Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

usual w tym salonie była szyta moja suknia:D i kosztowała 1100 suknie na stronie to stare modele u nich tak co miesiąc wchodzą nowe modele i są napradę piękne a cena nie prowadzi do zawrotów głowy jak w oklepanych salonach jeśli wybierasz się tam w sobotę to musisz być trochę przed otwarciem możesz przymierzyć 3 suknie i jest naprawdę w czym wybierać a babeczki są bardzo kompetentne z własnego doświadczenia wiem że lepiej jest przyjeżdżać w tygodniu bo mnie jest ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :-) I AM BACK :-) na dobre tym razem :-P :-D ale sie ciesze bo za duzo nie napisalyscie podczas mojej nieobecnosci. belleteyn, jeszcze raz ci napisze choc juz pisalam na NK - wygladalas bajecznie. chyba najpiekniejsza panna mloda jaka widzialam :-) urzeklo mnie to nakrycie glowy, wszystko tak idealnie dobrane ... pieknie po prostu :-) jestem pewna, ze mama tez zmienila zdanie, bo narzekalas, ze nie bardzo cie wspiera w kwetsii sukienki... agatko, no nieladnie ze M. cie zaniedbuje :-) ale przyzwyczajaj sie kochana :-) co do @ to ja mam dostac jutro poki co zadnych objawow ciazy u siebie nie widze :-P wiec pewnie jutro dostane... zabusia, co ja tu widze :-) pisz nam jakies wiesci??? bedziesz Mama?? :-) nam niedawno minely 2 miesiace... alecialo szybko. faktycznie, jak napisala kala, niedlugo nasze pierwsze boze narodzenie z naszymi mezami... a moze i z dzidziusiami w brzuszku .. czego wszystkim starajacym sie (w tym sobie) zycze baaaaardzoooooooo :-) my niestety teraz osobno, M. pojechal nad morze sluzbowo, mialam jechac z nim sie lenic ale niestety mojej mamie wypadla operacja, wykryli jej jakiegos wirusa, sprawy kobiece ... i ma zabieg w przyszlym tygodniu wiec ja zostaje... zabusia, my tez planujemy z m. jakas podroz na lato przyszle ale tez sie boje cos wczesnie rezerwowac bo staramy sie o dzidziusia i jak sie uda to poznije nie wiadomo jak z wyjazdem. dlatego pewnie nic nie zaplanujemy, najwyzej pojedziemy na zywiol :-P a jakie testy zamowilas?? (moze pisalas ale nie doczytalam). ja tez czekam na testy owulacyjne z allegro... ciekawa jestem czy one jakos zadzialaja... belleteyn, POSLIJ MI SWOJE ZDJECIA plisssss :-) mail przy nicku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unsual:) suknia piękna-przymierzałaś ją?ja miałam tez suknie swoich marzeń,a jak ją założyłam to porażka :) dziewczyny dalej stresika brak :) chyba coś jest nie tak :) ciekawa jestem co słychać u waikiki:) czy wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual, bardzo ladna ta sukienka :-) mnie sie strasznie podobaja sluby zima ale ... jesli jest snieg a nie ciapa. mam nadzieje ze u Ciebie bedzie pienka zima i bajeczny slub :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) 🖐️ dzis ja pierwsza, chociaz chyba ostatnio o to nietrudno :-) zaczynam zalatwianie zaleglych spraw urzedowych, wymiana prawa jazdy, karty zdrowia ... bleeeee :-( a wieczorem chyba babski wypad do kina na \'Mrocznego Ryczerza\". widziala ktoras? bardzo jestem ciekawa postaci Jokera... ok, uciekam na kawke :-) dziewczyny, a jeszcze sie ciekawie ... czy ktoras z was sie przeniosla po slubie na inne topiki, ze u nas tak pusto czy to po prostu kolej rzeczy :-) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
Widziałam Mrocznego Rycerza i bardzo mi się podobał, batman jest jednak przytłoczony postacią Jokera. I drażniący jest jego głos;] Jest wiele zwrotów akcji, których niespodziewałam się. Generalnie film na plus, szczególnie patrząc na aktualny repartuar w kinach, który nie zachwyca. Ja w niedzielę się wybieram na podróż do wnętrza ziemi 3d, tylko ze względu na te 3d;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim Summer działaja tzn wykazują faktycznie czy owulacja bedzie dzialają podobnie jak testy ciążowe jak pokaża sie 2 kreski tzn że owulacja do 48 godzin bedzie a im ta druga ciemniejsza tym lepiej :) ja zamówiłam te wczoraj przyszły http://www.allegro.pl/item414893538_testy_owulacyjne_najtaniej_kup_ile_potrzebujesz.html Łatwe i tanie :) Jeszcze nic nie wiem ale cos podejrzewam jak trafiliśmy dokładnie w owulke to powinno cos byc