Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hejka :) summer :) cześć :) wiec ja mam dzis czwartek tzn wszystkie mamy :) tylko ze ja czwartku nie lubie :( bo 2 etaty ciagne urzedowy i potem swietlicowy :) na swietlicowy uzbroilam sie juz w ksiazke :) wczoraj mialam degystacje wina tzn jedno było :P jak dla mnie moze byc wiec bedzie :) choc jeszcze dokupie z 5 butelek polslodkiego rozowego :) bo to jest raczej wytrawne :) Babitku ja tez musze dopisac do mojej listy takie duperele jak staniki, jakies kwaiatki dla rodziców i wiele wiele innych!! Maskarka o zapomnialam calkowicie o wystroju sali :( szajze!! Yzulka filmik ogladne w domu bo w pracy tez musze zyc bezdzwiekowo :( (ja nie wiem dlaczego urzednicy nie moga w pracy miec glosników :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) I dzisiaj nasza tzw Stu-dniowka pozostalo 100 dni do naszego wesela :) Mi wlasnie sie tez podoba ten rozowy bukiecik moze przy nim zostane. My tez nie bedziemy mieli na naszym weselu (rzeczy ktorych kiedys zawsze chcialam)tzn nie bedzie fontanny czekoladowej,fajerwerkow,limuzyny itp.(Po prostu wole ta kase przeznaczyc na cos innego) Moje buty sa wygodne tylko ze maja troszke wiekszy obcas a ja na codzien chodze w adidasach i dlatego w kazdej wolnej chwilki ubieram im i spaceruje po mieszkaniu.Zebym ich tylko nie zapomnialam. Kala piosenka janusza zylka-ladna podoba mi sie. A co do podziekowan do rodzicow oczywiscie bedzie piosenka \"cudownych rodzicow\"i rodzice tylko w dniu slubu otrzymia bukietu kwiatow bo mamy dla nich zamowione albumy z naszymi zdjeciami ale to dopiero dostana po naszym slubie jeszcze nie wiemy czy zamiast albumy zrobic im rowniez ksiazki zobaczymy jak to bedzie wygladac cenowo bo my oprocz naszych zdjec w albumie my bezdiemy mieli ksiazkowy album. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) my te z nie będziemy mieli jakiś bajerów-po prostu najnormalniejsze w świecie wesele;) ja wesela ogólnie lubię-już z takiej zabawowej rodziny jestem;P ale nie będzie żadnego przepychu-tak jak piszecie fontanny.limuzyna-strasznie mi się to nie podoba-, ja myślę że większość naszych wesel będzie podobna z tą różnica że u niektórych będzie więcej ludzi a u niektórych mniej i z tym sie liczą koszty głównie... każdy robi tak jak chce i jak uważa-i od razu mówię moi rodzice nie biorą pożyczki na wesele specjalnie-kiedyś tata sprzedał działki i włożył te pieniądze na konto i były one dla mnie i mojego rodzeństwa na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ I U MNIE DZIś 100 DNIóWKA :) U NAS TEż BEDZIE CUDOWNYCH RODZICóW MAM :) A PIERWSZY TANIEC DO FIRST DAY OF MY LIFE - MELANI C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) yzulka a mnie nie ma wpisane jako dziecko na to konto;P;)? ja też nie lubię czwartków dużo dostaw mamy,a wieczorem lecimy do ks. u nas są wolne nauki jak chcecie to przyjeżdżajcie,zamówię dla Was my idziemy jutro na teologię małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany - ależ u mnie się nadziało. Mojego tatę okradli na Okęciu - ktoś mu zabrał torbę z laptopem i dokumentami. Na szczęście dokumenty w stylu paszport itp. miał przy sobie i większość pieniążków też. Stracił swoje certyfikaty, potrzebne mu do pracy, a że jest w Polsce 3 tygodnie będzie się musiał pospieszyć z odtwarzaniem. Mój dziadek miał wylew - na szczęście jakiś niewielki, ale jest w szpitalu, ma problem z mówieniem i opada mu kącik ust. Nie lubię przyslów - ale to prawda, że nieszczęścia chodzą parami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :). Cieszę się, bo w sumie mimo, że stało się źle - to na szczęście było trochę "szczęścia w nieszczęściu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się tylko przywitać. Muszę wracać do pracy, bo D nie ma od dwóch dni i sama muszę wszystko ogarniać. Dziś na dodatek