Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

summer nasi rodzice niestety maja swoje pomysły i to wiele ich maja, co jakis czas musze ich zapedy ugaszac :) Widzieli sie 2 razy w sumie, w sierpniu i na swieta wielkanocne! A czy bede jeszcze jakies spotkania przed slubem to pewnie tak :) Podjelam decyjze - do szkoly nie ode jak wagary to wagary! :classic_cool: Ja z rozrywak wczorja mialam - okres!! No i potem pilam winko z siostra tzn ja symbolicznie - ona nie :) A byłam na nie klam kochanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, czy to ten nowy film z adamczykiem? chcielismy na niego sie wybrac ale nie wiem czy warto.. w zapowiedziach wydawal sie zabawny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rodziow, fajnie jakby nasi nawet za bardzo ale razem sie angazowali, to by znaczylo ze jest w miare normalnie. a u nas po prostu :-P ale juz jest za pozno i ja juz nie chce zeby sie cos zmienialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) piosenka z Agatkowego filmu jst światna:):):) S ma delikatnego kacorka a ja ja młody bóg:P:P:P:P narazie oki-ale jak mówi moja mama nie chwal dnia przed zachodem słońca:P:P:P:P:P co do relacji teściowie-rodzice-teściowie... poznali sie rok temu i co jakis czas sie odwiedzają zęby na nas ponarzekać:P:P:P:P wspólnie ustalają szczegóły ślubu i wesela- kala:) 🌼będzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer - ja się tym nie przejmuję a ta pani na 100% straciła 2 klientki bo ani ja, ani moja koleżanka się na pewno nie zdecydujemy szyć u niej. :D Wydaje mi się, że jednak lepiej będę się czuła bez gorsetu tylko w sukni o linii A jednoczęściowej. Jak sobie poczytałam o polecanych sukniach dla osob w wiekszych rozmairach to m.in takie wlasnie proponują. Też miałyście takie niesamowite uczucie, gdy zobaczyłyście siebie po raz pierwszy w sukni ślubnej?:D Agatka- jak ten film? Bo się nawet zastanawiałam na dpojsciem do kina. Pozdrawiam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze siedzą,ale rozmawiają i piją winko,jedzą ciasto-źle nie jest skoro mają wspólne tematy potem napiszę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kobietki, napiszcie mi mniej wiecej w jakiej cenie stoja garnitury w PL? bo licze kase na wydatki , bo sie wybieram do Pl w sobote :D pozdrawiam:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka to wszystko zalezy od miasta i regionu :) u mnie w miescie jzu za 500 stowek mozna kupic fajny garnitur :) No widzisz Kala nie taki diabel straszny :) ja tez sie bałam a było całkeim ok :) Ja juz w pracy i nawet sie wyspałam heehe :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo z poranna kawa :) Calineczka u nas ceny wachaly sie od 250 do 2500 tysiaca zlotych wiec ceny byly zroznicowane.To wszystko zalezy od materialu w jakim sklepie itp. Kala swietnie ze wizyta sie udala :) U nas w sprawach slubnych to to ze wczoraj zadzwonil ksiadz ze w piatek o 17 spisze z nami protokol w koncu :) Nam zostalo 103 dni ale ten czas leci :) U nas w miescie gdzie mieszkamy w sobote na niedziele chlopak zranil na smierc nozem 18 latka :( PO zatem za oknem mrozno minus 1 . Wszystkim ktorzy juz pracuje zycze milej pracy i oczywiscie tym ktorzy pojda pozniej a wszystkim zycze MILEGO DNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też juz w pracy :) my planujemy sie zaisać na kurs tanca :) żeby ten nasz pierwszy jakoś fajnie wypadł Miłego dnia ja zmykam wypić herbatke i zjeść śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Calineczko:) w łodzi od 300 w góre. spadam bo mam kaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 cieszę się, że spotkanie udane. Strasznie stresogenne jest dla wszystkich. Moi spotkali się już z teściową i było ok, z teściem będzie trudniej............ale jestem dobrej myśli Znowu byłam na nocce, na inwentaryzacji. Skonczyliśmy o 4, było straszne zamieszanie, mnóstwo ludzi, market na drugim końcu miasta....suma sumarum byłam w domu o 6 :( Dobrze, że chociaż trochę mogłam się dziś wyspać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) rzadko bywam, nie mam czasu sie w d.. podrapac :) ale caly czas niezmiennie