Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

prośba do mezatek - co mam zabrać ze soba w razie W ?? mam na pewno zabrac dowod, kartki od spowiedzi (meza tez), chusteczki odswiezajaca (jutro maja byc ponoc upaly), antypespirant, igle, nitke..... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka ...szczerze to ja wzielam tylko swoja i meza kosmetyczke do samochodu i ubrania na drugi dzien i bielizne na noc poslubna ... o innych rzeczach zapomnielismy i dobrze bo nie byly nam potrzebne. Teraz sie poloz i pomysl o dobrych rzeczach ....my dzien przed weselem poszlismy normalnie spac i rano wstalismy (ale u nas to troszke inaczej bo jak wiecie bylismy po cywilnym )ale stres w kosciele i tak byl. Zycze ci milych snow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapasowe pończochy,nitkę(białą i czarną),igłę,chusteczki,jak chcesz to buty na przebranie na płaskim lub miejszym obcasie,plaster-ja z niczego nie musiałam korzystać,ale miałam kumpele,które musiały:) ale spoko wszystko będzie dobrze,skoro ty myslisz o zimie i swetry kupujesz;);P pozdrawiam:) miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butow na przebranie nie posiadam - bo japonki nie pasuja??? :P:D poza tym ze glowa mnie boli i jestem padnieta nie oczuwam nic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja butow na przebranie tez nie mialam a obcas troche mialam wysoki i wytrzymalam do samego konca. jutro zapowiada sie dla ciebie ladna pogoda piekny dzien bo potem ma byc ochodzenie. szczerze mowiac ja w dniu slubu wcale nic sie nie denerwowalam chyba bardziej przejmowalam sie czy wszystko ok na sali serce mi tylko szybciej bilo w czasie przysiegi moze to dlatego ze ja dlugo bylam juz ze swoim mezem i czulam sie juz jak zona ale brakowalo jakos czegos. do reszte dziwczyn ktore prosily mnie o zdjecia rowniez wyslalam fotki i czekam takze na zdjecia wasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, ja mialam zapasowe ponczochy, igle, nitke biala, chusteczki (normalne i odswiezajace), puder do poprawy makijazu, koszula i krawat na zmiane dla M. (nie przydaly sie), plaster, agrafki dwie, perfumy, blyszczyk do ust ... chyba tyle. wiekszosc mialam w kuferku zaniesinym wczesniej na sale, marcinowi do kieszeni marynarki do kosciola dalam dwie chysteczki, blyszczyk no i dowod. kartek od spowiedzi nie mielismy... jakby cos jeszcze to smaialo pytaj, ale raczej wez teraz kapiel, zrelaksuj sie i sprobuj zasnac. jutro sie naprawde umeczysz... ale bedzie pieknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pozegnam sie dzis juz z wami ide spac jestem zmeczona tak pogoda mnie dobija dobrze ze przyjdzie ochlozenie dla mnie bedzie to najlepsza pogoda. gagatko a tobie zycze spokojnej nocki jako panna jutro zaniesz w objeciach meza no w sumie to pojutrze nad ranem :) dobranoc do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jestem pierwsza :) jeszcze tylko 24 godziny i bede mogla isc spac - jako zona :) zaraz wybieram sie do wanny na relaksujaca kapiel :) sen mialam tylko jeden (ten dziwny) innych nie pamietam - strasznie padało a ja mialam na sobie czarne balerinki zamiast bialych butów!!! poza tym ok aaa i w kosciele rzucalam wianek :D dalej nic nie czuje :D tzn. stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstajemy wstajemy :) ja wlasnie z maseczkami (twarz, włosy) wcinam jogurta :)za 8 godzin i 16 minut sie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko-Dzisiaj Ślub Wasz i Wesele, Życzę więc Wam szczęścia wiele, Stadka dzieci, mrowia wnuków I ... Zgadnijcie. Tak! Prawnuków! Oprócz tego powodzenia, Marzeń, planów, snów spełnienia, Dużo zdrowia, pełnej kasy I miłości po wsze czasy. Zycza Iza i Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka🌼 cos nas łączy-mnie też się dzis deszcz śnił:P:P:P że jak wychodzilismy z kościoła to padało:P:P a dla Ciebie i dla Michałą :):):):):) wszystkiego naj,naj,najlepszego:) szczęscia,radości,wiecznej miłości:):) 🌼 a teraz tak od siebie: wczoraj Sławek formatował dysk i wykasował wszystko.WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszystkie zdjęcia Wojtka od urodzenia-nie ma nic.... ale jak go prosiłam,zęby ngrał na płytę to-spoko zdążę!!! wrrrrrrrrrrrrrr a na winku byłam-i co ?!oczywiście przypałetał sie potem Słąwek i mąż kuzynki i wiadomo jak sie skończyło.:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Yzulka ....Napewno jestes w ........My tez kiedys stracilismy wszystkie zdjecia ....i wiem jaka to katastrowa...A nie ma ktos tych zdjec zebys mogla ich przegrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego Agatko :*.... oj jak ten czas leci...juz coraz wiecej zonek :) a ja jutro zabieram moja chrzesnice i jedziemy z Karolem do Bałtowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za 2h tez ide na slub :) taki to dzis slubny dzien :) Gagatko nasza kochana, niech ten dzien minie Tobie i Michalowi, jak bajka, badzcie szczesliwi dzis i cale wspolne zycie, kochajcie sie jak wariaci i badzcie zawsze dla siebie :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Yza, wyobrazam