Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej a ja mam na imie Marta, mieszkamy obecnie w Sosnowcu. Ja mam 24 lata mój Rafał 25 Ślub mamy 19 lipca o godzinie 16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na imie Karolina i mam 25 lat, moj maz (maz- bo jestesmy 8 miesiecy po cywilnym) ma 26 lat.Mieszkamy razem ponad 2,5 roku.I mieszkamy w Niemczech. koscielny dokladnie za rok czyli 16.08.2008 o 11-stej rano w Strzelcach Opolskich kolo Opola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Przespalam sie wlasnie z moim problemem marudzenia i zamiast marudzic stwierdzilam, ze powinnam sie wziasc za siebie i za organizacje pracy i finansow. Bo tylko takim sposobem bedzie nam latwiej. No to teraz moge sobie zrobic kawke i zabrac sie za prasowanie.O 19:30 jade do pracy na zebranie pracownikow. Jutro do pracy od 8-18-stej. A potem na 19-sta na urodziny kolegi. Oj bedzie jutro pracowity dzien. Ale zaraz po nim bedzie weekend. Moj mezus ma dwa mecze wiec sobote i niedziele planuje spedzic czesciowo na hali sportowej kibicujac mojemu Sportowcowi. Lece dziewczynki... PS. Na marginesie. Czy ktoras z Was jest tez taka \' w goracej wodzie kapana\' i planuje zajsc w ciaze przed slubem. Tak sie tylko pytam, bo chce sie upewnic, ze nie jestem sama z tym pomyslem.To znaczy sama na pewno nie jestem, bo moj maz jest ze mna. Ale wiecie o co chodzi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona...tez chcemy z narzeczonym zeby zmajstrowac dzidziusia przed slubem tzn nie ze urodzic przed slubem ale zebym tak 2 miesiace przed zaszla w ciaze ale ile z tego wyjdzie sie okaze.. Ja dzisiaj jestem zajechana :/// ciagle przy aucie robilam i jezdzilam za dywanikami do auta itd..jeszcze jutro na 6 do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie jestem Emilka..mam 21 latek tzn skoncze 27 sierpnia...slub 4.pazdziernika 2008 nie wiem jeszcze o ktorej godzinie okolo 16 -17 pewnie bo kosciolek dopeiro bedziemy zalatwic..jestem z Zabrza a moj z okolic Radomia nasz slub odbedzie sie rowniez w okolicach Radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 23 lat narzyczony Łukasz 24 slub 14 czerwca o 17.15 w Kobyłce pod Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na stazu w urzedzie pracy i mam go do konca roku ale nie wiem czy nie szukac pracy na umowe o prace kombinujemy troche bo planujemy dziedzie tuz przed slubem lub tuz po splodzic a pare zloych z wychowawczego zawsze sie przyda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wplywa antyboityka widac w moich wypowiedziach niestety mam zapalenie ucha buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Dziękuje ze dostałam rozgrzeszenei, ze nie przeczytałam tych wszystkich stron :) Ja Agatka jestem, 22 lata, mój chłopak (jeszzce bo nawet zareczeni jeszcze nie jestesmy :P 23), ze soba chodzimy juz 4 przeszło lata!! Pracuję w urzedzie gminy, na interwencyjnym, kasa z tego nie najwieksza, no ale cóż!! Zawsze to jakas!! Choc nie wiem co bede robic po 11 wrzesnia!! Co do dzidzi to na razie nie mozemy sobie pozwoli!! Ja jestem na 4 roku studiow, moj Michała w tym roku konczyu izn dziennie, a w przyszłym roku zaczyna mgr pewnie zaocznie!! Wiec najwczesniej za 2 lata!! Dziewczynk zaczynamy razem szukac pracy ??? Ehhehh :D Ja mam nadzieje, ze uda mi sie znalezc w urzedzie, w kocnu pani politolog jestem :) Powoedzenia w remoncie mieszkania i przede wszystkim poztywnego nastawienia Zareczona, ponoc to połowa sukcesu :) Slub bedziemy miec 2 sierpnai 2008 roku, pewnie koło 15 lub 16!! http://www.tarnowianka.pl/ tutaj zdiecia sali!! Nie jest najgorzej, co prawda krzesła nie sa najlepsze !! No ale cóż !! a w 110 zł mamy 4 gorace dania (razem z obiadem), 3 rodzaje sałatek, jakas galaretka, szampan, owoce i napoje do woli!! Musimy miec tylko alkohol i placki!! Ależ sie opisałam, dobrze ze jutra mam nadal wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa powrotu do zdrowia życze :) choc ja bez antybiotyku, a nie lepiej pisze od Ciebie!