Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

dobry dzien :) Imili jeszcze raz wszystkie naj naj 🌻 Gagatka dieta? hmm ja nie stosuje ale wzielam sie za swoj brzuch "poporodowy" nie byl duzy ale juz mnie ta falda wnerwiala bo w dzinsy do konca nie umialam sie zapiac :P tak wiec jak robie brzuszki duuuzo brzuszkow jak tylko znajde chwile czasu, i mniej jem czasem sie zdarzy ze nie zjem kolacji ale nie ze specjalnie tylko z braku czasu a jak mam czas o 21 to juz za pozno, kiedys jadlam spagetii o 21 czy pizze o 22 (rekord 24) :P ale dopoki tej faldy nie strace to nie ma mowy o jedzeniu tak pozno, a z takich rzeczy typu pizza, zapiekanki rozne makarony nie zrezygnowalam, po prostu mniej i o innych godzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:)🌼 my plany na dziś leniuchowanie,oglądamy "epokę lodowcową"+spacer porobimy trochę zdjęć+muszę dziś zamóić towar-to trochę spędzę przy kompie. witam,składam dziś zamówienie na drobiazgi do biżuterii,jak jakaś ma jeszcze coś upatrzonego proszę pisać mi na gg lub meila,to domówię kamienie:) link wysłany -Iza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala wysłałam maila z zamowieniem ;) jejuuu jak u mnie zimno mam wlaczony grzejnik i dalej zimno maly opatulony spi grr co bedzie w zimie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili wszystkiego naj naj naj z okazji rocznicy ślubu ❤️ Yza o 10 dni za wczesnie??? :o hm...duzo kurde :( ...no włąsnie jak sie znalazł ten aparat?? pamietam jak o tym pisałas i wtedy sie chyba wydawało, ze ktoś go ukradł :O Gagatka ja tez bym chetnie poprosiła o czarodziejską diete, ale takich nie ma :o trzeba wywalić z menu słodycze, ograniczyć węglowodany i zacząc się wiecej ruszac...a ja mam lenia w genach niestety :( i miłość do czekolady też :o Rybnik iza ja też Ciebie ściskam!!!!! przytulanie ma podobno bardzo dobry wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne człowieka :) cafka no co Ty?? aż tak u was zimno??? u nas jak włączylismy grzanie wcZoraj wieczorem to sie tak gorąco zrobio, że woleliśmy na noc wyłączyć jednak :o Kala az sie boje na twoją stronke znowu wchodzić :o ...a ja wczoraj farbnęłam dopiero włosy i mi wyszłay...prawie czarne :D he he he czarny łeb znowu jestem ;) oj chyba jednak w tym kolorze najlepiej sie czuje!!!!!! najbardziej mi pasuje chyba tak we własnym odczuciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili iKarolu wszystkiego najlepszego zdrowia miłości i radości z okazji pierwszej rocznicy ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej.. Dziekujemy serdecznie za zyczenia :) Od meza dostalam piekny bukiet roz:D .. postaral sie chlopak nie p-owiem:) Kala Ty pamietasz o tym z cyrkoniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili :) dla was 🌼 najlepszego :) szczęścia i radości ;) aparat został skradziony-i się znalazł bo zrobili nalot na jakiś "magazyn"=a ze świadkowa dała papiery-mieli numery aparatu w bazie danych skradzionych rzeczy, to się znalazł :) mój mąż jest zachwycony nową fryzurą :) po wczorajszej imprezie oki-byłam w summie kierowniczką,a le dla mnie spoko-jakoś nie miałąm ochoty na %%% i teraz znowu maraton-praca szkoła praca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam:) już zamówiłam towar jak przyjdzie to będę robiła i wysyłałą-dam znać przed wysyłką jak zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Chciałam do Was wczoraj napisać a non stop wywalało mnie z forum. ehh... Chciałam życzyć imili i Karolowi wszystiego naj naj 🌼 U nas średnio. Krostki niestety słabo się wysuszają i na dodatek rozlazły się też w inne miejsce. Nie kąpiemy małego tylko myjemy go na ręczniku i go nie boli. Zmieniłam teraz sposób leczenia z wysuszania na nawilżanie. Mam nadzieję, że pomoże. Poza tym młodemu coś się poprzestawiało i znów budzi się 4, a nawet 5 razy w nocy. A już miał dwie pobódki. Chodzę więc niewyspana, ale dam radę :) Poza tym Wiktor jest bardzo grzeczny. Uczymy się jeść z butelki, ćwiczymy mięśnie. Zmykam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki :) Waikiki dzisiaj jest cieplutko :) ale noce sa zimne :( Kati z tego co wiem nie nawilza sie wypryskow, my mamy masc z wit.a ktora mu ladnie nawilza skore ale jak widze ze robi mu sie cos w stylu potowek to nie smaruje tylko zostawiam skore sucha a wczesniej wykapana w nadmanganinie, bo inaczej