Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witam i ja poniedziałkowo i niezbyt entuzjastycznie pamiętamy ,pamiętamy:) aneczko 115-to pierwszy koszmar i pewnie dlatego,że jest problem u nas ze znalezieniem kosmetyczki i fryzjerki,które pracują w długi wekend,ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, obawiam sie, ze Twoj apel o nieryczenie zadziala na mnie, ale chyba nie na moja mamcie :D ja chyba na slubie beczec nie bede - ale dla mojej mamy zdecydowanie musisz wystawic pisemne pozwolenie ;) Summer, mamy tak juz maja :) Gagatku, ja mialam kiedys taki wosk plynny w sloiku i papierki do niego - zanim to to rozsmarowalam, to juz wszystko dookola mnie bylo w wosku :D wysoko czasochlonna metoda... Kala - a co Ci sie snilo? :) mi sie od jakiegos czasu slub nie sni w ogole...az dziwne, bo im mniej czasu, tym rzadsze te sny Imili, pamietacie pamietacie :) Hehe, Kati - ja tez mialam wczoraj kaca :D wrocilismy o 5 rano do domu - dlatego nawet nie usiadlam do kompa wczoraj. za to musialam pojechac do krawcowej na przymiarke :) (widzialam juz sukienke w sumie - pospinana agrafkami do zszycia - troche mnie te agrafki podziurawily ;) ) Zareczona, no tak - teraz Ty jedna na pewno bedziesz zawsze trzezwa :):):) Siostra meza sie nie przejmuj 🌻 Zareczona - ja na kaca niestety wody pic nie moge - w zwiazku z tym, ze jak pije to czysta wodke, dzien po woda mi sie zle kojarzy :P Z tym super ekstra poniedzialkiem bym polemizowala Gagatku ;) Iza, co zamowilas Tomkowi na urodzinki? Aneczka, no jakos chyba Cie nie zapomnialysmy :) A myyyy kupilismy w sobote wszystko dla adriana. garnitur - ciemny czekoladowy brąz (bardzo ciemny i sliczny), koszule do spinek ecru, spinki z brązowym kamyczkiem, kamizelke i musznik - idealnie pasujące do mojej koronki na sukience, buty i nawet skarpetki :) został jedynie pasek do kupienia. baaaaaardzo sie ciesze, ze sie udalo - balam sie, ze adr bedzie marudzil i nie pojdzie tak latwo, ale bylo lepiej, niz myslalam. mierzyl wprawdzie z 10 garniturow w roznych sklepach, ale te same nam sie podobaly i nie podobaly. podlamalam sie jedynie nieco kosztem tego wszystkiego :( lacznie wydalismy 2200 (o zgrozo). myslalam, ze w 1500 maks sie zmiescimy. Koniec elaboratu o poranku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietamy pamietamy :) A zamowilam mojemu Tomkowi lansuszek zloty zawsze o takim marzyl ale mija juz tydzien a jego nadal nie ma a do tego chce mu zakupic albo jakis perfum albo jakas dobra wodke albo bluzke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się cieszę :) że pamiętacie :). Kala no nie żartuj że nie możesz znaleść fryzjerki i kosmetyczki :( :( będę trzymała kciuki abyś znalazła. Kurczę przecież ktoś musi pracować.... Ja osobiiście o kosmetyczkę to bym się az tak nie martwiła jak by co gorzej z fryzjerem :( . Przykro mi kala ze masz jeszcze dodatkowe zmartwienie ..... grrrrr Agatka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o więcej koleżanek mnie pamięta :) cieszę sie :) Babitek tak dużo wydaliście, kurczę ja też liczyłam tak na 1500.... o kurdę ale to wszystko duzo kosztuje ..... Iza ja jestem za bluzką :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ja wlasnie tez mysle o jakies bluzce ...zobaczymy jak pojde do sklepu ...My za garnitur kamizelke koszule spinki do koszule musznik czy krwat juz nie pamietam dalismy 1200 bo otrzymalismy upust ...moj maz tez ma kolor koszulu ecriu (czy jak sie to pisze)nie chcial bialej a w tym kolorze mu lepiej tylko teraz nie pamietam czy ma z krotkim rekawkiem czy z dlugim a wasi panowie jaki maja rekaw??? A co do balonow nie wiem trudno mi cos doradzic a jaki bedziesz miec kolor bukietu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowcie ze takie drogie garnitury sa!! myslalam ze do 1000 sie wyrobimy :) toscie mnie pocieszyly Coraz mnie super ekstra poniedzialek - glowa mi peka, robota mnie zawalili (to akurat jet ok bo szybko zleci) ale ta glowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ...Nie szoruje narazie do pracy b0 jeszcze nawet nie zadzwonil na ktora mam przyjsc ...a nie chce mi sie