Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

summer wiec wczoraj robial: posprztalam (czyli odkurzalam, scieralam kurze, lazienki 2 umylam) dom sprztalam u babci lacznie z babcia mylam podlogi i przede wszystkim walczylam z bestia czytaj kosiarka cholera ciezkie to jak nie wiem, dobrze ze przynajmniej naped ma!! i tyo ostatnie resztki sil ze mnie zjadlo!! NO :) imilii fajnie masz, zakupy zawsze poprawiaja humorek :) ja chyba pojde w poniedzialek bo trzeba kupic spodnie i jakas bluzke :) summer ja tez nie moge dlugo spac bo bezsennej nocy, dopiero wieczorem mnie dopada :) wlasnie pije kawusie :) krora chce :) a potem ide na pizze tzn najpier trzebna ja bedzie zrobic :) a o 13;30 michal bedzie ogladal kubice a agatka brzydule betty i wszyscy beda szzcesliwi (ja ka kompie on w TV)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tej harówki zapomnialam złozyc gratylacje najmodszej babci na swiecie :) Kati gratuluje :) i od razu masz pare wnuczat :) heheh fajne te male :) moze tez takie se sprawie :) napiszesz mi cos wiecej o nich?? Ile kosztuja, jak sie je chowa :)co potzeba do ich pielegnacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, to zwracam honor, narobilas sie jak dzika :-P dzisiaj odpoczywaj kochan, nalezy ci sie :-) a jak tam pisanie pracy?? bo ostatnio cos umilklas na ten temat :-) imili, fajnie ze sie zakupy udaly, my zaraz wlasnie z mama idziemy na zakupy :-) ja w polowaniu butow ktoe widzialam w sklepie ale nie bylo mojego rozmiaru no i jeszcze mamy w okolicy dwa skleoy tej firmy wiec tam uderzamy :-) ale moze sie cos jeszcze wiosennego trafi :-) niezapominajka 🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer bo ja pisze taka zwykla tzn. na zaliczenie :) juz napisalam. Ale gosciowi wysle wieczorem, powiedzial ze do 27 wiec jak mu wysle o 22 to tez bedzie. Zreszta on jest jakis nienormalny i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwilke wpadłam po mije butki do rodziców bo bedziemy trenowac taniec hehehe Jutro spisujamy dokumenty w USC huurrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, a my jutro spisujemy protokol u ksiedza :-) od razu wezme tez numery do tych par co z nami maja slub a wsprawie dekoracji i do pani organistki. co d muzyki, to czesc bedzie nam grala dziewczyna z rodziny marcina na skrzypcach, na prawde pieknie. mysle ze zagra ave maria na wyjscie i cos jeszcze na wejscie, nie wiem co wlasnie chce o tym pogadac z ta organistka. a mi sie jeszcz marzy akordeon :-) w czasie rozdawania komunii na przyklad. mam znajomego akordeoniste ale jest z cieszyna, nie wiem czy wypada go o to prosic, bo przeciez na wesele go i tak nie zaprosimy.. jak myslicie?? agatka, widze ze u was tez kubica rules :-D normalnie nie moge zakumac o co chodzi w tym sporcie :-P tzn wiem ze o autka, ale po cholereto patrzec jak po minucie dostajesz oczoplasu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer zycze udanych zakupow..no ja tez zakupilam buciki trzy bluzki i spodnie hehe :D a co jak szalec to szalec.. Co do Kubicy?? hmmm tez tego nie pojmuje...dobrze ze Karol w norwegii bo bym musiala sie meczyc i to ogladac hehe a tak spokoj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Ja oczywiście nie wyspana bo maluchy dają mi się we znaki. Piszczą i piszczą, Zuzia chce uciekać z kotnika pospacerować. Muszę ją karmić bo o sobie zapomina i w ogóle mam full roboty z nimi. Ale mogę siedzieć i patrzeć. Takie są cudne :) Jeśli ktoś chce zobaczyć maluchy to ich 2 dzień życia jest tu: http://kati-kati.fotosik.pl/albumy/420887.html Darianko jeśli to nie problem to poproszę o fotki na kati1982@poczta.fm Co do paznokcie na ślub to ja też jestem umówiona na żele. Zobaczymy co z tego wyjdzie :) kala - spróbuj jeszcze raz otworzyć fotkę. U mnie się otwiera normalnie. Co tam u J? Mocno zkacowany? hehe. Gratuluję wycieczki. W końcu :) niezapominajka witaj :) Zobaczysz że do 6 września czas szybko zleci. agatka jeśli chcesz coś więcej wiedzieć o fretkach to zapraszam na maila albo gg 1607703. Jest duuużo do opowiadania, a nie chcę zanudzać dziewczyn :) ZABUSIA dokumenty w USC - już coraz bliżej godziny 0 :) summer to samo - dokumenty u księdza ważna rzecz :) My chcemy skrzypce na mszy, ale zobaczymy co nam z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka0609 -witamy:)🌼 napisz coś o sobie? wróciłam do domku,J,żyje;P;) szaleli do 5,ale teraz tydzień już niecały do slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do tych ktore juz spisaly protoko