Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Czesc :) Kala dzieki za zdjecia :) Ladnie :) Ja juz na nogach zaraz uciekam do pracy ... A nA weekend u nas sa karuzele ...Oby tylko pogoda dopisala. Za miesiac o tej porze bedzie juz po wszystkim ,,,Bedziemy lezec w naszym hotelu i odpoczywac ...Pisalam wczoraj do ksiedza ile jest wesel w dniu 19 lipiec i okazalo sie ze tylko \"NASZ\" milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek Wlasnie mi sie przypomnialo ze dzisiaj Twoj wielkie dzien :) Przyjmnij odemnie najserdeczniejsze zyczenia Życzymy kochani w dniu święta Waszego szczęścia, pomyślności, zdrowia najlepszego. Wszystkiego Naj Zycza Iza i Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :))) Miłego dzionka wam życze i weekendu :))) Kala wyślesz mi swoje zdjęcia ze ślubu :)) proszę :) aneczka115a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) no i my za misiąc pewnie bedziemy jeszcze spac a potem koscioł i zdjecia w Pszczynie :) Głupolek wszystkiego najlepszego w tym pieknym dniu Marta i Rafał Ja dziś ide do kolezanki z podstawowki zanieść jej zawiadowmienie i zobaczyc jej synka ma już ponad pół roczku :) Jutro planujemy grilka na działeczce i jakieś zakupki wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili86 - ładne ubranie autka!! :-) ruda ja z moim coraz częściej sie kłóce, to chyba nerwy 😠 głupolek najserdeczniejsze życzenia wspólnych marzeń spełnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu takiego duzego posta napisalam i mi sie skasował :( Głupolek wszystkiego anj naj naj w Waszym dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupolek:) najserdeczniejsze życzenia:):):) a jutro kati:) dziewczyny ja nie dostałam żadnego niczego od xsiędza-w sprawie dnia skupienia-mamy iść do niego z dokumentami i wtedy wszystko sie ustali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziw mam urlopik :D wiec jstem w domku :P wlasnie siedze z maseczka błotna :P zaraz bede odkurzac :) trzeba sie w koncu za porzadki zabrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, gagatka z tymi porządkami to masz 100% rację :D. Summer - nadal nie mam fotek (buuuuuu). Powtarzam meila dla pewności: belleteyn@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja też nie dostałam jeszcze od Summer zdjęc :( zabusia22@buziaczek.pl No i ja musze posprzatac ale nie dziś :) na wieczór kupie winko i zrobie jakieś fajne zagryzki ale nie wiem jeszcze co bedzie milusio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem czy mój R. bedzie pamietał o moich urodzinkach które już 24 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ur. 16 czerwca i mój G. pamiętal o moich urodzinkach, z pomoca przyszłej teściowej kupił mi super zestaw do układania włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn - niestety ja mam zawsze z moim to samo, bo on jest takim typem człowieka , który ' to co chciał to już ma, a to czego nie ma, to znaczy, że nie chce' :o i weź tu kup cos, człowieku :o mi juz się rpzez 5 lat wyczerpal limit sensownych prezentów dla faceta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, skąd ja to znam sękata... Skończy się na tym, że każę mu iść do sklepu i samemu sobie coś wybrac - po co ma się krzywic, że "znowu T-shirt", "piżamowa ta koszula", "mam jeszcze stare perfumy"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co jest najgorsze- co będzie przez następne 30 lat? Ja się skończe :o I co gorsza- jak go ciagne do sklepu zbey se cos wybral-to mowi, ze on nic nie potzrebje, zebym SOBIE za te pieniadze cos kupila to i bedzie dla niego najlepszym prezentem.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez taki jest, zawsze wszystko ma nic nie potrzebuje. jedyna co wkoło powtarza ze chce mnie z kokardka super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:)...szczescia i milosci:).....czekamy na zdjecia i relacje:D// No sektaa masz dobrze hehe na jedno bo mojego nie trzeba sie prosic by isc z nim na zakupy:)...on sam chce juz dzwonil do mnie bo jest obecnie w norwegii nie dlugo wraca i mowi no bedziemy musieli isc na zakupy musze sobie kupic z 3 pary spodni i pare koszulek hehe....a z nim sie po sklepach chodzi gorzej niz z baba zanim obejdzie wszyskie sklepy zanim cos wybierze koszmar...dobrze ze chociaz jak ja mu cos wybiore to bierze hehe..od razu..bez marudzenia...koszmar z nim jest na zakupach:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupolek gratuluje i życzę samych słonecznych dni!!!! oj już nie wiem który lepszy czy taki który mówi ze ma wszystko czy taki co wkoło chce coś kupować!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja tez nie wiem...w sumie ja narzekam bo nie musze go naciagac na zakupy ale...majac takiego ktorego ja bym musiala ciagnac hehe tez by bylo zle:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×