Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ruda to jest bardzo sporadyczna czynnosc wykonywana przez mojego meza!! teraz ciezko pracuje przy garazu :) my poki co nie zabezpieczamy sie - idziemy na żywioł :P;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda:) przyjdzie pora na was:) śniadanie do łóżka-a co to jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka uśmiech na twarz :) Teście też napewno się ucieszą. Nie martw się. unusual niezła imprezka była :D Koniec z piciem? Taaaa... :D gagatka rewelacyjnie masz z tym śniadaniem do łóżka. Ja tak mam tylko w niedziele. Dobre i to :) Weekend szybko zleci, a w poniedziałek i wtorek sobie odbijecie. Kurcze, wszyscy 3 wygrali, a my nic. Ehh następnym razem będzie 6 :D Yzulka już kolejny dzidziuś? No ładnie, ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hehe wszyscy 3 my tez ale my to do tylu jestesmt hehe nic do przodu:P wyslalismy za 50 zl buhahaha... no na prawde forum mlodych mam sie robi:D... my tez gagatka na zywiol:P chcielismy czekac 4 lata z dzidzia ale stwierdzilismy ze co bedzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tylko czekać dziewczyny, aż po kolei zaczniecie ogłaszać, że zostaniecie mamusiami :) I zamiast założyć nowy topik - żony 2008 to będzie trzeba założyć - mamuśki 2009 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo dzieciaczków to właśnie liczyłam ile moja babcia ma wnuków i prawnuków (miała 10 dzieci). I wyszło tak: wnuki - 25szt prawnuki - 12szt + jedno ma się narodzić w grudniu + 2 w maju + 2 w wakacje Nieźle, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieźle kati,nieźle:) Mój tata ma narazie 5 wnuków-ma 54 lat(liczy na jeszcze więcej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostalam sama :( do niedzieli wieczoirem moj tata na razie nie ma wnuków :) bedzie mial dopiero w lutym :) nudzi mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem gagatko:) wszystko fajnie,gratuluję wszystkim Mamusią:) obecnym i przyszłym -macierzyństwo fajna sprawa:D jutro więcej poodpisuję,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice jeszcze wnuków nie mają - i chyba nie bardzo są gotowi na bycie dziadkami (nie mają jeszcze 50.) . Teściowie mają dwójkę wnuków, po najstarszym bracie Tomka, po średnim nie będą mieli, bo on jest upośledzony, więc czekają na Tomkowe... No i sobie poczekają jeszcze:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn:) moi rodzice zostali dziadkami jak mieli po 43 lata:) i to dwójki od razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) widze ze temat dziiadków nadal na topie :) ja wlasnie wstalam i jem sniadanko (nie lubie spać sama) ładny dzionek u mnie :)a u Was?? w ogole poki co październik i listopad jest ladniejszy niż wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) u nas za oknem ładnie-ale zimno!Wczoraj wyszłam z małym na spacer i,aż mnie zmroziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z nad kawki. U nas też zimno. Na dodatek studenci ze szkoły obok mają zjazd i jest dużo roboty. Wieczorkiem jedziemy do znajomego na urodziny. narazie to średnio mi się chce. Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zgrzebie, żeby grzebać i coś wygrzebać :D. W sklepie z odzieżą używaną, lumpku, grzebcu i jak to się tam jeszcze nazywa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem, co mąż powie, jak Ty takie fortuny wydajesz bez mrugnięcia okiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był poinformowany gdzie i w jakim celu się udaję :P. Poza\ tym jak ktoś kupuje klawiaturę i myszkę bezprzewodową za 200 zł to niech mi nic nie mówi o rozrzutności... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak śmiesz porównywać jego wydatki do Twoich :D Jego wydatki przy Twoich to pikuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja też nie słyszałam takiego określenia:) ale czasem lubię pobuszować:) gratuluję znalezisk-czasem bardziej cieszą niż ciuchy z \"firmówki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w rodzince:) wesoło: mama była babcią podwójną przed 40,a mój tato tylko"mężem babci"-bo były dziewczynki bliźniaczki:) ogółem mama ma :2 wnuczki,wnuka,drugiego w drodze wnuka tata :3 wnuczki,3 wnuków i 4 w drodze(różnica-bo mam przyrodnią siostrę:)) wszyscy czekają na mnie i siostry i mama u J. w rodzinie nie ma małych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się widzi,ze będzie kolejna mamusia:) tak gadamy o dzieciach i dziadkach,ze może cosik wykraczemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×