krostki sie dusza i sie skora pogarsza z tego co ja wiem i z tego co ja zaobserwowalam, no ale może u Ciebie inaczej zadziala :) jutro do fryzjera nie moge sie doczekac :P uciekam na sniadanko i kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka -smacznego:) ja już po śniadanku,zaraz wychodzę popracować w papierach u nas chłodno i duże wiatry,miałam w takich małych plastikowych jak do sadzonek doniczkach zasadzone zioła.Jedna spadła z balkonu na dół ,resztę uratowałam,a stały na podłodze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala dziękuję :) jak coś zapraszam na bułke z nutelą i tosta z serem :P powiem Ci Kala że masz fajne proste włosy, ile ja sie czasem musze namęczyć żeby moje wygładzić mam długie i gęste i jak kończe prostowac to rąk nie czuje :) na stałe bym nie chciała prostych ale tak od czasu do czasu takie gładkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane nio po wczorajszej nocy pełnej manewrów tzn brak snu od 3 do 9 dziśmjalutka jak aniołek spała grzecznie nawet m myślał rano ze mała sie nie budziła hehehe a ja nie chciałam go zrywac bo kiepsko sie czuł wiec postanowiłam dac mu pospać teraz tez śpi a ja robie m fasolke szparagową po bretońsku bedzie miał niespodzianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka-ale jak tylko wilgoć lub na deszcz zaraz wkoło twarzy robią się spiralki,tragedia ja wolałąbym kręcone lub takie średnie,a nie proste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dobrze ze juz w domku :) zaraz ide cos poprasowac, ale nic mi sie nie chce :o chce wiosny juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja tez chce wiosne :( no może być już 24 grudnia, i tak do 2 stycznia a potem już kwiecień może być :D bułke z nutelą ...ehhh jak ja kocham czekolade :( kolega mnie w pracy poczęstował pączkiem -był przepyszny! oczywiście pączek :P nie kolega ;) a w domu po obiedzie jeszcze 2 grześki zrąbałam :o ojej...chyba nie schudne jak tak będę robić... teraz pije mięte by sie szybciej i sprawniej to strawiło!!!!!!! :o cafka Ty masz super włosy!!!!!! takie gęste i puszyste! mi fryzjerka tez mówiła,z ę mam gęste, z resztą to widac jak ma mnie uczesać albo jak je cieniuje...duzo to czasu zajmuje, ale moim brakuje takiej puszystości jak mają twoje!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczornie jak tam Imili malutki Mikuś co z jego zabiegiem??? moi rodzice kupili dziś autko hurra mała śpi ja byłam u nich na chwilke a teraz m sobie u tesciów siedzi buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Zabusiu Miki jeszcze ma katarek i poza tym od antybiotyku trzrba odczekac 2 tygodnie masakra ile my jeszcze razy tam bedziemy jezdzic i wracac do domu od razu :/ No ale kiedys sie doczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej :) kupcie se klej :P nie no żarcik :D Waikiki kobito zawstydzasz mnie!! :) ale dziękuje za komplementy!!! dziś farbowałam włosy na ciemny ale nie czarny, bo do czarnego to za blada jestem ;) i musze powiedzieć ze to jest kolor w ktorym sie dobrze naprawde czuje :) kiedyś jak byłam blondynką zarzekałam sie nigdy w życiu ciemnego koloru a tu proszę czuję sie w nim super :):) troszkę podcięłam koncowki skróciłam grzywkę ale korci mnie żeby sobie walnąć prawdziwą grzywkę :P ale się booooje... Ty Waikiki też masz super włosy a oczyyyy :P w ogole jak Ty to robisz że Ci takie fajne kreski na oczach wychodza :D sorki ale ja mam dzis głupawke :P Ty pisałas że 2 grzeski wszamalas, hmm ja teraz kinder bueno i princpolo, no i zamierzam zrobic sobie obiad ale jeszcze nie wiem co :o Imili kurcze to nie fajnie jak musicie czekac :( tak byscie to juz za soba mieli... niech Mikolajek szybko zdrowieje :) a ja bylam dzis z malym na usg bioderek i nie musimy juz dawac drugiej pieluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie Ja jak bylam 14 wrzesnia na usg bioderek to juz nie musialam dawac drugiej pieluszki:) nie dawalam w sumie od 3 tygodnia ale za to czesto maly na brzuszku lezal z rozlozonymi nozkami na zabke :) A no i musze sie pochwalic moj synus dzis zjadl dwa razy po 100 ml to jakis cud bo zazwyczaj od 50 do 70 bylo rzadko kiedy wiecej :) Dla niego to duze osiagniecie bo biedaczysko sie meczy przeciez No cafka juz bysmy mieli dawno za soba gdyby nie ta pomylka wtedy bo wtedy byl zdrowiutki a tak tylko sie wszystko odwleka