Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Darianka witaj :) nooo już półmetek za Tobą :) wiesz ja miałąm tak samo na początku bałam się porodu ale później byłam optymistycznie nastawiona i to mi dużo dało... myślisz o tym żeby maleństwo zobaczyć i wtedy się nie boisz :) Wakiki mdłości Cie raczej nie omina :P nie zebym Ci ich życzyła :D jejuu jak ja się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka maly nadal malo je niestety poprawa nastapicc moze dopiero po operacji,..takze musimy cierpliwie czekac.. Darianko ja z poczatku tez sie balam potem im blizej tym mniej a dopiero jak mieli mi wywolywac poczulam strach ale i ogromna radosc ze maluszek bedzie ze mna.. E tam waikiki moga cie ominac mdlosci ja nie mialam w ogole mdlosci jedynym objawem bylo to ze latalam do wc czesto i brak okresu no a pdo koniec pare dni zgagi nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka-Nie wiem ,ale ja jak urodzilam malego ,to mnie sie wszyscy pytali czy meczyla mnie ZGAGA ,bo podobno jak meczy Cie zgaga to dzieciatko bedzie mialo duzo wlosow ...Mi sie lekko sprawdzilo bo pod koniec ciazy wlasnie meczyla mnie Zgaga Co do mdlosci to ja mialam ,nie duzo ale mialam i nie moglam jesc niektorych rzeczy :-( Ale ten czas spominam jak najlepiej :-) Moj maly lezy sobie grzecznie na tapczaniku i slúcha muzyki z Pieska Uczniaczka,ostatnio przy niej zasnal :-D Zakupilismy malemu juz wczoraj wiekszy foteli samochodowy ,bo tamten juz ma maly :-) niby one sa do 13 kg ,ale ja bym tam dziecka nie trzymala tak dlugo ...Nie wiem dokladnie ile nasz nmaly ma dopiero dowiem sie 1 grudnia bo idziemy na bilans ... Pozdrawiam. Imilia co to za skep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik-Iza --->>> moja mama miała straszliwą zgagę przez połowę ciąży, a Darianka urodziła się łysa jak kolano :D:D:D hehehe, więc w sumie to przesąd jakich wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka ...wiem wiem ...przesady przesadami tez w nie nie wierze tylko tak mi sie skojarzylo ,jak napisalas ze meczy cie zgaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy inaczej - zgaga jest straszliwa, a malutka może być - albo łysolkiem po mnie, albo włochatkiem - po tatusiu :D:D:D Za jakiś czas się przekonamy :) A ja bym chciała, żeby miała wloski i to lokowane, tak jak Tomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zgagi, ja mialam tak od połowy ciazy o włosach nie wiedzialam, dowiedzialam sie jak tesciowa mnie spytała czy mam zgage, ona jak miala to moj maz z czarna czupryna sie urodzil :) a nasz mial skromnie co widac na pierwszym zdjeciu na nk :) jak rodzilam to polozna nam tylko powiedziala oo widze czarne wloski :) teraz robia mu sie na braz a w ostatecznosci mysle ze bedzie blondynem o niebieskich oczach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tam idzie kupic o wiele taniej oryginalne rzeczy:),..od sobtoy beda guci nike itp... sa fajnie przecenione:).. no ja mialam pod koniec zgage jak pisalam a mikolaj lysy sie urodzi:) pare tylko wloskow mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 jejku aż se zabluźnie qura mać :P sie ciesze starsznei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! my to chyba teraz cały czas w ciaży będziemy tj. non stop któraś :) moja obiawy to ból w podbrzuszu, wymioty do kionca ciąży, zgaga i wiele innych... ja mam dosć pracy, albo po 10 godzin, albo po 12 pracuje...mam dosć tych tępych rodziców!! poprostu szok co się tam dzieje-a razcej to co rodzice robią w domu z dziećmi,a potem się wszytsko do nas przenosi.... waikiki a jak Irek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz zrobił szybkie usg...powiedział, ze pecherzyk ciążowy jest...około 3/4 tygodnia...mam przyjść za 4 tyg wtedy bedzie wiadomo czy jest serduszko i czy sie wszystko dobrze rozwija... że mam na razie nikomu sie nie chwalić, zeby potem nie było jakby co :( ale juz mówi moge w sumie pogratulowac :) wstępnie ustalił termin na 30 czerwca :) za 4 tyg powie dokładniej... no mąż sie cieszy, ale chyba nie może jeszcze uwierzyć, ze będzie tatą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki super na pewno bedzie dzidzius:)..no i maz pewnie sie bardzo cieszy...my tez z poczatku nie wierzylismy ze zostaniemy rodzicami:).. Yzulka biedulko tyle godzin w pracy...a co rodzice wyprawiaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili no na tym etapie co ja jestem to bardzo ciężko w to uwierzyć :) Yza no niepoprawnych (ładnie ujmując) rodziców nie brakuje niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Waikiki ---- 👄 Super !!! Napewno wszystko bedzie dobrze ,Cieszcie sie ta chwila jak najbardziej :-) Yzulka- 👄 -biedactwo ...:-( Imilia 👄Co tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wszystko dobrze:)..mam wrazenie ze w koncu katarek sie skonczyl a jak jest to malutki i do 5 mysle ze juz nie bedzie po nim ani sladu:).. waikiki nie dlugo uwierzysz zobaczysz:) a termin masz na moje imieniny hehe :) teraz dbaj o siebie i najwazniejsze zeby bylo malenstwo zdrowe wiem co mowie:)... niema nic wazniejszego od zdrowia dziecka:) ile ja bym dala zeby Miki byl zdrowy wolalabym zeby to mnie spotkalo a nie jego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili kochanie juz niebawem Mikuś bedzie zdrowy...masz tu taką ekipe modlacych się i trzymających kciuki, że normalnie Mikołaj wyjscia innego nie ma :D juz niedługo bedzie po kłopocie i bedziecie się cieszyć zdrówkiem .... