Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej jak wróce do domu z pray to napisze jakiej marki bo nie pamietam :) kupowałam w sosnowcu hehe tu gdzie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZULKA - tez wlasnie sie zastanawialam jak to zrobilas ze mnie odnalazlas, po tak dlugim czasie :D Darianka - ponawiam moja prosbe, ze strony wczesniej, w sprawie alkoholi innych niz wodka:D ps. ja jade 12.04 do Polski ruszyc cos ze slubme, czyli rozdawanie zaproszen, kupno obraczek itd. poza tym zawiesilismy sie nad garniturem, czy kupic zwyklej marki garnitur, ale ladny, czy raczej Giorgio Armani (bo mamy mozliwosc), ale marynarki od Armaniego sa dlugie, a Tz takich nie lubi,. wiec nie wiem czy kupic i dac np. do przerobki? mi to zwisa czy oryginalny czy nie. Ale chcialabym dla swojego Tz co najlepsze:) co byscie zrobily? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ YZULKA już to chyba gdzieś pisałam, ale co tam- zazdroszczę Wam \"nadmiaru\" bo ja się muszę uporać z \"brakiem\" (no nie całkowitym....ale tylko mizerne A ) wszyscy ujmują mi lat....kiedyś się będę z tego pewnie cieszczyć, ogólnie jestem drobna, mam loczki i kurna sprzedawczynie w sklepach walą mi na \"ty\" lub per \"kochanie\". Problem będzie przy kupowaniu bielizny- chcę gorset i pas do pończoch kati24 gratulację :) zdolną masz córę :) calineczka25 ja bym brała \"zwykły\" jeśli ten firmowy nie do końca pasi- a różni się w ogóle czymś od reszty? Czy tylko metka? Melduję posłusznie, że obrączki wybrane- w środku szerszy pasek z żółtego matowego złota (ponoć to jakiś rodzaj nowy matu, który jest trwalszy-zaryzykujemy, w wersji błyszczącej też widziałam i wyglądało dobrze- w razie czego płakać nie będę) na krawędziach cieńsze paseczki z białego (błyszczącego). Czyli klasyka :) Grawer oraz maleńki brylańcik do damskiej gratis. Zastanawiamy się, czy dostarczyć swoje złoto- wtedy zakład zrobi za połowę ceny, ale ten zakup chcieliśmy zrobić za własną kasę a złoto trzebaby wziąć od mojej mamy- da bez problemu, ale hmmm....... tak jakoś ......hmmmm \"niepolitycznie\". Darować sobie filozofowanie i cieszyć się z zaoszczędzonej kasy czy kupować za swoje? Jak myślicie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już niedługo zmykam do domku ale Darianka - przypominam że chciałabym fotki obejrzeć :) Do jutra, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zlądowałam do domu:)zjadłam obiadek:) teraz patrzę na zegar i chyba trochę póżno;P byłam w pracy,na próbie i na chwilę u mamy,teraz w końcu w domu jutro rano fryzurka slubna-próbna i koncert po południu w Gdyni na Festiwalu filmów fabularnych,(w niedzielę nie idę na koncert-bo mamy zapoznanie rodziców w końcu-i chyba nie namieszałam z tymi koncertami) aniu-fajnie,że któś jest o tym samym imieniu i nazwisku co ja,ale chyba nie rodzina kati-gratuluję \"Babciu\"-to teraz już się nie wykręcisz z odwiedzinami:) za zdjęcia dziękuję:),ślicznie musiało być.A czemu tak mało gości w kościele?Czy to był początek?czekamy na następną pannę młodą i jej zdjęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka zdjęcia fajowe, jak tak patrzyłam to już chcę swojego ślubu ach rozmarzyłam sie!!! a tu jeszcze tyle dni. milej nocki dziewuszki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda 22 - co do Armaniego, jest ladny garnitur, tylko ze ta kolekcja od Armaniego maja dluzsze marynarki, a tak poza tym jest sliczny, i nie wiem czy kupic i dac do skrocenia? bo motyw jest taki, ze moj Tz ma ponad 170 cm, wiec nie jest za wysoki, a dluzsze marynarki, niektore ''sciagaja czlowieka w dol''. Czy inny garnitur z krotsza marynarka? ale nie widzialam na weselach zeby Pan Mlody mial jakas krotsza marynarke, tak ja normalne sa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Kala - weselicho było huczne, ale na 28 osób,więc jak się rozsiedli w kościele to wydaje się zaledwie z 5 osób :D:D:D:D:D Calineczka - pisałam wcześniej, że alkohole inne niż wódka poszły szybko i miały wzięcie :):):) Dobra, ja spadam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka - wiem :D ale zapytalam, jak wyliczylas alkohole? na osobe po drinku, czy jak? zeby wiedziec ile kupic:d i podaj jakie alkohole mialas i jakiej marki, zebym wiedziala co gosciom moze wejsc a sie nie struja:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. calineczko co do garnituru to moj tez bedzie mial krotsza marynarke bo dluza by mu nie pasowala bo nie jest jakims przedstawicielem ludzi bardzo wysokich...niemartw sie ja juz widzialam nie raz Pana Mlodego z normalna marynarka...lecz jesli chcesz to kup Armaniego i daj do skrocenia..