Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

przepisy podam póżniej,bo teraz robię obiadek może wyślę ci na meila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala głodnemu chleb na mysli :P ja juz po prasowaniu, praniu, całowaniu (bylo krotko bo miejscach publicznych sie nie da) a pomsylec ze jeszcze jakies 3,5 roku temu moglam sie a nawet calowalam sie gdzie popadlo - glownie na przystankach autobusowych!! :P ehhh to byly czasy :D jutro pierwszy dzien w pracy, nie pisze w nowej bo juz tam pracowalam, wszystko spoko tylko kierownictwo jest do dupy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki DWIE KRESECZKI. Jutro ide do lekarza potwierdzic....jestesmy z mezem happy jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona:) polecam gazetkę M jak Mama;):) jest świetna i kierowana przede wszystkim dla kobiet w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ale wiesci -ZARECZONA GRATULACJE :) pozdrowienia dziekuje za przepisy i czekam na wiecej oczywiscie jezeli chcecie ...Agatka takie danie jemy czesto Yzulka twojego dania jeszcze nie ladlam moze kiedys wyprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona GRATULUJE :) 🌻 Co do walentynek toplanuje zrobić tortille i sałatke grecką :) niesety mój Skarbek ma na popołudniu wiec zostanie nam wieczór :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za gratulacje. Wstalam z mezem juz o 6 rano, bo nie moge spac. Na 9 mam termin u lekarza. Trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo w jak najlepszym porzadku. Walentynki??? Oj bedzie ciezko z czasem, bo maz wraca o 17-stej a o 18:30 ma juz trening. Zrebie po treningu jakies spagetti i winko. Dla mnie soczek. Hehehe. Maz juz wczoraj sam popijal drineczka i wariat jeden juz sie zdazyl pochwalic. No to mykam jesc dalej sniadanko. Cos mi kiepsko idzie, bo mnie mdli- chyba z wrazenia. A tak na powaznie, ze juz od 3 tyg mi niedobrze i cosik podejrzewalam, ale jak robilam test dwa tyg temu to nic nie wyszlo. Chyba za wczesnie bylo. Yzulka!!! Nie mam tutaj takiej gazety. Mieszkam w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sie zastawiam ile bedziecie placic ksiedzowi za msze weselnna ...wiem ze co laska ale tak mniej wiecej ile bedziecie dawac??? Zareczona po powrocie zdaj relacje ale sie ciesze razem z Toba (tez bym juz chciala )ale jeszcze kilka miesiecy poczekamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Kala - tak wyszła druga częśc tej ksiązki, jest fajna, ale ogólnie podobna do poprzedniej...takie czytadełko ;-) w empiku kosztuje równo 20zł Rybnik Iza - my płacimy w kościele 300zł i 50 lub 100 organiście. W tym akurat kościele mają takie ustalone stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w kościel jest 500 zł(ja po znajomości,bo się udzielam mam 300 zł- o ile nic się nie zmieni):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś mnie tu wywoływał no to jestem na podróż poślubną wybieramy się do TUNEZJI co do opłat to u nas jest tak że 800 msza, 400 organista, 200 kościelny + zapowiedzi po 50 czyli 200 troche dużo no ale cóż takie życie dziś się wybieram do fryzjera bo mam dość swoich włosów ale chce coś zrobić pod kątem już ślubu bo tu czasu coraz mniej pozdrawiam was cieplutko i postaram się częściej zaglądać gratulacje dla zaręczonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie Na wstepie najwazniejsze - Zareczona GRATULACJE !!! 