Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Babitku, co do papieru to ja sie na gramaturze nie znam :-D ale wiem ze moj marcin drukowal jakies sluzbowe rzeczy na czerpanym wiec dzies tam mamy w zasiegu drukarke ktora to zrobi. a czy to jest HP czy inna .... nie wiem. wstyd mi za moja glupote ale serio jestem z tego zielona :-P yza, super ze u was wszystko dobrze :-) usciski dla wojtusia ❤️ gagatka, podziel sie lodami, ja uwielbiaaaam czekoladowe :-P ide cos ugotowac i zabieramie zaraz do tlumaczenia :-) jak narazie dzis sobie dosc pofolgowalam z lenistwem... aaa, jeszcze zapomnialam ze jakies pol godziny temu jak wracalam ze sklepu to mi sie auto posulo :-P wiec mam jeszcze jutro wycieczke do mechanika :-) a jane, bo i tak mam malo spraw przed swietami wiec jeszcze mechanik :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D Teeee, Gagatka, a nie zastanawiasz sie co tam u Darianki-Hrabianki ?? :P :D:D:D Loooody, pyyycha :):):) A ja mam smaka na kakaŁo :P :) Yza, bardzo się cieszę, że z Twoim Synkiem już ok 🌻 dla Młodego :D Dziewczyny fajowe zaproszenia :) Summer, skąd ja to znam??? Mechanik, kasa, kasa, mechanik, eeeeeeh :( 3maj się :) Mój koteczek juz po sterylizacji, niedawno przywieźliśmy bidulkę do domu, jeszcze pod wpływem narkozy była :( teraz się powoli przebudza, a to foto zaraz po powrocie do domku :) http://images31.fotosik.pl/77/9ced4ddb6e430578med.jpg :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad Darianka-Hrabianka sie nie zastanawiam bo odzywała sei wczoraj :) Natomiast cafka, Emilka (imili) i zonqa dłuuugo sie nie odzywaja!!??? Darianko lody wedruja do Ciebie :) A kotek biednie wyglada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo dobra, jakoś mnie ugłaskałaś tymi lodami :D:D:D:D A jeszcze jakbyś mi kakao zrobiła...mmmm....pycha :):):) Kicia dojdzie do siebie pewnie prędzej niż mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo teraz to Darianka-Hrabianka może nosić Gagatkę-Agatkę na rękach :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek w przypadku drukarek laserowych dopuszczalna gramtura papieru to max 220gr. W przypadku laserowych urządzeń wielofunkcyjnych jest tylko 90gr. Nie wiem jaką macie drukarkę, ale jeśli wkładasz papier od góry a wychodzi dołem to da radę na papierze np. do 240gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzwonil do mnie michal z pracy :) powiedział \"czesc\", \"kocham cię\" \"no to pa\" wartiat jeden!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno coś nie wychodzi na cafe a normalnie tak.Która chce to mogę wysłać mailem:);P J.standardowo nas podczytuje,jak przychodzę do domu to mówi,a dziś dużo napisały będziesz miała co czytać:) co do kotka to biednie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprosze na maila foto. ja mi siostra powiedziałą ile płaciła 2 lata temu za fryzure slubna to spadłam z krzesła!! 200 zł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez poprosze fotke :-) sluchajcie normalnie sie dzis zalamalam... jaka ja jestem gruba!!! jutro chyba nic nie zjem :-) cos okropnego. gagatka, ja u mojej fryzjerki bede placic miedzy 100-120 zl. chodze do niej od lat wiec extra ze mnie nie sciagnie kasy. poza tym ja na pewno nie bede miala koka wiec i roboty mniej :-) dzis mi przyslali wzory zaproszen jeszcze kilka zmian i juz niedlugo zaproszenia beda w domku :-) kala, moj marcin niby nie podczytje bo mowi ze same glupoty tu piszemy :-P ale jak jestem na kefe a on gdzies w poblizu to zaglada przez ramie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez poprosze