Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość agatka_wariatak
wrocial ze szkoly! Na polu pada, zimno mnie boli brzuch nic tylko w piora isc :o chce do mojego misia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej to ja marnotrawna :-) nie mam czasu ostatnio pisac, jedynie czasem poczytam cos tam... strasznie przykre to jest co przezywa Malutka, ale mam nadzieje ze jakos powoli sie wszystko zacznie lepiej ukladac :-) welonka, ja sie z Toba witam (bo jeszcze nie mialam okazji :-) i tm samym gratuluje mieszkanka. Teraz tylko troche pomeczysz sie z przeprowadzka i juz :-) darianka, ty juz jestes prawie na finiszu odliczania :-) ja juz rozmawialam bardziej konkretnie z fryzjerka, przy okazji obcielam wlosy :-P (a co tam bede zapuszczac z okazji jakiegos slubu :-D) no i ustalilysmy ze wlosy rozpuszczone, tylko cos fajnego z przodem, bo tu mam dluzsze i zaiast welony kwiat, jakis ze storczykowatych, zeby sie trzymal... na razie mi sie pomysl podoba. my juz skonczylismy nauki :-) wiec teraz tylko dokumenty z USC ale to jeszcze jest czas.. sukienka sie szyje, za miesiac przymiarka wiec to tez do przodu. postaram sie jakos czesciej do wa zagladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz lepiej sie czuje, na wykladach myslala ze umre, albo co najmniej sie pozygam (sorry, za okreslenie) czesc marnotrawna summer :) witaj witaj :) na dobrądrogę rzeba jeszzce sprowadzic: gosiaczka, imilke, waikiki, kociurka, kati, zonqe, zareczono .... czy o kims zapomnialam??? yyyyyy teraz ide do babulenki, a jak wroce to bede cwiczyc, nie dam sie tak łatwo !! Bajbaj oponko ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) dziewczyny a gdzie się bawicie w ostatnią sobotę karnawału? my w ...........domu:):):):) ogólne to wszyscy naszych znajomi albo maja albo spodziewają sie maluszków:)za tydzień ma termin Sławka kuzynka:) a przed wczoraj urodziła moja koleżanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tutaj cisza!!!! wszyscy poewnie odsypiaja :) ja grzecznie jem sniadanie i ide na kolejne wyklady i kolejne zaliczenie z ocena :o napisalam prace mam nadzieje ze 4 wystarczy (na 5 trzeba umiec o wszystkich europejskich panstwach - sytem wladzy i w ogole - darowalam sobie to). Milego dnia papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana22
a czy byl by ktos zainteresowany kupnem suknij slubnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje :-) yza, wokol mnie narazie cisza ciazowo-porodowa :-) agatka, niech ci szybko zleci dzien na wykladach :-) ja dzis leniuchuje :-) jutro jedziemy z marcinem ogladac garnitury dla niego i przy okazji kupic drukarke na ktora sie zamierzamy juz od dawna ale zawsze brakuje czasu. milego dnia dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja juz po wykladach, okazalo sie ze miałam prace ładna, krotka i na temat no i troche powiedzialam, troche poknocilam troche posciemnialam i 4 jest. Bo dzis gosciu zmienil zdanie stwierdzil, ze napisanie pracy to tylko 3 daje!! Ach Ci faceci :o no ale 4 jest w indeksie, jeszcze tylko 5 egzaminów, 2 zaliczenie z ocena, jedno zaliczenie i mam z głowy IV rok, jupi :D Mi zostało juz nie cale pol roku, wczoraj bylo rowne pol :) Yza ja siedzialam wieczor clay w domu, najpierw pogadalam z kumplem na gadulcu, potem poogladalam TV i tak minely mi ostatki. u mnie tez cisza w sprawach ciazowych i urodzinowych, ewentulanie moge napisac ze Ksawciu i Ksywcia skonczyly roczek :D summer Tobie rowniez milego odpoczynku :) ja sie bede nudzic dzis :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nudny dzień dzis:P:P byliśmy u moich rodziców i zdążyli mnie wpienić...wrwrwrcały czas mi mówią żebym szła do kościoła z domu na pieszo-tatę to się takie żarty trzymają że powiedział że zanim wyjdziemy z domu to w aucie które nas wiezie będą koła poprzebijane...ale spoxik niektórzy w rodzince mają fajne furki więc pomocy chyba nie odmówią:) kupiliśmy młodemu zaproszenia na chrzest:)i powoli trzeba zapraszać gości:)-to taki mały wstęp przed naszym weselem-ale się ciesze zę jednak teraz będą chrzciny-rodzinka sie troszkę lepiej pozna przed weselem:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wróciłąm od mamy,zrobiłyśmy sobie sobotnio-niedzielny dzień pogaduch:) spałam u mamy,a właściwie gadałyśmy do ok 4 rano J. mój wraca wkońcu z Warszawy-super,jak ja go kocham😍 czy szykujecie coś Walentynkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Ja mam dzisiaj wolne u nas dzisiaj Rosenmontag ;) a po poludniu chyba pojedziemy zakupic nowy stol do pokoju bo mojemu T sie spodobal w reklamie. A xo do walentynkow no to napewno jakas kolacyjke przygotuje ale to dopiero wieczorem bo niestety ale tego dnia musze isc do pracy,no i maly upominek rowniez zakupie tak jak kazdego roku, Yzulka tych zdjec czy co tam jest nie mozna zobaczyc trzeba byc zalogowanym . Pozdrowienia i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem już w Chybiu było nawet ok impreza urodzinowa hehe Co do Walentynek hmm jeśli bedziemy już u siebie to kolacja potem prysznic a potem same wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po weekendzie :) Mam pytanko :) planuje któraś z was mieć zawieszki na wódkę??