poczekam z testem do przyszłego tygodnia do terminu @ Co do wyjazdu w przyszłym roku tez chyba pojedziemy na żywioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, a ile kupilas tych testow? ja zamowilam taki http://www.allegro.pl/item423066405_testy_owulacyjne_10_szt_test_ciazowy_gratis.html powinien przyjsc na dniach.a czemu cos podejrzewasz? :-) masz juz jakies \"objawy\"? ale by bylo uroczo jakby sie Wam udalo :-) u mnie jest problem z owu bo ja mam cykle 35-36 dni, gin powiedzial ze to nie je choroba ale ze wtedy owu jest ciezsza do okreslenia. moze byc bardziej przy poczatku lub koncu cyklu, wiec nawet nie wiem czy u mnie te testy zdaja egzamin. ja dzis czekam na @, brzuch mnie pobolewa ale to wlanie dziwne bo na @ mnie nigdy nie boli. poza tym jakos tam w srodku mam strasznie mokro (przepraszam za doslownosc)jakby nie przed @, tak jakos dziwnie. no nic zobaczymy, ja sie nie nastawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) summer:) ha ha miałam podobne objawy-nie takie same,ale podobne :) przed @ bolał brzuch w dole-i mokrości tez były :P A jutro efekt kończy 9 miesięcy :P ;P ;P dziś może Sławek w kocu KUPI BUTY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer ja zamówiłam 5 narazie i dostałam 2 ciążowe :) Ja też mam mokreo hehe a wczoraj robiłam test i wyszły blade 2 kreski ale to o niczym nie swiadczy bo kiedys tez tak miałam a potem jak zrobiłam bete to wyszło że nic z tego wiec czekam do czwartku robie bete i ide do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, a nie powinno sie testowac po terminie @?? nie wiem czy to ma jakies znaczenie, tzn czy jesli jestes w ciazy to pewnie przed terminem @ tez cos powinno pokazac ale nie wiem ... ja narazie nie testuje. czekam sobie :-) i nastatwiam sie ze przyjdzie @, zeby sie nie rozczarowac :-) a jesli be testowac to na pewno z bety a nie test ciazowy, jakos nie mam zaufania. moja kolezanka 2 razy testowala testem na mocz i nic nie wyszlo a tego samego dnia zrobila bete z krwi i wyszlo jasno, ze jest w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! imili współczuje, wiem jak Ci musi być przykro z powodu odejścia babci, bo sama w ciągu ostatniego roku straciłam obu dziadków. tak dziewczyny stresik jest :-D dzisiaj od rana ciągle na siebie krzyczymy z Irkiem na siebie, ale za chwile się śmiejemy z siebie :-) Darianka masz racje - teraz to już można odliczać... weź mnie nie stresuj już takimi tekstami ;-) najlepsze było to, że wczoraj załatwiliśmy tego księdza na slub co chieliśmy, ale dla nas musiał przełożyć jakąś inną msze, którą miał prowadzić ... a siostra nie chciała żadnych pieniędzy za ubranie kościoła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, no właśnie chyba tak czasami jest że suknie się wypatrzy że niby boska, a jak się przymierzy to entuzjazm opada :D:D zoabczymy. ja niestety nie mogę tam jechać w tygodniu, bo pracuję :( ale w sobotę będę przed 9 na pewno:) oczywiście, jestem nastawiona na to, że może mi wpaść w oko coś innego.. boje się tylko czy nie będzie ze mną problemów bo jestem dość wysoka - 180 cm;) ale skoro szyją wybrany model no to chyba ok. Choć ja na początku byłam nastawiona na wypożyczenie sukni i kto wie, moze cos jeszce ulec zmianie... No i muszę jeszcze doliczyć koszt płaszcza... Taki z moich marzeń, to jest taki: http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php?t=99 piąty od dołu, ale nie musi być taki do samiuśkiej ziemi... ale te futerkowe wykończenia.. po prostu bomba =) no zobaczymy! Zonqa, czyli mowisz ze mozna przymierzyc jednorazowo 3 suknie? rany, pewnie żeby włożyc taką kieckę to się trzeba nieźle nagimnastykować :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu, a tak co do ciązy dziewczyny, to ja mam powazne obawy... Na około co chwila jacyś znajomi zaliczają wpadki, a my z A już 5 lat razem i nic :D tzn oczywiście sie jeszcze nie staramy i biorę tabletki, ale czasem tak nieregularnie i niedbale, że kurcze w szoku jestem ż nic nie ten... a może któreś z nas jest bezpłodne...? :( rany... co prawda do teraz jestem troche mało za zajściem w ciąże przez najbliższe 5 lat, ale... powoli chyba miękne.. =) i szkoda, że jak