Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

eee wcale nie, zwlaszcza ze bedzie pod golyym niebem, malo ludzi i malo zarcia :) ale za to bedziemy my jako glowna atrakcja wieczoru :D:P Kala czemu Ty juz na nogach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam urlop:D choć planuję wiosenno/świateczne sprzatanie, i załatwianie ze slubem,to i tak sie cieszę ,że mam ten urlop.Też wolałabym go mieć później np,przed ślubem,ale to jest zeszłoroczny i do końca marza musiałam iść,a wg szefowej najlepiej teraz.Więc jestem:P Ale sama swiadomość niepatrzenia na klientów i pracowników,daje miwytchnienie:P:) mój J. wrócił wczoraj koło 24,i było miło.Lubię z nim spać i sie budzić;) kati-co z fretką?Jedziecie do nas?Daj znać kupię dużo jedzenia typu lody,frytki,popcorn ,czekolady i inne ulubione świństwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak mam urlop to nie chce mi się spać za to jak mam iść do pracy to wołami trzeba mnie wyciągać przekorna natura;) Ale co tam pojdę na targ,po wiosenne kwiaty;D umyję okna,albo kafelki w łazience.W końcu urlpo to urlop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... co do poprawin to u nas sa normalnie na sali...poniewaz mamy sale wynajeta do wtorku wieczorem wiec zeby sie jedzenie nie zmarnowalo a zespol wzial tylko 200 zloty wiecej za poprwiny to robimy normalnie na sali..koszty sali nam nic nie wzrosly poniewaz placimy za wynajecie samej sali:)... spadam do fryzjera:) pa milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie robimy poprawin spotkamy się chyba u nas wieczorkiem w domu chyba,żepojedziemy w podróż;P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no i sie rozłozyłam szef wygonił mnie do domu :) poszłam do lekarza i mam L$ narazie do środy wiec jestem w domu i wpadłam obudzic brata hehehe MOja najkovchańsza mamcia ma dzis swoje 46 urodzinki ZDRÓWKA MAMCIU :) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczyny witam bardzo wiosennie :) u nas dziś dużo słońca :) życze i wam go :) ja jak by narzie trochę odsunełam sprawę ślubuy na boczny plan :) ale mam jeszcze troche czassu takze chyba mogę sobie na to pozwolić :) muszę nadrobić te stronki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) jestem i ja (jak zwykle nie wyspana na maksa) Calineczka, jak tak sobie pomigalam zdjeciami, to moze i racja - ze woalka moglaby pasowac najbardziej :) i moze wcale nie koniecznie ta z welonem? powiem Ci tak - niektore na tej stronce bardzo mi sie podobaja (pewnie wszystkie sa podobne, tylko roznie na roznych modelkach wygladaja), niektore mniej. mniej podobaja mi sie te mocniej przylegajace do twarzy - np zdjecie murzynki 3 rzedzie od dolu (liczac jako rzad tez to pojedyncze dolne zdjecie) - ona wyglada (za przeproszeniem :) ) jakby miala kawalek kabaretki na glowie - zbyt mocno przylega. najladniej wygladaja te do polowy brody lub przed usta, lekko odstajace od twarzy (chociaz po bokach glowy) z kwiatem hmmm (jakby to okreslic :D) - boczny tył :D:D:D - nie dokladnie z tylu glowy, troche z boku - jak np. 4 rzad od dolu, pierwsze zdjęcie od lewej (nadal liczac z dolnym jako rzad :) ). nie mam pojecia, czy zrozumialas moj wywod :) troche chaotyczny, ale mam nadzieje ze da sie rozczytac :P Yzulka, nasze \'poprawiny\' beda wygladac tak, ze kto przyjdzie ten przyjdzie - bedziemy w domu, na pewno najblizsza rodzina sie zjawi, a kto jeszcze - zobaczymy - malo miejsca mamy, imprezy siedzacej sie zrobic nie da na duzo osob - stojaca owszem, ale kto po weselu mialby ochote stac caly dzien :D a w naszej sali chcieli 60pln/os za poprawiny, wiec odpuscilismy - i tak wesele nas kosztuje 2x tyle, ile chcielismy wydac :) ale podejscie sluszne masz - nic nikomu z gosci do tego, co Ty planujesz - po Twoim slubie to Twoje poprawiny i koniec :P Summer - mowisz i masz :D kolejny elaborat zdrowiej szybko kochana 🌻 z podroza - bede informowac na biezaco :) ale pewnie kupimy jakies last minute w maju na 2 tygodnie - a gdzie? to zalezy co nam wpadnie w rece :) Dziekuje za zyczenia :):) Kochana, maila jeszcze raz poprosze - nic nie doszlo...bata.b@wp.pl W kwestii fryzury - odpowiem jak dojdzie sukienka :P Duzo zdrowka dla Marcina :) (a odrobina zlosliwosci dobrze dziala dla zdrowotnosci :P ) Jol Gagatku :) oj tak, ja naplodzilam - ale wieczorem dopiero, z plodna niedziela nie mam nic wspolnego :) babitek mial imieninki :):) dziekuje dziekuje :):):) alez Ty masz adoratorow! :) od najmlodszych... Cholerka, ja z poprawinami za to zanizam poprzeczke :P nie mamy pojecia, co z nich wyniknie :) a co, jak przyjdzie tryliard osob? :D Kala, niezmiennie najchetniej bym Cie odeslala do lozka :) ja bez wzgledu na to czy mam urlop czy nie - wstaje pozno (o ile wstaje z wlasnej woli). na codzien tocze nieustanna walke z budzikiem i zmuszam sie do wstania ostatkami sil :) Apropo spania \'z\' - adrianiasty mi chrapal dzis od 6 rano :D - obudzil mnie tym :) ale porobilam troche psssst, uciszyl sie, a ja zasnelam dalej :D Imili, milego fryzjera :) co bedziesz robic? Zabusia, zdrowiej szybko! 🌻 I Stoooooooo lat sto lat dla mamci :) 🌻 Witaj Aneczka :) ja niestety na odkladanie nie moge sobie pozwolic :) zostalo poltorej mies. i dni uciekaja nieublaganie.. (cholera, juz chce wysylac swoj \'przykrotki\' post, odswiezam Was i przybywa nowy post wiec odpisuje...dajcie wyslac noooo :) )- ha odswiezylam, nic nie przybylo, wysylam!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku to się potrafisz rozpisać :) no ładnie :) jak mi by zostało 1,5 miesiąca to też bym juz nie odpoczywała :) fajnie kurczę no ciesze się :) aaa wsumie w sobotę zaszłam u nas do sklepu i stwierdzam że obrączki u mnie w mieście są tańsze o jakieś 300 zł. jak nie lepiej ( bo chciał kupić w większym mieście z Apartu ale raczej t nie ma sensu ). U mnie poprawiny będą w tej samej sali co wesele, aczkolwiek mi nie bardzo się chce je robić ponieważ wolałbym zrobić jekiegoś grilla w domu :) no ale już tak musi zostać. Mi zostało jeszcze 10 dni do powrotu e. :) i bedziemy rozwozić zaproszenia :) trochę wcześnie będzie ale cóz :) lepiej wcześniej niż miesiąc przed :) a po za tym i tak wszyscy wiedza. ktoś wspominał o naszej klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku, fotki poszly jeszcze raz :-) aneczka, o naszej klasie bylo u nas glosno caly wczorajszy dzien :-) jak masz ochote podeslij swoje namiary na maila i cie znajdziemy :-) co do obraczek, ja u nas nie zauwazylam takiej roznicy w cenach miedzy malymi sklepami a salonami. kupilismy w koncu w Kruku. ale sa sliczne... :-) (juz mi sie slubny nastroj udziela :-)) najprostsze zolte zloto. babitek, 1.5 miesiaca ..... mnie wlasciwie rowno 3 :-) kiedy my bedziemy rozwozic zaproszenia nie wiem, bo poki co na zmiane jestesmy chorzy 😡 dobrze ze czesc musimy wyslac