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis moj ostatni dzień laby :( :o juz jutro bede myslala: kiedy do domu :) aneczka ja bede miec, ale planuje zrobic tylko 20 bo wiecej nie zamierzam robic, bo po co zARAZ WYCHODZE, sorrki juz wylaczam capsa :) ide do UP a potem umowilam sie z miskiem :) Milego dnia Wam zycze, bede popoludniu, badzcie grzeczne, duzo piszcie :) paap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! ja mam nadal sesje, przede mną jeszcze 3 najgorsze (!) egzaminy w ten weekend. Zapierdziel na całego. ale jak je zdam to zabieram sie za zaproszenia chyba. Ostatnio na naszej klasie pojawiła się moja kolezanka z liceum i miała fotki w ślubnej sukni. bardzo mi sie ta sukienka podoba na zdjęciach. napisałam do niej, napisała, ze to hiszpańska suknia kupiona w warszawie. ja nie miałam zamiaru aż do Wa-wy jechac, bo to troche daleko, myślałam nad poznaniem, Wrocławiem, albo Łodzią. Ale kolezanka napisała, że po długim na mysle sukienka jest do spżedania. Tylko ja się kurde w nia nie zmieszcze chyba :-o bo tamta laska szczu[plutka jest, ja bym musiała z 5 kg schudnąć :-( a jak na razie nie idzie mi chudniecie w ogóle!! 🌻 Malutka81, my się chyba jeszcze nie poznałyśmy (bo nie ma mnie ostatnio troche na forum) ale pamiętaj, ze po burzy zawsze wychodzi słońce! raz jest gorzej a raz lepiej -takie życie. Życzę Ci wszystkiego dobrego, zdrowia i szczęścia, bo to dwie najwazniejsze sprawy w życiu!! Rozmumiem Cię, ale przyjdzie czas, kiedy sie jeszcze otworzysz... mam tylko nadzieje, ze nie bedziesz musiała na to długo czekac!! 🌻 Iza-Rybnik u was biało, a tu gdzie ja mieszkam, to śniegu chyba juz tej zimy nie bedZie!!! pierwsza moja zima bezsnieżna!! ;-) 🌻 Yzulka ja się nie bawiłam nigdzie :-( już taki mój los ;-) a mój trol tak mi ostatnio podpadł, ze najchetniej nic bym mu nie dała na walentynki, a juz na pewno nie bede sie starać. Ksiązka pt. \"Dlaczego meżczyźni poślubiają zołzy\" dała mi kopa tak jak kiedyś \"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy\" i teraz sie nie dam facetowskim manipulacyjnym trikom ;-) Pozdrowionka dla WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pwoeim Wam ze chodzial po miescie bez celu, choca wieksza czesc siedzialam a jestem taka zmeczona ze szkoda gadac!! Jak bym z kamieniołomu wrócila :o le koniec tego dobrego, zabieram sie za pranie, sprztanie a potem prasowanie!! To moj ostatni dzien, pot5em bedzie juz tylko gorzej ehehe :) waikiki biedactwo az 3 egzaminy w jeden dzien!! Wspołczuje, ja mialam dzien po dniu jak juz!! Ale na jeden poszlam na zywiol i dostalam lepsza ocene od tego na ktory sie uczylam!! pozdrowki, w czwartek chyba ruszamy z kursem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:) I stolu nie zakupilismy ,jednak na zywo wygladal inaczej:( u nas pada deszcz i jeszcze jak -i juz nie mamy sniegu :( Maz odpoczywa a ja zajrzalam do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie jakies ciekawe propozycje kulinarne na walentynki jezeli tak napiszcie ...bo ja nie mam pomyslu co przygotowac a do restauracji nie chce mi sie isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik- Iza ja nawet jak cos zrobie, to zrobie pesto... bez wysiłku ;-) lampke czerwonego wina i po sprawie... więc przepisów na wykwintne danie Ci nie podam, bo nawet takich nie robie - brak czasu. korci mnie jeszcze cebulowa zupka z przepisu Babitka, co mi kiedys zapodała na forum, ale blendera nadal nie zakupiłam więc nici z zupki. Poza tym na walentynki to musi być coś lekkiego, żeby żołądka nie przemęczać, bo później braknie siły na igraszki ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczak w cieście:) filet z piersi kurczaka pokrój na paseczki albo małe kwadraciki,zrób ciasto takie jak na naleśniki tylko żeby było gęstsze dodaj więcej maki.i smaż na wolnym ogniu:) do tego sałatka: papryka,pomidor,ogórek pokroić w drobną kostkę.,cebula(pokrojona w cienkie plastry)kukurydza-wszystko wymieszać i dodać olej lub oliwę z oliwek-do smaku sól i pieprz. do tego sos czosnkowy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci podam przepis na danie:gyros :) kupujesz specialne mieso mrozone gyros lub kurczaka, kupujesz frytki mrozone (albo robisz) i do tego jakas surówka :) mieso olewasz sosikiem (czosnkowy i pikantny) ogladalam wlasnie beverly hills kurcze ale to dawno było!! Ja walentynki pewenie spedzem na nauce tzn.na pewno wieczorem, a popioludniu spotkam sie z miskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melca
moja data to 31 maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melca-witam🖐️ waikiki-tą pierwszą książkę czytałam i mam.;Dnie wiedziałam,że wyszła"dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy"-fajna?warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×