muszę zamknąć sklep od 14 do 16 bo zmykam na wizytę do ortodonty. W końcu powinnam poznać datę zdjęcia tego żelastwa z moich ząbków :) 🌼 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po rozmowie okazało się, że taty nie okradli na okęciu tylko w Hiszpanii. Jak dobrze, że dokumenty miał przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane., ja wlasnie wrocilam z solarium no trzeba sie opalic do maja bo 3 na weselicho ide ...wesele za weselem normalnie mamy...i najgorsze ze ide sama do Karola rodziny w dodatku hehe..:) bankrutctwo gwarantowane :D ale co tam wybawie sie:D w pazdzierniku mielismy teraz w maju i jeszcze 3 tygodnie przed naszym we wrzesniu mamy tez wesele...u Karola w rodzinie...hehe wszyscy sie naraz rzucili:D... Poza tym Belletyn przykro mi z powodu dziadka i taty... eh cos o tym wiem ostatnio babcie mialam w szpitalu cos z trzustka miala zabieg robiony i wystapily komplikacje z serduchem i płucami..:/ wyladowala na instesywnej terapii na szczescie juz jest dobrze i w domku dochodzi do siebie. Czas spadac cos zjesc a pozniej pocwiczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze pół godzinki w pracy :) Już nie moge się doczekać maja bo mam przymiarkę sukni ale ten czas tak leci ze pewnie dobrze sie nie obejrze a juz bedzie 15 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przyszłym tygodniu chcę zamówić. Jeszcze mam kilka salonów do zaliczenia, ale Ramona z Margarett na razie wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ współczuję :( :( :( i zgadzam się, że nieszczęścia chodzą parami. Mam do d...y dzień, nie zdałam znowu (!!!!) egzaminu na prawko. Poryczałam się. Zdaje w innym mieście niż to, w którym studiuję, więc pojechałam do domu. A tam na mnie czeka rewelacja- ślub trzeba przełożyć, bo kasy nie styknie. Na wiosnę 2009 najlepiej. Fajno. Nie wiemy co robić. Przekladać nie mamy ochoty- nie mogę wziąć urlopu w pracy, żeby sobie wyskoczyć na parę dni po weselu (mieliśmy jechać na sylwestra do Pragi), bo studiuję- mam wolne na wiosnę tylko 1 maj, bo piątek. Czyli podróż albo odpada, albo pojedziemy w majowy weekend a ślub tydzień wcześniej, albo przełożymy na wakacje.....wtedy wszystko, co datąd ustalilismy pójdzie się chrzanić. Po jakiego grzyba poszliśmy wybierać te obrączki..........tylko mi bardziej przykro teraz.................................... summer. dzięki za mile słowa - uważam, że masz rację. Chyba będziemy walczyć. Nie wiem co z tego wyniknie....nie wiem czy dobrze robimy..............dupa jasiu karuzela. Musimy to wszystko przemyśleć na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda22 zobaczysz wsyztsko bedzie dobrze kochana...u nas mialo byc tak ze moi rodzice placa polowe a druga moj karol jakos dalby rade no ale chcemy zaczac po weselu powoli budowe naszego domku wiec wszystkie oszczednosci poszlyb na weselicho....niestety takiegi tescia mam ze masakra...ze na swoje dzieci mowi darmozjady...ale odkad dowiedzial sie ze bedzie dziadkiem moze to go powoli zmienia...powiedzial ze da druga polowe na wesele..zobaczymy jak to bedzie w praniu narazie to gdzie mamy zaliczki powplacane placil moj Karol na pol z moimi rodzicami...jestem ciekawa jak to bedzie..zobaczsz ulozy sie wszystko i slub bedzie tak jak sobie planujecie...albo zrobcie skromna uroczystosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ogolnie w temacie czwartku ja tam lubie :-) za to nie cierpie srody zawsze mam taki zapiernicz w pracy ze ledwo zdaze jedna herbate wypic :-P kala -- co to jet teologia malzenstwa??? mysmy na czyms takim nie byli... powodzenia u ortodonty :-) ja tez kiedys chodzilam tez mial mi zalozyc aparat staly ale sie jakos wykrecilam :-) za to od tzw szyny na noc juz sie chyba dlugo mi nie uda wykrecac (to takie cos co pomaga jak zeby sie w nocy scieraja - malo romantyczne niestetety :-P :-D ) belleteyn -- przykro mi z powodu dziadka, ale dobrze ze to nic bardzo groznego. w tej sytuacji sprawa z tata tez nieprzyjemna ale chyba bardziej przyziemna.. glowa do gory kochana i oby bylo jak najszybciej dobrze z dziadkiem ❤️ zabusia -- dokladnie, pojdziesz na 1. przymiarke a pozniej juz z gorki :-) tym bardziej ze im blizej tym jest wiecej obowiazkow i czas wtedy biegnie szybciej :-) ruda -- nie zalamywac sie prosze egzaminem !! nie bardzo rozumiem tez zawilosci z datami o ktorych piszesz. rozumiem ze pojawila sie propozycja (rodzicow??) zeby na 2009 przelozyc bo nie ma kasy na wesele? jesli tak, to ja bym tym bardziej nie przekladala. bo niby co. w 2009 bedzie kasa na wesele? zastawicie sie zeby zrobic impreze? kochana, pomysl - jesli sie kochacie, to w ustalonym terminie slub, cos skromnego dla rodziny i startujcie razem i pracujcie juz na dalsze zycie a nie na wesele. dla mnie opcja odkladania kasy przez rok na wesele, jak sie ma juz je zaplanowane na wczesniej jest bez sensu. przeciez wesele to nie koniec zycia ale poczatek i niestety kasa zaczyna sie coraz bardziej przydawac PO weselu... co do podrozy - pojedziecie w najblizszym terminie po slubie? co to szkodzi? :-) 🌻 dla ciebie :-) i 🌻 dla wszystkich innych oczywiscie tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, "ale odkad dowiedzial sie ze bedzie dziadkiem moze to go powoli zmienia" ------ czy ja cos przegapilam a propos ciebie??? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe summer no tak nie dopisalam hehe nie nie u mnie nic kochana nie przegapilas:D karola brat bedzie mial bejbusia hehe...my przed slubem nie chcemy brac sie za robote dzidzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no summer :D przeciez bym powiedziala wam:D od razu chyba szybciej niz mojemu hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) imili86-mój J. pyta czy idziesz do nas na ślub 3 maja;P;D współczucia z powodu taty i dziadka,mam nadzieję,że się wszstko ułoży na temat teologia małżeństwa odpowiem jutro po spotkaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwartek mam juz prawie z głowy :D na swietlicy nie było zadnego bachorska dlatego tez zaczytalm sie w ksiazce :) az mi sie do domu isc nie chciało :) ruda kochana ja bym nic nie odkladala tylko zrobial skromny obiad poloczony z kolacja :) dla naprawde najblizszej rodziny i wsio :) slub ma byc dla was :) a egzanminem sie nie przejmuj :) zdasz kiedys :P ( aktory to juz raz??) Poćwiczyłam se 45 minut :D nawet u babci dzis bylam :) i wszystko to w ten glupi czwartek!! :) Na szczescie jutro juz piatek :) a potem znow od nowa :) Ja poki co mam 3 wesela w tym roku :) Jedno juz w ta soboet ale nie ide, nastepne 17 maja a tzrecie 2 sierpnia :) no ewentualnie mzoe mi wyskoczyc jeszcze wesele kolezanki z pracy bo cos przebakiwala ze zaprasza wszystkich z pracy na weselicho :) ale ja chyba nie pojde bo to bedzie tydzien przed moim :) No :) Ide poki co do wanny a potem do łózka :) Ciekawe gdzie nasza Zona :) (Darianko gdzies Ty?? ) A Babitek?? Zyje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis pierwsza :-) milego piatku dziewczyny :-) i wreszcie przed nmi upragniony weeeekeeend :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo :) I przed nami odliczanie do slubu juz tylko dwu cyfrowe dzisiaj 99 dni. Troche sie stresuje dzisiaj wizyta ksiedza ale mam nadzieje ze szybko minie ...i spisze z nami protokol przedmalzenski.I mam nadzieje ze to juz chyba ostatnia rzecz.Z tych waznych. Belleteyn wspolczuje z powodu taty :(i dziadka :(duzo zdrowia :) My w tym roku mamy tylko swoje wesele a poszlo by sie gdzies pobalowac :) Ruda mam nadzieje ze nie przelozycie wesela trzymam mocno kciuki. Uciekam do pracy.pa Odezwe sie wieczorem i napisze jak minela wizyta ksiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×