sobie, jak sie wkurzylas :( szkoda zdjec bardzo :( trzymajcie sie dziewczynki, milej soboty, ja lece sie zbierac (aleeee duszno jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja dosłwonie na chwilke jak na arzie luzik ale zazyje chybo cos na uspokojenie nie obylo sie bez przygod nie dogadala sie mama z tata i pojechal mnie odebrac gdzie indziej, aja se paraduje po ulicy i czekam (tak 50 minut) no ale sie odnalezlismy (tato wrocil do domu i pojechal jeszcze raz we wlsciwe miejsce) NO :) dziekuje za zyczonka :) odezwe sie jako zona juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz gagtek pewnie teraz zdenerowowqny się szykuje :D. Ja tak będę już za 2 tygodnie :-/. Gagatko - dużo szczęścia na nowej drodze, spełnienia zamierzeń, udanego ślubu i wesela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Agato i Michale Jesteście dwoje, dwoje na wszystko; na miłość, ból i godziny szczęścia, na wygrane i przegrane, na życie i do śmierci - dwoje. 100 lat 🌻 Daria i Tomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nikt tych zdjęć nie ma :(:( było ich około 3tys. Sławk powiedział,ze jak si nie uda odzyskać jemu to idziemy do punktu gdzie to robia-za kase i to nie mała-ale co Polak mądry po szkodzie:) juz teraz będziemy nagrywać. na dodatek dzis wydawało mi się ze zgubiłam dokumenty....chciałam włożyć do portfela pieniądze na buty i bielizne a ja patrz,ze portfela nie ma...dzwonie do mojej mamy-czy tam czasem nie zostawiłam jak byłam kilka dni temu..przewróciła dom do górzy nogami i mówi,ze nie ma.ja w pokoju szukam-Sławek wyszedł i za chwilke przyszedł-przytulił mnie i daje mi portfel!!! byl w schowku w smochodzie:):) gagatka:) fajnie,fajnie-pewnie z welonem na głowie paradowałaś:) ja to tak najbardziej czekałam na slub gagatki-bo będzie to oznaczało,ze juz w tym samym miesiącu mój będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, szkoda zdjęć, ale wiesz, spróbujcie (zanim zaniesiecie kompa do odzyskania) sami je odzyskać. Są takie programy, np. R-Studio 4.5 Build 127467, dzięki którym można odzyskać. Ja tak odzyskałam swoją pracę mgrską, kiedy mi Tomek usunął podczas formatu. Kamień spadł mi wtedy z serca :):):) Może i Wam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis pierwsza :-) agatko :-) na pewno wszystko sie udalo pieknie, a dzis juz sie obudzials jako żona :-) zycze tobie i michalowi samych radosnych dni i pamietajcie co sobie wczoraj mowiliscie :-) czekamy na relacje i foto :-) :-) iza, to bez sensu z tymi zdjeciami :-( ale fcaktycznie tyle zdjec to szkoda stracic nawet jakbyscie mieli zaplacic. wiem ze moj m. kiedys cos takiego robil ale u siebie w pracy i zaplacil 90 pln... ale moze mu jakos taniej policzyli, skoro wy mowicie ze to takie drogie. my dzis jedziemy po dywanik do naszego pokoju. pogoda znowu zar, juz powoli mnie to troche meczy, nawet ciezko wyjsc z domu zeby sie od razu nie zgrzac ... no ale w koncu jest lato, niech bedzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
O ile nie ma się wyłączonej tej opcji, to można po prostu zrobić przywróc stan sprzed i tam jest do wyboru bodajze tydzien, 2 tygodnie czy miesiac. A przed frmatem proponuje wrzucic w jeden folder rzeczy ktore chcemy miec dalej i zostawic do zachowania;] Ja nie wiem jak się to konkretnie robi, ale moge się spytac narzeczonego, bo robi tak zawsze na moim kompie i nigdy nawet nie ruszam fotek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane to ja żona :) wszystko sie udało :) msza była sliczna (bardzo szybko mi zleciało) ksiadz mowil do nas, byl zyczliwy czasami sie z Nas śmial (na przekazcie sobie znak pokoju podaje M. reke a on nie, podchodzi do nas ksiadz i mowi najpierw na zgode potem mi :) ) Z zyczen pod kosciolem nic nie pamietam :) ale bylo fajnie :) potem pojechalismy do lokalu oczywiscie bylo smiechu co nie miara z zamiatanie kieliszkow (stukły sie cale) :) wypilismy podwojnego szampana. AAA oczywiscie najwiekszego stresiora mialam przy przysiedze, nogi to mi sie trzesły i głos :) i sie zaciełam :) wesele było udane panny pobiły sie o bukiet (został rozerwany) śmiechu było co nie miara :) relacje pozniej (obszerniejsze) buziory :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie my wlasnie wrocilismy z Kosciola pierwsze zapowiedzi byly wygloszone:) Zaraz jedziemy do BałtowA:) Agatka super ze sie udalo...slicznie wygladaliscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Viss:) gdybyś mogła to zapytaj się narzeconego:) wiecie co okazało się ze mamy zdjęcia od poczatku robienia do 29grudnia 2007:):):):):):):):):):):):):)dobre i tyle:):):) ale juz od stycznia do chwili obecnej nie ma. gagatka:) pisz jak się udało:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko-tak jak mówiłam na gg,jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla Ciebie i męża:) ja także fajnie się bawiłam,dziś także wróciliśmy z poprawin na ,których było fajnie,nogi bolą od tańców,chyba się starzeję;) pozdrawiam i czekam na zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×