Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ukapałam sie właśnie :) i pojde sobie zaraz grzecznie spac :) choc pewnie nie usne !! Nie ma za co dziewczynki :) polecam sie na przyszłosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez de spac... najpierw jeszcze wypijemy wsponiane winko :-P papapa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka:) no za Twój wpis na kafe o ciąży:)jak byłam'' rozpisywana-opisywana"ja i Wojtuś chyba ze to nie Ty??????? o zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza napisz na jakim temacie i w jakim dziale!! To pojdziemy im sprac tyłki!!! :) i to porzadnie :) Juz drugi raz jestem pierwsza i to pod rzad :) Zjem, wypije i wracam do łóżka poczytac 2 razy potem wstaje i ide na żywioł!!! a co :) to juz nie pierwszy rok zeby sie uczyc!! Jestem za madra na nauke :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) pogoda ładna zjem śniedanko i lecę na \"maraton\" -zakupy świąteczne,ostatnie prezenty -do mamy -następnie na roczek do Tristana(siostrzeniec) -J. do swojej mamy -i do domku spać:) poczytam was wieczorkiem :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kala :) udanych zakupów :) i owocnych :D Ale mi zimno brrrr za 1,5 godziny bede wychodzic!! Ale mi sie nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzis nerwy tuką!! Tragedia!! oddycham spokojnie, oddycham spokojnie, 10 głębokich oddechów!!! Kuwa nic to nie daja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej filmik zajebisty polecam \"1408\" potem spacer po miescie cudowne chwile we dwoje :) A dzis jestesmy umówieni z moja kolezanką przyjaciółka damy im zaproszeniae na slub i poprosze zeby była moim swiadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie i poobiadowo...z pelnym brzusiem. Zabusia24- co to za filmik? Jaki rodzaj? Zycze milej niedzieli. Gagatkka85...co tak Cie zdenerwowalo? Oddychanie nie daje nic. Zjedz czekoladke. Heh.Mi zawsze pomaga. Mam prosbe. Napiszcie prosze ile liczycie napojow i jakich na glowe. Cola, jakie soki i td. Z gory dziekuje. Aha i mniej wiecej jakie sa ceny. Dla calej reszty udanej niedzieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) mam pytanie - czy juz jest snieg w Polsce?:) wlasnie co to za filmik? bo juz ten tytul widze ktorys raz z kolei:) kto z was uprawie joge? YZA - czy to ty zalozylas przed chwila temat? \'\'przychlastttttttyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 16:00 .YZA23-je je czy ktos sobie niemile zarty robi?? pozdrowionka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Zabusia, ogladalam pokoj 1408, tez mi sie bardzo podobal Kati, no prawda to :) tak chcieli, moze maja jakies swoje powody..ja wole jednak zabawe do rana :) i mozliwosc odespania dzien pozniej. I jak tam fretki i kotki? :) Calineczka, cala przyjemnosc po mojej stronie :) 🌼 A w temacie swiat jeszcze, niedlugo po smierci taty swieta byly straszne, siedzialysmy we 3 i ryczalysmy (z mama i siostra), pozniej z kazdym rokiem troche lepiej, ale zawsze juz bylo pusto..dlatego sie tak strasznie ciesze z tego, ze przyjezdza rodzina w tym roku :) brat taty z zona, corka i jej mezem. a brat taty do tego jest baaaardzo podobny do mojego taty :) wiec wszystkie trzy patrzymy w niego jak w obrazek ;) no i w ogole to bardzo fajna czesc rodziny jest :) a ze slubami Calineczko troche sie zgadzam, ale nie do konca :) faktem jest, ze to samonapedzajaca sie maszyna - rezerwujemy wczesniej, wiec i inni rezerwuja, bo miejsca sa pozajmowane. optymalnie by bylo, gdyby kazdy rezerwowal pol roku przed slubem i \'goraczka\' bylaby z glowy :) ale faktem jest, ze wiele elementow mozna spokojnie zalatwiac pol roku przed slubem. mi jeszcze wiele zostalo a czasu mam mniej, niz pol roku :) natomiast druga strona medalu