Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ruda, mi sie jednak wydaje ze tesciowa do twoich rodzicow to nie za dobrze bo ciagnie za soba swoja rodzine i po stronie tescia moze byc pusto. a ajkby te rodziny tescia i tesciowej rozdzielic jakimis znajomymi, nie z rodziny? np. rodzina tesciowej, tesciowa pozniej znajomi tesciowej, znajomi tescia tesc i rodzina tescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety znajomych teścia/teściowej nie będzie. Do rozdziału mam: -nas samych -naszych znajomych -moją rodzinę Aha wersja "siedzą naprzeciwko siebie"też odpada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może twoja mama obok Młodego taty,a teść obok Twojej mamy???? w maju idziemy na wesele siostry ciotecznej Sławka i ona ma problem gdzie usadzić brata S bo się już z prawie całą rodziną nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i obok teścia i twojej mamy ich rodzinę a obok twojego taty i teściowej ich rodzinę !!! :):) poza tym to logiczne ze nie będzie tak ze się nie będą widzieć na weselu syna i córki!!!!!!!!!!!!! chcąc nie chcąc np,przy oczepinach czy na parkiecie... a chyba nie popsuja wam wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by bylo jakieś rozwiązanie, ale musiałabym któregoś z moich rodziców wyizolować od rodziny, albo rodzielic moją na 2 co bedzie troche sztuczne (znaja sie i czesto spotykaja na imieninach itp itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze całkowicie to sie nie da. Ale wierz mi, że problem jest nielichego kalibru. N sie naprawde boi czy czegos nie wywina......A on ich zna całe życie. Był to jeden z poważniejszych argumentów o nierobieniu wesela.....Kurcze, nie chce, żeby wyszlo że ich nie szanuje, nie lubie i nie chce widziec na swoim weselu- w koncu to dzieki nim moj facet jest taki, jaki jest- no i w ogóle jest na swiecie. Ale naprawde mamy stracha, nie widzieli sie od 2 lat oko w oko, tesciowa jest wykonczona psychicznie i ciezko jej bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WG MNIE TO WESELE SYNA WIęC MIMO WSZYSTKO BęDZIE DOBRZE.... A POZA tym nie jedno było wesele gdzie rodzina cała nie siedziała razem i to chyba nie jest największym problemem..ważne ze sa na weselu ,a gdzie siedza to juz mało ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym myślę że rodzina nawet jeśli będzie rozdzielona to na pewno zna sytuacje między rodzicami i nie będzie robiła problemu::):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, i wlasnie ze wzgledu na sytuacje z rodzina m. i tym jak oni mnie naprawde (tzn miedzy soba a nie przed innymi) traktuja i co o mnie mysla my nie robimy wesela :-D belleteyn, zaproszenie na nk wyslane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może bez winieteki każdy usiądzie gdzie bedzie chciał i nie będzie pretensji do nikogo,bo sami sobie miejsca wybiorą i sąsiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do solarium nie doszłam,ale kupiliśmy alkohol i szampan i zawieźliśmy produkty na ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, ja jednak wole z winietkami. wejda, beda mieli \"prikaz\" gdize siadac i bez gadania. a bez winietek? pierwsze 10 minut uplynie na sieadaniu, gdzie kto chce, kolo kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie zastanawiamy się nad Majorką ,albo Kretą.Czy któraś z Was słyszała opinie o hotelach: Porto Village-Kreta Club Dolce Ferniente-Majorka? Wyjazd ma być z Itaka Może któraś była,lub ktoś z Waszych znajomych? Dziękuję z odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - może się powtórze, ale jakoś same ładne dziewczyny nam się na tym topiku zebrały - przejrzałam wszystkie wasze zdjęcia na NK :). My chyba bezpośrednio po ślubie nie pojedziemy nigdzie, bo ja w 2. połowie września będę miała egzamin na aplikację - i dopiero po nim pojedziemy. Mieliśmy jechać do Bułgarii, ale w październiku nie będzie już tam pewnie takiej pogody - więc będziemy szukać w jakichś \"ciepłych\" krajach :). U nas będziemy siedzieć ze świadkami, odpowiednio po 2 stronach a rodzice z rodzinką. Wódeczkę pewnie będzie roznosił mój tata - bo on jest typem "chodzącej energii" - nie usiedzi minutę w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane.... ja też chce was na naszej klasie bo mam tylko chyba 3 dziewczyny. EH tak sie biedna poswiecilam dzisiaj wstalam przed 6 pojechalam z bratem na egzamin na prawko a on poraz kolejny oblał eh :(...stwierdzil ze juz nie zdaje bo szkoda pieniedzy rodzicow ...kurde a juz mu dobrze szlo...:( ja prosze o namiary na naszej klasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) u mnie niestety jest tak ze obok pary młodej siedza rodzice potem swiadkowie :/ chciałabym juz isc do domciu :) tam sobie moge robic co chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobitki :-) kala, niestety o hotelach nic nie pomoge ale moze sprawdzisz na tych stronach: http://www.wakacje.pl/hotele/ http://www.holidaycheck.pl/ oczywiscie nie sugerUj sie w 100%. belleteyn, o bulgarii slyszalam od osoby ktora tam byla, ze mimo ze zrobili juz duuzo to jednak w porownaniu do innych krajow jest kiepsko, a ceny tez nie sa super konkurencyjne. ale to tylko jedna opinia :-) dziewczyny, ja juz bym tak chciala ruszyc z tymi przygotowaniami a jestem uzimiona do konca tygodnia 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ DZIEWCZYNY :) DOTARłAM WłAśNIE DO PRACY JUż PO BADANICH KREW ODDANA TRSZKE MI SIE SłABO ZROBIłO ALE NIE BYłO NAJGORZEJ :) POLEżAłAM NA KOZETCE I MI PRZESZłO :) OTEM OKULISTA CIśNIENIE KSIAżKOWE :p 120/80 HEHEHE POTEM KOOOLLLLLEJKA DO LEKARZA I PO 3H MAM JUZ SWISTEK DO PRACY :) jUTRO PODPISUJE Z BIUREM UMOWE NA 3 MIESIąCE OD MAJA DO LIPCA NA OKRES PRóBNY :) DZIś WIDZIAłAM MóJ POKOIK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam zaproszenia :). Ja słyszałam od 2 osób (nie będących na jednym wyjeździe), że jest bardzo tanio i naprawdę fajnie. To pewnie rzecz gustu :). Ale tak jak pisałam raczej Bułgaria odpada. Powiedzcie mi dziewczyny, gdzie jest ciepło w październiku (na tyle, żeby się kąpac i opalać) - Egipt, Turcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belleteyn, mysle ze na pewno egipt, turcja, tunezja. ja bylam w turcji koncowka wrzesnia i zupelnie nie odczulam ze to juz u nas prawie jesien :-) ale myslicie raczej o poczatku pazdziernika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. a co do hoteli w bulgarii, moze to faktycznie kwestia gustu ale jak ja szukalam hoteli to ceny porownywalne z turcja, egiptem ... no wiec jak dla mnie to bylo za duzo :-) a mnie sie najbardziej marzy wycieczka motorem po trasie zamkow transylwanskich :-) ostateczn, poniewaz m. na motorze nie jezdzi moze byc autem .. mam nadzieje ze sie nam kiedys uda. a drugie moje marzenie to koleja transsyberyjska do rosji :-) w lipcu tego roku robie zaprawke i jade do moskwy ale kolej musi kiedys byc :-) nawet ceny nie sa porazajace.. no a jak to juz wszystko zalicze to japonia - koniecznie wtedy kiedy kwitna wisne :-) :-) uhaha ale sie rozmarzylam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×