Was podczytuje :) Calineczko, my za garnitur zaplacilismy ok 1300 plus koszula, buty itp itd, ze wszystkim wszystkim wyszlo 2200 - ale to nie jest tanio, drogie miasto i drogi sklep.. Kala, fajnie, ze sie udalo spotkanie - ja przed pierwszym tez sie stresowalam, a wyszlo calkiem fajnie :) Yzulka, Wojtus sliczny :) na jednym zdj ma bardzo powazna mine :) (pewnie rozmawialiscie sobie wtedy o zyciu i starych polakach? ;) ) Jol Gagatko :) Nie uda mi sie niestety odpisac na wszystko, co mnie ominelo :) wiec zbiorczo i grupowo Was sciskam :) 🌻 a ja jestem po probnej fryzurze (podobala mi sie), po probnym makijazu (podobal mi sie), oddalismy kartki na zapowiedzi, w tym tygodniu wybieramy sie na pierwsza spowiedz i do sali - potwierdzic detale, kupilam 2 pary butow - na obcasie i plaskie - do zmiany jakby co :) i konczymy powoli kurs walca - poszlo w miare :) zostalo jeszcze sporo szczegolow do dopiecia i obawiam sie, ze z dnia na dzien bedzie coraz gorzej z czasem.. ale, co mnie dziwi, nie stresuje sie w ogole :)martwie sie tylko, czy zdarzymy ze wszystkim (ale w duchu licze na to, ze zdarzymy). i o dziwo, od jakiegos czasu przestalismy sie z adrianiastym klocic :) - co w naszym przypadku bylo czestym procederem - o pierdoly ale czesto, a teraz - cisza, spokoj i sielanka - cisza przed burza? :) ps. Darianko Hrabianko - poprosze takze o zdjeciowki - proooosze prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak po prawdzie Gagatku - to nie swędzi :D:D:D wiec racje masz - bede poswiecac ten czas Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko dziękuję za zdjęcia- dopiero dziś miałam czas zaglądnąć na neta- mam urwanie łepetyny. Pięknie wyglądaliście, suknię miałaś oryginalną- gratuluję i życzę wszystkiego dobrego :* Marzy nam się właśnie taki kameralny ślub, jaki Wy mieliście. YZULKA maluch podobny do Ciebie i tak samo uroczy :) Babitek sporo macie już załatwione, myślę, że spokojnie dacie rade. 2 pary butów są praktyczne. A co do braku kłótni.....ciesz się chwilą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane... Yzulka no Wojtus jest przeuroczy i naprawde podobny do ciebie jak juz tu agatka zauwazyla.. wlasnie sobie pojezdzilam na rowerku stacjonarnym,,,, kurcze ja juz sama nie wiem jaka suknie wybrac...im czesciej przegladam galerie salonu w korym na pewno bede zamawiala tym wiecej mi sie podoba eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, sporo sporo, ale zostaly dwa tygodnie z hakiem, wiec to co zostalo, powinno byc wykonane w trybie natychmiastowym ;) ciesze sie, ciesze :):D nie sadze, aby stan błogiego spokoju trwal dlugo ;) jol Imili :) a mierzylas juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babitku.. nie jeszcze nie mierzylam narazie wpatruje sie w zdjecia hehe...mierzyc bede w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku:) u Ciebie się zbliża wielkimi krokami ten dzien... PYTANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to jest z zapowiedziami -płaci się w parafii w której ma się odbyć ślub-z reguły u panny młodej a u młodego tez się płaci ?? wczoraj ciocia powiedziała zę jej córce robia problemy a ma ślub w maju 24-w parafii młodego powiedzieli ze maja im zapłacić za pół zapowiedzi czyli 350 zł! za ślub w łodzi płacą 700 a jej narzeczony mieszka w Ciechanowie i tam kazali zapłacić? dziwi mnie ze aż tyle! a u was jest tak tez? nio pewnie że do mamusi podobny:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P do taty od pasa w dół:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili:) z suknią mam ten sam problem co Ty...ja mam niby juz wybrana a le do końca nie jestem tego pewna czy to jest ta:)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka ja Ci niestety nie pomoge bo jeszcze nie wiem jaka jest cena heh..jesli tak to mzona ująć... no ciekawe jak u nas bedzie bo tez slub w parafii mojego jest.. ale sadze ze u mnie za wiele nie zawola o ile w ogole zawola bo mam spoko proboszcza ktory mnie religii uczyl i nawet chodzac po koledzie a zawsze ja przyjmuje to nigdy ode mnie kopety nie bierze i mowi zebym sobie wziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×