 2 sierpnia, mam juz sukienke, buty i ozdoby, mamy wodke (absolwent), mamy troche sokow, pepsi, mamy zaproszenia, pudelka na ciasta, na dniach idziemy an nauki!! Poza tym mamy rezerwacje wszystkich rzeczy. A tak na marginesie to ostatnio przestalam sie cieszyc tym wszystkim, moze dlatego ze dalej nie wiem co z praca, niby od 1 lutego mam isc do pracy a tu ani widu ani słychu!! To mnie marwi, i poza tym moja stara (i przyszla) naczelniczka juz podobno robi wszystko zeby zyciu obrzydzic mnie (tzn. ona nie wie ze to ja, wie tylko ze ktos ma przyjsc a ona nie chcetego). Dobra juz Was nie zanudzam, koncze kawe i do roboty :) paapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik - Iza rozumiem że jesteś za granicą, Mój narzeczony też jest daleko i musze większością spraw zając się sama. Fryzurka ładna ja to właśnie nie wiem jak sie uczesać, ja chciałam wyprostować sobie włoski i jakoś podpiąć ale wsumie do sukienki ślubnej jakoś bardziej mi sie podobają włosy jak są nakręcone :) Belleteyn_ o kurczę mamy tego samego dnia ślub :) fajnie :) a na którą macie kościół? Ja 10 lutego jadę na targi ślubne :) zobaczymy co tam będzie :) agatka- wariatka :) ja te że tak powiem grubsze sprawy mam załatwione :) kurczę mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. A co do pracvy sie nie przejmuj pamiętaj że nie ta to inna :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) aneczka:) my mamy 30 sierpnia-a nie mam sukni,zaproszeń,butów,wódki:):):) nio a co do wódki:):) to 24 maja siostra cioteczna ma ślub i planujemy razem kupić wódkę.około 400 butelek-więc pewnie jakiś rabat będzie... a co do dni to i tak mi lecą strasznie wolno...bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam : dekoratorki kościoła (bo się zrzucamy z innymi parami), butów, sukni, pomysłu na głowę (welon zdecydowanie odrzucam), obrączek hmmm i to chyba tyle :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) głowa do góry mnie dziś z pośredniaka wyrzucili prawie:P:P:P:P:P i teraz nie mam ubezpieczeni poza tym że opłacam w Generali...i zastanawiam sie czy to może być w razie pobytu w szpitalu? wie ktoś może???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×