fotkę:):):) pisałyście o gramaturze papieru-aż wstyd sie przyznać:P:P:P:P:P ale ja z zawodu jestem INTROLIGATOREM-nie myli z ALIGATOREM:p:p:p:p:p i kilka lat temu-a dokładniej jakieś chyba ...hm niech pomyślę....3+2...tak tak -6-3+6...hm....a tak ...no wychodzi chyba 5 lat temu to wszystko o papierze miałam w małym palcu...ale wyleciało....wytarło się:P:P:P:P nawet jako pracę zawdową oddałam album do zdjęc i ......zaproszenie ślubne które zdobyło nagrode na wystawie drukarni....a co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jak sie czegoś długo nie robi to sie zapomina----dobrym przykładem sa zadania z matematyki-jak siostrzenica 9 letnia prosi mnie o pomoc to....a zreszta NO KOMENT:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Juz mamy czwartek a ja jeszcze nie jestem spakowana ...no coz zostaje mi tylko piatek wieczorem ,jak maz pojdzie do pracy.Dzisiaj bede w pracy az do 18:30 :) .A tak po za tym wszystko dobrze. Yza ciesze sie ze z Wojtusiem wszystko ok. Zaproszenia wasze dziewczyny ladne. Gdzie sie podziewaja dlugo nieobecne dziewczyny odezwijcie sie??? Pozdrowienia dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz musiałam wstac!! Szybko zjem, i zabieram sie za nauke!! Potem swietlice!! Jeszcze tylko jutro i na razie koniec ze swietlicami :) oki lece, na pewno odezwe sei pozniej papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :P a co tam u Was?? czemu tak cicho?? Ja sie ucze :P ale taaak mi sie nie chce!! Zaraz bede jadła drugie sniadanko i zaarzem obiadek (a moze i nie obiadek) a za godzinke praca!! Pewnie od Nowego Roku bede o tej porze w pracy siedziec juz :) i bede rzadziej na Kafe :o:o :(:( Cieszes ie z tego ze w koncu nie bede zaspypiala kolo 2!! No chyba jestem w tym wieku, ze mało snu mi potzreba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki. Od 20 min jestem w pracy. Czas na śniadanie. Od samego rana mama zagoniła mnie do roboty (od dnia zabiegu jest na zwolnieniu). A więc było mycie okien, wieszanie firanek i parę innych rzeczy. Wyszłam z domu za późno i ledwo zdążyłam na 11 do pracy. A po drodze jeszcze ZUS. Z tatą znów się pocięłam (wszyscy mają do mnie jakieś nie potrzebne ale i obrywam ZA INNYCH). Dziś za mojego Darka i bratową :( Oni popełnili błąd a ja dostaję. Do dupy taka robota. A wódkę chyba sama kupię bo na tatę liczyć nie mogę. Nie ma go w domu ciągle, a jak jest to śpi, albo mu się nie chce, albo się potniemy. Od początku nie chciałam ich pomocy ale się upierali. A jak już się zgodziłam chociaż na kupno alkoholu to dupa. Ehh... Coraz bardziej przekonuję się do mieszkania samej (tzn z Darkiem). Chcieliśmy zostać z moimi rodzicami w domu, zrobić oddzielne wejście i mieć piętro i poddasze więc niby nie miałabym ich na codzień (musieliby normalnie zadzwonić dzwonkiem do drzwi), ale juz sama nie wiem czy i to nie jest za blisko. Normalnie mam dość :( Zmykam na kawkę. Kala ja też poproszę fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati biedactwo moje :) nie zazdroszcze :o moj tato nie jest konfliktowy, zawsze przyjedzie po mnie, da mi kase jak ma!! I nawet jak mu sie cos nie podoba to pomruczy pod nosem, ale zrobi w koncu!! Ale za to wyglada groznie i sprawia wrazenie takie. Wiec nie wiem jak to jest z cieciami z tata!! Ja mam z mama najyzej!! Lece do pracy :) a mnie porzadki czekaja od przyszlego tygodnia, na razie wymiguje sie nauka :) 🌼 do Kati :) A co do mieszkania z rodzicami, to ja nietety jestem zmuszona z nimi mieszkac!! Bo jestem namłodszym dzieckiem, moja siostra bedzie sie budowac za niedługo i rodzice chce mi przepisac