Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

u mnie tak jak myslalam...DOBRZE!! czyli ...jakby nigdy sie nic nie wydarzylo..... retyyyyy po co to wszystko zawsze??ta zlosc...lzy...itd.... super ze sporo was bedzie slubowac tego samego dnia::)ja narazie samotna jestem z data:) aaaa i mam newsa: u nas chyba nie bedzie jednak w tym roku cywilnego:( tak \"zarzadzil\" moj ukochany:) pozdrawiam was:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo 16.06.2008 to taka ładna data. I jest w dwa dni po moich urodzinach:D . Pewnie na urodziny i rocznicę ślubu będę dostawać jeden prezent :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też jestem z czerwca mam urodzinki 24 hehe Witam nową Pannę Młodą szkoda że nie moge wam pokazać jaką suknie wybrałam bo mam ją w folderze sklepu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie w okropna pogode...u was tez tak sypie snieg ??do pracy jechalo sie fatalnie:( Belleteyn_ --> 16.08.08:) ja na 100% dostane jeden prezent bo ja bede miala slub w tym samym dniu co moje imieniny--dlatego tak mi podpasowala ta data:)a urodziny w sierpniu:)w ostatnim dniu:) pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was z rana:) wolę wstać wczesniej niz dłużej siedziec bo sie lepiej czuje rano:) szwagrowie bardzo sie ucieszyli, zaoferowali swoja pomoc i zapewnili ze rodzice na pewno tez beda zachwyceni:P suknie bardzo wytworne:) mi sie najbardziej podoba ta srodkowa:P pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bylascie juz na stronce www.suknieagnes.pl tylko z tej stronki wybralam chyba 10 cudeniek. Jaki snieg? U mnie tylko deszcz pada. Jem wlasnie sniadanko i mykam zaraz do pracy. Dlugi dzien przede mna. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zareczona-->u nas na kujawach prrawdziwa zima:( fajnie masz ze dopiero do pracy lecisz:)ja od 7ej juz pracuje;) leosity:)no to super narazie wszystko sie uklada:) a takie mini osobiste pytanko:)....nie masz stracha??ale przed samym okresem ciazy i pozniej porodem?:)bo jak mi moj men powiedzial ze po slubie fajnie by bylo miec dziecko...to z lekka mnie sparalizowalo...\"co??ja??o rety!!\"\"hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 i 3 bardzo ladne sukienki. ja jeszcze mam chwilke bo na poludnie ide do pracy u was pada snieg a u mnie pada deszcz(jak ja nie lubie takiej pogody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nie pada. A ja odpuściłam sobie wykłady bo mam gorączkę, ból ucha i zatok. Eh, coś mnie ewidentnie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn zycze szybkiego powrotu do zdrowia. wlasnie dzwonil szef ze mam przyjsc na 13,30 wiec mam jeszcze troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko14-11-83
zareczona:)mozesz mnie zaaktualizowac mam slub 19/01/08:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona...123
a ja mam w 2 tydzień czerwca 2008 to chyba jest 14-15:) i narazie wszystko mamy pozałatwiane i pozapisywane na ołówek:) niedługi ide oglądac sukienke z moim przyszłym zeby sie mniej wiecej zorientowac co mu sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, coś czuję że się chorobsko rozpęta a dobre.Mimo to, dziękuję ze życzonka powrotu do zdrowai, ale czuję, że bez antybioli się nie obejdzie. A mieliśmy jechać na basen do spa w Nałęczowie - buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie deszcz tylko pada (centralna Polska) Przygotowywania do ślubu jakoś stanęły, chociaż ostatnio rozmawialiśmy jaką pierwszą piosenkę wybrać na wesele. Wybrane opcje to: \"Zabiorę cię\" Kancelaria \"Hungry eyes\" Richard Marx (wolałabym ten utwór ale nie wiem czy kapela z nim sobie poradzi, jak mają schrzanić to już wolę kancelarię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko14-11-83
My ze wzgaldu na to ze jestesmy w Anglii nie mozemy za bardzo przebierac w datach..ja zawsze chcialam latem...ale tak wyszlo..przyjezdzamy tylko chyba na 1,5 m-ca przed slubem..ale wiecie co udalo nam sie juz zalatwic sale, w kosciele jestesmy zapisani na olowek heh musimy isc osobiscie w czerwcu jak przyjedziemy na 2 tygodnie bo moja siostra tez bierze slub ale w tym roku 7/07/07:)i zespol tez zalatwilismy:)sukienke mam na oku:)pokaze wam:) http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/14?osCsid=07eee5441731affdf55fc1c8eb5a06af

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z dziewczyn na tym forum też upatrzyła sobie tą suknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka ja tez bym chciala \"Hungry eyes\":) bb mi podpasowala ta piosenka.....:) ale zobaczymy;) mam jeszcze kilka na oku Belleteyn_ --> zdrowiej zdrowiej!!! a na zatoki polecam ibuprom-zatoki...ja walcze z nimi od kilku lat i te tabletki sa super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała \"Z tobą chcę oglądać świat\" (rupieć wiem, ale słowa mi się bardzo podobają :) )albo \"Oprocz ciebie nic\" Kayah i Kiljańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
Kasiatko, ja z Londynu jestem, i mam slub cywilny tutaj, a 16.08.2008 slub koscielny wesele w Polsce, wybralam juz sukienke http://www.szarm.pl/suknie_slubne2.htm suknia numer: 1-295-21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie za bardzo strojna, ale przecież najważniejszy jest Twój gust i spełnienie Twoich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines.ka
wlasnie:) bo chce tego dnia wygladac jak ksiezniczka:D nie musi sie ona podobac nikomu,ani przyszlemu mezowi,ani rodzinie,ale MI! bo chce tego dni wlasnie wygladac jak ksiezniczka!:D bo wiadomo ze nigdzie indziej sie tak nie wybiore, a skromne suknie to sobie moge na inna okazja ubracv:D [url=http://www.TickerFactory.com/] http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10721;105/st/20080816/e/Nasz+Slub+%3A%29/k/751b/event.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiatko14-11-83
Ja mieszkam w Exeter w Devon:)ja wybralam niby juz suknie ale cos czuje ze zmienie ja na inny model:)tez mi sie podoba suknia z Szarm...powiem ci zaraz jaka; ta od razu 1 z lewej strony:)jest urocza:)my bysmy sie tez pobrali w Anglii ale u mnie cala rodzina porozrzucana, tata w Belgii, troszke rodziny w Holandii i Francji..i jakos tak sie sklada ze wszyscy zjedziemy do domku wtedy..no a tata to by mi nie wybaczyl chyba jakbym sie pobrala bez niego hehe no i najwaznijesze urlop moge dostac tylko wtedy kiedy jest slaby sezon czyli grudzien - styczne bo pracujemy w hotelu..ale nie jakims duzym taki bardziej bed&breakfast:)gratulacje z okazji slubu:) http://www.szarm.pl/suknie_slubne.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×