Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Summmer ....Jezeli bysmy mieli przerobic obraczke meza ....wiadomo ze koszt napewno tez jest ...A nam teraz podobaja sie dwu kolorowe obraczki tzn Biale i zolte zloto wiec wymyslilismy ze kupimy nowe chyba ze beda bardzo drogie ...To tylko damy poszerzyc wszystko okaze sie juz w Polsce .... Zabusia ciesze sie ze fryzurka udana ...A do mieszkania nie marwt sie napewno dacie sobie jakos rade ,i wynajmniecie inne tylko szkoda ze ta osoba z wami tak postapila. Prawie sie juz spakowalam ...niestety miala byc 1 torba sa 2 i jakies male reklamowki zobaczymy co na to powie moj T :) Wczoraj mama rozdawala Kolacz weselny i juz otrzymalismy pierwsze prezenty na slub ... Byla takze u kwiaciarki ktora stroi kosciol i okazalo sie ze jej cena to 400 zl ...Wydaje mi sie ze to Majatek ....A w yile placicie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) summer moja sukienka wyprana i wyprasowana z dodatkami wisi w szafie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nic nie płaciliśmy ,bo to był 3 maj-święto,więc kościół był przystrojony i nie bralismy dekoratorki:) Żabusia-szkoda z tym mieszkaniem,ale dacie radę To oczekujemy w Polsce:) nic lecę do pracy,miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia my właśnie wybieraliśmy miedzy tymi a takimi jak Twoje :-D tamte nas przekonały tym, ze te wycięcia się ślicznie mienią (tak jak pisalam wyżej z rzeczywistości są łaniejsze niż na tym obrazku) ale gdybyśmy tamtych nie wybrali, to gre wchodziły takie same jak Twoje... mi pasuje łączone złoto (białe i żółte), mojemy I... też, więc jesteśmy zadowoleni :-) jego ma rozm. 30 a moja 13... chociaż mogłaby być 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja już u rodziców-o rany, normalnie mam ochotę wzią nogi za pas. Codziennie moja matka serwuje mi gadkę umoralniającą jaka to jestem nieodpowiedzialna, moja rodzinka co trochę proponuje mi inne sposoby pozbycia się/uśmiercenia moich szczurasów, matka grzebie mi w rzeczach pod pretekstem sprzątania pokoju, na jakąkolwiek wzmiankę o ślubie i jakieś pytania czy prośby o poradę zatyka uszy i mówi, że ma tego dości żeby to już było po. Ma do mnie pretensje o pieniądze, rozlicza mnie z każdej złotówki, któą mi tata dał na te różne pierdoły, a ja durna nie zapisywalam sobie co, gdzie i kiedy wyawałam naiwnie sądząc, że istnieje coś takiego jak zaufanie :-/. Dobrze, że działa gorąca linia między mną a moim Tomkiem. Dziś spotykam się ze swoją świadkową - z nią sobie chociaż pogadam o ślubie i weselu. Chyba Tomek miał rację - moja mama zaczyna świrowa, bo kończy się kontrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Na wstępie wszystkim tym, które mają problemy życzę szybkiego ich rozwiązania. imili, Yzulka, ZABUSIA, Belleteyn trzymajcie się 🌼 Uszy i cycki do góry - będzie dobrze. MUSI BYĆ DOBRZE. My również planujemy dzidziusia. Biorę już kwas foliowy, dziś idę do gina na cytologię. Nie stosuję żadnych obserwacji śluzu, temperatury itd. Kochamy się regularnie i mam nadzieję, że kiedyś trafimy w odpowiedni moment. Co do nazwiska to ja przyjęłam nazwisko D. Skróciłam się trochę i w końcu mieszczę się na wszystkich kropkach w dokumentach :D Na obrączkach mamy jak kala - tylko datę ślubu. Yzulka ksiądz extra :) ZABUSIA fajnie że fryzurka się udała :) Na ślubie będzie jeszcze piękniejsza :) A co do tej kasy fiskalnej to przy zakupie pierwszej kasy fiskalnej Urząd Skarbowy zwraca znaczną część jej zakupu (należy tylko w terminie zgłosić jej zakup i przedstawić rachunek). Rybnik-Iza już bliziutko do wyjazdu :) Za dekorację kościoła nie płaciliśmy nic. Zawsze przy ołtarzu są świeże kwiaty, czerwony dywan i tak rozkładają na śluby i to nam wystarczyło. waiki obrączki bardzo ładne :) Ja też byłam wczoraj na zakupach. Kilka bluzeczek, spodenki. jestem zadowolona. Siedzę sobie teraz w pracy nad kawką, dzieciaki krzyczą i muszę ich uciszać co chwila, a mój D robi w salonie instalację elektryczną :) Dziś zwozimy też płyty gipsowe. Już widać efekty remontu. Strasznie się cieszę :) Wynieśliśmy z następnego pokoju regał - teraz będzie tam kuchnia. Sprzątnęłam w każdej szafce. Wyniosłam 6 dużych reklamówek śmieci. Czy Wy też tak chimikujecie wszystko? Jeszcze zostało mi przebrać ubrania i oddać na PCK kilka toreb. A Darkowi wystarcza