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czesć czesć :) ja zaraz bede wychodzic do szkoły suuuper, a na polu zimno, szaro i deszczowo!! Dzis idziemy do kina wiec caly dzien mnie nie bedzie :) a jutro jak sie da to ide na wagary :) juz dawno nie byłam :) Trzymajcie sie kochane :) buziaki papa Darianka ślicznie zdiecia :) fajna z Was parka :) mam pytanko czy nie było Ci zimno?? :) Dziewczyny kupujecie wino?? Bo ja wiem tylko tyle ze powinno byc polwytrawne i polsłodkie!! A jaka marka?? Ile ??? Help :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta:). Ja dziś ide oglądać suknie. Calineczko/ ja bym nie kupowała Armaniego - bo po co? Tyle polskich i nie-polskiech tańszych firm szyje naprawdę porządne garnitury. Agatka/ ja będę kupować półsłodkie białe i czerwone - co do marek to nie jestem pewna, ale postaram się \"stestować\" przed weselem - półsłodka Sofia jest pycha, dobra jest też Varna. A ile to sama jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sobotnie i deszczowo :) Calineczka...Ja tez bym nie zakupilam jakiegos markowego garnituru zeby pozniej go przerabiac ...my poszlismy do salonu Garniturow i byl taki wielki wybor ze nie wiedzielismy sie na co zdecydowac ...Na twoim miejscu ja bym nie kupowalam. Co do Wina my nie bedziemy raczej kupowac ...U nas tylko bedzie wodka i szampan U nas w rodzinie nikt nie pije wina tylko ja :( Wiem ze dobre wino w Polsce jest \"WITOSZA\"jest biale i czerwone Moze sobie sprobujcie a najlepiej smakuje mi MARTINI. My nadal czekamy na ksiedza zeby spisac protokol a jego jak nie ma tak nie ma juz mnie to denerwuje bo boje sie ze tego nie zalatwimy ...Po za tym spoznia mi sie @ :( :) nie wiem czy mam byc szczesliwa czy sie smucic :) Pozdrowienia.Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdzieWesele.pl
www.GdzieWesele.pl znajdź idealne miejsce na wesele! Katalog najleprzych lokali weselnych w Polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f3385bb 85e3c6eb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/660457be 8c223439.html ja najprawdopodobniej w poniedziałek idę po suknie tzn wybrać ta jedną:):):):):) garnitur kupujemy w sklepie zwykłam-wg.mnie garnitur markowy niczym sie nie rózni id zwykłego poza cena a i tak nikt nie bedzie wiedział gdzie i za ile był kupiony chyba że przez przypadek metke sie zostawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo Iza suuuuuuuper piosenka o to mi wlasnie chodzilo :) :) :) dzieki ze to tu wkleilas :D bo niewiedzialam co mam staruszkom i tesciom zadedykowac jako podziekowanie- ale juz wiem :) a na 1 taniec bede miala Wodeckiego-oczarowanie i zatanczymy do tego walca angielskiego a co se bedziemy zalowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Yzulka zdjecia sliczne malenki jest przeuroczy... Iza....my chyba bedziemy mieli ta piosenke na podziekowanie jeszcze musze sie z zespolem dogadac w kwestii wykonania..mam nadzieje ze daja rade..wlasnie kiedys przez przypadek ja znalazlam z moim i stwierdzilismy ze sliczna jest i w koncu cos innego ...:) Agatka milego pobytu w kinie a na co poszliscie?? ;> Belletyn co do wina my najprawdopodbniej wybierzemy Fresco czerwone i biale jest dobre półsłodkie i nie jest drogie ..a wytestowane jest ...i bylo rowniez na weselu brata mojego Karola...i dobrze sie sprawilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :-) wczoraj oczywiście już mi sie nie udalo odpisac :-) darianko -- wygladaliscie slicznie :-) faktycznie, w kosciele wydawalo sie jakby pusto ale jak napisalas ile bylo osob to wszystko sie zgadza :-) calineczko -- co do garnituru, moj m. nie bedzie mial przedluzanej w dol, tylko tradycyjny garnitur. raz ze tez nie jest zbyt wysoki, dwa ze chcemy zeby ja pozniej normalnie wykorzytywal wiec musi byc zupelnie normalna. co do skrocenia armaniego nie wypowiadam sie bo nie wiem, czy marynarka nie straci poznije fasonu... co do wina, u nas bedzie biale polwytrawne lub polslodkie, na markach sie nie znam wiec takie jak nam w hurtowni ktos poleci oprocz tego tylko wodka jeszcze. yzulka -- wojtus cudenko :-) ech fajnego masz tego syna .... ja dzisiaj odebralam buty :-P :-D we wtorek przymiarka druga, bedzie juz cala gora i spodnica, bedziemy mierzyc do dlugosci, pozniej ok 2 tygodnie i suknia gotowa :-) tydzien