Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

cześć dziewczyny! ...tak czułam, ze ta końcówka będzie najgorsza! Tyle latania i załatwiania, ze hej! wywieszony jęzor i coraz bardziej pusty portfel! Już mam dosyć! Odechciało mi się tej wielkiej imprezy w sobote :-( przecież to masakra! Babka od ubioru sali zaśpiewała mi cene o 35% wyższą niż się spodziewałam... kuźwa! Zwariować można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Waikiki, głowa do góry, będzie dobrze. Już za cztery dni Wasz wieki i piękny dzień. Pozdrowienia dla Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki;) a u mnie stresiora brak-czy to nie jest dziwne?doświadczone żonki co wy na to??ja wogule się czuję jakby to był ślub kogoś obcego,a my pomagamy w przygotowaniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, ja mialam podobnie, pamiętasz?? :) Ale ostatnio dotarłam do stron gdzie ja bylam około tydzień przed ślubem i pisałam, że jestem spokojna a Ty mówiłaś, że Twój stres będzie tak ogromny, że nie bedziesz mogła normalnie funkcjonować :) (ależ długie zdanie ;) ) A tu widzisz, spokojna jesteś i to super, bo nie ma się czym denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Waiki ...wiem przez co przechodzisz nie denerwuj sie tak :) My tez myslelismy ze nasze wesele wyjdzie troszeczke taniej ale coz nie udalo sie :) Ale jestesmy zadowoleni i nie zrezygnowalismy z niczego :) Yzulka my wsumie tez nie stresowalismy sie dopiero w kosciele wielka trema jak mowilismy sobie "PRZYSIEGE"wzruszajace:) A tak pozatym to u nas ok.Teraz praca ,dom praca dom.... Wczoraj mielismy miesiac po "naszym koscielnym _"i maz jak wychodzilam do pracy mowi ze dzisiaj czeka mnie po pracy niespodzianka-----wiec pytam sie go -Jaka ...A on Niespodzianka....wiec caly czas w pracy myslalam co to i wychodze z pracy ..maz ladnie ubrany ...i jedziemy .....nagle sie zatrzymuje pod restauracja i mowi to jest niespodzianka na nasz miesiac ...zebys w domu nie musiala gotowac-Kochany ten moj maz :) Pozdrowienia i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Iza ale fajnie z tą niespodzinką my spedziliśmy wieczór z lampką wina :) było milusio A teraz już w pracy jutro na basenik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ukrywam Marta ze rowniez bylam zaskoczona :) i wzruszona i bardzo podobala mi sie niespodzianka . My w sobote chcemy jechac do Zoo :) Zobaczymy czy pogoda dopisze:) A jak u Ciebie Marta-----????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też w sobote do Chorzowskiego zoo sie wybieramy A co do wiesci z brzuszka czekam dalej na testy no i im bliżej @ tym lepiej jak zrobie dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my do Chorzowskiego Zoo sie niestety nie wybieramy za duzo kilometrow ...Jedziemy tutaj do Köln,mam nadzieje ze bedzie fajnie i oczywiscie pogoda dopisze bo u nas silny wiatr i zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) fajną niespodziankę miałaś:)romantycznie:) my już ponad 3 miesiące,ale to zleciało:) niedługo pierwsze święta w stanie małżeńskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny my dzis obchodzimy tez rocznice dwa miesiace po slubie. a tak szybko co u mnie a wiec remont w mieszkanku moim juz sie zaczal, dwa tygodnie temu robilam wyniki i hemoglobina troche urosła ale to jeszcze malo kolejna kontrol w tym tygodniu oby bylo dobrze potem wizyta u lekarza ginekologa czy wszystko dobrze z dzidzia. chodze caly czas do pracy dopoki dobrze sie czuje.zycze wam milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny =) nie pisałam tu już chyba wieki, ale ostatnimi czasy sporo się działo i trochę zaniedbałam kafeterię... Ale pora się ogarnąć... Co do ślubu.... Mamy już salę, zespół i ustalony termin w kościele... Problem w tym, że ja teraz... kompletnie nie wiem od czego zacząć...jak szukać sukni :P jakoś tak omijam ten temat dokoła, nie kręcą mnie te tematy jeszcze.... a ślub juz 26 grudnia przecież :D jak to się odbywa, mam znaleźć sobie kilka salonów i umówic się na przymierzanie...? rany..