eh.. ale cierpliwie czekamy,.. Poza chwilami placzu kiedy mu cos dokucza maly jest na szczescie ogolnie pogodnym dzieciatkiem :) no oprocz slabego przybierania na wadze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili no my tez nie musielismy dawac dugiej pieluszki, bo od poczatku było wszystko dobrze, ale pani dr powiedziala ze profilaktycznie mozna jeszcze dac, wiec ja dawalam przynajmniej lepiej sie lapalo jego chuda dupke :P a dzisiaj powiedziala ze jak drugi raz wizyta wyszla dobrze to juz nie musze dawac... moj urwis sie duzo smieje na głos tak ze jestem czasem ze smiechu polana :P oby sie wam wszystko ulozylo i szybko było po!!! a ile wazy Miki? i ile cm ma pytam bo nasze dzidzioki sa praktycznie takiej samej wagi moj mial 3130 i 54 cm :) a teraz ma 5120 i 64 cm wszyscy mowia ze strasznie dluuugi :) a co tu tak cicho???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) załpałam dziś gume-oczywiscie nie mogłam zmienić kołą bo młz wczoraj zapasowe wywiózł gdzieś...wiec zadzwoniłam po niego, przyjechłą, zabrałąm jego auto i pojechałam :P w pracy mnie nei poznali-przez grzywkę :D wogule mówią ze jak nie ja ...a wlosy-laski ja miałąm kiedyś takie gęste...ech a teraz :( w sobote ściełam około 10-15 cm...musiałam :( ale teraz kuracja i za 3 miesiace licze ze się poprawią...na szczescie mam ich dużo :) wiecie jakiego mam doła w pracy-tesknie za Wojtkiem :( a na dodatek widze inne maluchy i nie moge o nim przestać myśleć :( niew iem czy nie za dużo na siebie wżiełam..dwie prace, szkoła.... ale to wszytski=o po to zeby jemu było łatwiej..lepiej..wiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś idę na kontrolę do lekarza i będę wiedzieć czy wracam już do pracy czy nie trochę czuję niepokój,długo mnie w pracy nie było od maja ale zobaczymy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala to jak wrócisz to daj znac co i jak :) Yza no jasne,z e wiemy o co chodzi :) dasz rade ...a jak nie będziesz sie mogła wyrobic, to zrezygnuj z jednej z prac... nie mozna sie forsować, ale to juz Twoja decyzja ... u mnie dzis świeci słonko, a całą noc padało...nigdy bym nie pomyślała, ze sie aż tak rozpogodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Yzula j a to nawet nie umie zmienic opony hehe kiedys zlapalam gume jak z mama na zakupy pojechalam to po tate dzwonilam i biedak musial przyjechac i zmieniac :) a co ehhe Mnie na kursie tego nie uczyli:) No i to normalne ze tesknisz za Wojtusiem no u nas jest sytuacja ze szybko go nie moge poslac ani do przedszkola ani tym bardziej do zlobka wiadomo z jakiego powodu...Niechce go narazac niepotrzebnie na rozne infekcje no i pediatra mi tak powiedzial zeby jak najdluzej z tym zwlekac,.. Moze faktycznie dwie prace za duzo ale to juz musisz sama zdecydowac:) Kala biedaczku ciagle zwolnienie ale plus taki ze wiecej czasu na robienie kolczykow:D Ja zaraz uciekam do ginekologa musze w koncu odbyc kontrolna wizyte po ciazy:) No i poprosic o recepte na jakies tabletki lub plastry sama nie wiem co lepsze no i od czego sie nie tyje:) Maly sobie spi ciekawe czy tatusiowi da popalic jak mnie nie bedzie no bo w koncu godzina 18 przed kapaniem do 19 to jego godzina marudzenia :) Na mnie sie zlosci maly bo mu odsysam nosek a on tego strasznie nie lubi no mowie wam lament jak nie wiem przy tym jest..szkoda ze jeszcze nie rozumie ze to dla jego dobra Ale sie rozpisalam:D jakas wena mnie naszla albo cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja ogólnie nie jestem zmęczona po tych 2 pracach...tylko mi się nie chce :P a nie mogę zrezygnowac-pieniądze...niestety teraz potrzebujemy...co prawda małż też niby ma dwie prace bo i monitory,a le co z tego jak o połowe prawie mu pensje okroili bo redukcja etatu... także jakoś sie przemęczę-przynajmniej do czasu kiedy moja siostra wróci z Norwegii. ws obote do szkoły...jakoś mi isę nei chce...marze teraz o tym zeby sie wyspac :P teraz robie dla ojca mojego dziecka obiado-kolacje-róći około 22...jutro do sanpidu rano i chyba do 12-nastej w pracy...w piątek też tak-bo z mojej grupy wszystcki dzieci chore...a ze starszaków się też wykruszają...wiec jest tragedia...ale jak się posyła dziecko z zapaleniem płuc i oskrzeli do żłobka....nieźli rodzice nie!!!! i tym sposobem wszystkie dzieci sa zarażone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×