koscielny: czy marcin moze zaczac zalatwiac z ksiedzem (oczywiscie z moimi dokumantami) a ja przyjade pozniej i tylko podpisze czy musimy byc od poczatku oboje? ksiadz przyjmuje tylko raz w tygodn a ja akurat wtedy pracuje 😡 baaardzo was prosze o odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby może, ale na dojechanie masz dosłownie chwilkę, bo... spisanie imion, nazwisk, adresów i danych z aktu chrztu i bierzmowania trwa raptem 5 min. Potem są już tylko pytania i podpisy, a przy tym musicie być oboje. Tak było przynajmniej u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, rozumiem. czyli oprocz tego spisywania danych sa tez jakies pytania tak... ?? dzieki kati za odpowiedz, w takim razie bede juz to inaczej zalatwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas były tego 3str A4 w takim zeszycie. Ksiądz spisał imiona i nazwiska, adresy, gdzie był chrzest i bieżmowanie, gdzie mieszkamy itd. Potem 2,5 str z pytaniami czy chcemy wychowywać dzieci w wierze katolickiej, czy wiemy że małżeństwo to już tak na zawsze, nierozerwalnie, czy ktoś nas zmusza do małżeństwa, czy nie zatajamy jakichś chorób itp. Wypytał o wszystko, podpisaliśmy się i już. Wszystko trwało jakieś 10 czy 15 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy podobnie jak Kati.Tylko pytania były zadawane osobno,a dopiero potem razem.Więc masz ok 15 minut na to by dojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):):):):):):):) ala jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 na weselu grał ................................NASZ ZESPół!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 i spotkałam kolegę pod kościołem był na innym ślubie a na weselu gdzie byliśmy znajomą-ale nie brdzo do niej pałam sympatią... poza tym 100% u nas winietki my na tym weselu nikogo nie znaliśmy i usiedliśmy przy gówniarzach-żenada!!!! ale fajnie było:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzula, no i dobrze zescie sie wybawili :-P dziewczyny dziekuje wam za odpowiedzi co do protokolu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka ciesze sie z udanej zabawy ale wspolczuje ze siedzieliscie kolo jakis dzieci heh...my jednak winietek miec nie bedziemy ale mamy problem z glowy ze znajomoscia sie osob bo wszyscy beda praktycznie sie znali bo z jednych okolic a tam kazdy kazdego zna:D .. jej ale przeziebiona jestem eh..kaszel katar i bol gardla mnie dobijaja..jeszcze nie dotrwam swego wesela jak mnie tak meczyc bedzie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka przy okazji to i ja dziekuje za protokol co prawda karola brat mi mowil co tam pytaja ale nie pamietal wszystkiego wiec moglam poczytac:) dziekuje jestem Ci dozgonnie dluzna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala :) jestem ze śląska. Poznaliśmy się 3 lata temu,a w sierpniu odbyły się nasze zaręczyny. Cześć Kati-Kati. Maluchy naprawdę super, takie słodkie i malutkie :) Ja byłam przeciwniczką winietek, ale po tym co napisała Yzulka to już sama nie wiem. Może też zrobimy winietki. Choć trochę się boję czy wszyscy goście będą zadowoleni. Cześć Agatka :) ja też przeczytałam pytania z protokołu, który wkleiłaś dla Summer. Jak człowiek zna pytania to już się tak nie stresuje. Zupełnie jak na egzaminie :P Popieram Imili :) Wielkie dzięki dla Agatki za wklejenie protokołu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ :-) agatka, ozlacam cie za ten protokol :-) dzieki :-) ja mam dzisiaj zapiernicz totalny.. teraz po akt slubu do usc, pozniej na szkolenie, pozniej jeszcze do pracy i do ksiedza-mam nadzieje. takze jak to przezyje to napisze do Was wieczorem. przywoluje do porzaddku babitka :-) ziemia do babitka :-) :-) milego dnia kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja się tak nie bawię J.ma wolne już,a jajeszcze chodzę do pracy:P ale co tam,ważne,że choć jedno znas ma wolne;D nic lecę do pracy-miłego dnia aha solarium przetrwałam,ledwo,bo czułam się jak ryba w puszce,ale 2 wejścia odchaczyłam koniec z męczarnią-dziwię się jak można tam chodzić dla relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer przzyj koniecznie :) i napisz cos do nas :) Babitku napisz cosik :) kala chodzenie do solarium to kwestia przezywyczajenia :) hehe Dzis poniedziałęk, na szczescie tylko do sroda wstaje, potem jeszzce piatek :) i koniec :) buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry życze miłego dnia i spadam sobie gteraz :) oj jak cieplutko na dworku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×