poczta. Babitku, spokojnie dasz rade z poprawinami, nawet jakby tryliard przyszedl :-) zawsze mozesz przeniesc zabawe pod chmurke pod domem :-D a co do sali, to 60PLN to strasznie duzo za poprawiny... ide cos zjesc :-) wczoraj cwiczylam 15 minut :-D tylko ze wczesniej obzarlam sie ciastem :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę załatwiać tą kosmetyczkę i fryzjera-mam nadzieję ,że kogoś znajdę trzymajcie kciuki my też z \"last minute\" w maju,koniec kwietnia będziemy szukać podróż u nas wiosennie:) lecę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Calineczko:) jeśli ekstrawagancka suknia to jak najbardziej pasuje to nakrycie głowy:) jak ostatnio oglądałam suknie to widziałam taka coś ala Twoja dziewczyna przymierzała do tego białe koronkowe kozaczki-bomba wyglądała:) poza tym piękna pogoda sie u nas zapowiada-ja wyspana-mały spał od 20 do 5:30 potem zjadł i dalej śpi:P:P drugie moje dziecko tez śpi:P:P:P U darianki:) przygotowania pewnie pełna parą idą:):) a my dziś do spowiedzi chyba idziemy przed chrztem:P:P-spoko może mnie rozgrzeszą że mam dziecko nie ślubne:P:P:P ale w życiu nie powiem ze za to żałuje.....mówię wam dziewczyny on z dnia na dzień jest coraz fajniejszy-taka kluska sie robi z niego,próbuje siadać,gaworzy,śmieje się-to już 4 miesiące minęły prawie-jestem po prostu w szoku jak przy dziecku czas szybko płynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nie bardzo mam czas więc odpiszę tylko, że fretka się nie znalazła niestety :( Zbyt dużo terenów leśnych, stawów, psów biegających luzem. Niestety został koleżance samiec który strasznie tęski za samiczką, więc teraz szukamy mu nowej koleżanki. Z przygotowaniami ślubnymi u nas mały zastój. Wysłałam kolejną porcję zaproszeń i tyle. Teraz w święta rozdam część. Zmykam na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna kosmetyczka,ani fryzjerka nie pracuje w sobotę 3 maja idę szukać dalej już mam większość salonów sprawdzonych jeszcze 2 mi zostały już zaczynam żałować tej daty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dośc ledwo sie wyrobilam z najpilniesza robota, ta mniej pilna zostala na jutro, teraz ide do domu jak odzyje to cos naskrobie :0 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) Babitek - wszystkiego najlepszego z okazji imieninek!:) zrozumialam, ostatnio tworze, wlasnie szyte sa 4 suknie mojego projektu, takze przez ostanie czasy stalam sie stylistka i projektantka, a bylam ksiegowa, tancerka jestem, i robie makijaze :P i lubie to! nie moglabym siedziec w jednym zawodzie do konca zycia! :P moja woalka, bedzie skromniejsza,ale z kwiatem z boku:) poniewaz jak ty Babitku widze bledy na niektorych zdjeciach, i biore je pod uwage zeby takich samych nie popelnic. YZULKA - kozaczki koronkowe juz mam:) a suknie bede dopiero przymierzac w polowie kwietnia. aczkolwiek marzyli mi sie sandalki, takie wiazane koronka-jak modelka w sukni Janesa. tylko ze sandalki optycznie skracaja nogi (a ja jestem niska), a kozaczki je wydluzaja. zobaczymy,heh. za moje poprawiny, sala chce tylko 1000zl (wynajem sali, plus obiad cieply od restauracji, a reszta jedzenia moja z dnia wczorajszego) u nas w rodzinie na weselach, zawsze byly poprawiny, ale jak bylam w lutym u kuzynki na weselu, ktore zostalo zrobione na szybkiego i na odpierdziel (z wiadomego wzgledu-wpadla), to nie bylo poprawin. ludzie pogadali,pogadali,ale