Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

W jednej sali chcą 120zł /osoba, a w drugiej 110zł/osoba. W obu salach w cenę wchodzi 5 dań gorących i ok 10 przystawek, ciasta, owoce, napoje, chlebek dla nowożeńców i tort. My kupujemy tylko i wyłącznie alkohol. W jednej chcieli 500zł zaliczki, a w drugiej 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za przykladowe ceny:) chyba w wiekszosci lokali sie wahaja 110-160 zl tylko roznie wliczaja np. tort i alkohol... a reszta dziewczyn gdzie zniknela jakie nowosci w Waszych zwiazkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście mam urwanie głowy w szkole :o Na szczęście ostatni egzamin na III roku został pchnięty do przodu :D i już prawie mogę czuć sie jak studentka IV roku :D:D:D Jeszcze tylko obrona w poniedziałek... podobno tylko formalność :P ...ale ja tam nie wiem, wole się jeszcze przygotować troche Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłam salę :) Wybraliśmy tą tańszą (110zł/osoba). Rodzice chcieli nam dołożyć do tej droższej, ale postanowiliśmy, że wykupią nam za to podróż poślubną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super a gdzie byscie chcieli jechac? :) alkoholu nie ma w cenie tak? co jeszcze trzeba dokupic? ja tez sie bede rozgladac za salami tylko zdam certyfikat bo teraz sie ucze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cenę wchodzi wszystko oprócz alkoholu. Pisałam dokładniej wyżej. Gdzie pojedziemy jeszcze nie wiem. Może Cypr? Napewno coś bardzo odległego i \"innego\" niż nasze polskie klimaty :) Termin to 21 czerwiec 2008r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) chyba nikt juz tu nie zaglada, a tak bylo fajnie... Ktos z pracy mojego faceta polecil dobry zespol muzyczny ale podobno maja juz rezerwacje na 2008 i to sporo, bedziemy do nich dzwonic jutro i pytac co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim!!! ale cisza... _mona_i jak tam zespol??? wiem ze dobre zespoly,trzeba rowniez rezerwowac z 2 letnim wyprzedzeniem.. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Kochane:* nadrobiłam zaległości w czytaniu Was:) wyjechałam na 2 tyg z moim M. tam gdzie diabeł mówi dobranoc:))) Ale było cudowenie, jestem wypoczęta i pełna sił na nowy, już zbliżający się wielkimi krokami, rok akademicki:) mam nadzieje, że Nas kochany topik nie zaginie:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! No to wypoczelas?? ciesze sie,ze ktos sie doezwal?? bo myslalam,ze wszytskie gdzies pouciekalyscie?? musi trzymac nasz forum,,,,zeby nie zaginal. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) zespol ma juz na 2008 zajete terminy na czerwiec i na lipiec i jeden na wrzesien i jeden na maj chyba wiec pani powiedziala zeby nie bylo za pozno :) umowilysmy sie na piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny! Wracam do życia po egzaminach :D Z tymi zespołami to chyba już ostatni dzwonek zeby jakiś konkretny ustrzelić :o A ja nawet żadnego na oku nie mam... Poza tym zależny nam bardzo na jakimś rockendrolowym zespole... tzn zeby zagrali troche standardów i może jakiś reggea?? :) Tylko nie wiem gdzie szukać takich \"nietypowych\" :o Jak Wy szukacie tych zespołów? Zbieracie od znajomych namiary, czy może są jakieś bazy zespołów? :) booziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka25
znacie moze jakis dobry zespol z warszawy??? mam slub za rok we wrzesniu i jeszcze nikogo nie mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakrzys
witam, ciesze się ze jest taki topik. My planujemy w pierwsza sobote czerwca(chyba 7 to jest:|Na początku stycznia idziemy do księdza i zamowić sale, jak sala w tym terminie bedzie zajęta to wtedy 2 sobota czerwca. Wydaje się, ze to jeszcze 2 lata ale szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie:) szczerze powiem ze jak sobie pomysle ile rzeczy trzeba zalatwic to az mi sie nie chce....moze moj narzeczony sie tym zajmie:) jak do tej pory to konkretnie sie tylko zespolem zainteresowalam, a tu do ksiedza trzeba isc najpierw przeciez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze pilniejsza sprawa jest sala...pozniej zespol do ksiedza tam nie mozna isc z 2 letnim wyprzedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wszystko zamowie a sie okaze ze w moim kosciele juz na ten dzien sa godziny pozajmowane to co wtedy? ja sie na tym nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale wydaje mi sie(tez sie nie znam)ze napewno ksiadz z 2 letnim wyprzedzeniem tak cie nie przyjmnie powie ci ze masz przyjsc wtedy a wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awczesniej pisałam z ewelinakrzys a gdzie mieszkacie?Ja niedaleko Łodzi, ale slub biorę w swoim miasteczk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza a Wy macie juz cos zalatwione na pewno? oprocz sali oczywiscie bo pisalas... szkoda ze reszta dziewczyn sie nie odzywa, chyba niektorzy stracili zapal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygryica20
dziewczny nie obarscie sie:) ale kurcze wlaczcie troszeczku loozu:P kurcze ja zaczełam planowac wszytko w maju br. i kurcze teraz chce coraz bardziej wesele a tu jeszcze rok musze czekac az rok:(( mowie wam zacznijcie rok wczesniej a nie dwa tak jak ja tez zaczelam:) ja mam w e wrzesniu z a rok slub:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy na 100%zarezerwowana sale wstepna rozmowe telefoniczna z ZESPOLEM rowniez wstepna rozmow eprzez internet z kamerzysta... wszytsko na ostatni guzik zalatwimy wprzyszlym roku jak pojedziemy do polski... a jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×