tkos się stara to nic i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unusual kurcze ja też brałam tabsy odstawiłam prawie równo z summer i jaęsli teraz coś bedzie to w pierwszym cyklu ale mysle że to nic takiego tylko mój fiksującu organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia, a długo już się staracie...? ehh..nie ma na tym świecie żadnej porządnej antykoncepcji która potem by nie sprawiała trudności w zajściu w ciążę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie sie nie staramy na na 100% ja bedzie to bedzie to moj pierwszy miesiąc bez tabsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual, gluptasie :-) przestan tak myslec ze ktores z was jest bezplodne :-) mimo ze bierzesz nieregularnie to wcale nie jest latwo zajsc w ciaze podczas tabsow. poza tym chyba jedna az tak nieregularnie nie bierzesz :-) a ja ci radze, bierz regularnie... ja tez jak bralam ostatnie miesiace to tak o roznych godzinach, kilka razy zapomnialam i organizm mi sie tak rozreguloal ze szok. przez 3 cykle nie mialam okresu w terminie, tylko po lekach. moze to nie ma zwiazku ale tak bylo u mnie. moj gin mi powiedzial ze mozna zaczac sie badac ok pol roku nieudanych staran. a tak nie ma co sie martwic :-) ja mialam teraz tez pierwszy cykl bez tabletek, po odtstawieniu dostalam @ pokazowo bez problemow, a dzis nic. pewnie dzis juz nie dostane ale to napewno jutro :-) zabusia, fakt, mysmy odstawily prawie rowno :-P a wiesz ze sa takie opinie, ze w pierwszym cyklu po odstawieniu latwiej sie zachodzi ?? :-) wiec moze tobie sie udalo kochana :-) trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może i tak... Ja to juz taka jestem, że martwię się na zapas... Jeju, nudzi m isię w pracy... Tzn nie ma mojego szefa, a jak nie ma szefa to w zasadzie ja nie mam co robić, on mi tylko wymyśla jak jest;) Chyba czmychnę o 15 stąd i jadę na weekend do swoich rodziców! Na A nie będe czekała bo on kończy pracę dopiero po 17;) zawsze to kilka godzin weekendu dłużej:) Jadę swoim nowym nabytkiem, zmieniłam ostatnio samochód;) a stary właśnie usiłuję sprzedać od tygodnia i dziś dopiero pierwszy chętny się odezwał :D jutro czeka mnie czyszczenie łóżka, które chcemy przywieźć do mieszkanka do Wwy, bo to stare to ciasne i niewygodne :D a to kupiliśmy rok temu, tylko stoi i sie kurzy bo w takim malo czytym miejscu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo, Irku - przyjmijcie już dziś od nas serdeczne życzenia z okazji ślubu, przede wszystkim dużo, dużo miłości :) no i super weseliska :) i mało nerwów :D:D:D Kochane, mój mężulek ma od jutra woooooooooooolne i urlopu tydzień :) Jedziemy do Słupska, do moich rodziców na parę dni. Pobyczymy się troszkę na plaży, połazimy, nawdychamy się jodu :D:D:D Najprawdopodobniej będziemy się przeprowadzać do Słupska, bo ja tam sobie staż załatwiam :) w Ustce, w Urzędzie Gminy potrzebują zootechnika na staż do tych wszelkich rolniczych pierdół :) więc czeka nas chyba przeprowadzka jak wszystko wyjdzie, aż strach pomyśleć !!!! Nie będziemy mieszkać z rodzicami, wynajmiemy sobie mieszkanie, a po stażu zobaczymy co dalej, czas pokaże :) Ponadto byłam dzisiaj w WORDzie się na egz. zapisać no i mam... 21 października o 13.00. Strasznie długo, no trudno. Jeśli się przeprowadzimy to będę musiała do Bydgoszczy przyjechać na jeden lub dwa dni i się u znajomych zatrzymać. Dobra laseczki, 3majcie się cieplutko, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor Ale tutaj dzisiaj pusto ....Ja jestem sama w domu,maz w pracy ...jestem dzisiaj nie do zycia nie tylko Ja ale takze moj maz ...dowiedzielismy sie ze sasiad z Polski "sie powiesil" Nie mozemy w to uwierzyc ze posunal sie az do tak wielkiego kroku .... Ale to tylko tyle wiadomosci odemnie ...ide poczytac co napisalyscie: Summer i jak KIno udal sie wypad .Ja nie widzialam tego filmu wiec ci nie opowiem:) Ja nie przenioslam sie na inny topik tylko po prostu brak czasu jak narazie napisanie:)Ale zaniedlugo trzeba bedzie jakis nowy topik zalozyc ...bo wszystkie powychodzimy za maz :) Ja tez jak bylismy w Polsce zakupilam testy owulacyjne ale w aptece w tym miesiac chce ich zuzyc zobaczymy -:) Summer 