przelkneli. wiec z tej racji, ze ktos sie pirewszy wylamal:D i ze goscie przyjezdni w niedziele beda juz wracac, wiec pojedziemy najpierw (w ramach poprawin) nad morze:) dla gosci to atrakcja,a i poprawiny z glowy. wilk caly i owca cala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam nogi mi z d... wychodzą:( mam dość:( dupa,dupa,dupa(jakby powidziała gagatka) przeszłąm ok 30 fryzjerów +kosmetyczki-nikt nie pracuje 3 maja cholibka,to kto czesze resztę panien młodych?:( nogi mnie bolą i mam dość,chętnie bym odwołała tą datę:( jedna pani ma mi jutro odzwonić,czy przyszła by do mnie,bo tak też nikt nie chciał:( najwyżej wymaluję się sama,i uczeszę w dobieranego:P:( mam doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 - ja chce, ja chce! uwielbiam lody :D kala, nie przejmuj sie. ja osobiscie wybieram sie do fryzjera i makijazystki w moj dzien slubu. watpie zeby ktoras z fryzjerek czy stylistek zrezygnowala z np.sobotniej, czy innej swiatecznej dniowki, tylko na jedne zlecenie, a one w soboty i swieta maja klientow po uszy. zrozum je:) ja robie innych ludziom makijaze, ale chcialabym w ten dzien miec chociaz jedyne zdjecia, jak ktos mi robi makijaz:P juz sie orientowalam, ze moja kosmetyczka tez robi makijaze, i bierze ona 50 zl (to caly koszt - wraz z probnym makijazem). tylko cena fryzjera mnie przeraza :/ a moje kolezanki fryzjerki, tez do domu mi nie przyjda robic, z wiadomego wzgledu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak calineczko,ale u nas 3 maja,żaden fryzjer nie pracuje i tu jest pies pogrzebany,pytałam w każdym zakładzie.Nikt też nie chce przyjść do domu,bo to długi wekend i wyjeżdżają lub jak mówiły chcę spędzić z rodziną.Zostało mi czekać na odp,tej jednej jutro.A jak nie to "dobierany na ślub":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lody wysyłam waniliowe z wiśniami i wiórkami czekoladowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ,że moje włosy są beznadziejne,i nie mogę ich tylko ładnie uczesać,czy zrobić na duże wałki,bo się nie będzie trzymać:( tu potrzebna ręka fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 - dzieks za lody, mniam mniam z kokosem :P rozumiem twoja sytuacje. moze dzien przed fryzjerka zrobi ci extra trwala fryzure, albo przy probnej bedzie ci pokazywala lub twojej mamie/swiadkowej jak co sie po kolei robi??? ja mialam taka podobna sytuacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poki co to umylam naczynia, teraz czas na cwiczonka Yzulka grzeczne masz te dzieci :) fajnie ze maly sie rozwija i rosnie :) dzieciaczki sa kochane :) i juz sama nie moge sie doczekac mojego :) Kati wspolczuej z powodu nie odnalezienia sie fredki :( calineczka to Ty jestes wszestronnie uzdolniona :) i tez nym chciala nad morzem poprawiny :) aneczka to kto pierwszy wysyla zaproszenie na nk ja czy Ty? Kala Kala nie zazdroszzce problemu, na prawde nikt nie ma ochoty zarobic dodatkowej kasy?? A czy Ty nie amsz w rodzinie i znajomych zasnej fryzjerki?? Moze zamiesc jakies ogloszenia ze potrzebujesz fryzjerki?? :P smacznych lodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kala bardzo mi Ciebie szkoda z tego powodu ze 3 maja nikt nie pracuje :(:(:( naprawdę bardzo mi przykro i trzymam kciuki aby ta babka która ma zadzwonić dała pozytywna odpowiedź. Agatka mogę :) ja Cie pierwsza zaprosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×