Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

jestem jestem:) tylko niestety narazie bardzo rzadko, bo korzystam z ostatnich dni wakacji:) weselne plany utknęły narazie w martwym punkcie i tylko jednego na chwilę obecną jesteśmy pewni na 100 % - tego, że to będzie w 2008 roku:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub ślubem
tylko ciekawe ile to wasze małżeństwo przetrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaaaa
witajcie! Ja jestem na 2008 rok ;P ale sie ciesze wiem ze to jeszcze dlugo ale juz niemoge sie doczekac 06.09.08 ;) pozdrowienia dla wszystkich nowożeńców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaaaa
czy wy tez macie takie niesamowite uczucie typu " nie wierzę że to się dzieje " ;P ? jak ja wytrzymam te 2 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u mnie jest troszeczke inaczej,dlatego ze jestesmy juz po SLUBIE CYWILNYM.ale czasami zastanawiam sie jak to bedzie(czy z wszystkim zdarze)dlatego ze wesele w Polsce a mieszkam za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaaaa
Napewno zdążysz, i wszystko się wam uda, ale wiem co czujesz bo ta niepewność jest dobijająca ;) My już rozpoczeliśmy szukanie sali itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaaa
tak szybko? i nic ci nie mowili ze to jest az na dwa lata przed? bo ja sie boje ze moga kazac mi przyjsc za rok podpisac umowe, a wtedy ktos mnie uprzedzi i bedzie lipa :( jak juz wybiorę jakąś konkretną salę to zapytam ich dokłądnie o szczegóły podpisania umowy. A i jeszcze jedno pytanko, ile płacicie od osoby/pary ? i jaki wkład wnosicie sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myslalam ze mnie wysmieja,,,,ale chceilismy date 02.08.2008 a kierowniczka mowi nam ze maja juz wszytsko zarezerwowane i tylko jedna sobota wlipcu jezscze jest wolna.tam sa juz zapisy na 2010 bo sala ladna i oblegana. za osobe placimy 140 zl i tylko musimy starac sie o alkohol.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie do wyboru jakies rozne dania i torty czy restauracja ma tylka jedna wersje i ja zatwierdzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie podejmujcie pochopmnie decyzji z narzeczonym o wynajeciu sali na dwa lata przed tym szczegolnym dla was dniu, to jets jakies ... moiwe jako doswiadczona moze bedziecie mnie jakos kratykowac ale ja tez jescze pare miesiecy temu byla wsciekla na dziewczyny z forum...jak pislay ze tam rok wczesnie to duzo...i teraz wiem ze mialy race... po pierwsz ewracajac do tematu my zamowilismy sale chyba w kwietniu a wczoraj sie nam odmienilo i zaliczka przepoadla i a teraz wynajelismy duzo ladnieszja sale, wiecej miejsca a tamta sie nam jzu nie opodoba chciarz wiem z e jest sliczna , klasycza ale coz tak bywa..wiec dziewczyny sie spieszcie sie tak z tym...mowie wam wystarczy 9 miesiecy wiem ze tak ejst ciezko wytzryamc..tez nie dalalm rady ale pozostalo mi juz 9 miesiecy..jeju ale to zleic;PP pozdrawiam i 3 mam za was kciuki dacie rade..musimy dac..buziolki;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do tort to jeszcze nie wiem..jak pojedziemy do Polski bezdiemy wszytsko wiedziec. Co do osoby ,ktora dala nam rady-DZIEKUJEMY-ale to jest nasza sprawa kiedy co chcemy zalatwic...Nasza sala jest bardzo fajna i nic tego nie zmieni....A po drugie 9 miesiecy wmojej miejscowosci ,nie mam szans szukac sali chyba ze zrobie to na podworku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabella ty sie tak nie obrazaj...a w sumie rozumie cie...tylko jestem pewna ze ejscze wam sie wiele zmieni przynajmniej w moim przypadku tak było..ale lozzik;)) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaaa
uwazam ze lepiej wynajac i zeby zaliczka przepadła niz zostac na lodzie i płakać że niema gdzie gości podziać, Izunia to ja też tak zrobie podpisze umowe jak naszybciej. Pewnie jesteś z jakiegoś dużego miasta Wawy lub Pozniania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalecam czytanie calego forum przed przystapieniem do dyskusji zeby nie zadawac 100 razy tych samych pytan:) to My tez ise bedziemy rozgladac za sala, jak cos bede ladnego widziec chodząc po miescie to od razu wstapie i zapytam bede zbierac wizytowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) Właśnie w dużych miastach łatwiej o salę niż w małych... Ja mieszkam w miasteczku 17-tys, w samym mieście mamy 3 sale, z których dwie nie zmieniły się od upadku komunizmu, a jedna jest koszmarnie droga ;) 10 km mam do trochę większego miasta, gdzie sal znajdzie się z 6-7. Takich z odpowiednim standardem i ceną :) Niby do Wrocławia mam niedaleko, ale z tego co się orientowałam, to ceny są wyższe, a standard ten sam, więc się nie opłaca... Także widzicie Panie Dobre Rady... wybór nie za duży, a \"konkurencji\" coraz więcej ;) U nas poszukiwanie zostały zawieszone na jakiś czas... Jak tylko mamy chwilę, to jeździmy po kafelki, wanny, meble :o teraz na wszystko trzeba czekać conajmniej miesiąc od zamówienia... same tylko drzwi to 8 tygodni czekania!! :o Pozdrawiam wszystkie planujące z wyprzedzeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rozumie was tez mam dom...i kupujmey do niego teraz okna i czekam misiac..a juz bym chciala bo chcemy sie wprowadzic zaraz po slubie...ale oki ja nie chcialam niko urazic wiem ze juz byscie chciały zeby ten dzien nastał to tak jak ja...i ciesze sie ze te 9 miechow szybko zleci...i zeby wam te dwa lata tez szybciutko przeleciał:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaaa
Mona i tego się trzymaj, zawsze to mniej niz dwa lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×