Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

HEJ HEJ:) NIEBANALNY BANAł:)witaj:) no to dziś sobie pospałam may zasnął po 22 a obudził sie o 5;30 oczywiście od 19 już chciał spać a niedobra mama go przetrzymała:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Panienki Młode :D:D:D Witam niebanalnego banała :P To już masz całkiem niedaleko do ślubu :) Napisz coś więcej o sobie, o Was :) Ja , tzn. my - mamy ślub 29 marca, nie mamy jeszcze wszystkiego :) suknia moja się szyje :) garnitur kupujemy w lutym :) Agatka ale przecież sny to się na odwrót sprawdzają, więc trzeba to brać za dobry znak :) Hej Zonqa 🌻 Yza - mamo niedobra :D:D:D:D jaka tam niedobra???? dobra dobra, a Wojtuś po prostu jeszcze nie wie, że spanie to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was jak zwykle po dlugiej nieobecnosci eh :( ale cos zrobic :/ pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski hehe sobotka a ja zabiegana od rana :) :) Wstalismy ok 9 potem do sklepu na osiedlu, potem do miasta zaraz zjemy obiadek a o 16:00 wybieramy się do mojej kochanej babci na urodzinki 79 już :) Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaanniiiaa
Hej dziewczyny, ale się rozpisałyście - mam trochę do nadrobienia ;) dziś zdecydowałam się na sukienkę :D i wkońcu wybraliśmy zaproszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼:)Niebanalny Banał :) my mamy 3 maja ślub właśnie wróciłam z pracy,no i zakupy(jedzonko,chemia-bo jak leżałam to trochę ubyło) teraz szybki obiadek:) na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Podpatruję sobie was cały czas, ale jak nie ma nic ciekawego do napisania to nie piszę. Chyba zdecydujemy się na tego fotografa (700 - 800zł :) )-> http://www.grzegorzskiba.pl/ Jeśli ktoś ma ochotę może sobie rzucić okiem w jego zdjęcia - nie jest drogi, zdjęcia mi się podobają, a przy tym jest konkretny nie tak jak pan, ktory zażądał 500 zł zaliczki :-/. Znalazlam też zaproszenia, w ktorych się zakochałam, nie wiem jaka będzie reakcja Tomka - mam nadziej, że pozytywna. http://allegro.pl/item302314567_zaproszenia_slubne_na_slub_rozne_wzory_.html Pierwsze, z czerwoną różyczką. Ostatnio mialam koszmar dotyczący ślubu - śniło mi się, że przyszedł czas a my nie zdążyliśmy zrobić nauk, samochod nie dojechał, więc pobieglismy do kosciola a tam pusto....Dziwne :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ ZAPROSZENIE GUSTOWNE,SKROMNE I PROSTE:)dla mnie jak najbardziej good:) co do zdjęć to obejrzę jutro:):) buziaki dla was:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn-zaproszenia podobne do moich,które sama robiłam.Więc podobają mi się :DJa mam jeszcze taśemkę.Jak chcesz mogę ci wysłać na meila? Zdjęcia p.Grzegorza podobająmi się także:) jestem dwa razy na \"tak\":D;P miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne kala - meil mam w profilu. Ja jestem takie plastyczne zero, że boję się podejmować robienia zaproszeń. Haha - Tomek jest na \"tak\", wię pewnie wkrótce je zamówimy. Dziękuję wszystkim za rzucenie okiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, byłam przekonana, że go kiedyś w profilu umieszczałam. Ok, prosze: belleteyn@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki :-) bylismy wczoraj wieczorem na kreglach, nie powiem zeby mi poszlo najlepiej :-P imili 🖐️ wpadaj czesciej :-) belleteyn 🌻 zaproszenia bardz mi sie podobaj, niby skromne ale ta rozyczka super. zdjecia tez ogolnie fajne, chociaz ja wole takie \'mniej pozowane\'. ogolnie niedrogo i chyba dobrze ze zrezygnowalas z tego z zaliczka 500 zl.. dziwne to bylo... gagatka pewnie odsypia po szalonym wieczorze :-D:-D widze ze schemat zamawiania zaproszen u wszystkich podobny: my szperamy po necie zeby znalezc GORA dwa a nasi panowie rzucaja okiem czy im sie podoba :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy już w domciu zaproszenia. Zaraz pokażę przykładowe. http://www.zaproszenia-slubne.com/slubne/przedStronaSzczegol.php?id=papier7&katalog=6 O tak dokładnie wyglądają moje zaproszenia :) A powiedzcie mi jak będzie wyglądało rozdawanie ich u was? Do wszystkich jeździcie czy tylko do świadków rodziców i teściów a reszte wysyłacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się - gdyby nie ja, to mój men pewnie obudziłby się 2 miesiące przed i zaczął wszystko załatwiać :). Choć czasem jak bardzo miauczę to siada ze mną i ogląda. Bo mnie w sumie trochę dobija to, że nikt ze mną nie chce tych pierdólek oglądać - moja mama robi się niemiła, mówi \"msz jeszcze tyle czasu\", albo \"są ważniejsze rzeczy\" itp. tata wyjechał do pracy, zresztą też by go to nie interesowało - a siostry niestety nie mam. W sumie to pewnie dlatego tak bardzo was napastuję linkami :D. Kala zaraz sprawdzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć nie oglądałam innych,zanim zrobiłam projekt swoich-takie chciałam ja mam sis,nawet kilka,ale jakoś nie wyszło,abyśmy razem robiły,może dlatego,że mieszkamy z J. i tak jakoś kłopotać,aby ktoś do mnie przyjechał.Robiłam sama:) Niebanalny banał-ładne,choć ja chciałam takie w kopertę.Jeszcze nie rozdawaliśmy.Nie mamy dużo więc pewnie będziemy jeździć osobiście.A zawiadomienia -wysyłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyjdę z siebie i stanę obok w tym samym dniu co my ma ślub mój kolega i koleżanka tylko ze my o 17:30 a oni o 18:45(wcześniej było o 19) no i ta koleżanka dzwoniła do mnie niedawno i zasugerowała żebyśmy szybko się uwinęli z życzeniami i jak podjedziemy autem pod kościół to niech potem nasz kierowca odjedzie żeby oni mogli podjechać pod główne schody!!! a my potem jak złodzieje bocznym wejściem bo auto będzie przestawione!! mało tego co do życzeń to też żebyśmy zeszli ze schodów i nie zastawiali ich tylko z boku stali!!! może wogule tylnym wyjściem wyjdziemy albo podziemiami no i co do ubierania kościoła to nie chcą tej samej osoby co my z powodów rodzinnych-to była żona brata czy kuzyna panny młodej!!! a moja mam już z nią rozmawiała i naprawdę ładnie ubiera---kurcze jeszcze zrobię po złości jak sie nie dołożą do dekoracji i każe Monice po naszym ślubie posprzątać kościół!!!!!!!!!!!!!!!!! to najważniejszy dzień w moim życiu i nie po to półtora roku wcześniej chodziliśmy do kościoła i wszystko załatwialismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie :D wlasnie pozegnalam Michala, dzis przez niego ryczalam, no ale skonczylo sie poztywnie!! witam nowe osobki bo wczoraj sie nie przywitalam :) Aaanniiiaa 🖐️ i niebanalny banał 🖐️ Belletyn zaproszenia ładne :) i pisz kochana o lsubie ile chcesz, wklejj linki :) mnie tez nie rozumie nikt, no moze michal tylko, siostra zawsze ma jakies wlasne ale. Mama nie ma czasu. fotograf tez ok :) summer agatka nie odsypia, choca miala by co!! W nocy caly czas pizdzilo, byla ponoc burza, i caly czas wlaczali i wylaczali prad, a co za tym idzie wlaczal i wylaczal mi sie kopm, wiec wstalam i wylaczylam go w koncu. A rano wstalam po 7 do szkoły :o niebanalany banal zaproszenia tez ładne :) Yza wiesz co aj Ci radze, mniej ja w dupie, co ona se mysli, ze bedzie Toba io Twoimi goscmi sterowała??!!! Moim zdaniem to troszku chamskie, wiec Ty zachowaj sie chamsko i rob wszystko zeby ja wkurzyc, moze jestem wredna, ale wkurzylo mnie gto co napisalas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane wrocilismy do warszawki :) okropna droga byla i masa wypadkow :( ale my cali Malutka, prawda jest ze po burzy wychodzi slonce, wyjdzie i dla Ciebie, tylko musisz byc cierpliwa, znajdziesz jeszcze milion powodow do szczescia :) Gagatku, mam nadzieje, ze tesknilas az do dzis :P ale juz nie chlip, jestem :):):) bardzo sie ciesze, ze bylas grzeczna, w takim razie lania nie bedzie :P Yza, nie przejmuj sie i nie daj sobie pierdolami zepsuc swojego dnia. zyczenia niech Ci goscie skladaja tak, jak Ty sobie zyczysz, a nie jak sobie zyczy tamta. oczywiscie nie to, zebym Cie namawiala na zlosliwe tarasowanie i pikiete pod kosciolem ;) ale nie musisz wcale chowac sie w piwnicy ;) Belleteyn - zaproszenia fajne :) witaj niebanalny banale :) Twoje zaproszenia tez fajne :) my zaproszenia rozdajemy wszystkim w wawie (na wesele), na slub i poza warszawe wysylalismy. Gosiaczku, bede kciuki trzymac jutro :) moj komp nadal martwy - wlasnie probowalam go wlaczyc, zresetowal sie po ok 40 sekundach od uruchomienia :) jutro powinien byc juz u mnie nowy. nie zebym sie chciala chwalic :P ale dostalam na gwiazdke (w piatek) od tesciow ekspres cisnieniowy do kawy :) teraz bede pila duuuzo kawy i malo spala :D (faaaajny jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko-wariatko-kumpeli,która jest naszym fotografem:).I Dziś była u nas,aby pogadać m.in o ślubnych zdjęciach:) fajnie Ci się Babitku święta rozciągnęły ,że dostałaś teraz prezent:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam zaproszen zostala ok 1/3 do rozdania, reszta poszla w swiat :) Kala, moglabym tak co rok wracac do gwiazdki :P (ale to w dwie strony dziala - my jechalismy tez z prezentami) na szczescie juz za niecaly miesiac szykuja sie prezenty urodzinowe :D bajecznie :):):) Gagatku, mialas byc grzeczna i bylas (zakladam :P ) a teraz juz namawiasz Yze do zlego :P:P:P ide spac :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×