jest taka, ze to po prostu zwyczajnie cieszy :) wiec od przyjemnych przygotowan nie uciekamy..:) Darianko Hrabianko ;) pewnie, ze bedzie milo w swieta :) my choinke ubierzemy pewnie tuz tuz przed swietami... Gagatku, biedaku, ciagle sie musisz uczyc..strasznie bedziesz madrym Gagatkiem :P (nie, zebys juz teraz nie byla :) ) Summer, ja tez nie mam jeszcze prezentow, przyszly tydzien to pewnie zmieni :) (nie bedzie juz wyjscia) Yza, podpisuje sie pod postulatem Gagatki, daj namiar na topik i spierzemy im tylki :P Kala milej zabieganej niedzieli :) Gagatka, a co Cie tak wnerwia? Zareczona, Calineczka - pokoj 1408 to horror :) ale bardzo fajny, naprawde. Zareczona, z napojami nie pomoge - my mamy w cenie bez limitow, wiec nie wiem ile sie kupuje i ile kosztuja. Calineczka, w Warszawie sniegu niet :) popadalo dzis nawet troszke, ale tak malutko ze go w ogole nie widac. Jogi nie uprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1408 - to jest horror, byłam na nim w tym tygodniu no i jak dla mnie to taki sobie :) ale może się podobać - ja jestem fanką horrorów i żeby mnie naprawdę ruszyło musi być ostry. calineczka - no ja jogi nie uprawiam :( gagatka - co tam nerwusku???Kto Cię tak zdenerwował?? Zaręczona - ja też Ci nie pomogę bo ja napoje również mam w cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol Gosiaczku :) ja tez jestem fanka horrorow :) moze jakis polecisz zatem? :) mnie prawde mowiac 1408 nie wystraszyl raczej, ale jako film bardzo mi sie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam o joge, bo myslalam ze ktos ze mna podzieli te zainteresowanie:) bo z tego co wiem, to tu chyba nikt nie tanczy:D horrorow nie trawie - uwielbiam komedie i przygodowe, a \'\'Piraci z Karaibow\'\' i \'\'Wladcy Pierscieni\'\' moglabym ogladac 1000000000000000000...... razy!:) to samo ze starymi dobrymi polskimi klasykami!:D \'- \'\'Czterej Pancerni, Sami Swoi\'\', itd..po tacie to mam:D) Babitku, co do sniegu - to nie moge sie doczekac juz jak go zobacze!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku - mój ulubiony horror to droga bez powrotu (czasem tytuł tłumaczony jest jako zły zakręt) :) jest świetny!!! calineczko - no niestety ani joga ani taniec choć strasznie chciałabym tańczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomniałam babitku - miałam Cię spytać czy Twoja krawcowa od razu szyje Ci welon czy musisz kupić sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko, jestem strasznie malo zmobilizowana do czynnosci regularnych..chcialam kiedys tai chi ale dupa, nie wyszlo :( filmy o kt piszesz tez uwielbiam :) wladce ogladalam z 10 razy i moglabym kolejne razy :) piratow tez bardzo lubie, poza ostatnia czescia, wg mnie jest slaba. no i polskie \'starocie\' w kolko i na okraglo :) baaardzo tez lubie czeskie komedie :) Gosiaczku, chyba nie widzialam - dziekuje :) skorzystam z podpowiedzi na pewno i powiem Ci czy mi tez sie tak podobal jak Tobie :) A krawcowa Gosiaczku szyje welon w cenie. ja sobie uszyje w ogole dwa takie same, jednym bede rzucac na oczepinach i w nim bede do oczepin, a drugi na zdjecia - na ktore umowimy sie innego dnia z fotografem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj dawno mnie nie było, a mnie pamietacie?? :P w sumie to weszlam zeby zapytac dziewczyny kotre wynajmuja mieszkania, na co powinno sie zwracac uwage? tak zeby kitu nikt nie wcisł :P głownie chodzi mi o cene zeby nie zmieniala sie co miesiac, tylko zeby byłą stała, umowa na czas nieokreslony? jak to jest dziewczyny poradzicie? nie bralismy pod uwage wynajmu ale znalazlam cudne mieszkanko zwolnione bedzie tydzien przed Naszym slubem i tak sobie pomyslalam ze moze by tak sprobowac i wynajmowac przez jakis czas... bede wdzieczna