Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dzien dobry:) O jak sie rozgadaly dziewczyny:) Gagatko moze bedziesz nastepna?:) super by bylo...no powiem Ci ze mie tez szybko ciaza zleciala najszybciej lecialo do 8 miesiaca potem sie troszke ciagnie ale w miare:) Co do skurczy no ja mam o wiele wiecej niz zabusia... Fakt sa takie jak na okres...ale ja mam przynajmniej jeden na godzine :) Takze czekam z utesknieniem az beda co 5 minut:D A sila? no nie ktore sa lekkie ale dokuczliwe ale polowa z moich jest bolesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Imili my też trzymamy kciuki za Ciebie ;) i za Zabusie i Kati-kati :D wszystkie sie wspieramy choć w różnych kwestiach ;) oj dziewczyny, ja sie wczoraj kochałam z mężem i tak sobie po pomyślałm, a jakby z przypadku sie zdarzyło i bym teraz zaszła - ale by były jaja, w końcu tabsy odstawiłam :o ale chce poczekać 2-3 m-ce :) różnie może teraz być ... he he ale sie u mnie zepsuła pogoda!!!! leje strasznie bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Żeby do Was napisać przyjechałam do pracy o 1,5 godz wcześniej :) No dobra, nie tylko dlatego :P imili na szczęście nie mam jeszcze takich skurczy. Niech mój maluszek poczeka jeszcze z 3 tygodnie. waikiki wszystko się może zdarzyć, jak śpiewała pewna Pani :) A wiesz, że zaraz po tabsach to ciąża mnoga może być? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati wiem, dlatego wczoraj przestrzegałam męża (szkoda, ze już po) że blixniaki niewskazane :) ale mąż stwierdził,z ę jakby sie trafiły no to będą!!! ...szkoda tylko, ze to nie on będzie je dzwigał w swym brzuszku ;) a swoją drogą tak mi obżartuch utył, ze wszyscy go pytają w którym jest miesiącu a ja sie ciesze, ze zaszła zmiana ról :D :D :D :P he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili mam pytanie powiedz czy ciebie tez bolało badenie ginekologiczne kurcze mnie tak nawet bardzo strasznie mnie dziś mecza skurcze i bolakosci Imili ja cos czuje bedziesz pierwsza a ja zaraz po tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny no przyszle mamuski czekam na wiesci ktora dołączy do mnie i pozostalych mamusiek :). podczytuje was sobie. pogoda niezbyt ladna. Jutro mój mąż ma urodziny i Bartus konczy 4 miesiące :) a w sobote mamy rocznice ślubu jak ten czas szybko plynie wiec smieje sie ze mamy wielki tydzień. za tydzień także z Bartusiem idziemy na szczepienie jestem ciekawa ile waży mój synuś. ja czekam cały czas na zdjęcia od cafki :)jak cafka zdjęcia dostarczy dam znać i gotowe albumy wam kochane wysle. Ostanio bylam troche przeziębiona, ale jakos lepiej, 2 lipca bede miala gosci przylatuje do mnie moje przyjaciólka wegierka mieszkajaca na stale z Anglii. wiec czekam za nia z niecierpliowacia. 13 lipca ide pierwszy dzień do pracy juz i tak to mi zlecialo 20 tyg macierzyńskiego. a dzis mam popoludnie dla siebie ide do fryzjera a mąż z Bartusiem jadą do babci do mojej mamy :) buziaczki wejde pewnie jeszcze wieczorkiem do wieczora pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupolek-a Kati dała zdjęcia? zajadam truskawki i szukam sobie prezentu:) która chce truskawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:D Ja sobie zaraz spagetti bede robila sama dla siebie smak mnie naszedl a ze rodzice żurek maja a ja nie lubie to mowie zrobie sobie spagetti:D Żabusia ja mialam badanie ginekologiczne w 30 tc ciazy ostatnie robione a to dlatego ze teraz jak bylam lekarz powiedzial ze w razie czego nie chce przyspieszac porodu tym bo wiadomo ale wtedy mnie nie bolało nic.. No mowie zabusia nie badz pewna hehe ja tu moge miec objawy czop,skurcze bolesne itp itd a jeszcze Ty mozesz pierwsza ode mnie sie rozdwoic ehhe :) Waikiki podwojne szczesice by bylo hehe:)...ja jak szlam do ginekologa potwierdzic ciaze to ciagle myslalam zeby tylko nie blizniaki bo i u mnie i meza ze strony juz byly blizniaki wiec moglismy miec ale na szczescie ominelo ..no niby 2 za jednym zamachem ale ja jednak wole najpierw jedno a drugie za pare lat hehe:) Głupolku faktycznie czas szybko leci Ty juz nie dlugo do pracy wracasz , tu rocznica slubu juz ...eh moze czasami za szybko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala - kati nie dała :P Jakie to w ogóle mają być zdjęcia, po co, dla kogo itd? :P Bo ja nie w temacie :) My mamy rocznicę ślubu w tą niedzielę :) Strasznie szybko zleciało. A z racji braku dużych pieniędzy na prezenty w ramach prezentu robimy sobie małą sesję fotograficzną. Uwiecznimy nas samych po roku szczęśliwego małżeństwa i mój brzuszek