Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

O Glupolek-tak dawno Cię tu nie było:)Miło,że sie odezwałaś:) ja wczoraj byłam na pogrzebie,potem w Jastrzębiej Górze na ślubie,tam śpiewaliśmy,wróciłam wieczorem do domu.Dziś długie poranne leniuchowanie i kumpela robi ur swoich synów,a więc idziemy na imprezkę;) a tak czas płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam leniwie :P czesc kala :) czesc glupolek :) czesc yzulka :) czesc imili :) belletyn :) Darianka :) cafka :) Iza-Rybnik :) waikiki :) Kati :) Zabusia :) jak mija niedziela ? :) ja skoncze kawke :) i chyba pocwicze cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) belleteyn_ --->> ale miałaś przygody :) Podziwiam, że tak sobie dałaś radę i udało Ci się szczęśliwie dotrzeć z powrotem do domu, bo ja to chybabym siadła gdzies na peronie i ryczała Tomkowi do telefonu :D Życzę abyś dostała pracę :) Imili --->>> trzymam kciuki, żeby operacja doszła do skutku 🌻 Gagatka--->>> Aleś nas wszytkie ładniutko powitała :) A jak mija niedziela? Ano w sumie szybko... Dni kiedy Tomek jest w domu tak szybko mijają, a kiedy idzie do pracy to się ciągną niemiłosiernie :( Kala --->>> Miłej imprezki :D Widzę, znaczy czytam, ze miałaś pracowitą sobotę - pracusiu Ty jeden :D Glupolek --->>> Bartuś kawał chłopaka już :) No fakt, do porodu już niedaleko. Dokładnie - 3 miesiące i 17 dni :) Nie mogę się doczekać , a jednocześnie cały czas drżę i modlę się, żebyśmy szczęśliwie dotrwali do końca ciąży :) Yzulka ---->>> jak tam imprezka? :D Popilyście troszkę? ;) wypiłabym sobie piwko :) Ale... co tam.... wytrzymam jeszcze parę miesiecy :D waikiki --->>> jak tam Wasze zdrówka? Mam nadzieję, że już lepiej :) Kurujcie się, najlepiej pod jedną kołdrą to i może z podwójnym pożytkiem będzie :D Wy wyzdrowiejecie a i rodzinka się powiększy :):):) Dobra laseczki kochane, uciekam. Trzymajcie się ciepło i buziaczki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ostatnio troszke mnie nie było bo nasza maleńka miała problem z kupką, do tego złe samopoczucie po szczepionce no ale wkoncu wyprosiłam dziś dwie kupki i Zuzia chyba juz ma sie ok dzis skonczyła 3 miesiące potrafi trzymać główke, łapać i grzechotać sobie grzechotką, gaworzy, śmieje sie , poznaje mame, tate i bunie no i poczywiście wujka hehehe cudownego opiekuna i nianie :), wieczorem zasypia sama, dojada juz sztuczne mleczko bo straszny głodomorek, aży 5200 i ma 61cm buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam:) Zabusia e to po rozmiarach twej corcie twierdze ze moj synus az taki malutki nie jest malutki bo ma 60 cm wagi nie wiem dokladnie ale gdzies okolo 4600-4700 bedzie...:) to z jego jedzeniem w porowaniniu do corcie Twojej nie jest najgorzej Darianko witaj kochana..jak ten czas leci nie? juz nie duzo ci zostało Gagatko jakie powitanie grupowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Waikki ... i jak tam dzisiejsze zdrowko ,mam nadzieje ze duzo duzo lepiej ,3mam kciuki za szybki powrot do zdrowia :-) Bellereyn_....Ale przygoda ....ale mam nadzieje ze jednak poswiecenie przyniesie rezultaty i dostaniesz ta prace 3mam mocno kciuki :-D Imili ...bede sie za was modlic i 3mac kciuki zeby wszystko poszlo jak najlepiej buziaczki dla Mikolajka :-) Gagatka ....sciskam cie mocno ...i widzialam na zdjeciach ze naprawde zima do was dotarla ,:-) Yzulka ...i jak po imprezie ? Glupolek ,,,ale ten czas szybko leci ....a Bartus bardzo duzy i sliczny chlopczyk :-) Kala a ty jak sie czujesz i jak po urodzinkach? Darianka ...juz nieldugo i wasze malenstwo bedzie