Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Buziaki dla Wojtusia z okazji imienin :). Jeśli chodzi o pazurki to ja będę miała swoje - mam (nieskromnie mówiąc) ładny kształt i zdrową płytkę i zapuszczę sobie - niestety mam jakieś uczulenie na klej do tipsów. Jedyny raz w życiu je miała - przypłaciłam to palcami jak baniaki - dziękuję, nie będę ryzykować. Co do opalania też muszę trochę - ale pewnie z miesiąc przed zacznę, może naturalnie :) w końcu to już lipiec będzie. Martwię się naszymi zaproszeniami - tekst potwerdzony itp. i firma się już tydzień nie odzywa :-/. Nie wiem - może to normalny termin realizacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda22 -czy przypadkiem Ryłko nie ma małych rozmiarów? Ja na szczęście mam większy rozmiar, ale mam kłopot, bo noszę 37.5 - więc czasem 38 jest za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem co bedzie z moimi paznokciami, jak na razie zazywam belisse i maluje odzywka sa w stanie fatalnym Dziewczyny musze do 17 maja schudac 3 kg :( co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek6 26
Rada: ogranicz słodycze, więcej owoców i warzyw, ale również sport. Niestety inaczej się nie da, ale to już pewnie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko mi bardzo ciezko spadaja te kg! Nie jem tez ziemniaków, zamiast bialego chleba jem bułki grahamki albo chleb graham, ciemny. Chyba na jakas diete przejde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balleteyn, no to gratulacje rocznicy :-) co do zaproszen, to ze mna firma sie kontaktowala na biezaco, nie bylo takiej dlugij ciszy... agatka, przez 3 tygodnie .... to nie wiem. to chyba tylko jakies dosc rygorystyczne diety :-( tutaj ci nie pomoge, ale jeslibys byla zainteresowana takim bardziej naturalnym spadkiem wagi i bez powtornego przytycia, bez glodu i wyrzeczen to polecam ci diete nielaczenia (nie jest to okresowa dieta ale sposob zywienia). ja stosujeod ok... poltora mieisaca moze, nie waze sie wiec dokladnie ci nie powiem ale czuje ze jakies 2 kg mam mniej. i najwazniejsze, ze obojetnie co zjem to sie nie czuje taka ciezka :-) agatce tez gratuleju rocznicy of course :-) my niedawno mielismy poltora roku ale akurat ja bylam wtedy prawie do nocy w pracy i nici ze swietowania :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do firmy od zaproszeń - oni czekali na mój przelew....tylko nie podali mi danych do przelewu (nr konta)!!! Ech, ci ludzie. Na szczęście już wyjaśnione, wpłacone - dobrze, że zainterweniowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala troszeczke schudnac i szybko :( ale nie wie czy to realne :( pije czerwona herbatke ponoc to pomaga no i ruchu tez mam duzo nie wiem czy cos schudlam bo sie nie wazylam ehh..slodyczy praktycznie nie jem raz na czas jakas pomadke zamiast slodkiego wole zjesc np.pomaranczke lub mandarynke i nie wiem dlaczego przytylam :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj dziś wylądowal na pogotowiu z powodu ciała obcego w oku ale juz jest w domku z opatrunkiem na oku my juz mamy protokół spisany, już raz spadliśmy z ambony zostały do odebrania zapowiedzi u Łukiego i podrzucenie ich do kancelarii i zostanie nam tylko tydzień przed ślubem zapłącić i donieść ksera dowodów świadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Blagam, czy ktoś mi pomoze?