tuż przed rozwiązaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili co do blixniaków to mam takie samo zdanie :) może mi sie nie trafią za łatwo, bo ja nie miałam w rodzinie a ni mój mąż takich podwójnych urodzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w rodzinie jest ich sporo a ja jestem w roczniku gdzie mogą się zdarzyć,moja jedna sis ma i jedna kuzynka po za tym ciocia 2 razy po 2 ogólnie jest szansa kati to po 2 zdjęcia do wspólnego naszego albumu,poczytaj wstecz:) tego co kiedyś ustalałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna mnie chyba juz lapać stresior!! Ehhhhh chce byc juz po!!! :( Imilii raczej nie bede nastepna, wmawiam se te oznaki bo dzis juz mnie nie mdliło. Zreszta ani piersi mnie nie bola (a przed okresem nawet powinny), klucia w podbrzuszu sutały zostało mi tylko czekac na okres i obrone!! Byleby nie w tym samym czasie :) lece cos jeszcze poczytac :) dzis bylam na ur. 2 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ale się rozpisałyście...my dziś mamy szczepionkę młodego-odkładana od 2 mcy...bo chory był, a potem jadę z nim do rodziców... dziś śniła mi sie Zabusia i Imili i katai-wszystkie z brzuchami :D robiłam wam zdjecia na jakimś moście w Warszawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Yuzulka ty to masz sny hehehe mnie sie Imili raz śniła że obok siebie rodziłyśmy hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po osatnich zleconych badaniach krwi i moczu zupka pieczarkowa nastawiona zaraz zmykam do babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieżle Yzulka :) Sesja 3 ciężarnych na warszawskim moście :D Ja jadę na sesję w tą sobotę - do Warszawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza co ty masz za sny :D dziewczyny nie ma któraś z was weny? musze dla szefa napisać gratulacje (takie do wygrawerowania na tabliczce) które chce wręczyć komuś z okazji otwarcia restauracji. nie mam dzisiaj do tego głowy. chyba przez prace mgr sie wypaliłam chwilowo w tej dziedzinie :o ratuuuuunkuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widze ze jeszcze zadna mamusia do nas nie dolaczyla 3mam kciuki za was :) My za tydzien w sobote mamy chrzciny malego i w przyszlym tygodniu przyjezdzaja moi rodzice z Polski wiec nie bede miala czasu ,ale sie ciesze ,a pozniej jak rodzice pojada przyjada nastepni goscie a we wrzesniu my jedziemy do Polski. My dzisiaj mamy rocznice slubu cywilnego juz 5 lat minelo jak ten czas szybko leci otrzymalam super bukiet kwiatow od mojego meza -,ma szczescie ze pamietal.Nasz Fabi ostatnio nie chce spac w dzien wstaje ok 9-10 i dopiero zasypia ok 14-15 i spi 3 godziny nie wiem co sie stalo ...i nauczyl sie ssac smoczka :) No i niestety musze go dokarmiac butelka bo mial za malo pokarmu jutro przyjdzie polozna zobaczymy co ona powie chyba juz nie bede karmic piersia :( :) Ok uciekam przygotowac jakis obiadek bo moj malutki wlasnie zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D musze sie odezwac co byscie nie pomyslaly ze rodze hehe :) Yzulka swietne sny masz :D sesja w wawie no no hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Izuś Gratulacje :) fajnie że z chrzcinami sie udało Imili jak tam sie toczysz ja juz ledwo wczoraj sie tak kiepsko czułam ze myslałam ze w szpitalu wyląduje ale jakos przeszło dzis jest ok choc skurcze mi dokuczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam już z zastrzyku nieciekawy jest ten zastrzyk w kolano,najgorzej ,że on zawsze uprzedza-\"a teraz wbijam igłę\"-dodać,że igła jak cerówka ale żyję:)teraz za tydzień znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyny pamiętajcie o tym zdjęciu waikiki ,bo mimo oddawaniu codziennie głosu widzę,żejest daleko w rankingu,dawaj weźmy się do pracy:) a waikiki przywiezie nam coś fajnego z podróży:)-kokosy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja zagłosowałam dzisiaj:) własnie wrociłam z małym zakupem kupilam tacie na dzien ojca tel kom. bo juz jego byl rozwalony po 6 latach uzytkowania. Nie jest to wypas bo Nokia 1208 ale on jest zadowolony bo taki mu pasuje prosty w obsludze z duzymi napisami hehe :)a jemu i tak sluzy tlyko do dzwonienia i odbierania tel bo co innego go nauczyc jest ciezko hehe :) Mialam jechac tylko oplacic rachunek na 5 minut a nie bylo mnie 1,5 godziny bo szukalam tego tel heh no i rodzice biedni zestresowani z racji tego ze 9 miesiac hehe i moje skurcze az dzxwonili za mna gdzie ja jestem hehe czy nie rodze buhaha ale mialam ubaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×