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Dobrze, że mnie wspieracie, bo bym chyba zaprzestała tej lataniny, po prostu podtrzymujecie mnie na duchu! ale ten czas gna do przodu :-o jutro i w piątek biore wolne, bo trzeba mase rzeczy pozawozić na sale i podopinać na ostatni guzik... ale zaczynam mieć stresika ... Yza może Ty do końca bedziesz na luzie (i tego Ci zyczę), ale ja tydzien temu tez byłam jeszcze całkiem wyluzowana, więc może wszystko przed Tobą :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusal-wejdź sobie na stronkę o slubach i tam jest \"organizer\"-co jak i kiedy załatwiać i sobie będziesz odznaczac co już masz.Taki plan też jest w gazetach ślubnych,pozdrawiam fajnie ,że sięodezwałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak się wam podoba nasza tablica powitalna???jest na NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mnie troszke nie bylo mialam nagly wyjazd na wies...na pogrzeb bo Karola babcia umarla :/...wlasnie wrocilismy do domu eh :/.. nie wiem czy juz stres czy co ale jakos czescij sie klocimy :((((( Yza transparent piekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Yzulka zdjecie super transparent rowniez ! Imili przykro mi z powodu babci Karola:( I jak Waiki stres troszke przeszedl:) POzdrowienia i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Iza super transparent :) Waikiki jak tam stres :) bedzie dobrze zobaczysz My chyba bedziemy musieli przenieść wyjazd do zoo na niedziele bo w sobote mają być burze i deszcz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, dzięki! to chyba będzie najrozsądniejsze wyjście... a tak poza tym to dziewczyny, chyba znalazłam suknię swoich marzeń!!!!!!! http://www.suknie-slubne.waw.pl/ model Liwia =] czekam aż otworzą salon i zaraz dzwonię i pytam o nią :P:P w ogole to chyba tam pojadę w następną sobotę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany... jestem kompletnie zaszokowana ceną... 1600 zł! to chyba mało, co? i to oni szyją! rany chyba zaraz pod sufit skoczę ze szczęścia :D jadę tam w następną sobotę =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🌻 Imili, współczuję śmierci dziadka :( Zabusia, jak tam wieści brzuszkowe?? :D Waikiki, uspokoiłaś sie już troszeczkę, czy nerwy wciąż napięte??? :) Teraz to już godziny można odliczać, bo ślub lada chwila :) super :) Unusual, sukienka ładniusia :) A ceną się nie martw :) moja kosztowała 600 zł bez dodatków, ale ja szyłam u krawcowej a nie w salonie :) a będziesz miała do niej bolerko czy jakiś kożuszek?? :) 3majcie sie cieplutko :D:D:D:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka, ślub biorę tej zimy 26 grudnia, więc bankowo będę miała jakiś płaszcz. Ale nie chce żadnych bolerek czy etoli, chcę normalny płaszcz, długi z wykończeniami futerkowymi, jakiś fajny kołnierz, dopasowany w pasie... =) i nie wiem..czy jest sens pod płaszcz.. moze... takie bolerko w sensie długich rękawów koronkowych, ale czy ja wiem... I powiedzcie mi jedną rzecz, czy idąc przymierzać suknie, to czy cczasem nie powinnam kupić wcześniej butów? żeby sie potem nie okazało że kiecka za krótka :P chociaż i tak dużych obcasów mieć nie będę, bo mój A jest niewiele wyższy ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Darianko babcia :) unsual suknia ladna:)...a buty beda ci kazaly przyniesc dopiero na pierwsza przymiarke..:) takze jak idziesz dopiero wybierac suknie spokojnie idz normalnie bez niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ:) imili:) przykro mi :( Ja dziś u fryzjerki byłam i balejaż zrobiłam-ale jeszcze musi dopracować w piątek moja grzywkę bo mi odrasta i jet w kolorze blad:P waikiki:) ja samopoczucie-u mnie dalej stresu brak :) (tak,tak ciesz się puki możesz :P ) jutro do fotografa i może Sławek w końcu buty kupi :P:P a ja kieckę na poprawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobity :) imili wspolczuje z powodu smierci dziadka Karola. ja dzis bylam na zakupach ale nic sobie nie kupilam :o normalnie samemu na zakupy sie nie da lazic!! A M. siedze ze w pracy zamiast zone zabawiac noo!! Yzulka transparent miodzio :) a ja wlasnie wczoraj dostalam okres takze w tym miesiacu rodzicami nie zostaniemy :) ide ogranac kuchnie ale za bardzo mi sie nie chce!! waikiki i jak tam stresy?? sa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili, przepraszam, po prostu czytalam to wczoraj i jakos tak mi sie pokielbasilo :) I babcię uśmiercilam, jeeeny :) Unusual, wlasnie pytalam o to, co zakladasz na sukienke, bo wiem, ze slubujecie zimą i z golymi ramionami raczej byloby Ci chlodno :P chociaż, u nas zbyt cieplo nie bylo a ja szal zrzucilam z siebie jak tylko weszlismy do kosciola, w ktorym podobnie bylo diabelnie zimno, ale ja - nie czulam :D:D U Was święta podobnie jak u nas będą obfitowaly w przedslubne przygotowania :) takich swiąt się nie zapomina :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeeeeeeeeeny, i znów źle :D Dziadka nieopatrznie usmiercilam, a nie babcię :D Sama sie już zakręcilam :) chyba sie starzeję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×