🌻 :):):) strrrrrrasznie fajna wiadomosc - dawaj szybko znac, jak po wizycie u lekarza :) Agatko - powodzenia w pracy, niech Ci pierwszy dzien milo minie :) Welonka, fajnie fajnie z przeprowadzka :) adrian wprowadzal sie do mnie - ze 3 lata temu, nie moglismy sie pomiescic w szafach i szafkach :) strasznie duzo \'smieci\' nawiozl ;) jol Summer :) wpadaj czesciej ;) Yzulka, ostatnia sobote karnawalu spedzilam na babskiej bibie :) Aneczka - my zawieszek na wodke nie robimy jol Waikiki :) Iza, mam dwa ulubione dania, jedno szybsze, drugie niestety robi sie dlugo - canelloni (robi sie dlugo, ale za to efekt mmmmmm), drugie to łosos w sosie z kaparami, jest jeszcze wspomniana przez Waikiki zupa krem cebulowo - serowa z grzankami :) - jak sie jej nie zje za duzo, to nie jest taka ciezka ;) moze byc zapiekanka makaronowa jakas, moze lasagne? gdyby ktorys z przepisow Cie inetresowal - krzycz, napisze (na razie nie pisze - nie mam ich nigdzie spisanych - tzn canelloni mam w angielskiej ksiazce z kuchnia wloska - musialabym przetlumaczyc, a lososia i zupe mam w glowie :) ) Iza, w wawie niestety jest nieladny zwyczaj placenia co laska, nie mniej niz...slyszalam ze w niektorych kosciolach w wawie potrafia sobie krzyknac nawet 1000, w moim kosciele ksiadz sie obruszyl, jak zapytalam o kase, powiedzial, ze to co zloze na ofiare w kosciele to nie jego sprawa, tylko moja :) pewnie damy z 300-500 pln plus organista - tyle, ile bedzie trzeba. Zonqa, fajnie :) w Tunezji nie bylam :) a Twoje oplaty w kosciele - wow...drogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Ja dopiero na 13 do pracy ,ale mi sie nie chce :) Widze ze 500 zl to taka srednia kwota za msze :) Babitek- canelloni lubimy ale zawsze kupujemy gotowe bo to zajmuje duzo czasu.Za lososiem nie przepadam wiec po prosze i przepis na zupke ...a jak nie to zrobie zapiekanke jakas :) Ja uwielbiam salatke z gyrosem :) wiec moze zrobie zapiekanke no i moze skusze sie na twoja zupke jezeli nie napiszesz tu to prosze na emeila :) dziekuje. Agatka milej pracy Tobie zycze.ale u nas wiatr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
hej! u mnie kosciol to 600 zl w tym juz organista. widze ze wiekszosc z was placi podobnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po wizycie. Fasolka jak sie patrzy. Cale 3mm dluga i ma juz serduszko. 6/7 tydzien. Czuje sie swietnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie \"stare\" i nowe koleżanki :) Nie było mnie trochę, a tu tyyyyle się dzieje. Nie będę wszystkim odpisywać bo wyszłoby dużo tego. Przygotowania do ślubu nie idą do przodu bo nie mam kiedy się tym zająć, ale planuję w którąś sobotę wybrać się na oglądanie sukienek. Co do cen w kościele to nie mam pojęcia, dowiem się przy spisywaniu protokołu (3 mies przed ślubem). Ja ciągle siedzę w pracy i ostatnio nie mam czasu na pisanie na forum. Studenci ze Szkoły Wyższej, która znajduje się obok atakują mnie poprawianiem za nich prac licencjackich i mgr, oprawianiem itd. Także całe dnie mam zajęte. Zaręczona GRATULUJĘ FASOLKI!!! :) No to ja zmykam popracować trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona:) oj pamiętam jak mój był taki na 3 mm a teraz ma 60 cm:P:P:P:P:P:P my za mszę płacimy około 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka!!! Ja jestem jeszcze w lekkiej fazie euforii. Sama nie wiem. czytam i czytam. I dalej do mnie nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra proba suwaczka. Ide sie polozyc na 15 minut i lece do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja :) Iza, zeby nie zasmiecac forum, przepis wysylam Ci mailem :) jakbys miala jakies pytania - cos bym niejasno napisala - wolaj :) Czarna - pewnie w calej polsce jets rozpietosc miedzy 300 - 1000 maks Zareczona - strrasznie fajnie :) z calego serca Wam gratuluje :) Kati :) milego dnia Yzulka - a to dopiero poczatek :D niedlugo bedzie ze 180cm :) nawet sie nie spostrzezesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×