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki-cieszcie się,a szczególnie korzystajcie z tego ,że jesteście jeszcze we dwójkę:P;),ale jak najbardziej super:D:D🌼 Imilii-będzie dobrze.Maly wyzdrowieje i raz dwa zanim się obejrzysz będzie biegał,a potem na randki chodził:) w żłobkach i przedszkolach człowiek się napatrzy,oj tak.Ludzie czasem bez wyobraźni są a ja dostałam z ZUS-u stawienie się na komisję lekarską.Ciekawe co powiedzą.Nie lubie takich rzeczy:( mam nadzieję że mój dostanie wolne,aby mnie tam zawieźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki :) mały usnał a ja uciekam pod prysznic :) waikiki no własnie o tym pisałam ze za wcześnie na to by cos zobaczyc, ja w 1 0 tc na zdjeciu mialam juz serduszko, raczki nozki mozg wczesniej nie ma sensu bo widac tylko kropke :) tak moje maleństwo wyglądało w 10 tyg :) http://img25.imageshack.us/img25/6555/synus.jpg jeszcze raz gratuluje :) no i termin zblizony do naszego mojego i Imili, my bedziemy mialy male roczniaki a Ty noworodka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem cafka, ze to za wczesnie żeby coś zobaczyc...powiedział,z ę za 4 tyg będzie już słyszał seruszko :) ale przynajmniej mi potwierdził...i wazne, bo powiedział, ze niektóre po tescie pozytywnym się cieszą apotem sie okazuje, ze ciąża pozamaciczna i jest problem...i operacja :o u mnie na szczeście jest na razie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprysznicowana i az mi le[piej :) wakiki napewno bedzie wszystko dobrze :) i tak jak Imili napisala najwazniejsze zeby dzidzia zdrowa byla, bo ja sama jak bylam z malym w szpitalu co mial te plamki to modlilam sie zeby tylko z niego wyjsc bo czlowiek w szpitalu to moim zdaniem nie zdrowieje a jeszcze bardziej sie chory robi :o ide se kawe zrobic :) mowisz ze maz jeszcze nie dowierza, moj uwierzyl jak pojechalismy na pierwsze usg jak zobaczyl malego spiacego Dominiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Imili - już wkrótce będzie po operacji i Mikołajek będzie zdrów jak rybka :) zobaczysz kochana :) Waikiki - super, że lekarz potwierdził ciążę :) Teraz to trzeba być dobrej myśli i zacząć odliczać do porodu :P Ciekawe czy będziecie mieli synka czy córcię :) Może córcię, żeby zasilić damskie szeregi naszych maluszków, bo tu prawie męska ekipa :) Tylko Żabusia ma córcię no i ja :) Yzulka - biedaku, że tez musisz się tak męczyć... rodzice bywają różni, to fakt.... :( A moja niunia miała dziś czkawkę rano, hihihi. Tak mi śmiesznie brzuch podskakiwał, że aż się śmiałam :D Dziś gotuję buraczkową na obiad bo mam smaka :D I łapy całe czerowne od buraków :P Pięknie wyglądają :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki kochana ja mdłości dostałam w 7tyg :) a zgaga pod koniec oj była mała wyskoczyła z bujną czuprynką ;) Imili trzymam kciuki za Mikusia :) Darianka no nie juz 26 tyg wow Iza juz większy fotelik nonono ale Fabiś rośnie :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia :) cały czas mam ogromne nadzieje, ze mdłości nie będą mi mocno dokuczać :o ale zobaczymy ;) Darianka :) no chętnie zasilę ekipe dziewczynek...ale to już nie ode mnie zalezy ;) zalezy co tam mąż wstrzelił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja, Waikiki, ale wiesz teraz mi się przypomniała rozmowa z Tomkiem, kiedy jeszcze nie wiedzieliśmy czy będziemy mieli córcię czy synka.Nasmialiśmy się wtedy :) " Tomuś, a powiedz, czy my będziemy mieli córeczkę? Bo Dorota (nasza znajoma) dziś dzwoniła i mówiła, że ma dwa kartony ubranek po Lence do oddania." A Tomek na to: " Zamówienie to trzeba było wcześniej składać, a nie teraz, bo teraz to już - pozamiatane. " No to jak Waikiki ? Zlożyłaś jakieś "zamówienie" ? :P :D:D:D:D PS. Buraczkowa smaczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wasnie nie... a mój to sie nastawia na synka...bo chce miec kompana do męskich zabaw...do gry w piłke, jeźdzenia na ryby itd :o ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikik 30 czerwca mówisz :P to już wie kiedy mniej więcej rodzice mnie zmajstrowali :) ja spadam d pracy-na chwilke do domu przyjechałam po tamtej i teraz do drugiej...papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×