Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Wstałam :) i juz gnije w pracy :) ehhh :o byle do 15:30 a potem weekend :) Ja chyba jednak kupie zaproszenia widziałam fajne na kobisie :) Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Gagtka - u mnie duszno strasznie ale zaczelo sie chmurzyc, pewnie bedzie zaraz padac ( z czego w sumie sie ciesze :) ) Summer - bez sensu z Mama M., zwlaszcza, ze rozwod 10 lat temu..zdecydowanie nie powinna tak robic, przeciez syn - M. ma prawo cieszyc sie slubem i z Mama i z Tata, a Tata ma prawo przyjsc ze swoja kobieta.. Moj kosciol jest po drugiej stronie Wawy w stosunku do sali :) beda autokary. Weekendowe nauki - wiele kosciolow takie organizuje, ja chodze do jezuitow i u nich na pewno sa. Glupolek - ja jutro ide na wesele :) Iza - wez sobie warszawskie lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszytskim:) ale fajnie macie ze idziecie na weselicho:)tez bym sobie potanczyla:) ja zaraz smigam na 12sta do fryzjera....a od rana unosi sie w naszym mieszkanku slodki zapach urlopu hehe o 22ej lecimy do angli...czeka na mnie sterta prasowania...mega ilosc pakowania....:)ale juz nie moge sie doczekac:) ostatnio mam z lekka depresje na punkcie swojego wygladu:((przytylam mega strasznie:( nie mam czasu zaczac znow chodzic na silownie i jestem wrecz wsciekla na siebie.... mam nadz ze po powrocie z angli mi sie uda zabrac za siebie i znow wskocze na 36/38 a nie 38/40:((( buziaczki pozniej moze jeszcze uda mi sie cos napisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka u nas cieplo ale upalem nie mozne tego nazwac :) Summer tez mi sie wydaje ze to juz dlugi okres czasu i kazdy ma prawo przyjsc na wesele skoro zostaje zaproszony :) U nas na weselu tez bedzie autobus od domu Pana Mlodego az po rozworzeniu gosci do swoich dom po imprezie. Babitku z milym checia wzielabym od was te lato ale tak sie nie da. Nusia no to pozniej czekamy na fotko nowej fryzury :) Milego lotu i odpoczynku Nusia napewno swietnie wygladasz ...a pare kilogramow jeszcze nikomu nie zaszkodzilo. Ja juz ogarnelam mieszkanie ,bylam na zakupach a teraz sobie odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) co do matki marcina, jak dla mnie moglaby nie przyjsc. tyle ze wiadomo, chodzi o niego. natomiast sympatii to miedzy nami nigdy nie bedzie. ale jakos nie czuje sie winna bo od poczatku bylam do niej nastawiona pozytywnie a to co powyprawiala... ja jestem z kategorii upartych wiec mleko sie rozlalo :-) no ale o czym milszym :D my prawdopodobnie bedziemy miec transport busami spod kosciola do sali i z powrotem, o kilku godzinach moze bus gosci porozwozi i juz. wynajmiemy tez 1 domek ale nie do spania a raczej zeby gdzies miec rzeczy i jak ktos sie poczuje zmeczony to moze odpoczac. niusia---------- nie martw sie, ja tez troche przybralam kilogramow ale po powrocie z nad morza zaczynam regularnie chodzic na jakies cwiczenia, fitnessy czy co tam znajde :-) z regularnoscia u mnie ciezko wiec bede musiala sie mocno zaprzec ;-) my juz na walizkach, wyjezdzamy na noc. fajnie, lubie noca jezdzic oczywiscie jak nie musze prowadzic :-P wiecie co, moj marcin dostal bzika na punckie dziecka :-D ostatnio m eczy ze on to by juz chcial, i jak najszybciej a najlepiej jakbysmy sie "wstrzelili" z urodzeniem przed slubem :D:D:D:D dobre :-P ok, uciekam robic obiad. milego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł:) ja juz po fryzjerze....przyciemnilam troche wloski-->oczywiscie facet mowi ze nie widzi roznicy;) spakowana jestem jeszcze kapiel i po 20ej na lotnisko:) hmmm...co do tych kilogramow....:) przez 3 lata chodzilam non stop 3 razy w tyg na godzine aerobiku i ok 30-40minut silowni:) wiec jak teraz moja talia zlala sie z biodrami heheeh to mowie wam istna zalamka:) jeszcze w tej paskudnej bszczy nie mam zadnych znajomych....nie mam z kim isc ...nie wiem gdzie isc:) wiec wszystko uklada sie na NIE hehe ale dam rade:) dziewczyny milego tygodnia zycze...odezwe sie juz we wrzesniu:)po powrocie trzymajcie sie usciski i papaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie czy jestescie dostepne na nasza-klasa.pl jezeli tak jaki macie nick ...mozecie znalezsc swoich znajomych ze szkolnej lawki i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czytam co piszenie na forum, mam tyle myśli ale jakoś nie wiem co napisać,ta w pracy, ta wyjeżdza do Angli, ta ma problem z zaproszeniami, a ja mam problem z salą niby mamy zarezerwowana a nie jestem przekonana do końca i szukamy dalej,chce jakiś zajazd fajny czy tez dworek a wszystko zajete jeśli ktoś coś zna to napiszcie mi ja pojade zobaczyć,okolice Katowic mnie interesują ,dojechcać tak do 30 km też mogło by być,pomyślcie czy coś znacie i napiszcie. Dzieki. Miłego wieczoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja jestem z zabrza wiec moze byc Ci za daleko..eh:/ ale jest restauracja pod kasztanami... bardzo ladna mialam tam studniówkę... http://www.kasztanyzabrze.pl/ jest brylant ale to juz nie tak fajne http://www.brylantzabrze.republika.pl/gal4.htm restauracja Klasyka http://www.restauracjaklasyka.pl/ na pograniczu z Rudą Śląska Dtś szybciutko z Karowic zalezy skad dokladnie z Katowic..hmm ja z Giszowca w katowicach jak jestem czasami tam to 20 minutek mi zajmuje dojazd :) jak cos mi sie przypomni to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zapowiada sie sloneczny dzien,ja wlasnie pije kawe jak maz wstanie jedziemy do Eschweiler do Polaka :) po polska kielbase na grila . A wasze plany na weekend? Dziewczynom ktore sa dzisiaj na weselach zycze milej zabawy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja tez zaraz bede piła kawusię :) Dzis mam w planach romantyczny wieczór z moim :) A jutro musze isc do pracy na dożynki (pracuje w urzedzie gminy :o ) suuuper :/ Miej soboty życze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka ....to zapowiada sie mila sobota ...a niedziela pracowita :) ja wlasnie czekam az maz wstanie i pojedziemy na Targ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłych zakupów :) ja sie troche bopyczyłam przed kompem :D teraz ide sprzatc :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka u mnie tak samo gorąco..ja chce troche chlodu...eh wytrzymac się nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co znalazlam w swoim zasobie mp3 fajna piosenke na pierwszy taniec zaraz wrzuce na jakis serwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz wrocilismy z zakupow... pogoda niby cieplo..bo od dawna ubralam sobie krotka spodniczke ale tak jakby wszystko bylo za mgla :( i nie ma sloneczka. Piosenka nawet fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podobaja mi sie slowa...bo poda mi sie kancelarya \"zabiore cię\" ale to juz oklepane za duzo osob u mnie w rodzinie to mialo tak samo jak farby \"chce tu zostac\" szukam czegos oryginalnego...jeszcze mysle o \"walc barbary\" z filmu noce i dnie tez ma cudowne slowa..no bo myslimy isc na pare lekcji tańca zeby ten pierwszy taniec wypadł cudownie :)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male pytanko
Mam male pytanko i moze moglybyscie mi pomoc:mianowicie jakie znacie utwory do walca angielskiego, ale angielskie? Wiem, ze nadaje sie If you don't know me by now - Simply Red,One more try - George Michael, Moon river,ale moze znacie cos jeszcze? Z gory dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane widze jak zwykle pusto przy sobocie ja wlasnie wrocilam z malego koncertu heh z mama sie przeszlam bo u nas jest organizowane muzyczne lato w zabrzu i gral syn od don vasyla nie wiem czy kojarzycie wybawilam sie jak na weselu heh :) ale on jest ładniutki..ale i tak moj K. jest naj...jak dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jest tuż przed północą grilek udany a teraz ze znajomymi oglądamy horrory hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja juz na nogach,maz jeszcze spi . Plany na dzisiaj to tradycyjnie Gielda,moze T pojedzie na grzyby a po poludniu jeszcze nie mamy planow i nie wiemy co bedziemy robic . A wasze plany na niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×