dom. Bo co oni w takim wielkim domu beda robic sami!! (a ze my chcemy miec swoj wymarzony domek to sie nie liczy :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) witam jestem po badaniach cukru-wstrętną glukozę musiałam pic---fuj...i 3 razy mnie łotry ukłuły!!!!!!! kati:) głowa do góry-jak się zaoferowali to pewnie pomoga i kupią,:):):):):):) nam rodzice pomagają z weselem bo nas nie stać...w sensie że ja powiedziałam że wogule nie muszę mieć wesela sam ślub...a tata powiedział że mowy nie ma-on swoim dzieciom-w tym jedynej CHCIANEJ CóRCE:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p czyli mnie:P:P:P:P -wesele na pewno zrobi... do tego Sławka rodzice też-no i Sławcio marzy o weselu...nie takim jak miał jego brat na szybko-wiadomo czemu. tylko takim z przygotowaniami i sprzątaniem tydzień po::::P:P:P:P:P:P:P zresztą jak kiedyś pisałam moja rodzina ma takie tradycyjne wesela:):):) wczoraj leżymy ze Sławciem na łóżku i oglądamy NASZ serial:P pierwsza miłość:) a Sławek zamknął oczy dosłownie na pół minuty i zaczął machać rękami-potem ja zaczęłam sie śmiać a on otworzył oczka i mówi ze mu sie śniło że stał nad przepaścią i sypał piaskiem:P:P:P:P szybki jest w ciągu pół minuty taki sen:):):)ja to bym nie zdążyła zasnąć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! schudłam znowu kg:) jeszcze jakieś 5 i będę miała wagę sprzed ciąży.....obym tylko przez święta nie TEGO WIECIE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki wodeczka juz jest w domku czekamy na zaproszenia odbieram je we wtorek pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ja też jestem \"skazana\" na mieszkanie z rodzicami. Też jestem najmłodsza i od zawsze było ustalone, że brat się wynosi z domu, a ja zostaję. Ale ja już nie wiem czy chcę. Nie wiem czy potrafiłabym mieszkać w bloku, a na swój dom mnie nie stać. Jeśli jednak zostanę w domu z rodzicami to tak jak pisałam oddzielne wejście to konieczność. Chcę mieć w końcu trochę prywatności, a nie jak dotąd 6 dorosłych osób w domu + dziecko, zaludnienie większe niż w Chinach kurde. Od wczoraj chodzę jak osa. Darek pojechał do roboty przedwczoraj, ale przez telefon zdążył mnie wkurzyć. Dziś rodzice dołożyli i dupa. Wrrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) i znowu po kolei :) Yza, bardzo sie ciesze :) a jaki plasterek chirurg nakleil? usciski dla Wojtusia :) 🌼 Dziekuje podpowiedzi w spr papieru :) dzieki Kati, ta moja drukarka to hp jaserjet 1100. kupie niewiele papieru najpierw na probe, jak przejdzie to kupie calosc. a sprobuje, jak radzisz z 220g. Darianko, kote wyglada zalosnie ;) ale jestem pewna, ze dzis juz jej lepiej..niech zdrowieje szybko! :) Pieknie, nosicie sie na rekach :D wariatki :P Kala, wyslij i mi zdjecie :) Yza, Ty o papierach pamietac teraz nie musisz, drogi Aligatorze :P Ty masz calkiem niepapierowego Wojtusia :) Iza - to juz na swieta wyjazd? jesli tak, to Ci zazdroszcze :) Gagatku, to kto tu bedzie w dzien, jak Ciebie nie bedzie? :( Kati, ja tez wspolczuje sprzeczek :( nic milego.. u mnie w rodzinie w zasadzie siostra tylko do klotni zostala - tata nie zyje, a z mama sie kloce raz na kilka lat.. no ale adrian dumnie przejal paleczke ;) dosc czesto daje mi powody do kąsania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek o tych gramaturach to pisałam w oparciu o stronkę HP. Przejżałam kilka modeli i było tak jak pisałam wyżej. Nie wiem dokładnie jak jest w Twojej drukarce, ale ja bym spróbowała z jedną kartką. Jak przejdzie bez problemu to puściłabym resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×