Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

A jakie ubezpieczenie masz w Generali yzulka. Z tego co wiem raczej nie. Ale u nas bezrobotni też są ubezpieczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agdzia24
ja też 30 sierpień 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, na ile miesięcy przed ślubem wręczacie zaproszenia? znajome wręczają na miesiąc przed, czy to aby nie za późno? sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela-wydaje mi się późno,bo muszą sobie załatwić urlopy co niektórzy.A też muszą ci potwierdzić,a ty na sali ilość gości potwierdzić 2-3 tyg przed.my wręczyliśmy na razie jedno,a mamy ślub 3 maja.Teraz zaczniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy obrączki,zaproszenia,buty i biżuterię,bieliznę,J. ma dwie koszule(jemu został tylko garnitur do kupienia).Fotograf,sala i kościół (śpiew) -załatwione:) sukienka będzie szyta.Fryzurkę mam wymysloną,tylko ustalić termin u fryzjera i kosmetyczki. Ale mam wrażenie ,że jeszcze tyle przed nami(nauki,ciasto,menu,fryzjer,kwiaty,bielizna na noc poslubną;P;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie boję zę mi goście nie przyjdą...mamy 126 osób i jak narazie nie przyjdzie 10 osób-powody zdrowotne-ale i tak ich zapraszamy to nic nie kosztuje...więc na 116 osób będzie szykowane...dziewczyny napiszcie mi jeszcze raz jaką wy wódeczkę kupujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy dlatego że to ciotki po 70 i potem bym była wyklęta z rodziny-a i jeszcze brat mojego taty z rodziną to wielka niewiadoma????????????????????????????????????????????????????????????????????? nie odzywał się z nim przez 6 lat a ostatnio był na pogrzebie kuzyna i siedział z tatą w jednej ławce i przyszedł do domu więc może koniec wojny??????????????? a pytanie co myślicie o prowadzeniu do ołtarza przez tatę????????? zapożyczone ze Stanów ale przyznam ze coś w sobie ma -niom my idziemy sami:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba też:) bo mój tato nie żyje choć kiedyś marzyło mi się,że to on mnie zaprowadzi do ołtarza i odda w J. ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam my mamy wyznaczoną na 26 kwietnia :) a potem rejs po mazurach :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Znów mnie troszkę nie było, ale w sobotę pojechaliśmy do Olsztyna i wróciliśmy wczoraj wieczorem. A ja miałam dziś egzamin i na naukę miałam wczorajszy wieczór :P Ale zdałam i ogłaszam wszem i wobec, że to był OSTATNI mój egzamin na tych studiach :) Cieszę się i jednocześnie jest mi diabelnie smutno, że to już się kończy... :( W Olsztynie wyciągnęliśmy akt urodzenia Tomka, bo teraz z kolei tzn. w sobotę jedziemy do Słupska a tam w poniedziałek do Urzędu Stanu Cywilnego. No i cóż jeszcze, aaaaaaaaaaaa, w Olsztynie również poszliśmy do Tomka parafii i dostarczyliśmy kartkę na zapowiedzi. U mnie już po zapowiedziach :) No i udało nam się kupić obrączki. Kupiliśmy w Aparcie, klasyczne, żółte złoto, szerokość 5 mm :) Do odbioru 11 lutego. Rozdaliśmy również zaproszenia Tomka rodzince, no nie całej, ale w zasadzie większości :D Tak więc wyjazd był owocny :D:D:D:D:D Ponadto witam nowe Panny Młode :) Yza, najpierw nie skumałam, że to Ty się ukrywasz pod nowym nickiem :D Agatka nie łap doła :) Będzie dobrze, zobaczysz 🌻 Ja też chciałam, żeby mnie tata do ołtarza poprowadził, ale stanęło na tym, że sami potuptamy do ołtarza :D Dobra, to tak w telegraficznym skrócie wsio :D A dziś 29 i nam zostały równiutko 2 miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka:) taka niepodobna jestem :P:P:P:P:P:P tylko 2 miesiące-niom niom niom:):):):) nam 214 dni i cały czas liczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka:)fajnie,że tak się wszystko ułożyło:) ostatni egzamin:)no,no gratuluję🌼 my też mamy obrączki klasyczne 5 mm,żółte złoto(zaokrąglone)-już w domu od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Darianka