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w jakiej sprawie gwiazdeczka19? Przyszły do mnie artykuły dekoracyjne - wszsytko jest świetne i śliczne :D. Nawet te ubranka na wódkę sa śmiszne - rany, ależ się cieszę :) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonqa, my slubujemy w tm samym dniu :-) my jeszcze nie mamy protokolu.. mam nadzieje ze miesiac wczesniej starczy :-( ja niby tez bym jeszcze chciala troche schudnac ale juz nie tak bardo jak 2 miesiace temu. jestem zadowolona ze swojej \"figury\" :-D a przynajmniej nie mam juz wyrzutow sumienia jak duzo zjem :-) byle tylko zgodnie z nielaczeniem. nam za 2 tygodnie maja dac juz potwierdzenie kto przyjdzie i wtedy bedziemy sie zastanawiac jak gosci posadzic i bedziemy robic winietki. fajnie, ciesze sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Witam, wprawdzie moge sie dolaczyc do tego tematu ale mam malu proplem. Pisalam juz na innych str,ale nikt nie odp. Pomyslalam sprobuje tutaj. Mam taka sytulacje: w sierpniu 2006r wzielam slub cywilny, gdyz bylam w ciazy i niechcialam szybkiego slubu i juz niedlugo 10 maja 2008r biore slub koscielny. I niewiem czy wypada mi obchodzic te wszystkie tradycje typu: chce wyjsc od babci a moj przemek ma po mnie przyjechac, chce zeby byla bramka i wykupienie i to blogosaiwnstwo? Czy mnie wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belletyn ryłko ma małe, ale nie zawsze pasują- moja stópka (bo chyba tak trzebaby ją nazwać :( ) jest nie dosć, że mała to jeszcze wąska. Kiedyś miałam 2 sklepy, w ktorych się trafiały buty na mnie, z czego jeden był w mieście oddalonym o 40 km :) niestety asortyment się zmienił. Tak wiec jestem gotowa po buty pojechac w dowolne miejsce Polski jeśli bedzie tam wybór (a wybór w moim przypadku to jakieś 3-4 pary). Tak więc im więcej sklepów tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Ktos mi powiedzial ze to smieszne i rzenujace jezeli bede wychodzila z domu rodzinnego i moj przemek ze swojego, ze po mnie przyjedzie, ze moja swiadkowa bedzie mnie wykupywac itp. Dlatego sie zastanawiam, moze maja te osoby racje? Wprawdzie zaplanowalam juz ten dzien bo to za 2,5 tyg, ze bedzie nialy tiul na bramie, ze na schodach bedzie tiul i biale roze, ale czy to wszystko ma sens? dziekuje ze odpowiedzialas wogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdeczka :-) kluczowe jest to co napisalas w pierwszym poscie : \"chce wyjsc od babci a moj przemek ma po mnie przyjechac, chce zeby byla bramka i wykupienie i to blogosaiwnstwo\" z naciskiem na chce :-) jesli chcesz to wszystko wypada :-) mysle ze nikt ci tu nie powie co masz zrobic, mozemy ci jedynie powiedziec, co bysmy my zrobily bedac na twoim miejscu :-) ja bym nie robila bramki, wykupienia bo to mi sie po prostu nie podoba. co do wyjscia osobnego w twojej sytuacji... nie wiem, chyba bym jedak wyszla razem z mezem (bo rozumiem ze razem mieszkacie). w koncu jakby nie patrzec jestescie juz malzenstwem... ale to tylko moja opinia :-) i zapraszamy zostan z nami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, nie mowie ze to nie wypada, tylko jakos dla mnie nie ma sensu :-) chyba ze taka sztuka dla sztuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka19
Dzieki za odpowiedz. Dzis z moim mezem to jescze przydyskutujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiadeczka pameitaj ze to Twoje wesele :) i rób tak zebys czuła sie ok i cudownie w tym dniu :) A gagacior ma problem :P kiedy trzeba isc do ksiedza, nie tam gdzie mamy slub tylko do mojej parafii?? Chodzi mi o zapowiedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie!!!! nie uwierzycie, kupiłam suknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a własciwie to zamówiłam, mam szytą. Bo była ecri, a ja w efekcie chce białą!!! jest jak z bajki!!!! niestety nigdzie na necie nie moge znaleźć podobnej, zeby wam lik wkleić... :-( a najlepsze jest to, ze wybralismy z moim narzeczonym zaproszenia i własciwie to on je wybrał, a ja się zgodziłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×