Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a to dlatego,że tak się zaczytałam,że Żabusia -zaszalała wczoraj;);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili piekne zwlaszcza buty a ja juz teraz w sobote- stres mnie narazie omija szerokim lukiem- za duzo roboty zeby sie stresowac ale napewno sie pojawi w sobote jak zaczna sie zjezdzac pierwsi goscie suknia juz wisi na lampie- nabiera mocy urzedowej :D na jutro jeszcze mi zostalo zawiezienie ciasta do kosciola i do dziadkow pozawozenie owocow ciast i alkoholu na sale odswiezenie domu pozniej przystrojenie auta, domu i szybka wizyta u fryzjera zeby mi wlosy nawinela na walki czyli noc bedzie przemeczona a nie przespana ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu-spoko dasz radę:) a nie idzie nawinąć i wysuszyć ich u fryzjera w sobotę?abyś mogła przespać noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienki niewidzial- jest w odosobnionym pomieszczeniu zamknietym na 100 spustow :D no wlasnie sie nieda bo wczoraj robilam pasemka i mialam tez probna fryzure i siedzialam pod suszarka pol godziny a wlosy byly i tak wilgotne jak to stwierdzila fryzjerka ze sa strasznie dzikie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzika jesteś;)mąż się ucieszy,szczególnie w sypialni:P;D mój też się cieszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelly Kelly
Mój od roku nie może kupić pierscionka nie mowiac i slubie choc twierdzi ze tego chce. Wkurza mnie to bo jestesmy ponad 3 lata ze soba. Kupno pierscionka przekłada z miesiąca na miesiąc. Niech spada. Dziś mu powiedziałam ze ma sie odezwać jak bedzie pewien uczuć , choć twierdzi ze kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelly Kelly-będzie dobrze,z facetami tak już jest,kochają,ale boją się deklaracji.A przecież po pierścionku,bedziesz chciała slub,potem dzieci,a oni się tego boją - w większości.Kochają ,mają kochaną istotę i jest om z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piatkowo! Ja juz na nogach zaraz zmykam do pracy...Kto wie moze dzisiaj ostatn raz jak pokloce sie z mezem (bo powiedzialam mu ze od 8-do 18:30 nie bede tam sama siedziec ze czekam na zmiane)Zobaczymy co z tego wyjdzie. imili-sliczna sukienka bardzo mi sie podoba i buciki tez. Reszte osob pozdrawiam i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dziekuje za mile slowa w stosunku do sukienki i bucikow:) ..milego dnia pozdrawiam..:) wlasie wybieramy sie na wycieczke na slowacje hehe:P jednodniowA:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili butki są boskie ja tez chce takie :) sukienka tez sliczna :) Malutka miło że zajrzałaś :) pozdrawiam Hmm a ja no trafiłam wczoraj super poszłam naprawić jednego paznokcia poczym okazało sie ze wypadła jedna klientka i zrobiłam wszystkie hehe obiecuje że postaram sie jak najszybciej wrzucic fotki :) Wczoraj przyszedł laptop jest suuuper :) Hmm a co do szleństw to powiem tylko tyle ze mąż cały czas sie pyta jak sie czuje hehe ale nie sądze żeby coś z tego było. :) Iza pozdrowionka :) JUTRO BEDE WRESZCIE MIEĆ FOTKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) imilii jak ty masz fajnie:) mieszkasz gdzieś blisko,że możesz sobie wyskoczyć na jeden dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili buty są prześliczne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sukienka też mi się podoba :-) a fryzurke to masz podobną troche do mojej, bo ja też będę miała tube na kwiat: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d72e26887e671742.html ale kwiatek włoże po oczepinach jak zdejme welon... kurde szukałam wczoraj w googlech pół dnia bukietów z goździków, ale nic nie znalazłam, co by mi zaprło dech :-o jakby Wam wpadło coś w oko to wklejcie link albo mi na maila wrzuccie prosze (ewkka@wp.pl) bo chciałam znaleźć coś ładnego i pokazać, ze ma być tak i nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia te już oglądałam, ale dzięki bardzo!!!!! zonqa ula la la jakie ładne foteczki, ta na parkiecie jest zajebiaszcza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa zdjecia super:) waikiki fryzurka swietna:) ja nie moge miec bardziej strojnej eh bo suknia jest juz troszke bogata...:) nie pamietam ktos napisal ze chcialby takie butki:) sa w nadarzynie w maximusie:) ...rozne kolory :) na slowacje no jakies 120 km:) daleko bardzo nie jest::) kupilismy pare bbutelek sliwowicy makovieckiej bardzo dobra na wesele kupilismy 50 butelek tak jako dodatek jakby ktos wodki nie chcial i pare butelek alkoholu do domu:P....no jeszcze wina tez beda nie wiemy jeszcze jaka wodka jakie wina ale bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili spoko, wszystko musi być z umiarem, ze smakiem, dobrane, dopasowane... moja suknia jest w miare prosta dlatego wybrałam jako biżuterie tylko kolczyki, nic więcej nie będę miała, bo te kolczyki są cholernie strojne http://www.trendylook.pl/sklep/bizuteria/kolczyki_klipsy/1160 ale powiem Wam, ze dziewczyna co ma ten sklep z którego zamówiłam kolczyki http://www.trendylook.pl/ jest bardzo miła i wysłała mi je w ten sam dzień co zamówiłam, na drugi dzień je dostałam... a zamawiłam przez GG. Polecam ten sklep!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne nowe fotki i fryzurki sorki ze tak ale nie mam czasu ...musze leciec do pracy mimo ze jest sobota.Pozdro milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malutka
Ale to nie dramat, na tak radosnym forum??? tym tekstem to pokazałaś ,ze specjalne to piszesz! I dalej się dołujesz- po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malutka
Mało razy Ci dziewczyny pisały żebyś sobie dała spokój??A Ty ciągle się nad sobą użalasz.Nikt Ci nie każe skakać do góry ,czy się cieszyć z tego-po prostu skończ ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×