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja znow tylko na chwilke,zaraz uciekam do pracy. Zareczona ...Jak by sie dalo to ja tak chce miesiac przed slubem byc w ciazy moglibysmy sobie pozwolic juz dawno ...ale jakos chcialam zeby moje dziecko bylo swiete i dlatego zdecydowalismy sie dopiero przed koscielnym ...Jka bylabym teraz w ciazy ...tez bylo by fajnie ...ale napewno juz do mojej suknie bym nie weszla ...no i podroz ,,,,a przeciez mam do pokonania 1200km, zonqa ....szybkiego powrotu do zdrowka. Gagatka ....Sala na Swoj sposob ladna ...napewno inaczej to wyglada jak jest wesele..... Dobra ja uciekam milego dnia. Dzisiaj urodzinki ma moj Tatus ,,,,a szwagierka dzis ma poprawke z egzaminow na prawo jazdy (jazdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac szkoda dnia!!! Pogoda na jeza, zostalabym najchetniej w lozeczku. Udanego weekendu zycze.Macie jakies plany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rybnik.No u nas tez sie wstrzymujemy do slubu z dzidzia ze wzgledu na podroz.My chcemy juz zaczac w czerwcu sie starac.Nie wiadomo jak to potem wyjdzie. Czasem trwa to dlugasnie...Moj maz juz nawet mi powiedzial, ze imie dla dziecka bedzie pochodzenia francuskiego.Slicznie brzmia.Tez mi sie podobaja. Problem w tym, ze nie znamy za duzo takich imion i szukam i szukam na necie jakiejs listy z imionami francuskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zareczona .... Magdalena = Madeleine Katarzyna = Catherine Małgorzata = Marguerite Wojtek = Adalbert Karol = Charles Karolina = Caroline Jérôme = Hieronim Irena = Irène Thierry - Thierry Adeline [ a nie Adelaine?] - Adelajda Florence- Florencja Elodie- je sais pas:P Mélanie.- Melania ;] weronika--Véronique Marta - Marthe Magdalena - Madeleine Anna - Anne Klaudia - Claudine Karolina - Caroline Ewa - Eve Natalia - Natalie Monika - Monique Łukasz - Luke (wiem, ze sie uzywa we FR, ale to moze pod wplywem ang.) Kasia - Catherine (dim. Cathy) Flora = Flore Nicolaus = Nicolas Maciej = Mathias Agata = Agathe Anastazja = Anastasia ( Karol-Charles Kuba-Jacques Łukasz-Lucas Prosze zareczona tu masz imiona http://www.behindthename.com/nmc/fre.php A teraz zmykam do pracy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) no widze ze pare watkow sie rozwinelo...dla tych dziewczyn ktore nie widzialy mojej sali oto ona : www.foryou.com.pl ja niestety mam 28 lat..(koncze 31ego sierpnia) a moj men 29...... co do zajscia w ciaze z 2miesiace przed slubem to wg mnie fatalny pomysl gdyz wlasnie wtedy moga sie zaczac klopoty typu mdlosci...i zamiast swietnie sie bawic na swoim weselu moze byc dosc kiepsko..ja czekam z tym jeszcze conajmniej z rok po slubie..... niestety a moze stety:) na zla prace i zle zarobki nie narzekamy:)ale pracuje po min 10h dziennie tak samo jak moj facet...pracy mam bb duzo teraz awansowalam i jest jej jeszcze wiecej...ale sie to wszystko oplaca jak na nasze miasto:) wlasnie przechodze od jakiegos miesiaca wewnetrzny dylemat..co byloby lepsze dla mnie-->dalsza praca czy dziecko...trydny dla mnie wybor...mimo mojego wieku raczej narazie liczy sie 1tysiac wiecej premii niz pieluchy:)tym bardziej ze udaje mi sie isc jak burza wszystko co zakladam sobie udaje mi sie zrealizowac....moze poczekac z dzieckiem na jakas zlą passe:)) aha no i mam na imie Anka coniektore dziewczyny juz mnie widzialy na fotkach:) slub mamy 26 lipca 2008 - w moje imieninki:) a o ktorej to jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się w mojej sali wszystko podoba oprócz krzeseł :o Mam pytanie do was czy jest taka tragiczna?? Bo siosstra mi powiedziała, ze jej sie nie podoba!! A szzcerze powiedziwszy ze zdieciu to nie wyglada cudownie, lepiej na zywo!! No ale nic innego nie znajdziemy na ten przyszły rok!! Specialnie szukałam sali konsumpcyjnej odzielonej od tanecznej bo z doswiadczenia wiem, ze lepiej zeby było odzilone niz razem, bo jak gra muzyka to nic nie słychac!! Już sie nie moge doczekac