Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gratulacje dla Darka :) i naszej kolejnej mamy :) witamy wiktorka na swiecie :) po egzaminie ok :) mialam jeden blad :) odebralam proaktyne - teraz mam za niska 1,43 a powinna byc od 4,79 :( tak zle i tak niedobrze ale lepiej niz jak jest mniejsza niz wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) No i jaka wspaniala wiadomosc witamy kolejna mamusie i wszystkiego najlepszego ale malutki wielki :-) A jak nasza Imilia ,biedna urodzila juz czy nadal sie meczy ,naprawde jej wspolczuje ....:-) iMILIA 3maj sie kochana i mocno wierze ze jeszcze kilka chil i bedziecie razem . Yzulka I jak tesc :-)( Pozdrawiam Gagatka-gratulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam Wkleic Nasza LISTE bo juz zapomnialam kto zostal Mamusia A kto nia bedzie za kilka chwil Dziewczyny dopisujcie sie NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka........22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek .... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009......Fabianek OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......Dominik Imili86..................9.07.2009..................... ........ Mikołaj Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..Zuzia kati.....................27.07.2009..................... .......Wiktor Zonqa ..................30.10.2009.............................Fil ip Darianka...............04.02.2010....................... .... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie patrze i widze ze Imilia juz jest 2 tygodnie po terminie .... Masakra ...nie wiem jak w Polsce ale tutaj wgdzie mieszkam po 4 dniach wywoluja albo robia cesarke :-) Yzulka odzywala sie IMILIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka........22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek .... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009......Fabianek Zabusia26....18.07.2009....Zuzanna Kati............24.07.2009.....Wiktorek OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......Dominik Imili86..................9.07.2009..................... ........ Mikołaj Zonqa ..................30.10.2009.............................Fil ip Darianka...............04.02.2010....................... .... ?? Gratulacje dla Kati 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili pisała, ze nic na nią nie działa! Ma mieć znowu w poniedziałek kroplówkę. A tesć :( w szpitalu powiedzieli, ze \"szkoda\" go ratować i szkoda na niego krwi bo to wiadomo ze jest tylko podtrzymanie. Oddalam dziś krew-moja bratowa nie mogła bo bierze alertec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała korekta data u Kati:) NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka........22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek .... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009......Fabianek Zabusia26....18.07.2009....Zuzanna Kati............25.07.2009.....Wiktorek OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......Dominik Imili86..................9.07.2009..................... ........ Mikołaj Zonqa ..................30.10.2009.............................Fil ip Darianka...............04.02.2010....................... .... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiiiiiiiiiiiiiii GRATUUUUUULACJEEEEEEEEEEEEEE!!!!! Witamy Wiktorka! a z tym darkiem to dobree he he he, on przeciez nie miał wyjścia jak byc twardy i czuć sie dobrze, najważniejsze że kati czuje sie dobrze i maluszek!!!! to oni mieli najwiekszy sprawdzian przeciez!!!! gagatka gratuluje zdania egzaminu... no widzisz, czyli przynajmniej dobrze, ze ta prolaktyna da sie zbić. gorzej by było jakby mimo leków nie chciała sie skurczyć :) jest realna nadzieja na polepszenie!!! Kala wypoczywajcie ile sie da :) Yza no wiem,z e te niektóre zdjęcia z duuuuuuużą ilościa głosów są w ogóle beznadziejne i nie na temat! dlatego sie cieszę, ze moje na temat i jeszcze uzbrojone