z domu wyjsc dlatego ze za oknem pada ale za tydzien w poniedzialek mam WOLNE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, jesli Tomek ma spinki do mankietów, to na pewno ma długi rekaw :) No i oczywista, adrianowa koszula jest z dlugim - wg mnie jest elegantszy, niz krotki. Gagatku - pamietaj, ze my doplacilismy za warszawke :) moze Wam sie uda taniej wszystko kupic. wiekszosc garniakow, kt adr mierzyl kosztowala ponad 2 tys (sic!), w koncu znalezlismy za 1300 (czy 1400), pozostale 900, czy 800 to buty (300), kamizelka z musznikiem (300 z hakiem), koszula (160 czy 190), spinki (chyba 150) i skarpetki :D (28pln)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mtam Babitku dzieki za odpowiedz ale mysle ze ejszcze tak zakupy jedna koszule jak byl by upal to po zdjeciach moze zawsze sie przebrac w krotki rekaw mam nadzieje ze lato bedzie upalne :) P.s fajnie wam ze mozecie w pracy siedziec w internecie i pisac ja niestety tak nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie fajnie Izo ze mozesz sobie posapc dluzej, ja wstaje o 6 i ani bata dluzej nie moge spac!! Za to wieczorem o 22 robie sie jzu nie do zycia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja moge tylko ze ja chodze wczesniej spac bo juz o 21 razem z mezem i sie budze o 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza kolor bukietu myślę cos z rożem ale jaki będzie to jeszcze nie wiem :(.... My to chyba kupimy dla mojego e. jadną koszulę na długi rękaw druga na krótki :) Ja wziełam sobie jeden dzień wolnego po swiętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moze kolor balonu roz i zloty lub bialy albo te 3 kolory ... my mamy wolne w piatek przed swietami bo tu nikt nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek masakrycznie dużo zabuliliście :( MY kupilismy super garnitur trzyczęściowy grafutowy lekko połyskujący za 330zł do tego dodatkowo szyta bordpwa kamizelka z musznikiem i i wypustką 180złkoszula biała do spinek 45zł FIRMA PAWLO :) polecam Razem 555 zł :) A spinki dostał na walentynki srebrne ze złotym paseczkim 80zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bedziemy slubowac w kwietniu, wiec upalu raczej nie bedzie :) (to jeden z glownych motywatorow wyboru tej wlasnie daty :) ) Iza, ja bez internetu nie mam pracy ;) Gagatku, ja mam tendencje do nocnego przesiadywania, a pozniej wolami trudno mnie z lozka zwlec - i tak caly tydzien - wstaje ledwo zywa i kolejne wieczory klade sie tak samo pozno... Zabusia, no duzo duzo - ja tez tak uwazam... Bylismy w wielu sklepach i masakrowaly nas garnitury od 2 tys w gore - naprawde swietnie skrojone, lezaly idealnie, super materialy itd, ale cena....w koncu wybralismy o polowe tanszy - ale i tak drogi :( pocieszam sie tylko mysla, ze w przeciwienstwie do sukienki - bedzie mogl go nosic na wiele okazji, wiec oby dlugo sluzyl :D Mysle, ze niestety doplacilismy sporo za \'cud miasto\' w ktorym mieszkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram!!!!!!!!! wypiłam wczoraj sama butle wina słodkiego-była moja siostra i udawał ze pije a ja sobie cały czas dolewałam albo ona mi jak zobaczyła ze mam pusty kieliszek i wino jest takie ciężkie że szok! a zamuliło mnie dopiero jak przyjechała druga siostra i zrobiło sie tłoczno w pokoju-w nocy o 4 jak sie obudziłam to byłam bardziej pijana niż jak sie spać położyłam:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba Gagatki juz nie ma? :) pofrunela do domu.. Yzulka, wspolczuje :) kac po winie jest bardzo ciezki..glowa wazy 3 tony..zoladek 2 tony..trzymaj sie dzielnie Yzulka- byle do jutra - bedzie lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyfrunela i teraz bedzie cwiczyc :D raz, dwa, raz dwa :D Biedna Yza :) łacze sie z Toba w bólu, dlatego wlasnie staram sie nie pic az tak duzo :D hehe choc czasami mi to nie wychodzi i na drugi dzien marze tylko o jednym; zeby ten dzien sie wreszczie skonczyl :) Ale Yza moze klnem go :D Oksa spadówa stąd, bede jak beda :) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w życiu mam wstręt do %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×