Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej dziewczynki :) Yza - fajnie, że już wszystko w pożądeczku z Wojtkiem :) Ja od 3 dni się odchudzam i jutro rano po raz pierwszy stanę na wagę i zobaczę czy chociaż pół kilo schudłam :) mam nadzieję, że tak!!!! Babitku ja też zastanawiałam się nad gramaturą itp, ale wkońcu (z lenistwa) wymyśliłam trochę inaczej!!Wydrukowałąm nazwiska gości na zwyklęj białej kartce i wycinałam je takimi nożyczkami z ząbkami potem te karteczki nakleiłam na czekoladowy papier, zgiełam na pół i wyszły mi całkiem fajne winietki :) W sprawie mieszkania z rodzicami to my również będziemy mieszkać z moimi rodzicami - oni na dole a my na górze.Ale myślę, że będzie w pożądku :) Przez lata mieszkaliśmy z moją siostrą i jej mężem, obserwowałam czy moja mama się nie wcina itp i już wtedy doszłam do wniosku, że jest ok. Co do wigilli to jeszcze w tym roku spędzamy ją oddzielnie ale w przyszłym już planuję zaprosić rodziców i całą rodzinkę do nas na nowe mieszkanie :) ale co dalej będzie to nie wiem :) Przepraszam, że tak się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatko ten ładniejszy:P a tak to ten ciemny to Grześ świadek,a obok mój kochany J.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zainteresowanym zdjęcie cieszę się,że już macie alkohol ,zaproszenia itp i idzie wam tak szybko,ja jestem na etapie prezentów świątecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) dopiero młody zasnął:P ciekawe na jak długo?? Babitku:) dwa plasterki,najpierw taki przeźroczysty a potem taki z dwóch części gdzie sie jedna przez druga przekłada... ma 2 tyg wytrzymać, co do mieszkania z rodzicami ni to my mieszkamy z rodzicami Sławcia-naprawdę jest mi jego mama bardzo pomocna-choć momentami aż za bardzo...ale mniejsze z tym:)jak mi go rozpieści to..............:P:P:P my będziemy we wrześniu po ślubie robić remont-dobudować na dole kuchnie,łazienkę,jadalnie i spiżarnie,a na górze 4 pokoje,garderobę i łazienkę. troszkę tego jest ale robimy już z myślą o następnych dzieciach:):):):) a to najnowsza fotka mojego mena:):):)małego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e18f664f4406e141.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) po koleji jedziemy z koksem :) Yza wiem cos o tym, tzn o takim szybkim zasypaniu samej mi sie to z pare razy zdarzyło!! :) Ale ze Sławkiem musiało to smiesznie wygladac :) Gratuluje kolejnego kg mniej !! Jak Ty to robisz?? Ja dzis zrobiłam sobie ze swoim menem hot dogi :) zonqa a jaka wóda?? Kati 🌼 gosiaczek a dasz rade pokazac te winetki?? Babitku no ja nie wiem kto bedzie tutaj siedział na kafe :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza 23-super:)on jest słodki:) też chcę... nic idę się myć i spać.😴Rano praca,potem koncert,sobota praca,-ja chcę odpoczynku! już mam wszystkie prezenty poza teściowej prezentem,i pomysłu też nie mam,bo ona wszystko ma i nie potrzebuje.Znacie jakieś prezenty uniwersalne dla wszystko mających.?Proszę doradźcie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ..dawno mnie nie bylo ale postaram sie juz czesciej zagladac tym bardziej ze wrocilismy do polski bo pozwalniali wszystkich na pare dni przed 9 grudnia akurat mielismy bilet na 9 :) nie mialam kiedy napisac bo kochany jak sie zagra to do kompa niemam dojscia...a tak sie stesknilam Yza gratuluje Wojtusia bo chyba jeszcze nie zawitalam :) jak urodzilas juz nie pamietam eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 - moja tesciowa tez wszystko ma, uprawia joge, wiec kupilam jej pod jej zainteresowanie, a czym twoja sie interesuje? jak ma ogrod to moze cos do ogrodu, albo do domu - np. komplet pucharkow do deserow? koc? cos napewno znajdziesz!:) powodzenia zycze i