za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) juz mi lepiej :) a wnerwia mnie wszystko, bo okres sie zbliza,a mi czasami nie duzo do szczescia potrzeba, ale ogolnie jestem oaza spokoju :) :) dzis miałam egzamin (4,5) i z drugiego wyniki (5). Z tej radosci bylismy na pizzy i potem na male co nie co w McDonladzie, a w domu popcorn!! Wiem, bede gruba,a le co tam :) raz sie zyje. Co do napojów to ja ostatnio sie tym zajmuje bo juz kupujemy po trochu na poprawiny, w Mackro Pepsi 2,5 litrowe jest po 4,09 chyba!! Ale nie wiem do kiedy jest ta promocja i do kiedy jest ta Pepsi!! A pozatym soki kupiłam 1,3 z groszami za litr, ale sok naprawde pyszny!! Zreszta to poprawiny wiec nie bede szalec!! Calineczka ja swego czasu cwiczyłąm anmietnie pilates, aerobici i rone inne rzeczy, przeszło mi pare miesiecy temu i jakos nie moze wrocic I u mnie śnieg jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestaem:)witam Babitek rozumiem Cię,bo w zeszłym roku były pierwsze święta bez mojego taty,a terz kolejne:( gagatku-co cię tak zdenerwowało?mi też najlepiej pomaga czekolada lub coś czekoladowego co do zakupów to częściowo udane kupiłam prezent dla teściowej,niestety dla mojej mamy nie,bo nie mogła się na nic zdecydować ale chyba stanęło na torebce9ma sobie coś poszukać,tak by jej się podobało) czytam was dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestaem:)witam Babitek rozumiem Cię,bo w zeszłym roku były pierwsze święta bez mojego taty,a terz kolejne:( gagatku-co cię tak zdenerwowało?mi też najlepiej pomaga czekolada lub coś czekoladowego co do zakupów to częściowo udane kupiłam prezent dla teściowej,niestety dla mojej mamy nie,bo nie mogła się na nic zdecydować ale chyba stanęło na torebce9ma sobie coś poszukać,tak by jej się podobało) czytam was dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestaem:)witam Babitek rozumiem Cię,bo w zeszłym roku były pierwsze święta bez mojego taty,a terz kolejne:( gagatku-co cię tak zdenerwowało?mi też najlepiej pomaga czekolada lub coś czekoladowego co do zakupów to częściowo udane kupiłam prezent dla teściowej,niestety dla mojej mamy nie,bo nie mogła się na nic zdecydować ale chyba stanęło na torebce9ma sobie coś poszukać,tak by jej się podobało) czytam was dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestaem:)witam Babitek rozumiem Cię,bo w zeszłym roku były pierwsze święta bez mojego taty,a terz kolejne:( gagatku-co cię tak zdenerwowało?mi też najlepiej pomaga czekolada lub coś czekoladowego co do zakupów to częściowo udane kupiłam prezent dla teściowej,niestety dla mojej mamy nie,bo nie mogła się na nic zdecydować ale chyba stanęło na torebce9ma sobie coś poszukać,tak by jej się podobało) czytam was dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestaem:)witam Babitek rozumiem Cię,bo w zeszłym roku były pierwsze święta bez mojego taty,a terz kolejne:( gagatku-co cię tak zdenerwowało?mi też najlepiej pomaga czekolada lub coś czekoladowego co do zakupów to częściowo udane kupiłam prezent dla teściowej,niestety dla mojej mamy nie,bo nie mogła się na nic zdecydować ale chyba stanęło na torebce9ma sobie coś poszukać,tak by jej się podobało) czytam was dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestaem:)witam Babitek rozumiem Cię,bo w zeszłym roku były pierwsze święta bez mojego taty,a terz kolejne:( gagatku-co cię tak zdenerwowało?mi też najlepiej pomaga czekolada lub coś czekoladowego co do zakupów to częściowo udane kupiłam prezent dla teściowej,niestety dla mojej mamy nie,bo nie mogła się na nic zdecydować ale chyba stanęło na torebce9ma sobie coś poszukać,tak by jej się podobało) czytam was dalej wysyłam 9 raz i nie idzie jak teraz nie pójdzie to idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×