jedna mała półeczka. Wyprowadzając się z domu zabrał JEDNĄ dużą reklamówkę. Zmykam bo znów dzieciaki atakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-kati dzięki :-) a w sumie to ja też wczoraj małe zakupki miałam, tzn b.małe, bo tylko spodenki krótkie kupiłam w trolu... czerwone... nigdy takich nie miałam - w sensie krótkich i czerwonych w jednym ;-) :-D a dałam za nie 39.90 :-) więc się opłaciło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba w Butiku kupiłam ostatnio takie krótkie, ale czarne w jakieś mazaje. Kupiłam z myślą o aerobiku, ale chodzę i na codzień :) Przydadzą się też do Egiptu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-kati to ty do Egiptu się wybierasz?? :-D mój I... wymyslił, ze poślubie do Egiptu sie udamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no do Egiptu lecimy. 23 września na 2 tygodnie. Już kompletuję garderobę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super Kati :-) może się spotkamy, bo ja na jakąś "last minute" czekam, a z urlopem nie ma problemu, weźmiemy kiedy sie trafi wycieczka... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) co tam u Was? ja juz w domciu zaraz bede sie pakowac do pudeł. mam juz dosc tego tego tygodnia!! ewai no nei wiem na pewnio poradnia ( my jeszcze nie mamy) dzien skupienia (idziemy w niedziele), spotakania z fotografem, z orkiestra, isc na probne fryzury i makijaze, ustalic menu. Hmm dalej nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od gina. Mamy zielone światło do zachodzenia w ciążę :) Czekam teraz na wynik cytologii, ale wg gina możemy brać się za robotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati hehe nie mogliscie leciec w pazdzierniku do Egiptu:P bysmy sie spotkaly hehe:)....bo my w podroz poslubna chcemy do Egiptu leciec:)... takl poza tym witam:D.. zakupy taaaaaaa uwielbiam,,,,wczoraj znowu kolejne spodnie przywloklam do domu...ja bym tak mogla nieskonczenie tylko Karol by sie zalamal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili wracamy 8 czy 9 października. Więc jest jeszcze szansa :) Idę doprowadzić do porządku moje paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no my dopiero chcemy tak wlasnie kolo 9 pazdziernika wyjezdzac...bo 7 pazdziernika sale zdajemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam sie pakowac :) tzn. skleiłam pudło :) i teraz czekam na dalsza motywacje :) takim tępem nie skoncze tego do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempo tempem chyba :o yyyyy sama juz nie wiem :) jedna szafka mniej :) tyle skarbów z ktorym zal sie rozstawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka hehe...no ja tez jak robie porzadek w polkach to jakos nawet ciuchy w ktorych ne chodze jakos zal mi ich wyrzucac hehe..sentyment czy co:P...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale zajebiscie moj wujek dzwonil....brat od mamy i za dwa tygodnie bedziemy miec juz przepisana dzialke na nas:D.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zajebicho:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) już po pracy kati-masz fajnie:) a my mierzymy temp,ale nie aby robić dzidzię\" w tym dniu\",tylko tak ogólnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala no to dzidzie robcie robcie:D my juz na pewno musimy odlozyc dzidzie jak juz dzialke mamy na bank:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie szok hehe...ja go opierniczylam hehe ze wszystko sama zalatwiam tak jak zadzwonilam powiedziec o dzialce dzisiaj to Karolek zadzwonil do wujka mojego i mu zalatwia bilet na samolot:D i bedzie 17 w Polsce prawdopodobnie czyli tak jak mial wczesniejszy termin jupiiiiiii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak samochodem wraca:D wujek mu daje audice:D starsza taka i wracaja w 4 ...a reszta wroci na 27:P...jeeeeee extra...szczesliwa na maxa jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz imili :D a ja posprztałam szafke i biurko a mam naprawde duuuze biurko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no na szczescie wszystko sie ulozylo tak jak mialo byc:D...eh szczesliwa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z dzidzią jeszcze czekam wiedziałam ,że się ułoży gratuluję już niedługo będziesz go miała przy sobie\"mężusia\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×