z wami :-) A jak sie czujesz? Zabusia ...No twoja malenka to juz duza dziewczynka jest ? A co u nas ...weekend spedzilismy rodzinnie ...bylo bardzo milo ... Wlasnie wrocilismy ze spacerku ,choc pogoda za oknem nie za fajna ale z dzieckiem trzeba wyjsc .maly od razu zasnal i spi do tej pory. Pozdrawiam. A jak nasze inne dzieciatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś czuję się lepiej,bo jest ładniejsza pogoda.:) po urodzinkach małych ok:) a tak to bez zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdrówko już lepiej...dziekuje :) tzn nie mam juz zadnych oznak grypowych, ale i tak jakos troche sie czuje osłabiona z lekka :o mam nadzieje, ze z dnia na dzien będę się czuła silniej ;) poza tym mam 37 dzien cyklu bez okresu :o ale mam wrażenie, ze to nie ciąża :( tylko jakieś zaburzenia hormonalne 😭 Belleteyn no kurde takie przygody to jak w filmie normalnie :D Yza ale Ty zlatana od razu widac po Twojej obecności na forum, a raczej nieobecności ;) Zabusia no to dobrze, ze mała już sie ma lepiej i dała mamie odetchnąć ;) ...nie lubię poniedziałków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity, a u mnie poniedzialek w miare ok, weekend tez fajny :) dzisiaj bylam z malym u nowej pani doktor na kontroli, potem mialam wizyte u gina a teraz siedze i jem tosta, maly nyna i pewnie niedlugo pojde spac... Imili trzymam kciuki za 5-go list. zeby juz sie nic nie zmienilo... troszke tu pusto czesc zapracowana, czesc bawi dzieciaczki :) Belleteyn trzymam kciukasy za prace! Waikiki zdrowiej i tez trzymam kciukasy za wiadomo co :P Gagatka :) Yza :) Iza :) Darianka już coraz blizej :) powiedz zaczynasz sie bac porodu?? Kala dalej czekam :( moze na slask to tak idzie... Glupolek koopa lat :) Zabusia moj ma 5300 :) tez sie smieje na glos, rozmawia z mama i w ogole wszystkimi i wszystkim mowi do lampy, mebli, obrazow na scianie :) grzechotek jako tako mu do raczki nie daje bo raz sie udrzyl i plakal bo nie zdarzylam ratowac :) daje mu za to gryzaka i sobie memla bo tak to caly czas lapki ma w buzi:) chyba nikogo nie pominelam :) jak tak to AJM SORY :P dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiitam Nie mam kiedy poczytać co u Was. Kto chory - niech zdrowieje. Kto smutny - niech się uśmiechnie itd itd. Widzę, że piszecie o wadze maluszków. Mój to kolos w porównaniu z Waszymi. Ma na 100% 7kg a może i więcej już. W niedzielę kończy 3 miesiące. Ćwiczenia od neurologa pomogły, ale czy wystarczająco zobaczymy na sobotniej wizycie. Wiktor ma fazę na ssanie pięści. Dziś o 6:20 rano obudziło nas głośne mlaskanie :) Ślini się przy tym strasznie. Ogląda swoje rączki, grzechocze grzechotką i też ją ogląda ze wszystkich stron, łapie kocyki, pieluszki itd itd. Oczywiście śmieje się też na głos i ogólnie jest rewelacyjny :) Teraz już sobie smacznie śpi. Ja też zaraz się kładę bo padam. Dziś Wikuś praktycznie nie spał i jestem wyczerpana. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na moment mały zasypia ale sie ciągle budzi :o muszę tutaj zareklamować Kalę :) kolczyki super piękne rewelacja, szczególnie małpki mi sie podobają :D ale reszta też cudna!! :) Kala masz dar :) jeszcze napewno coś domowie ale to juz jak na nowe śmieci pojde :P bo teraz zamieszanie mamy... a gdzie wy sie w ogole podziewacie?? pisać pisać co jest?? :) ide coś wszamac bo przez 3 godziny maly mnie wykoczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka-dziękuję:) i cieszę się,że już doszły i oczywiście polecaj mnie i zachwalaj ;) P;) i kupuj :P kupuj :D wysłałam Ci meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mały usnał na dobre :) no pewnie że będe zachwalac, znajomym jak tylko nadarzy sie okazja też pokaze :) a Ty wrzucaj nowe fotki bo ja robie nowa liste :P i zrobie za jednym zamachem ;) naprawde supcio!