Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość madziaczek
tak mam!nawet juz mierzylam:)ale obecnie mam jeszcze 1 egz na glowie-wiec dopiero po nim czylo w czw zaczne jezdzic i mierzyc:)a ja biore slub dokladnie 27.09.2008 i baaaaaardzo sie ciesze!zarczona jestem od 24dni! chwilow znikam bo musze sie uczyc do egz! dobranoc wsyztskim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIACZEK- a jakie kwiaty?fryzura?wiesz już co chcesz?jakiemasz zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati a ja wiem gdzie szyjesz!!!! w TŁUSZCZU!!!!Też tam byłam i patrzyłam kiecuszki. Bardzo ładna jest ta suknia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati:) nio co powiem to powiem niezła kiecka:P skromna,bez przepychu-mogła by mieć większy dekolt jak dla mnie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati:) nio co powiem to powiem niezła kiecka:P skromna,bez przepychu-mogła by mieć większy dekolt jak dla mnie:P:P:P ja wiem jedno do ślubu 189 dni:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas 67 dni do ślubu,aż strach się bać:D miłych snów😴pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati bede mić ibentyczną tylko z prostym dekoldem nie takim wycinanym w szpic i zamiast cienkich ramiączek bedzie wycinana koronka :) Podwiązke już mam, a co do ponczoch to sie zastanawiam jeszcze do kościoła chyba białe rajstopy a potem podkolanki założe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :) cześć Kati dla mnie śliczna sukienka :) Kala Tobie to już mało czasu zostało :) fajnie wam ja tez już bym tak chciała :) hihi U mnie narazie wszystko w miejscu z przygotowywaniami, szukam tylko jakiejs fajnej fryzurki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Sciskam was serdecznie. Kati sliczna sukienka naprawde. Witam nowe kolezanki ...U nas nic sie nie dzieje w sprawie wesela...odliczamy tylko dni a ich pozostalo jeszcze 143 teraz czekamy na odpowiedz od T z pracy czy otrzyma urlop...zobaczymy co z tego wyjdzie ...A jutr po pracy Przyjezdza w koncu do mnie fryzjerka ...Milego dnia. Co do fryzurki slubnej to ja juz swoja wybralam ...http://images24.fotosik.pl/166/0cc52cc39051c16c.jpg http://images34.fotosik.pl/158/a810fa04c5c6df33.jpg To tylko tak w ramach przypomnien a co do bukieru to chyba tez mam ale zobaczymy jeszcze :Mysle o tym bukieciki ale jeszcze nie wiem http://images29.fotosik.pl/166/a5af434d4e90c185.jpg choc ta para tez ma fajny bukiecik http://images31.fotosik.pl/158/c04e7ead9df86b43.jpg A sukienke juz tez mam .Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) fajnie? ja z lękiem odliczam,że tak dużo do załatwienia,a tak mało czasu:( na razie myslęo kosmetyczce i fryzjerzy,bo okazało się,że ta gdzie miałam iść nie pracuje 3 maja:( teraz szukam innej,choć tamta już sprawdzona.Ale nie tak łatwo znaleźć na 3 maja w jednym zakładzie fryzjerki i kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mi się podoba ten bukiecik z różowymi kwiatkami :) bardziej, super jest. a fryzurka ładna tylko te mocno skrecone loczki przy uszach to tak srednio, bo nie lubie tych takich wiesz skrętów że tak pwiem, no ale to mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza &kati24 pięknię bedziecie wygladać :) agatka_wariatka 1 tyś to rozsądna cena. Do tego geodeta 500 zł za punkt (inaczej naroznik).......trzeba się wcześniej przygotować psychicznie, żeby mniej bolało :) witam madziaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda to powiedz mi na poczatek ile potrzebuja kasy?? chodzi mi o wszystkie dokumenty ktore pozwola mi za budowe, ze tylko kupowac materialy i budowac??!! Bo mam taki plan!! Pozwolenia uzyskac przed sierpniem a po weselu zaczac sie budowac!! I tak w ciagu roku postawic garaz, nad tym pokoj (wymiary jakies 20 m kwadratowym ) w tym łazienka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam, że doła załapałam....Wczoraju N rozmawiał z swoimi rodzicami w sprawie spotkania z moimi r. Cholera wie, czy do niego w ogóle dojdzie.....nic się nikomu nie podoba nawet to, że ślub kościelny a nie cywilniak :( A tak w ogóle to po co nam ślub, jak można na kocią łapę żyć i jest dobrze.A jakie maja pomysły-ręce i cycki na kolana opadają....Byłam przygotowana na to, że nie będzie różowo, ale aż takiej zadymy się nie spodziewałam....nie będę opisywać w szczegółach.....szkoda moich i waszych nerwów.... Żyje sie raz. Nie damy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka_wariatka przykro mi ale moje informacje są takie raczej wyrywkowe, na studiach nikt nie podaje cen :D Kosztorys powstaje na podstawie rysunku, nie potrafię nnic powiedzieć na podstwie opisu. Poza tym ceny wachają się w zależności od regionu Polski. Cena pustaka to również transport- jak masz samochód i cegielnie blisko to dowóż parę złociszy, jak nie....Do tego ostatni sezon budowlany to istne szaleństwo -pustak max można było kupić i za 15 zł sztuka :( Nikt nie wie co teraz będzie. To co warto zrobić teraz to wsiąść w samochód, pojeżdzić po hurtowniach (w sezonie będzie drożej, większość hurtowni pozwoli na składowanie już zakupionego materiału, jeśli masz miejsce na to na podwórku u siebie to trzymaj tam materiały) popytaj znajomych o fachowców i zarezerwuj terminy- stwórz sobie bazę informacji. Budowa jest bardziej praco- i czaso- chłonna niż wesele, a z terminami to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam bielizne hehe ślubną jest śliczna :) I zaklepałam termin przymiarki sukni na 15 maja :) i juz nie moge się doczekać :) Dziś znów mój Skarbek w pracy a ja musze jechac do okulisty i po rezepte na soczewki kontaktowe A potem poczekam na mojego kochanego Rafałka :) i jak zwyke odgrzeje mu zupke jak wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda22 - a nasi rodzice sie nie znaja, i do dnia slubu znac nie beda:D bo ja wiem co sie moze swiecic przed, wiec w dniu wesela, nikt sie nie osmieli cos palnac:D a kiedy sie robi probna fryzure i makijaz? mam do wyboru teraz w kwietniu, albo tydzien przed slubem:/ a slub 16.08. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. bo ja w Polsce bede teraz w kwietniu i dopiero tydzien przed slubem. wiec tak zle i tak niedobrze:/ glupio tyle czasu przed??na ostatnia minute bym nie chciala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka lepiej przed :) jak bedziesz teraz w polsce a potem przed slubem, to lepiej idz teraz!! Zebys w razie czego miala alternatywe potem :) a jak cheile przed makijaz nie bedzie spelnial Twoich oczekiwan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chyba lepiej nie mowic fryzjerce daty slubu:/ bo jaK raz pytalam, to dziwne spojrzenia byly, ze tyle czasu przed:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka25 szczerze mówiąc też rozważalismy tę opcję....moim się to za bardzo kłóci z tradycją, z którą już i tak jesteśmy na bakier :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jakoś tak dziwnie my byśmy się czuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×