Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

oj tak BMW:):):):)MóJ TATA MA ALE NIE TAKIE JAKIE JA CHCE:)CHOCIAż TYM NIE POGARDZE:) TAK wOJTUś JEST ALE I TAK NIE BEDZIEMY TUTAJ MIESZKAć-JESCZE ROK MOZE DWA...WSZYSTKO SIE ODMIENI:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciliśmy prawie udane-jednego zaproszenia nie daliśmy bo nie było cioci,a tak pozytyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim :) ja na szczescie wczoraj nei zwariowalam z nudów, choc było blisko! Dzis troche sie poucze potem przyjedzie Michał. Zaraz ide do koscioła. A Wy jakie macie plany?? Pozdrówki :) Czesc dwoje-do-pary.blog.pl opowiedz Nam cos o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. Ja już w pracy, siedzę i piję kawkę. Dziś cienko z klientami. Studenci chyba mają przerwę między semestrami bo samochodów pod szkołą brak. Ale dziekanat czynny i mam nadzieję, że przyjdzie kilka osób chociaż prace oprawić czy poprawić. Dziś będzie dłuuuuuugiii i nuuuudnyyy dzień. Yza wiem co czujesz (chodzi mi o własne mieszkanie). Ja też nie mam perspektyw na własne lokum. Ale trzeba myśleć pozoytywnie i trzymać, uszy i cycki w górze :) No to idę zarabiać na to BMW - też mi się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwoje-do-pary.blog.pl -witam🌼 napisz coś o sobie:) kati -dzień minie,a może trochę odpoczniesz:)jak film? nasze plany na dziś...jedziemy do Wejherowa zawieść zaproszenia J. chrzestnym,wracając wjedziemy do kumpla J. miłego dnia wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film rewelacja :D Duuuużo śmiechu. A że byliśmy grupą 7-osobową to było jeszcze weselej. Potem do knajpy na piwko i siup do domku na 2 w nocy. Ale i tak wypad był super :) A dzień się ciągnie. Dopiero dziesiąta. buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wszystkim!!!! :D dziewczynki nie wiem jak wy ale mnie pochlonely przygotowania na dobre :D wczoraj kupilismy zaproiszenia, naklejki na wódke i tablice rejestracyjne :D pierwsze nauki mamy za soba dzisiaj dzien skupienie dla Narzeczonych a jutro drugie nauki :) i bedzie z głowy... miłego dnia wam zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wszystkim!!!! :D dziewczynki nie wiem jak wy ale mnie pochlonely przygotowania na dobre :D wczoraj kupilismy zaproiszenia, naklejki na wódke i tablice rejestracyjne :D pierwsze nauki mamy za soba dzisiaj dzien skupienie dla Narzeczonych a jutro drugie nauki :) i bedzie z głowy... miłego dnia wam zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) weekend to i ja sie odzywam :-) ale naprawde mam ostatnio taki zapieprz w pracy i w domu (robimy maly remocik ;-)) ze nie wyrabiam... czytam ale napisac juz nie mam sily.. chyba juz mnie odrzuca od kompa :-P Yza, glowa uszy i wszystkie inne cycki :-D do gory. sytuacj nie najciekawsza moze, ale skora z tesciowa zyc sie da to jakos wytrzymasz.. a jesli mowa o przeniesieniu sie na wlasne, to rodzice S. powinni zrozumiec jeslibyscie taka decyzje podjeli. ale jesli tam zostaniecie to moze pomyslcie o przebudowie lub dostosowaniu domu, zeby byl taki \"dwurodzinny\", zebys miala swoja kuchnie, lazienke... nie wiem,ale takie dzielenie wszystkiego z tesciowa w pewnyc=m czasie musi doprowadzic do spiec. a co do drogi przez las - jak Mlodego troche odchowasz startuj na prawo jazdy i problem tez sie rozwiaze :-) kati, jak juz opracujesz jakis plan szybkiego zarobienia na BMW prosze nam tutaj przekazac :-) a poki co idz i pracuj kobieto i niech Ci dzien lekkim bedzie :-P cafka, u nas w sprawach slubnych bylo troche ciszy ale od nowego tygodnia nabieramy przyspieszenia i mamy plany takie: * zaczac rozwozic zaproszenia i wyslac kilka do dalszych gosci, * moja przymiarka sukienki - 7.03 :-P * przed przymiarka kupic moje buty * obejrzec w miare ostatecznie :-) garnitur i reszte stroju dla Pana Meza :-D * drukowanie zawiadomien, bo czywiscie w tym tygodniu brak czasu cholerny 😡 gagatka, nauki nie sa takie zle, przezyjecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście dam znać jak zarobić na to BMW :) A ja dalej siedzę w pracy. Czas się dłuuuuży. Tylko dzieciaki na internet przychodzą więc nie mam co robić poza wydaniem im reszty. Piję sobie kolejną kawkę. Ehh.. Ale... dostałam dziś piękną różyczkę od mojego D :) O taką: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4b0bf3e35d19ea86.html Od razu weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati, sliczna roza :-) moj m. niestety do kwiatkow nie bardzo ma glowe, nie pamietam kiedy ostatnio dostalam i nie spodziewam sie dostac wczesniej niz na slub :-P ja wlasnie wstawilam zapiekanke pachnie suuuper :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kati ile Ty tych kaw