tego dnia :) I już spac nie moge po nocach, przed slubem to ja chyba bede na tabletkach usypiających :) tzn ułatwiających zasypianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :) Zareczona - przykro mi :( Mieszkanie na pewno nie jest pechowe. Tylko problemy lubia chodzic parami, teraz juz wszystko bedzie gralo, zobaczysz :) A apropo \'marudzenia\' - jesli czujesz potrzebe, narzekaj, marudz, jesli tylko Ci to troche pomoze, to smialo kochana :) Gosiaczku, dzieki :) Mi sie chyba udalo takiego znalezc (w kosciele na rakowieckiej), ale mam swiadomosc, ze jest takich niewielu - niestety.. Jesli chodzi o dziecko, ja stety/niestety mam tak, jak Nusia :D Jestesmy praktycznie w tym samym wieku i chyba myslimy dosc podobnie :) Teraz jestem skupiona na pracy, pracuje w jednej firmie na umowe na czas nieokreslony, w innej firmie robie projekty bez umowy, zarabiajac w sumie wiecej, niz w pracy i oprocz tego na wlasna reke z grafikiem robie projekty takze. Wiec dni mijaja mi na pracy, Adr jest na etapie rozkrecania swojej firmy, ktora funkcjonuje niecale 2 lata na razie, zbudowal tez inne serwisy, ktore po jakims czasie maja zarabiac same na siebie (np sprzedaz biletow lotniczych). I zebyscie mnie dobrze zrozumialy - wcale nie uwazam, ze kasa jest najwazniejsza, ale plan mamy taki: slub, pozniej chcemy kupic dom albo mieszkanie nowe, wiec bedzie remont, przeprowadzka, pozniej musimy ustabilizowac zycie finansowe na tyle, zeby starczylo na zycie, kredyt, i wtedy chcialabym zajsc w ciaze. Nie chcialabym byc w ciazy na weselu, ani tez nie chcialabym byc w ciazy szukajac mieszkania, robiac remont itd. Po slubie i tak bede juz miala 28 lat, wiec poczekanie do 29 mnie nie zbawi ;) Zonqa, biedaczko - zycze zdrowka!! Gagatka - wyobraz sobie, ze z wyksztalcenia tez jestem politologiem :) Najpierw zrobilam licencjata, pozniej magisterskie. Ale dyplom lezy sobie spokojnie i prawde mowiac nie probowalam nawet szukac pracy, jako politolog.. Iza- wszystkiego najlepszego dla Taty :) Gagatka - oczywiscie, ze sala nie jest tragiczna :) Nie jest wprawdzie w moim stylu, ja chcialam uciec od balonow itp, ale najwazniejsze, zeby Tobie sie podobala, zadna z nas nie widziala Twojej sali na zywo, wiec trudno sie wypowiedziec. Jesli Tobie sie podoba, to nie przejmuj sie zdaniem siostry :) A w takim razie i ja swoja pokaze, choc stronke maja okropna, ale jest kilka zdjec :) http://ostoja-imprezy.pl/ i wg mnie tez wyglada lepiej na zywo, niz na zdjeciach. Po obejrzeniu zdjec nie bylam niz zachwycona, ale pojechalismy, bo bylo blisko i nie najdrozej (160pln/os), a jak ja zobaczylam, to nie chcialam juz zadnej innej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jesli moge sie do was dołączyć to bedzie mi miło. Chciałabym wyrazić opinie na temat zajścia w ciąże przed ślubem jest to beaz sensu,poczekaj z tym jeszcze troche,nacieszcie sie soba do bółu bo jak przyjdzie dziecko to już nie bedziecie nigdy sami,przemyśl to a dziecko to dni takie same,a raczej to ty bedziesz z dzieckiem bo facet musi zarabiać kaskę. Co do niusii do bardzo podoba mi soie twoja sala weselna,kolorowo i fajny zajazd przy okazji. Ja mam 28 lat a mój facet 33 i ślub bierzemy 2.08.08 po 8 latach chodzenia,długo czekaliśmy z tym ale wkońcu sie zdecydowaliśmy.Mieszkamy ze soba juz 4 lata. Mamy problem z sala bo mamy zarezerwowane az 2 i nie wiemy która wybrać a tak właśvciwie to marzy nam sie coś innego ale miejsc już nie ma a 2 lata na termin nie chce mi sie czekać bo bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jesli moge sie do was dołączyć to bedzie mi miło. Chciałabym wyrazić opinie na temat zajścia w ciąże przed ślubem jest to beaz sensu,poczekaj z tym jeszcze troche,nacieszcie sie soba do bółu bo jak przyjdzie dziecko to już nie bedziecie nigdy sami,przemyśl to a dziecko to dni takie same,a raczej to ty bedziesz z dzieckiem bo facet musi zarabiać kaskę. Co do niusii do bardzo podoba mi soie twoja sala weselna,kolorowo i fajny zajazd