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! zrobiłam rano test ... niby sa dwie kreski, ale ta druga jakas blada :o sama już nie wiem... chce iśc d lekarza jutro, ale czy on mi już cos powie...czy nie jest za wcześnie na potwierdzenie?? jejuuuu lasencje moje co ja mam teraz zrobic... 39 dzien cyklu i nie ma @. PYTANIE DO TYCH CO JUZ MAJĄ TO ZA SOBĄ: jak było u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki ....Ale wiadomosc ...Gratuluje bo jestem przekonana ze dolaczysz do Mamusiek ! Radze zrobic kolejny test za kilka dni ...i wtedy wybrac sie do lekarza ... Ja robilam 2 testy w odstepie 3 dni... Druga kreska blada ale jest ....wiec ....:-) Daj znac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Waikiki :D narazie nie gratuluje zeby wiesz nie zapeszyc, ale trzymam kciukasy!!!!!! u mnie bylo tak, ze jak zrobilam test tydzien po terminie @ to wyszly mi 2 bardzo mocne kreski do dzisiaj mam ten test :D wiec ja nie mialam zastrzezen zadzwonilam tylko do mojego gina ze chyba jestem w ciazy i przyjde na kontrole :) daj znac jak bedziesz po wizycie :) ale lekarz tez od razu nie powie Ci co i jak ja jak poszlam w 7 tc to lekarz powiedzial ze jest tam "cos" (tak nie powiedzial doslownie tylko ja to tak upraszczam:)) ale za wczesnie mowic bo wiadomo roznie bywa wiec nawet karty nie mialam od razu zalozonej... jejjj Waikiki ale sie ciesze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka :0 no właśnie dlatego nie wiem czy iśc do tego lekarza jutro czy nie poczekac z tydzien jeszcze ;) kurdeeeeeeeeeee z jednej strony boje sie rozczarowania a z drugiej jestem juz tak przekonana na 80% sama nie wiem,,, bo kupiłam test płytkowy...chciałam kupic strumieniowy bo podobno lepsze, bardziej wiarygodne, ale nie mieli w aptece :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki Spokjnie ,napewno wszystko bedzie dobrze -. Ja poszlam do lekarza gdy bylam w 8 tygodniu w ciazy :-) I wtedy lekarz juz pokazal mi tak jak on to nazwal "to co narobilismy" Nie zapomne tej chwili chyba do konca zycia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki moim zdaniem jezeli jest sie w ciazy kazdy test wykaze ze sie jest .... Kup sobie jeszcze jeden ten i zrob powiedzmy w piatek loub w sobote !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze teraz to beda najdluzsze dni dla Ciebie ....Ale cierpliwosci ... Ja tez wtedy nie moglam usiedziec i chcialam zaraz zrobic jeden test za drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki a ja bym na Twoim miejscu poszła na wizyte, bo lekarz zwyklym badaniem bedzie wiedzial co i jak :) usg nie warto robic chyba ze plamke na monitorze chcesz zobaczyc, pierwsze usg kolo 10 tyg. ja tak mialam i bylo juz widac serduszko :) wiec mykaj do lekarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a czuje sie tak sobie... wczoraj miałam problemy żołądkowe, tzj do toalety szłam 3 razy...potem troche mi niedobrze było - myślałam,z e to grypa żołądkowa, ale nie...bo przeszło ... ogólnie taka jakas troche zmęczona jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka tak mówisz?? a powiedzcie mi, czy Was tez tak na poczatku brzuch bolał??tzn, na przykąłd w nocy jak sie obracam z boku na bok to mnie podbrzusze boli... tak pare minut i przechodzi... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×