temu bylismy na dniu skupienia a we wtorek tez idziemy do USC. wiec troche przyspieszylismy z papierami :-) iza -- piosenka, ktora wstawilas jakos nie w moim guscie, chociaz ogolnie spoko :-) u nas bedzie na podziekowanie \'cudownych rodzicow\'. ja nie chcialam ze wzgledu na tesciowa ale widze, ze mojej mamie zalezy zeby bylo, nie wiem po co chyba zebysmy sie znow poryczaly :-D zabusia -- troche spoznione ale gratuluje pracy :-) super ze sie udalo tak dosc szybko :-) belleteyn -- sukienke ci uszyja na miare wiec nie martw sie rozmiarem. wiec sie nie matr tylko nam zdaj relacje jak cos wybierzesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po. Wrażenia różne - generalnie spoko. Jestem tylko skołowana. Poszłam z 2 wybranymi wzorami (do połączenia) i w każdym salonie mi na ich temat powiedzieli co innego (dobry dla mojej figury/niedobry/dobry ale..../niedobry ale....). Najmilsza była jedna pani, która najpierw mnie otaksowała ze skrzywioną buzią a potem machnęła ręką i stwierdziła - pani to jest za niska i za gruba (no to chyba powinnam się zdezintegrować, coby światu nie sprawiać niemiłych doznan estetycznych). Najmilsze panie były w salonie Margarett - tam nawet co nieco przymierzyłam - i po prostu umarłam z zachwytu...notabene nad zupełnie inną kiecką n iż mi się podobają.Panie przekonywały mnie, że dla osoby \"pełniejszej\" to gorset jest ok - ale ja jakoś nie czuję się przekonana. Ale ta kiecka, którą mierzyłam cudoooo... Zostało mi parę salonów w dalszej okolicy, ale jak na razie Margarett wiedzie prym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam wieczorowo,właśnie wróciłam z koncertu w Gdyni:) a co do fryzurki dzisiejszej to mi się nie podobało(jak ze Star Treka)-nie wiem jak się pisze jestem załamana im bliżej ślubu tym bardziej nie wiem co z fryzurą.Dałam taką jaka mi sie podobała,ale fryzjerka mnie w nią czeszei co chwile jest inna-już mam dość;( chyba się sama uczeszę-tylko z tyłu ciężko widać:(na imprezę mogę,ale na ślub wolałabym profesjonalnie jutro zapoznanie rodziców,a ja w proszku wstanę rano bo jużjestem zmęczona J. u mamy przywiezie rodziców,a samej nie chce mi się długo siedzieć i gotować,układać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belleteyn, to co napisalas o tych spredawczyniach.. koszmar. jak moga takie wredne baby pracowac w salonie z sukniami??? w kazdym razie miej to w :-D najwazniejsze, zebys sie dobrze czula, a czy z gorsetem czy nie to musisz wiedziec, bo pewnie i takie i takie mierzylas. ja od poczatku wiedzialam, ze nie bede miala gorsetu, bo sie zle czuje w spodnicy. kala, glowa do gory z fryzura :-) ja bym jednak zostala przy fryzjerce. a ze zawsze inaczej.. nigdy cie nikt nie uczesze dwa razy tak samo chyba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) a my dzis u sis ciotecznej jesteśmy z małym i na noc zostaliśmy i się%%%%%%%%%%%%%%%%% troszkę ale delikatnie;):):):):P:P:):):):P:P:P)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer-dzięki:)za radę dziś spotkanie rodziców:(ale mam trochę pietra,spotkają się dwa światy.Mam nadzieję,że przeżyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala co nas nie zabije to nas wzmocni :) wiec głowa, uszy i cycki do góry :) Ja wlasnie na planowych wagarach, ale tak pol na pol do chce isc na 12 do szkoly :) ale czy bede miala jeszcze po co :) Wczoraj bylismy w konie, film anwet spoko, na poczatku byl troche dziwny i na sile no ale potem juz byl ok :) I znowu dostalam okres bo odstawialm tabletki ni w 5 ni w 9 :( oj ja glupia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ :-) :-D yzulka, no to fajnie ze sie troche rozerwaliscie :-) kala, ja juz na szczescie poznanie mam za soba, bylo kulturalnie i to jest jedyna pozytwna rzecz jaka mozna o tym spotkaniu powiedziec. bylo na poczatku lutego, do dzis juz nie ma zadnego kontaktu miedzy nimi, nawet zyczenia na swieta sobie przekazali przez nas. jak dla mnie to nie problem. nie wiem jak jest w waszym (wszystkich dziecwzyn) przypadku, czy oboje rodzice sie w miarewspolnie angazuja w organizacje wesele, cos uzgadniaj, wymieniaja pomysly...? u nas tak nie jest. przypuszczam ze wszyscy razem spotkamy sie dopiero na slubie. agatka, dzien wagarowicza juz byl dawno temu :-P :-D a na jakim byliscie filmie? ja dzisiaj u mamy, m. na szkoleniu w wawie. zaraz musze napisac prace na zal na studia i zajme sie troche swoja uroda :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×