przy okazji. Ja mam 28 lat a mój facet 33 i ślub bierzemy 2.08.08 po 8 latach chodzenia,długo czekaliśmy z tym ale wkońcu sie zdecydowaliśmy.Mieszkamy ze soba juz 4 lata. Mamy problem z sala bo mamy zarezerwowane az 2 i nie wiemy która wybrać a tak właśvciwie to marzy nam sie coś innego ale miejsc już nie ma a 2 lata na termin nie chce mi sie czekać bo bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jesli moge sie do was dołączyć to bedzie mi miło. Chciałabym wyrazić opinie na temat zajścia w ciąże przed ślubem jest to beaz sensu,poczekaj z tym jeszcze troche,nacieszcie sie soba do bółu bo jak przyjdzie dziecko to już nie bedziecie nigdy sami,przemyśl to a dziecko to dni takie same,a raczej to ty bedziesz z dzieckiem bo facet musi zarabiać kaskę. Co do niusii do bardzo podoba mi soie twoja sala weselna,kolorowo i fajny zajazd przy okazji. Ja mam 28 lat a mój facet 33 i ślub bierzemy 2.08.08 po 8 latach chodzenia,długo czekaliśmy z tym ale wkońcu sie zdecydowaliśmy.Mieszkamy ze soba juz 4 lata. Mamy problem z sala bo mamy zarezerwowane az 2 i nie wiemy która wybrać a tak właśvciwie to marzy nam sie coś innego ale miejsc już nie ma a 2 lata na termin nie chce mi sie czekać bo bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewa :) Zapraszamy. A skad jestescie? Ja mam 27, ukochany 28, razem ponad 5 lat, mieszkamy juz kilka razem, slub 26 kwietnia :) a mieszkamy w wawie. A przy rezerwacji nie musieliscie wplacac zaliczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze w pracy i sie straszliwie nudze wlasnie sie dowiedzialam od dyrektora ze wychodze o 14 zamaist o 16 i moze wrescie spedze wieczor z lukim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka ewa:) no to jestesmy rownilatkami:) mi tez sie sala bb podoba...na zywo wyglada jeszcze lepiej...taka nowoczesna :) co do dziecka-->tez masz racje ja Babitku nie musialam wplacac zaliczki:)za to za odstapienie od umowy place 3,5tys;) zonqa.....ja w pracy od 6.45 dzis do 18ej:(a jutro od 7-13ej...i wracam w koncu do mojego mieszkanka w bydgoszczy po 2tygodniowym pilnowaniu zwierzat i domu rodzicow:) postanowilam ze kupie sobie jakis notesik i bede wszystko zapisywala na co wpadne od teraz....bo mysle ze jak w wiekszosci przypadkach glownodowodzacym w organizacji wesel jest przyszla panna mloda:) a ze slub zbiegnie nam sie z oddaniem mieszkania to moge sie we wszystkim nie polapac...tym bardziej ze w zwiazku ze na budowach spedzam juz ponad 5lat tez wykonczenie mieszkania w wiekszej czesci bede prowadzila ja:) wiec zaczynam zapisywac wszystko bym nic nie pominela:) na topiku zacznie sie pewnie robic goraco kolo stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł Nusia :) ja juz od dawna mam kalendarz z duza iloscia miejsca na kazdy dzien, zapisuje wszystko - rzeczy do zrobienia, urodziny bliskich, spotkania sluzbowe, zadania w pracy (te wieksze), nawet spotkania ze znajomymi, inaczej bym pogubiła wrotki :D ja kolo stycznia bede pewnie juz mocno zaaferowana :) to bedzie 3 miesiace przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne macie te sale :) i normalne kszesła :) nie to co ja :) Ale ja chce juz byc bardzo zona swojego meza wiec nie bede czekac do 2009 roku tylko dlatego ze sala ma takie krzesła :) A co do balonów to tam są tylko na fotografii, jak bylismy ogladac to widziałam fajną kompozycje z róz zamiast balonów!! Troche podpatrze!! Co prawda jest jedna sala ale na czerwice i to troche za wczesnie!! Zreszta licvzy sie klimat jaki panstwo młodzi stwarzaja, a my zamierzamy bawic sie ze wszystkimi to znaczy wszystkich wujków i ciotki obtancowac zeby nikt nie poczul sie nie wazny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez Twoje krzesla nie sa brzydkie hehe...uwierz mi widzialam gorsze...i tez sie wybawilam..z reszta chyba malo kto przesiaduje ciagle za stolem:) ... a naprawde uwierz mi to nie zalezy od krzesel czy ktos sie super bawi czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×