nono 2 miesiace fiufiu to jzu cos!! Ja mam cos okolo 185 dni!! Ale na razie nie mysle o tym, na razie mysle kiedy pojde do pracy!! Yza mnie do slubu bedzie prowadzil przyszly maz :) nie chce taty :) chce meza :P Yza ja na razie mam 120 cos, a ile nie przyjdzie to nie wiem, tak szczerze powiedziawszy to nie wiem czy ktos wie (oprocz mojej chrzestnej i chrzestego) o slubie!! Dowiedza sie w kwietniu na slubie mojej kuzynki :) Wodeczke mam absolwenta flaszek sztuk 150!! Darianka gratuluje ostatniego zaliczonego egzaminu :) a powiedz mi co studiowalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zootechnikę, o specjalności - hodowla zwierząt wolno żyjących i gospodarka łowiecka :D i ostatni egzamin był bardzo fakultatywny, bo z wyceny trofeów łowieckich :) Teraz już jedynie obrona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To se Darianka nie pogadamy :P bo ja z innej brazny :D Chyba pojde juz spac, jutro obowiazkowo zabieram sie za pisanie pracy zaliczeniowej i za cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Mialam miec dzisiaj wolne ale niestety musze isc do pracy do 15 a pozniej idziemy na roczek do Chantalki ,musze jeszcze prezent zapakowac.Ale za to juro mam wolne i z tego sie ciesze . Witam nowe kolezanki.A co do zaproszen zeby dac je 1 miesiac przed to wydaje mi sie te jest za pozno .My juz mamy wszystkie prawie rozdane jeszcze tylko 3 na przyjecie weselne. Gratuluje zdanych egzaminow .I milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) ja już w pracy ale szczęsliwa :) znależliśmy mieszkanko tuż za ścianą moich rodziców hehe od połowy przyszłego tygodnia sie tam przenosimy :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybnik -Iza
Zabusia Gartuluje mieszkania :) ja uciekam do pracy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja tez uważam że zaproszenia rozdane miesiąc przed ślubem to trochę za poźno. My mamy inny problem bo moj E. będzie na święta wielkanocne w domu a poźniej już na wesele dopiero i będziemy musieli wtedy rozdać zaproszenia na ślub przynajmniej dla jego rodziny bo ja sama tam nie pojadę no dla swojej to co innego :) a to będzie 4 miesiące wcześniej :( myślicie że mpoże być???? Ja wódeczkę to zastanawiam się nad luksusową a najlepiej to chciałabym maximusa ale troche droga. A wogóle jak liczycie wódkę?? Mi kolezanka mówiła że liczy sie litra na głowę. Ja to bym już zaproszenia wyp[isywała :) już się nie mogę doczekać :) a jeszcze nie mam wyciągu z chrztu :) grrrr Pozdrawima wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u Was,ale u nas wszystkie wyciągi i dokumenty z urzędów są ważne tylko 3 miesiące.Więc dopiero teraz w lutym wszystko będziemy załatwiać:) a menu macie już ustalone?a tort i inne ciasta zamówione?czy jeszcze czekacie? i do kiedy,ile przed slubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ja jeszcze nie mam no ale ja wsumie dopiero w sierpniu także myślę że jeszcze mam czas. u mnie trochę ciast upiecze rodzina a troche zamówię razem z tortem :) ale myśle z dwa no może miesiąc przed śklubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej :) no tez mi sie zdaje ze 1 miesiac przed to za pozno, ja zaczynam z dlugim majowym weekendem roznosic. Chce tez zeby mi dali jakos tak 3 tygodnie przed potwierdzenie, bo jak ktos nie przyjdzie to zapraszam kogos innego. I basta. Ide na kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) wg mnie m-cy przed ślubem to goście muszą najpóźniej potwierdzić czy będą czy nie:):) my zaczniemy w czerwcu-może w połowie maja ale z tym to nie wiadomo bo w maju są komunie i ciężko będzie kogoś domu zastać... jak to jest z urzędem?jak będę miała swój odpis aktu urodzenia i Sławka to mam iść z nim najpierw do kościoła czy do urzędu stanu cywilnego tam gdzie bierzemy ślub? tzn,ślub w kościele a do urzędu w mojej miejscowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×