pozdrawiam:) ps. i ja tez poprosze o zdjatko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Jupiii juz dzisiaj Piatek :) Nie wiem czy jeszcze zajrze przed wjazdem bo w nocy o 3 rano bedziemy wyjezdzac najpierw 500 km do mojej kuzynki a w niedziele rano dalszy wyjazd do Polski wrocim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocimy przed samym Sylwestrem .Ale postaram sie wieczorem do was zajrzec i cos wam napisac i oczywiscie zlozyc zyczenia swiateczne bo nie bede miec okazji pozniej i czasu . Yza maly jest z dnia piekniejszy po prostu kochany . Ja zaraz uciekam do pracy ostatni dzien pozniej szybciutko na solarium A jak nie to prosto do domu i PAKOWANIE :) Aha ja uwazam ze ORIGINALNYM PREZENTEM ZAWSZE SA PERFUMY. POzdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja tylko na chwilę i do pracy,będę dopiro jutro albo późno w nocy więc piszcie piszcie:P gagatko-rózgi nie ma :P;)hehehe miłej podróży do Polski pozdrowienia dla małego Wojtusia🌼,już wszystko dobrze? no nic trzeba lecieć zdjęcie jutro wyślę ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czesc :) ja juz wstałam (choca usnełam dopiero koło 2) zaraz po kawie wracam znów do łóżka i do nauki !! Jak ja nie znosze sie uczyc!!! Słuchajta :) u mnie sypie snieg :) wiec mysle ze na dniach mozemy sie umwaiac Babitku na tego bałwana :P Imilii hejka :) witaj :) ja to mam nosa wczoraj sie nawet o Ciebie pytałam, a moze to było przed wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) dziewczyny koniec zachwycania sie Wojtusiem!!!!!11 po ślubie każda bierze się do roboty:P:P:P:P:P:P:P ja tez chce być ciocią:) gagatka:) co do straty moich kg:) dużo wody,zero sexu:P gagatka a może Ty zrezygnujesz z Michała i zajmiesz sie moim małym menem jak taki śliczny a co!wychowasz go sobie od początku:P:P:P a ja będę Twoją fantastyczna teściową:P:P:P:P kala:) uniwersalny prezent to rózga:) a tak poważnie to ja też nigdy nie wiem co kupić komuś gdy wszystko ma?! my rodzicom dajemy zdjęcie małego w ramkach... może jak lubi gotować to książkę kucharska? albo coś do kuchni? komplet pościeli? imili) witaj fakt daaaawno Cie nie było. no i sie urodziło i jest fajnie...matko to już 3 tygodnie temu. super ze w Polsce już jesteś na święta:) Izus-Rybnik:0 pewnie jesteś super szczęśliwa że już jedziecie i coraz bliżej domku:):) a tak poza tym to nocka oki:) mały wstał raz o 4 bo tego przed północą to nie liczę bo nie spaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza suuper to wymysliłas heheh :P nie pwoem :) a z ta tesciowa to sama bym musiała stwierdzic :) ale czekac 21 lat az bedzie sie mogł hajtac ze mna (a ja juz bede staaara)!! I wódka przez te 21 lat mogłaby sie zepsuc :) Zostane jednak przy michale!! (choc fakt jego wychowac sobie nie moge tak jak chce :o) wracam spowrotem do łóżka bo poza łóżkiem to zimno starsznie :) A dobrze ze synus Ci ładnie w nocy spi :) I niech tak zostanie :) Mam sasiadów, którym powiły sie bliznaiaki (pod koniec stycznia bede miały rok) i całe noce im przesypiaj, to znaczy głwonie matce bo ojciec siedzi wieksza czesc czasu za granica!! Tylko szkoda ze maja takie dziwne imiona :) no ale o gustach sie nei dyskutuje :) ciao :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza a jak snieg jest na Twojej prywatnej posesji :) to i jest Twój prywatny śnieg :) a jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas wyjsc do ludzi :) czyli spod kołdry :o i sie ubrac :o czemu tu tak cicho???!!! Jak ja juz zaczne pracowac to nikt juz sie nie bedzie odzywał w ciagu dnia chlip, chlip, chlip :o:o:o:o A za reszta dziewczyn trzeba chyba powysyłac listy goncze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej...tez sie ciesze ze na swieta jestem w polsce bo uwielbiam je :) gagatka hehe a co sie pytalas:P chyba musze poczytac :) a snig i u mnie pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do pracy :o dzis po raz ostatni idę. pierwsza praca, ktoara opuszcza bez zalu. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol Kati, dzieki, bardzo mi pomoglas z papierkami. Jol Gosiaczku :) ale rzadko Cie widac.. ja sprobuje z tymi papierami i zobacze, co z tego wyjdzie, potrzebuje tylko ok 25 arkuszy papieru, wiec powinno wyjsc taniutko. Dawaj zdjecie swoich winietek :) Kala, dziekuje za zdjecie :) Ja jestem przed etapem prezentow :D dopiero dla 2 osob mam, a potrzebuje dla 10... Yza, a czemu sluza te plasterki? Slodki strasznie Wojtus :):) Gagatku, no wlasnie :( pusto sie zrobi Imili, witaj :)jak zycie? Iza, szerokiej drogi :) niech Wam wyjazd milo uplynie! :) Gdybysmy sie minely, to wesolych swiat kochana, niech czas Ci spokojnie mija (nie za szybko :) ), naciesz sie rodzinka i wracaj do nas szczesliwa :) Gagatku, na znak sygnal \'balwan\' bede w gotowosci :D Yza, co to za niemoralne propozycje? :P toż to z urzedu sciagaja! :D:D Kala, ja z prezentem tez probowalabym jakos w zainteresowania tesciowej.. Gagatku, milego konca pracy zatem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz odliczam dni do wyjazdu do Polski. wyjezdzam 22.12,a bede w Pl 23.12. to moje pierwsze swieta z rodzina w Polsce od prawie 3 lat. az sie wzruszylam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babitku :) a zycie plynie powoli :) ehhe ale dobrze..:) ciessze sie bo 24 na dobe z moim Karolem :) eh do marca bo znowu mi wyjdzie do norwegii ale tylko do lipca bo wiadomo pozniej bedzie trzba zapraszac i konczyc zalatwianie..a co tam u Ciebie Babitku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili:) witaj,,,a no urodziło sie :):)pewnie jesteś strasznie szczęśliwa ze już w Polsce:) calineczko:)Ty tez niedługo:) kurcze ile osób teraz migruje na święta-wczoraj kuzynka przyleciała z chłopakiem z Dublinu. potem wraca i przylatują z powrotem bo w maju ślub mają:):): gagatka:0 a jak te bliźniaki na imię mają?czyżby na literki J i L?:p:p bABITKU:) Ten plasterek jest przeciwko przepuklinie pępkowej.żeby potem operacji nie było....\\ Sławcio ma dzis ostatnie popołudnie i ma dla mnie niespodziankę...az mnie zżera co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po :) ale te dziecaki sa nie dobreee!! Bozeee :o Rybnik-Yza szerokiej drogi kochana i Miłych Swiąt :) Babitku badz czujna bo nie znasz dnia i godziny kiedy powiem hasło \"bałwan\" :classic_cool: Yza dzeciatka nazywaja sie Ksymane i Ksawery :) (Ksywcia i Ksawciu) No i co Wy na to??? Wypije kwake i zabieram sie do nauki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż niestety jeszcze nie dorobiliśmy się z Marcinem aparatu cyfrowego więc niemam Wam jak pokazać winietek i obrączek :( i jest mi bardzo smutno z tego powodu :) Witaj imilii :) kopę lat!!!!!! My trochę odbiegliśmy od tematyki ślubnej i aktualnie zajmujemy się wybieraniem wanny i glazury do łazienki :) bardzo przyjemne zajęcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka, wyobrazam sobie, jak sie cieszysz z przyjazdu :) super. na pewno te swieta beda wyjatkowe, z powodu tego, ze pierwsze od 3 lat.. Imili, 24h na dobe? nie klocicie sie troche? ;) a u mnie dobrze dobrze :) ale nie powoli, duzo zajec, ale nie narzekam :) Yza, teraz juz rozumiem akcje plasterek :) Gagatku, bede czujna, niczym stonka! :D Ksywcia i Ksawciu?!?!?! :D:D:D:D:D:D nie skomentuje, bo dzieci niczym nie zawinily, zebym po nich jechala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka:) co za imiona:) juz nigdy nie skomentuje imienia Zenek bo jest piekne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×