w pozytywny komentazr jurora :) ja mam gebę opuchniętą, bo wczoraj byłam w dentysty chirurga wyrwać ósemkę... trwało to 15 minut :D naszczęscie!!! bo bałam sie żeby nie było żadnych komplikacji... w domu trzymałam lodem, zeby nie spuchło,a le w nocy niestety polik sie nadmuchał i wyglądam jak chomik!!!!!!! :( za to ten mój stomatolog to takie ciacho, ze kopara opada!!!!!! jest zarąbiście przystojny, a teraz był po urlopir to taki ładnie opalony jest hm..... taki sexy że aż szok!!!!!! mega fajny facet z niego! co ztego, ze teraz chodze z opuchniętą gębą i mnie booooliii ale warto było oddac sie w jego ręce ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki-mam nadzieję,że skończyło się tylko na zębie;) i że mąż nie jest zazdrosny;P:D ale miło isć do takich przystojniaków,ja mam takiego ortopedę(u którego ostatnio bywam często),oraz ginekologa;) same ciacha,a do tego dżentelmeni:) odpoczywam,odpoczywam:) dla dziewczyn ,które skorzystały wtedy z prezentu-gratisowego ze strony rossnet,inf,że znowu jest prezent gratis do odebrania.Działanie jak wtedy,zalogować się i pobrać kod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 a mnie bolą ręce od klucia-obie-bo mam takie chujowe żyły ze mi się w obie musieli wkłuwać... ale jak patrze na teścia ,,,dziewczyny ja powoli psychicznie zaczynam nie wyrabiać :( mogłam pomóc chociaż tak-tylko ze ta pomoc to jak walka z wiatrakami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) ja jestem co do mężczyxn dosyć wybredna (tylko z moim mężem mnie cos zamroczyło ha ha ha - żart) ale mój dentysta jest przeslicznie przystojnyyyyyy oczywiście pogrzebał mi tylko w buzi o czywiście tylko narzędziami stomatologicznymi :D i na tym koniec... ale jak Ty masz przystojnego ginekologa to ja już nic nie mówię... ;) :D Yza ...no własnie walka z wiatrakami... kurde, bardzo współczuje, wiem że to musi być cholernie przykra sytuacja! a ja tez mam takie zyły że mi sie wkuc nie mogą... jak kiedyś leżałam w szpitalu to mi franca nie mogli wenflonu załozyć i mnie wkurzalibo na wierzchu dłoni mi łatwiej znaleźć żyłe niż w wewnętrznej stronie od łokcia, a oni uparci szukali przy tym łokciu i mnie pokłuli jak nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati wielkie wielkie gratulacje imilii jak tam sie ma ktoras z was pisała ze juz dwa tyg ona jest po terminie u mnie w miecie juz by jej cc zrobili . mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku bo zaczynam sie juz martwic powoli co tak dlugo ze jeszcze nasza kochana imilii nie urodziła.:( czekam na wiesci a moze juz urodziła yzulka jak cos to nam napisz szybko tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcyoraj napisalam takiego wielkiego posta i mi go zjedli leeee i do tego poprzestawialy mi sie literki w klawoaturze wiec wzbacycie zy te dwie Gratulacje dla rodxicow + przede wsyzstkim dla Darka ze cyuje sie dobrze hehehe waikiki sykoda tylko ze ten egzamin nie zalatwia do konca sprawy, do 4 sierpnia mam umowe a potem to nie wiem buuu a z ta prolaktyna tez nie jest ok bo lekarstwa mi ya duzo zbily ja i dlatego nie doczekalam sie na okres, moye uda mi sie dostac na wiyzte w czwartek milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mój dentysta jest przeslicznie przystojnyyyyyy oczywiście pogrzebał mi tylko w buzi o czywiście tylko narzędziami stomatologicznymi i na tym waikiki myślałam ze umre ze śmichu :D pisałam do Imili i czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie to juz by dawno przebili pęcherz i podali oksytocyne maksymalnie trzymają do tyg po terminie Imili trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili napisała ze właśnie wróciła z usg , małemu dobrze w brzuszku :)Ona ma dość[nie dziwię sie ] ma nadzieję ze w weekend będzie już w domu.... ja sie wogule dziwie czemu jeszcze cc nie zrobili...słyszałam kiedyś ze dziewczynie nie robili i wody się zielone zrobiły i cudem dziecko uratowali... dziewczyny musimy wysłać