Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Babitku, fajny pomysl z tym domem samotnej matki :-) wiesz, obawiam sie ze Twoja metoda udawania ze spisz tylko spowoduje ze wstaniesz bardziej glodna :-D nie liczylabym na naszych chlopcow za bardzo ... ale za to, jak juz raz na pare miesiecy zrobia nam jakies sniadanie, to zobacz jak my sie z tego cieszymy :-P :-P to sie nazywa dobre serce meza :-D :-P przed zakupami raze lykna dwa glebsze kieliszki :-P nerwosol to za malo :-D my mamy jeszcze zakupy dla m. przed soba.... yza, wow !!!! :-) gagatku, tzrymam kciuki za wytrwalosc. u mnie ona podobnie jak u babitka jest zerowa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie rozmawialam z Mama o blogoslawienstwie :-) obie sie poplakalaysmy wiec co to bedzie przed samym slubem.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie właśnie dowiedziałam że brat S i jego rodzina nie przyjdą na chrzest do małego-wcześniej powiedzieliśmy rodzicom S ze jak nie przyjdą na chrzest to na wesele ich nie zapraszamy. To ze on sie nie odzywa z rodziną nie znaczy ze ma nie przychodzić na chrzest jakby dziecko czymś zawiniło. Ale jak pilnować dzieci to wie do kogo sie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka - hmmmm, teraz to mam watpliwosci czy chce wychodzic za adriana :) na pewno nie bedzie wygladal tak slodko w garniaku jak Wojtus :):):) Gagatku, cokolwiek bys nie mowila i tak uwazam, ze jestes wytrwala :) i nic tego nie zmieni :P Summer - dziekuje :) Ze spaniem mozesz miec racje :D dzis adrianiasty wstal o 13 (i to ja go obudzilam- nie to ze sam z siebei ;) ) sniadanie moglabym pewnie dostac mniej wiecej teraz ;) no masz racje, jak juz raz na ruski rok dostaje sniadanie, to trudno mi uwierzyc i szukam - gdzie jest podstep ;) no i mozesz miec tez racje z dwoma glebszymi :P nerwosol moze byc za slaby...jak idziemy po zwykle spodnie dla adr to ja dostaje bialej goraczki a co to bedzie z garniturem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka, staraj sie nie przejmowac, bo szkoda Twoich nerwow. powinnas ich zwyczajnie olac. mysle, ze ostatnim o ktorym mysleli jest Wojtus, przelozyli sobie stosunki ze Slawkiem na chrzest - i jak sama mowisz - bardzo zle, nie mozna tak robic. powinnas miec do nich taki sam stosunek - miec w d... 🌻 nie stresuj sie kochana Summer, moja mama sie poplakala, jak ogladala materialy, kt kupilam na sukienke - co bedzie, jak zobaczy je pozszywane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczylam godzinke :) i dzis zjem jeszcze tylko jogurt activie chyba i nic wiecej chocby skaly sraly!!! :) Izulka niektorzy ludzie tacy sa, jak cos chca to sa bardzo mili ale jak sie o cos ich prosi to maja w dupie!! Dwulicowosc!! Po prostu ide sobie zrobic herbacie :) no i orasowanie chyba zcas zaczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie ryczec mi tu jeszcze i mamom tez zabraniam :D a co :P (napisalam jeszcze kazda w dzien swojejo slubu dostanie ode mnie pisemne pozwolenie na beczenie ) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Yzulka 3maj sie kochana a Wojtus przeslodki ...po prostu cudny.. Chyba dzisiaj nie pojedziemy do aquany dopiero wrocilismy z zakupow i jestesmy troche zmeczeni T poszedl sie polozyc a ja do was zajrzalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek, z tymi materialami to fajna historia :-) ja to bym Mame musiala zamkna w innym pokoju zeby nie plakala wiec tylko bede miala nadzieje, ze bedzie plakala MALO :-) chociaz to w koncu taki jedyny dizen wiec mozna sobie pozwolic na wzruszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam wam powiedziec ze depilacja woskiem jest nie warta wiecej z niej zachodu niz pozytku :o co tam u Was z wieczora?? u mnie nudy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) właśnie wróciliśmy od brata ciotecznego S:):):) M i K kilka lt pracowali w Emiratach Arabskich i z tamtąd maja przyzwyczajenie do fajki wodnej i właśnie sobie zapaliła-słuchajcie na relax super sprawa:):)wanilia i zero wspólnego z papierosami ma..mykam bo jutro mamy gości a kacyk lekki jest:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja od 1,5 godz. nie śpię,bo J. wzięło się na amory i głaszcze ,przytula się,a jataka okropna chcę spać,ale to nic nie daje;) ach ci faceci,jak chcemy sie poprzytulać to nie,a jak chcemy spać to sięprzytulają;P u nas pada śnieg z deszczem. my dziś jedziemy na chrzciny:)miłej niedzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala Ty nie dobra :P hehe U mnie przez cakla noc pizdzilo !! Dlatego tez spac poszlam po 3!! Tzn teotetycznie wczesniej ale co ja sobie zasnelam obudzilo mnie wiatrzysko!! Dzis zostalo mi dokladnie 5 miesiecy :) do slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas nadal wietrznie ...ze strach wyjsc z domu.Uciekam zrobic sniadanko.Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też straszny wiatr,niestety nie możemy zostać w domu,bo jedziemy na chrzciny:) Gagatko ja jestem grzeczna,to J... broi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam dokładnie 62 dni,czyli 2 miesiące,zaczynam się bać dziś miałam koszmar slubny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) u nas tez zawierucha duża. a ja sprzątam bo mamy dziś gość podwójnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D tzn nie dobry bo zimno i deszcz pada co tam kochane u was:) slychac:D ...bo ja to w zasadzie ciagle w podrozy miedzy radomiem zabrzem ..:) choc udalo nam sie wyrwac do zakopanego :) pamietacie mnie jeszczE:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Dziś jak zwykle siedzę w pracy, ale mam dyspensę od wszystkiego gdyż.... mam kaca. Uchlałam się wczoraj, że hoho. Głowa mnie boli, kręci mi się trochę w głowie i podobno paruję. Czuję się okropnie. Zmykam na kolejny rosołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki dziewczynki. co to za alkoholizowanie sie. To ja za Was bede trzymac fason przez najblizsze parenascie miesiececy. W ciazy zamierzam byc jeszcze tylko 6,5, ale potem moze jakies karmienie sie przyda. Wiec alkohol tez odpada. Hehe. Wlasnie powiedzielismy rodzinie meza, ze przekladamy slub. No i jak zwakle jego siostra nie zadowolona, bo óna ma w sierpniu, wiec przed nia tak wczesnie i takie tam sroly pierdoly. Mam ja gdzies. zycze udanej niedzieli. Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski my jeszcze w Chybiu ale niedługo wracamy do siebie u nas wieje i leje masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, ja sie nie alkoholizowalam a glowa mi zaraz chyba peknie 😡 zareczona, olej fochy siostry meza :-) dziewczyny po-alkoholowe :-P wracajcie do formy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer. Niemcy na wszystkie dolegliwosci kaza pic wode. Prawde powiedziawszy pomaga. Nawet ostatnio na bol glowy pomogla, bo nie moglam wziasc zadnej tabletki. Wracajcie szybko do zdrowka. Mykam za godzinke na mecz do meza. A potem do jakiejs portugalskiej restauracji. Jeszcze nigdy nie probowalam ich specjalitetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Zareczona :-) dzieki za rade, wyprobuje. mysle ze to przez te szalensta pogodowe. u nas tez dzisiaj podobno wazny mecz (podobno bo dla mnie czarna magia :-D) - derby slaska. wlasnie przed chwila chyba 10 wozow policyjnych i smiglowiec eskortowali kibicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no summer.Moj maz to na spokojnie. Stoi sobie w brameczce i lapie pilki. Jest pilkazem recznym. Smialismy sie, ze wybral pilke reczna, bo na hali nie pada i jest cieplo. Wygodnie i praktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam i ja mam dziś urwanie głowy w pracy wiec pewnie nie bede mić czasu tu zajrzeć :) Dziś po pracy zakupy z moim skarbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo :) Za oknem deszczowo ja patrze na film i jeszcze leze w lozku nie chce mi sie wstac a do pracy napewno nie co pozniej Tez musialbym sie wybrac na zakupy bo moj T ma jutro urodzinki a nie wiem czy prezent ktory mu kupilam przyjdzie do jutra,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja :) nie było mnie cały weekend :) pewnie mnie już wszyscy zapomnieli :):) aczkolwiek mam nadzieję że tak nie jest :P Kala Tobie to juz malutko zostało i nie dziwię się że masz koszmary :) ja pewnie dwa miesiące przed bedę miała :) No dobra to ja teraz mam pytanie jakie balony wybrać do drewnianej sali - czyli mojej :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×