Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witam :) I jeszcze raz dziekuje w imieniu Tomka za wasze zyczenia a to dla was od niego :) i oczywiscie kwiatek :) Wczoraj mielismy niespodziewanych gosci urodzinowych bo impreze urodzina robimy w sobote .Ale bylo milo :) U nas za oknem mroznie minus 5 stopni chyba powrocila zima a jak u was? Kati jezeli mialabym juz dostac jakis prezent (choc nie wiem co by mi sie przydalo bo mam juz wszystko )ale mysle ze reczniki psciel,garnki ale jakies dobre ,sztucce:) Aneczka pomyslowa ta twoja swiadkowa z kreacjami a czemu akurat takie kolory wybrala ? Calineczka ladne te sukienki ! Cafka witam cie i ja :) i witam pozostale dziewczyny.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Rybnik to do Ciebie zima wraca :) Kati ja tez ci poddałam pare propozycji,a Ty tylko pochawlials babitka :o czy mam sie obrazic?? :classic_cool: Moja siostra dostała tez na wesele fejne filizanki, wiadomo posciel, reczniki, moj tesc robi fajne kuferki ze skóry - jako prezent dekoracyjny :) czesc Cafka widze ze kazda ma swoje koszmary :) pewnie za miesiac bedzie widu i slychu sukienke :) zonqa powrotu do zdrówka zycze :) Yzulka milego szukania sukni :) i owocnego oczywiscie :) Zareczona a jakie ksiazki kupilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) (zasypiam na siedzaco) Cafka, jakby co - pamietaj - suknia w pralce jednak moze sie troszke zniszczyc :D:D:D Ciebie tez milo widziec Cafko :) Zonqa, zdrowiej szybko! :) Yzulka - udanych łowów sukienkowych :) Zareczona :) ja sie bananowi męza zupelnie nie dziwie :) bardzo milo slyszec, ze tak pieknie wszystko u Was :) 🌻 Iza, u mnie tez pada snieg, ale zima to chyba zbyt wiele powiedziane - choc zimno jest :) Gagatku :) koszmary mozna by spisac wszystkie :D i zrobic \'ksiege koszmarow przedslubnych\' - dla potomnosci, niech potomnosc wie, co ja czeka ;) albo wielki sennik przedslubny - dorobic ideologie do kazdego snu i zrobic z nich proroctwa :) Aneczka, witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszyskie kupujecie sukienki na poprawiny?? ja bede miec u siebie na ogrodzie i mzoe byc rozna pogoda wiec nie wiem czy jest sens kupowac!! Jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, ja nie kupuje, u nas tradycyjnych poprawin nie bedzie - ktos sie na pewno zjawi, ale nie planuje imprezy nastepnego dnia. a jesli chodzi o Ciebie Wariatko ( :P ) to zalezy - jaka forme ma miec ta ogrodowa imprezka, jesli swobodna i luzna, z najblizszymi - to uwazam, ze nie musisz w sukience eleganckiej smigac :) chyba ze chcesz - to oczywiscie - mozesz :) (ale pewnie nie chcesz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) pewnie, ze babitek rozumie :) mysle sobie Gagatku, ze nawet dziwnie bys wygladala w ogrodzie w eleganckiej sukni :) że o Twojej wygodzie nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale wsumie kazdy z nas bedzie mial w tym roku tesciowa bedziecie obchodzic te swieto czy jednak nie i co wogole myslicie o takim swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie mysle, ze jako swieto dla jaj - dla posmiania sie - luz :) sporo kawalow itp. natomiast jesli chodzi o celebracje takiego swieta - chyba w krew mi nie wejdzie :) i chyba nie planuje dzwonic dzis do tesciowej i skladac zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka_wariatka nie obrażaj się bo pomyliłam imiona w pierwszym poście odnoście prezentów. Przecież to Ty pisałaś o ekspresie do kawy i garnkach i właśnie Tobie odpisałam ale napisałam \"Babitku\", a nie \"agatko\". Przepraszam bardzo i dziękuję za propozycję. Pomysł z garnkami mi sie podoba :) Ja właśnie wyspisywałam zaproszenia które mają być wysłane pocztą i okazało się, że muszę dorobić jakieś 7szt bo zabraknie. Ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati ja sie wcale nie obrazilam, zartowalam tylko :) wlasnie dostałam 13stke za pol roku pracy :) a juz stracilam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory jestem nazarta bo inaczej tego nazwac nie mozna :) za godzinke do domku :) tzn na swietlice a potem do kosciola, nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Rybnik.Spoznione zyczenia dla Tomka. Przepraszam, ze dopiero dzisiaj, ale wczoraj bylam w amoku. Kto ma nastepny urodziny? Ja dopiero w lany poniedzialek.Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzis mi sie udało szef puścił mnie wcześniej dlatego zjadłam już pyszny obiadek ze skarbem i ide sie relaksować Co do swięta teściowej to złożyłam mojej telefonicznie zyczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do swieta tesciowej to z calineczka bedziemy udawac ze nic nie wiedzialysmy. Co Calineczka? Idziesz na taki uklad? Teraz sie zastanawiam czy nie pomylilam calineczki z kims innym, ale chyba nie. Jakby co to przeprosiny wysylam do tego. Taki maly pakiecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) u mnie za oknem wiosna, ale czuc powiew mroznego wiatru. wczoraj u nas pizdzilo, ale dzis juz jest ladnie. Zareczona, z tego co widze to ja bede nastepna:D U mnie to jest tak, ze tesciowa ma dzien ur. przede mna, a moj narzeczony 4 dni po mnie, takze z Tz bedziemy razem swietowac za poltora tygodnia:) prawie cala rodzinka Rybek:) co to tesciowej, moglabym zlozyc zyczenia, ale w sumie nie wypada mi teraz, jak dopiero po slubie:D chce sie nacieszyc jeszcze wolnoscia :D buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×