telepatycznie informacje do maluszka żeby sobie już jaj nie robił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ur 4 dni po terminie i wody poprodowe juz były zielone i małej badania krwi robili czy nie ma stanu zapalnego ale na szczescie było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) oj biedna ta nasza Imili, moim zdaniem juz dawno powinni jej porod wywolac albo cc zrobic, znam kilka przypadkow ze po terminie lekarze zwlekali a tu dziecko ledwo co odratowali, mnie lekarz 2 dni przed terminem skierowal do szpitala wiec dziwie sie ze tak dlugo ja mecza:o w ogole to przyszlam was pozdrowic :D maly ma czasem \"fazy\" ze wymiekam i padam po prostu, ledwo co wchodze na kompa, jutro babka przyjezdza do mnie z laktatorem bo nie mam czym mleka sciagac a musze malego dokarmiac bo moim sie szybko nudzi a ja chce go karmic swoim wiec bez odciagacza sie nie obejdzie, wszystko sie kreci wokol malego ehh ciezkie to wszystko :P Yzulka pozdrow Imili i niech postawi na swoim tu chodzi o jej dziecko przeciez ona miala termin jak ja i co?? ja sobie nie wyobrazam chodzic tyle po terminie :o mysle o was dziolszki ale czasu niet :( buziaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ale mam nerwa - jeszcze do pracy chodze tydzien, a na sam koniec przypeletala sie kontrol z warszawy!! Maskara!! ale to cicho??!! Miłego poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny wotam was kochane jak tam nasza Imilii co przychodze z pracy zaraz na kafe wchodze. mam nadzieje ze z dzieckiem wszystko dobrze jest bo to juz przegiecie co za lekarze sa tam u niej w szpitalu. yzulka jak cos wiesz to pisz tu szybko prosze nawet moj mąz juz sie dopytuje czy nasza kolezanka juz urodziła bo ta stale tu zaglądam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ta nasza Imili to nam juz stracha napedza! :o pewnie sama juz sie zaczyna martwić :( kurdee jak tak można ciężarna przetrzymywać???!!! przeciez oni ją katują takim zwlekaniem 😭 nie podobac mi sie toooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziś z kumpela rozmawiałam i ona mówiła,że to nie normalne już dawno powinni wywoływać,albo cesarkę(ona ma 2 dzieci).Imili-jak nie to idź do innego szpitala,bo już też się o Ciebie lękamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka a Ty swoje zmień:P,bo już czas NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka........22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek .... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009......Fabianek Zabusia26....18.07.2009....Zuzanna Kati............24.07.2009.....Wiktorek OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......Dominik Imili86..................9.07.2009..................... ........ Mikołaj Zonqa ..................30.10.2009.............................Fil ip Darianka...............04.02.2010....................... .... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Imili nie urodziła ...kroplówkę bedzie miałą jutro-podwójną dawkę, a dziś zastrzyki.w szpitalu mówią jej ze do weekendu powinna wyjść... słuchajcie dziś w nocy -około drugiej-budzę się patrze przed siebie i myślałam że zawału dostanę tak się wystraszyłam-przede mną po turecku siedział Wojtek!! i się patrzył na mnie...normalnie ja już nie wiem !!! dziś papiery złożyłam-pierwszy zjazd 3 październik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza ale co ten Wojtuś?? lunatykował, czy chciał mame po prostu przestraszyć?? kurde ja bym chyba zawału dostała!!!!!!!!! :o Imili boże drogi weź cos powiedz temu maluszkowi żeby sie już ruszył nooooo.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mam nadzieję że z Imili i bobasem będzie OK. Dziwi mnie, że tak długo zwlekają z CC- w końcu najważniejsze jest życie i zdrowie matki i dziecka a nie sposób w jaki urodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam do Imili ;) jak narazie cisza...wiec może coś się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×