Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hm, myślałam o balonach bladoróżowych i ciemne bordo- a dlatego, że kotary w sali są bordowe. Zastanawiałam się jeszcze nad srebrno-bordowymi(tylko mam na myśli takie bordo aż wpadające w brąz). Może teraz się otworzą: Sala do tańczenia z kulą (aut w czasie wesela tam nie będzie;) ) http://img84.imageshack.us/my.php?image=allegro001io8.jpg Sala \"konsumpcyjna\": http://img85.imageshack.us/my.php?image=allegro004np5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ --> teraz sie otwieraja:) bardzo ladna sala:) a balony bordo-ciemne bordo sa swietne...podobno teraz najmodniejszy zestaw balonowy to: ciemny bordo + złoty (oczywiscie balony perlowe) u mnie na szczescie dekoracja odpada:)tylko ewentualnie cos na stoly..bylam ogladac sale w sobote tuz przed organizowanym tam weselem...i mysle ze nic dodatkowego tam nie trzeba robic...bo sala ustrojona jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka -> z jakiego miasta jestes, ze nic nie ma tanszego a ladnego? belletyn -> sala bardzo ladna, wydaje mi sie ze zloto by bylo odpowiednie zeby troszke ja ozywic i by sie ladnie komponowalo:) ja też będę niedlugo ciocią, moja kuzynka ma termin na 1.05 :) bedzie chyba chlopczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj:/ szkoda moze porozmawiaj z nim o swoich bolączkach:* a nie chcecie brac tu ślubu cywilnego zanim wyjedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jutro jedziemy podpisac umowe z zespolem :) my mieszkamy pod warszawa i ceny sa takie: talerzyk 130 zespol 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za swój zespół płacę 2200 plus dojazd - ale to najfajniejszy z jakim się zetknęłam za dość rozsądną cenę, bo fałszujących diskopolowców za nieduże pieniądze jest mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu leosia......................................29.12.2007 _mona_...................................29.03.2008 Malutka_81 .............................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 kodiia 2507..............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 _mona_ ................................ 16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 Dunia83..................................30.08.2008 oleczkaaa...............................06.09.2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ...............20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 moj termin aktualny juz i zaklepany wiec potwierdzam:) a kiedy wg was trzeba zalatwiac ksiedza??juz teraz??u mnie jest ten plus ze moge sobie wybrac kazda parafie bo wesele bedzie u mnie w miescie a parafie mam w innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak z pół roku przed. Eh, u mnie jest taki kłoot, że ja jestem nie bardzo wierząca a już na pewno nie praktykująca... Ciekawe czy ksiądz nie będzie miał jakichś wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ --> u nas ani ja ani on niepraktykujacy......ja wierzaca...facet chyba srednio jak Ty... ponad pol mojej rodziny do komuni sie nie stawi hehe.... najbardziej to sie \"boje\" spowiedzi....ze rozgrzeszenia nie dostaniemy hehe...\"grzeznicy mieszkajacy razem przed slubem\" hehe no ale mysle ze nie bedzie tak zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy już kościół zaklepany , ksiądz tylko prosił żebyśmy w maju przyszli da nam harmonogram co i kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle ze z ksiedzem nie bedzie problemu:P co myslicie o tym strzelającym balonie z poprzedniej stronki? pokazalam mojemu facetowi i powiedzial ze jak bede chciala to mozemy taki kupic, ale jeszcze nie wiem, czy to na pewno zadziala? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz bylismy i mamy termin zaklepany wolelismy wczesniej sie zgosic zeby miec pewnosc ze bedziemy mieli godzine ktora nam odpowiada a u mnie w parafi potrafi byc 5 slubow jednej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Witajcie dziewczyny.Bolal mnie dzisiaj cala noc brzuch.Boje sie, zeby to nie byla ta grypa zoladkowa.Jak na razie na sniadanko pije rumianek. Ah, ale jestem niepocieszona - tak lubie jedzonko. Tak piszecie o tym ksiedzu, ze szok. Chyba jak bedziemy teraz w marcu to sie wybiore do mojej parafii, zeby zaklepac date.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, u mnie jest malutka parafia- rzadko kiedy jest tak, żeby były 2 śluby jednego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do balonu strzelajacego tez o nich myslimy (fajna rzecz moja szwgaierka miala go na swoim weselu)Tylko musimy sie zapytac wlascicielke lokalu czy mozemy go miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leosia - Tomaszów Maz. Są inne sale, a i owszem ale niestety albo nam się nie podobają, albo są za duże, albo właściciel żąda sobie np 185 zł za osobę, bez napojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie:) ja juz sie nie moge doczeka ale jeszcze ponad 10 miesiecy:/ do tego jeszcze mi sie spoznia okres juz 5 dzien i nie wiem co robic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Leosia! No to gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zrob test?? 185 zl od osoby to jakas przesada ciekawe czy ktos sie na to zgodzil:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test ale wyszla jedna kreska :) nie chcielismy miec jeszcze dzieci ale zobaczymy jak to wyjdzie.... a jak z Wami, planujecie dziecko w najblizszej przyszlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×