dziennie pijesz??? hmmmm róża piękna :) cafka joł joł :D a pochwalisz sie zaproszeniami?? i Jaki tablice tzn. jakie napisy?? My na pewno bedziemy miec Młoda porę od siostry :) i dlaczego Wy macie tak mało nauk :o a ja mam az 8 !!! summer czesc czesc :) mam to samo jak przychodze z pracy, odrzuca mnie od kompa na kilometr :) widze ze ruszasz ostro z kopyta :) a my powolutku , na razie kupimy sie na naukach :D Nie to zebym sie chwalila, ale moje piersi (skoro mowa ze cycki do góry) znacznie mi urosły :) a dopiero tydzien zazywam tabletki :D chyba bede musiala w tygodniu kupic jakis stanik wiekszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata kiedy idziesz na nauki?? bo w katerdze zaczynaja sie 12 lutego , spotkania w wtorki i w czwartki o 18!! Spotkan 8!! Ja na nie ide, juz kuzwa nie moge sie doczekac!! Wrrr A jak tam?? Dowiedzialas sie cos z sala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawek piję max 2szt dziennie. Na dodatek to kawa rozpuszczalna i z mlekiem. agatka_wariatka a jakie tabletki bierzesz że tak Ci biust rośnie? Kurcze mi to tylko operacyjne powiększenie pomoże chyba. Ale ważne że mój D je kocha :P A różyczką sama się nadziwić nie mogę. jest taka inna. Mój D kwiaty daje mi często. Średnio raz w miesiącu dostaję. Ale za to na wszelkie okazje dostaję prezenty raczej a nie kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gagatka, co to za tabletki? tez by sie przydalo mi to i owo powiekszyc :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kawy, to ja sie ostatnio uzaleznilam od Jacobs Specials Cappucino, orzechowa z kawalkami czekolady.. mmmniam. przynajmniej dwie codziennie pije. troche jestem zla na siebie bo juz byl czas, ze kawy ne pilam ale co tam, jakies przyjemnosci trzeba miec :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazywam microgyron21 :) czuje sie ok, waga mi na razie nie podskoczyla, nie mam apetytu, tzn jem normalnie, piersi urosły!! Innych skutków ubocznych brak no i cena 8 zł za 21 tabletek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena owszem atrakcyjna, ale ja się po nim źle czułam :( Brałam Cilest na początku, a że był drogi (do 33zł za opakowanie) to poprosiłam gina o coś na studencką kieszeń. Przepisał microgynon21. niestety miałam plamienia, bóle głowy, złe samopoczucie i inne. Znów przeszłam na Cilest i jest ok, a jego cena spadła do 15zł za opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pół godzinki i zmykam do domku :) Już się umówiłam z siostrą więc zapowiada się wieczór pogaduch :) Jakoś dzień zleciał na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poćwiczyłam 55 minut choc i tak wyjde na zero, bo za 2 godzinki bede robic obiad michałowi gyrosa no i sobie ==>> juz drugi dzis :P Wlasnie mi kolezanka pwiedziala ze po miesiacu jej piersi wrocily do normalnego rozmiaru :o szkoda, no ale moze moje nie wroca :P Ja czuje sie an prawde oki :) choc myslalam ze bede bardzo zle znosci tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kiedys bralam microgynon ale po nim zaczelam miec baardzo duzy apetyt no i przytylam sporo, wiec odstawilam. pozniej bralam yasminum, wszystko super poza cena niestety... od kilku miesiecy nie biore ale mysle ze za jakis miesiac znow zaczne brac zeby miec pewnosc, ze na slub np nie wypadnie mi akurat okres ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati roza piekna :) Gagatka my tez mamy napisy młoda para, a zaproszen musialabym poszukac w necie ale pewnie mi to zajmie troche bo w sumie to nie szukalam na necie tylko kupilismy na gieldzie kwiatowej. własnie wrocilismy z Dnia skupienia :) da sie przezyc, my mamy bardzo fajnego ksiedza i nie mozemy narzekac :) a co do tabletek tez mi sie biust powiekszył ale jak przestałam brac ciut sie zmniejszył, nie taki jak był zanim wzielam tabletki ale zmniejszył, chciałoby sie wieksze ale co zrobic :) pozdrawiam i zmykam bo zaraz pizza przyjedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my wróciliśmy zaproszenie zawiezione,zakupy udane:) zostało nam ...uwaga... 4 zaproszenia do rozdania:) a wtedy wypisać zawiadomienia ,kupić kg znaczków i wysyłać:P ale się ich naliżę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za tabletki bierzecia? na co one są? nie znam żadnych z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) i jo tyż:P:P:P:P:P:P dzisiaj zwariowany dzień-drzwi sie do domu nie zamykały tyle gości mieliśmy:):) Dostaliśmy zaproszenie na wesele-b.ładne:):) tak wiec w tym roku 24 maja-wesele 26 kwietnia-wesele 11 maja komuniaX2 23 marca chrzest 30 sierpnia nasze....czekam jeszcze na czerwiec i lipiec:P:P:P:P:P może jakaś bibka sie trafi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×