3mam kciuki :) i za wszytskie staraczki rowniez :D Zabusia dpbrze rozumiem ze zrobilas test ciazowy przed okresem ...nie chce sie wtracac ale wydaje mi sie ze za wczesniej 3mam kciuki za was:D Waiki .....I jak samopoczucie ....napewno lezysz w lozeczku i zasnac nie mozesz ....Zyczenia jutro :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, w kinie bylysmy, film naprawde mi sie podobal. no i heath ledger jako joker jak dla mnie bomba. zupelnie inny niz go pamietam z \"brokeback mountain\". takze warto bylo :-) ja tez planuje uzyc testow w najblizszym cyklu. tez mi sie wydaje ze zabusia powinna poczekac do po @ ... ale oczywiscie tez jej zycze jak najlepiej :-) u mnie @ nie ma sladu, za to tak mnie kluje w podbrzuszu... dziwne. zaczynam sie obawiac, ze te wszystkie dolegliwosci sobie sama wmawiam i sie nakrecam. darianka, to gratulacje stazu :-) a kiedy by miala byc ta przeprowadzka? o kurcze, to faktycznie dlugo czekasz na ten egzmin. a mozesz zdradzic ktory raz zdajesz? ;-) a specjalnie dla EWY i IRKA 🌻 duzo milosci, badzcie najszczesliwsi i jutro i zawsze 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdawala będę pierwszy raz :) A przeprowadzka, hmmm, dokladnie nie wiem, ale mysle ze w ciagu miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bede trzyac kciuki zecy to byl tez ostatni raz :-) ja zdalam za trzecim ... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę zebym zdala za pierwszym :D Ale mam parcie, bo Tomek zdal za pierwszym razem, i chlubi sie tym bo zdalo 4 na 35 :D a ja nie chcę być gorsza :P wiadomo - kobieca duma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki znowu ja :P czytam Was sobie caly czas, ale opowiadac nie mialam co ;) praca dom praca dom i tak w kolko..ale teraz w koncu zbliza sie upragniony i wyczekany urlop - i przy okazji podroz poslubna (rychło w czas :P) wyjezdzamy w pierwszych dniach wrzesnia - dokad, jeszcze nie zaklepalismy ostatecznie, ale prawdopodobnie majorka albo kreta - mamy juz pozbierane oferty, trzeba tylko podjac decyzje i za niecale 2 tyg wsiasc do samolotu (o zgrozo..) Imili, przykro mi :( Belleteyn, kuuuuupy szczescia przez cale zycie :) badzcie szczesliwi i zakochani przez najblizsze 1000 lat :) poprosze chociaz z jedno zdjatko mailem (za wiecej bede wdzieczna rowniez :) )- nie mam konta na naszej klasie, wiec nie moge podgladac ;) Waikiki, cudownego slubu, pieknego dnia, samych radosci odkad otworzysz oczy, zakochanego slubu i tylko szczescia po nim :) Yzulka - Ty juz tylko tydzien :P nic sie nie martw, przed wejsciem do kosciola bedziesz trzesła sukienką z nerwow ;) ale to i tak przyjemny stres.. za wszystkie staraczki trzymam kciuki gorąco :) my jeszcze czekamy, chociaz wszyscy wokolo mi przypominaja, ile mam wiosenek na karku :P dziewczyny, co my zrobimy z naszym kalendarzem jak już go w całości zaboldujemy i \'zużyjemy\' ? przerobimy moze na ciążowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waiki wszystkiego najlepszego na Nowej drodze zycia !!!!!!!!!!!!!!!! Zycza Iza i Tomek :) My mielismy jechac do zoo ale niestety pogoda brzydka zimno i postanowilismy dzisiaj byc w domu ,uciekam sprzatac ...pozdrowienia. SUMMER 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Ewo i Irku wszystkiego najlepszego w tym najważniejszym dniu waszego życia :) miłosci,, miłosci i jeszcze raz miłosci :):D:):D ja juz musialam wstac bo M. mnie przez \"przypadek\" oczywiscie obudzil, a teraz se pojechal a mnie zostawil z bajzlem w pokoju!! (normalne) Darianko gratuluje stazu no i powodzenia na egzaminie na pj :) ja bez prwaka jestem ale dosc w pracy sie naogladam praw jazdy !! na razie mnie nie ciagnie. summer :) babitku witaj i Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) lolejej gagatka :-) a ja myslalam zescie wybyli na jakas podroz poslubna bos taka malo aktywna ostatnio :-P babitku, no to udanych wczasow cokolwiek sobie tam wybierzecie :-) samolotem sie nie przjmuj, one sie rozbijaja statystycznie nieczetso :-P ;-) ja dzis mam dzien lenistwa, troche poczytam, posprzatam, a jutro jade z moimi rodzicami do tescia na grilla ... no niech i bedzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×